Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   (Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=117)

Jonasz 12.04.2010 14:11

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...bun_naroznika/

LukL 12.04.2010 15:13

zdjęcia z pawilonu medialnego :
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

mikereg 15.04.2010 19:08

Dzisiejsze fotki z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...aca_w_deszczu/

Jonasz 19.04.2010 17:53

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zenia_wnetrza/

derr 21.04.2010 11:16

nowe
http://www.skyscrapercity.com/showth...41189&page=544
mam nadzieje ze sie nikt nie obrazi

LukL 22.04.2010 15:00

Czwartek na budowie:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

borsuk 22.04.2010 15:14

i z oficjalnej - http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_praca_praca/

rav 22.04.2010 15:18

Dzisiejsza fotogaleria

http://galeria.wislakrakow.com/20100422/norek/02.jpg

http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=471

LukL 22.04.2010 18:14

jeszcze 24 zdjęcia z budowy trybuny głównej:
http://www.stadionwisly.info/files/gallery/253/15.jpg

Jonasz 22.04.2010 21:38

galeria ze strony głównej: http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...a_praca_praca/

LukL 23.04.2010 22:23

kilka zdjęć z zewnątrz:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

medyk 26.04.2010 18:13

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...rzybywa_belek/

z 26.04

LukL 29.04.2010 15:08

15 zdjęć dotyczących trybuny zachodniej:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

rabbit466 29.04.2010 15:28

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...atki_schodowe/

LukL 30.04.2010 23:20

kilka zdjęć z wykończeniówki na C
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

w niedziele obszerniejsza galeria...

LukL 02.05.2010 16:48

50 zdjęć z budowy trybuny wschodniej:
http://stadionwisly.info/files/gallery/257/13.jpg

Billy 03.05.2010 13:09

http://wisla-online.pl/galeria/album...arty-na-r22-20

Jonasz 05.05.2010 08:24

http://www.11.pl/kask_na_glowe/kask_...a_czesc_clxix/

Hudy 06.05.2010 15:23

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zone_plytkami/

LukL 10.05.2010 13:32

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

PiotrG 10.05.2010 18:43

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...5115972525.jpg
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ietro_trybuny/

Krzysiek 13.05.2010 14:17

Najnowsza galeria z oficjalnej.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7493629281.jpg

LukL 18.05.2010 13:40

21 zdjęć z wtorku
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Jazon 18.05.2010 17:11

Z oficjalnej:

"Prace na wschodzie bez przeszkód"

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...bez_przeszkod/

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...1890581271.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...bez_przeszkod/

tomasz_19 20.05.2010 15:44

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zataja_murawe/

Sinoos 25.05.2010 13:50

Kolejna porcja zdjęć z oficjalnej -> "Wywożą Dźwig"

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri.../Wywoza_dzwig/

Jazon 26.05.2010 16:16

2 fajne ujęcia z Kopca Kościuszki by igorlan (SSC):

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11277

tomasz_19 27.05.2010 17:23

Super fotki, wreszcie montują krzesełka!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...est_krzeselek/

LukL 27.05.2010 18:10

dzisiejsze zdjęcia z budowy trybuny zachodniej:
http://stadionwisly.info/files/gallery/261/21.jpg

Jazon 30.05.2010 11:29

Zdjęcia wykonane przez kibica pasów (a więc trochę napinki jest, ale same zdjęcia ciekawe):

http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11368

(by grzaniec z galicji, SSC)

LukL 31.05.2010 07:48

53 zdjęcia z soboty:
http://www.11.pl/_pliki_/zdjecia/12752201279214.jpg

Sinoos 01.06.2010 14:53

I znowu zdjęcia z głównej

"Test Jupiterów"

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...3991903537.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...est_jupiterow/

rav 02.06.2010 20:38

Panoramka stadionu z dzisiaj (klik, by powiększyć)

http://galeria.wislakrakow.com/20100...dionu-mini.jpg

A tutaj galeria z dziś >>

FevPL 03.06.2010 13:12

Zdjęcia użytkownika jaszczur90 z SkyscraperCity
http://www.skyscrapercity.com/showpo...ostcount=11399

LukL 04.06.2010 12:58

15 zdjęć z dzisiaj:
http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

Bartii 05.06.2010 09:42

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...skie_barierki/

LukL 05.06.2010 23:19

elewacja, detale, wnętrze, panoramy:

http://stadionwisly.info/files/gallery/264/33.jpg

massoud 07.06.2010 02:39

http://stadionwisly.info/fotorelacje...owy/2010-06-06

http://stadionwisly.info/fotorelacje...dion_wisly.jpg

arth_ur 08.06.2010 12:07

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_dwa_tysiace/

igortsw 10.06.2010 12:13

20 fot z oficjalnej :
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/prawie_caly_teren_obnizony/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl