Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Puchar Polski 2024/25 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11045)

Patryko 03.12.2024 20:13

Trzeba sobie po prostu zdać sprawę z bardzo prostych rzeczy.

Na ten moment nie można zakładać ani wygrania PP, ani awansu.

Granie na dwóch frontach jednocześnie moim zdaniem powoduje niepotrzebne rozpraszanie sił, co z duża dozą prawdopodobieństwa nie da sukcesu ani w PP, ani w awansie.

Awans do ESy (a później utrzymanie się w niej) to cel nadrzędny Wisły. Tam kasa z C+ jest pewna co rok i nie zależy od szczęśliwego losowania, a później wygrania x meczów pod rząd.

leszekpw 03.12.2024 20:14

Zwoliński, Rodado, Carbo na ławce. Grają takie asy jak Gogół, Sukiennicki, Duarte.

Patryko 03.12.2024 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1639790)
Tak wychodzimy:
Chichkan - Szot, Łasicki (C), Kutwa, Kiakos - Duda, Igbekeme - Gogół, Sukiennicki, Alfaro - Duarte

No i ten skład mówi wiele. W końcu zdroworozsądkowe decyzje.

azor 03.12.2024 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 1639791)
Szczepionka braku sukcesów i różnych sytuacji w latach 2012-2024 naszych pikników zahartowała. Spokojnie mamy bazę 15-17 tys, a ja pamietam grudniowe mecze w ekstraklasie na nowym stadionie gdzie było nas kilka tys osob. Szanuję kazdego kto na Wiśle przychodzi dla Wisły. Tacy ludzie tu zawsze bedą wracac, a nie tylko wtedy kiedy to będzie modne.

PS Tylko zwycięstwo, nawet z Fredem na szpicy :D

Szczepionka, o której mówisz zaczęła działać w momencie pospolitego ruszenia pt. "ratujemy" i obecna frekwencja jest tego pochodną. Grudniowe 8-9 tysięcy z ekstraklasy było spowodowane zderzeniem z tym, że już naprawdę przestaliśmy być hegemonem. W przypadku kolejnego sezonu bez awansu - przewiduje podobne zniechęcenie, nawet przy back2back z PP.

I owszem: tylko zwycięstwo, nawet z Fredem :)

leszekpw 03.12.2024 20:17

Zobaczymy ile warci są zmiennicy.

pepe72 03.12.2024 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1639789)
Owszem, ci z X, czyli jakieś 8-10 tysięcy. A my potrzebujemy minimum 20, czyli drugie tyle z min. pikników, których wnioskując po tonie Twojej wypowiedzi - nie szanujesz.

Co do beniaminków - rzeczywiście, Motor i GKS są w ciemnej dupie.

Craxa też ma jakieś 7k-9k na 15tys Kauflandzie.

pepe72 03.12.2024 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1639795)
No i ten skład mówi wiele. W końcu zdroworozsądkowe decyzje.

Szacun dla pana trenera Mariusza Jopa.
A jak tym składem zrobi awans to szacun podwójny.

leszekpw 03.12.2024 20:29

Sprytne posunięcie. Jak wygramy okrojonym składem- jaki wspaniały trener. Jak przegramy- cóż, oszczędzaliśmy czołowych piłkarzy (odpuscilismy PP), nikt nie będzie psioczyl, że 1 skład nie dał rady. Kuty na 4 łapy.

pepe72 03.12.2024 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1639800)
Sprytne posunięcie. Jak wygramy okrojonym składem- jaki wspaniały trener. Jak przegramy- cóż, oszczędzaliśmy czołowych piłkarzy (odpuscilismy PP), nikt nie będzie psioczyl, że 1 skład nie dał rady. Kuty na 4 łapy.

Czyli jeszcze raz szacun panie trenerze :>

Ktoś umie ocenić skład Polonii?

leszekpw 03.12.2024 20:38

Obysmy na przekór wszystkim, którzy mają wyjeb.kę na PP, awansowali, może być nawet po karnych.

azor 03.12.2024 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1639798)
Craxa też ma jakieś 7k-9k na 15tys Kauflandzie.

No i?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszepw
Sprytne posunięcie. Jak wygramy okrojonym składem- jaki wspaniały trener. Jak przegramy- cóż, oszczędzaliśmy czołowych piłkarzy (odpuscilismy PP), nikt nie będzie psioczyl, że 1 skład nie dał rady. Kuty na 4 łapy.

Jak wygramy, to dzięki naukom w zakresie PP jakie Jop pobrał od Rude, prawda Lesiu?

pepe72 03.12.2024 20:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1639804)
No i?

w ciemnej dupie. :rotfl:

azor 03.12.2024 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72
w ciemnej dupie.

Jak zawsze błyskotliwy

doktor granat 03.12.2024 21:04

Orły z szerokiego składu dadzą radę
albo nie

grogoriogreg 03.12.2024 21:40

Fredzie Duarte - zamknąłeś mi mordę.
Może po prostu wystawiajmy go w środku, a nie na skrzydle.

Drozd 03.12.2024 21:51

Wiadomo było od zawsze, że ma walnięcie :).

leszekpw 03.12.2024 21:52

Sukiennicki i Gogół, a także Szot, narazie kicha. Alfaro także.

Drozd 03.12.2024 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1639796)
I owszem: tylko zwycięstwo, nawet z Fredem :)

Tak to właśnie jest się nabijać z porządnych piłkarzy.

Taki Sukiennicki to Fredowi może prać getry...czy on siły nie ma biegać czy ma wywalone jak Młyński?

adam_09 03.12.2024 21:58

Dodałbym do tego niestety Jamesa. Jego dalsze podania niż na 20 m. dzisiaj bardzo niedokładne.

azor 03.12.2024 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1639812)
Tak to właśnie jest się nabijać z porządnych piłkarzy.

Taki Sukiennicki to Fredowi może prać getry...czy on siły nie ma biegać czy ma wywalone jak Młyński?

Mam szukać Twoich postów, w których naśmiewałeś się z Duarte, czy chociaż raz oszczędzisz sobie robienia z siebie kretyna?

Dodaj, że zawsze w niego wierzyłeś i kwestią czasu było kiedy odpali.

Sukiennicki - póki co dalej nie przekonuje.

pepe72 03.12.2024 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1639807)
Jak zawsze błyskotliwy

Posłuchaj ich prezesa u Ćwiąkały
https://x.com/cwiakala/status/1863868808521252873

azor 03.12.2024 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1639815)
Posłuchaj ich prezesa u Ćwiąkały
https://x.com/cwiakala/status/1863868808521252873

Słuchałem i niech sobie gada. Już w Zagłębiu sprawiał wrażenie śliskiego korposzczurka, który czuje miętę do każdego, kto mu płaci. Królewski pokazałby wyższość i klasę gdyby nie reagował na takie zaczepki, zamiast się wdawać w przepychanki w piaskownicy.

azor 03.12.2024 22:53

Drozd,

dalej uważasz, że Duarte top, czy już jednak nie?

Szneka 03.12.2024 23:23

Nasi rezerwiści dziś potwierdzili , że nie ma co z nimi wiązać przyszłości. Sukiennicki Alfaro Igbekeme jak dzieci we mgle. To co przy bramkach dla Polonii odstawili Kiakos i Szot to już nawet ciężko kabaretem nazwać. Przy bramce na 3-2 śpiący królewicz Mikulec. Qrwa mamy akcję na 3-0a robi się2-2. Rodado i rzut kary....brak słów. Oby nie potwierdziła się siatkarska prawda- kto nie wygrywa 3-0 przegrywa 2-3

leszekpw 03.12.2024 23:33

Dzięki Jop za wyjscie rezerwami. Wielbłąd bo nawet nie błąd. Dzięki Rodado. Olaliscie puchar. Tak chciało tu wielu, powinniście się cieszyć. Szot, Sukiennicki, Chichkan (trzymam się linii), Gogół, Igbekeme, Zwolak, dramat. Carbo dzisiaj także nic nie grał. My przegramy rowniez w piątek. Ten klub to mem. W zyciu nie awansujemy, możecie zapomnieć.

Stelio 03.12.2024 23:37

Ehh zamiast dać spokojnie polonii wygrać jakieś 2:0 to te patalachy musiały przegrać w najbardziej podbijający mentalnie sposób dla nich i najbardziej dobijający dla nas XD jeszcze dokładając sobie 30 minut jakby nam było mało.

W piątek wyjdą na nas z piana na pysku i z rozpędu wygrają drugi raz.

Skawa Wadowice 03.12.2024 23:38

Latwiej ich bedzie zmotywowac na rewanz i cyk w lidze 3 pkt. Rewanz szybko bo za 3 dni

Patryko 03.12.2024 23:38

Dobry mecz na weryfikację ławki :D

leszekpw 03.12.2024 23:39

Jakiej ławki?????????

wolfy 03.12.2024 23:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1639819)
Dzięki Jop za wyjscie rezerwami. Wielbłąd bo nawet nie błąd. Dzięki Rodado. Olaliscie puchar. Tak chciało tu wielu, powinniście się cieszyć. Szot, Sukiennicki, Chichkan (trzymam się linii), Gogół, Igbekeme, Zwolak, dramat. Carbo dzisiaj także nic nie grał. My przegramy rowniez w piątek. Ten klub to mem. W zyciu nie awansujemy, możecie zapomnieć.

Ja się cieszę, ale nie powinien wychodzić Carbo ani Rodado, a James za długo był na boisku.

Wyszliśmy rezerwowymi, nie rezerwami. Nikt z rezerw nie wszedł na boisko. Samo to powinno niektórym dać do myślenia w kwestii gry na dwóch frontach.

Najśmieszniejsze że powinniśmy ten mecz wygrać, ale brak skuteczności, nie strzelony karny i tragiczna gra Cziczkana. Matko, chyba Broda powinien być numerem dwa - przyspawany do linii, kilka razy wybijał pod nogi zawodników Polonii, zawalił dwa gole.

Mega występ Duarte, bezsensowne wyjście Rodado - chłop jest przemęczony, to jest bez sensu żeby kazać mu biegać w dogrywce.

Elendil 03.12.2024 23:42

Cóż, fuksem wygraliśmy z ŁKS, to teraz frajerska porażka. Sinusoida musi trwać.

Zmazać może ją zwycięstwo w piątek, ale coś mi się wydaje, że Polonia wyjdzie na nas nabuzowana jak kabanos, to ich na pewno mentalnie zbudowało. Także gładki w....... i to tyle z Warszawy.

leszekpw 03.12.2024 23:44

No niestety Jop nie dojechał dziś zupełnie. Chyba, ze taki był plan, popykać, sprawiać wrażenie że chcą wygrać. W to by się wpisywało nie strzelenie karnego.

RAPH 03.12.2024 23:45

Udało się przegrać wygrany mecz. Dobranoc

Elefant 03.12.2024 23:45

Zakładając, że nie była to jednostka treningowa tylko graliśmy na poważnie.
Wiemy dlaczego grają ci co grają nawet jak są bardzo słabi. Inni są jeszcze słabsi.
Ten mecz w skoncentrowanej formie pokazał nasze braki.

Braki kadrowe.
Braki w sferze mentalu zawodników i ich podejścia do meczu.


Bez wzmocnień nie ma co liczyć na awans. Pytanie czy prezes ma tego świadomość.


A teraz wyobraźmy sobie jak może wyglądać pierwszy baraż.

leszekpw 03.12.2024 23:46

My nie awansujemy. Mogę się załozyć o czarnego jaśka. Ktoś wchodzi w to???

wolfy 03.12.2024 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1639826)
Cóż, fuksem wygraliśmy z ŁKS, to teraz frajerska porażka. Sinusoida musi trwać.

Zmazać może ją zwycięstwo w piątek, ale coś mi się wydaje, że Polonia wyjdzie na nas nabuzowana jak kabanos, to ich na pewno mentalnie zbudowało. Także gładki w....... i to tyle z Warszawy.

Kocham frajerstwo tego forum. Przegrany mecz z powodu nieskuteczności - koniec świata. Polonia nas rozjedzie. Nic już nie wygramy.

Jeśli zagramy swoje to powinniśmy wygrać. Zaryzykowałbym że jesteśmy faworytem. Ale wiadomo - samo się nie wygra.

kbr 03.12.2024 23:53

Za Cupiała przegrywaliśmy ten puchar dysponując niewspółmiernie lepszą kadrą, więc nie ma co płakać. Nie wydaje mi się, żeby to było specjalne odpuszczenie meczu. Wtedy nikt nie czekałby na dogrywkę.

Jeżeli wygramy w piątek, to zapominamy o całej sprawie. I w piątek powinni pokazać sportową złość.

krysztal 04.12.2024 00:05

No i spokój święty.Nigdy nie byłem zwolennikiem olewania PP ale w naszej sytuacji dobrze się stało że się zesrało.
Jedziemy już na oparach a tu niestety mecz tak wymknął się spod kontroli że trzeba było rozegrać dodatkowe 30 minut.To był błąd.mam nadzieje że poważniejszych konsekwencji nie będzie.

Elendil 04.12.2024 00:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1639833)
Kocham frajerstwo tego forum. Przegrany mecz z powodu nieskuteczności - koniec świata. Polonia nas rozjedzie. Nic już nie wygramy.

Jeśli zagramy swoje to powinniśmy wygrać. Zaryzykowałbym że jesteśmy faworytem. Ale wiadomo - samo się nie wygra.

Polonia miała swoje okazje już w 1 połowie, mogli ten mecz zamknąć wcześniej. Bez Rodado w formie trzeba liczyć na błysk innego gracza, a jak się tak nie stanie, to jesteśmy w stanie przegrać z każdym.

El'kabat 04.12.2024 00:11

Sukiennicki :D

Mecz pokazał, że ławki to nie mamy i widać już spore wydupcenie fizyczenie po tej rundzie. Rodado też to niestety nie omija..


Można się skupić na lidze, chociaż moim zdaniem to pogubimy jeszcze punkty w piątek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl