![]() |
Trzeba sobie po prostu zdać sprawę z bardzo prostych rzeczy.
Na ten moment nie można zakładać ani wygrania PP, ani awansu. Granie na dwóch frontach jednocześnie moim zdaniem powoduje niepotrzebne rozpraszanie sił, co z duża dozą prawdopodobieństwa nie da sukcesu ani w PP, ani w awansie. Awans do ESy (a później utrzymanie się w niej) to cel nadrzędny Wisły. Tam kasa z C+ jest pewna co rok i nie zależy od szczęśliwego losowania, a później wygrania x meczów pod rząd. |
Zwoliński, Rodado, Carbo na ławce. Grają takie asy jak Gogół, Sukiennicki, Duarte.
|
Cytat:
|
Cytat:
I owszem: tylko zwycięstwo, nawet z Fredem :) |
Zobaczymy ile warci są zmiennicy.
|
Cytat:
|
Cytat:
A jak tym składem zrobi awans to szacun podwójny. |
Sprytne posunięcie. Jak wygramy okrojonym składem- jaki wspaniały trener. Jak przegramy- cóż, oszczędzaliśmy czołowych piłkarzy (odpuscilismy PP), nikt nie będzie psioczyl, że 1 skład nie dał rady. Kuty na 4 łapy.
|
Cytat:
Ktoś umie ocenić skład Polonii? |
Obysmy na przekór wszystkim, którzy mają wyjeb.kę na PP, awansowali, może być nawet po karnych.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Orły z szerokiego składu dadzą radę
albo nie |
Fredzie Duarte - zamknąłeś mi mordę.
Może po prostu wystawiajmy go w środku, a nie na skrzydle. |
Wiadomo było od zawsze, że ma walnięcie :).
|
Sukiennicki i Gogół, a także Szot, narazie kicha. Alfaro także.
|
Cytat:
Taki Sukiennicki to Fredowi może prać getry...czy on siły nie ma biegać czy ma wywalone jak Młyński? |
Dodałbym do tego niestety Jamesa. Jego dalsze podania niż na 20 m. dzisiaj bardzo niedokładne.
|
Cytat:
Dodaj, że zawsze w niego wierzyłeś i kwestią czasu było kiedy odpali. Sukiennicki - póki co dalej nie przekonuje. |
Cytat:
https://x.com/cwiakala/status/1863868808521252873 |
Cytat:
|
Drozd,
dalej uważasz, że Duarte top, czy już jednak nie? |
Nasi rezerwiści dziś potwierdzili , że nie ma co z nimi wiązać przyszłości. Sukiennicki Alfaro Igbekeme jak dzieci we mgle. To co przy bramkach dla Polonii odstawili Kiakos i Szot to już nawet ciężko kabaretem nazwać. Przy bramce na 3-2 śpiący królewicz Mikulec. Qrwa mamy akcję na 3-0a robi się2-2. Rodado i rzut kary....brak słów. Oby nie potwierdziła się siatkarska prawda- kto nie wygrywa 3-0 przegrywa 2-3
|
Dzięki Jop za wyjscie rezerwami. Wielbłąd bo nawet nie błąd. Dzięki Rodado. Olaliscie puchar. Tak chciało tu wielu, powinniście się cieszyć. Szot, Sukiennicki, Chichkan (trzymam się linii), Gogół, Igbekeme, Zwolak, dramat. Carbo dzisiaj także nic nie grał. My przegramy rowniez w piątek. Ten klub to mem. W zyciu nie awansujemy, możecie zapomnieć.
|
Ehh zamiast dać spokojnie polonii wygrać jakieś 2:0 to te patalachy musiały przegrać w najbardziej podbijający mentalnie sposób dla nich i najbardziej dobijający dla nas XD jeszcze dokładając sobie 30 minut jakby nam było mało.
W piątek wyjdą na nas z piana na pysku i z rozpędu wygrają drugi raz. |
Latwiej ich bedzie zmotywowac na rewanz i cyk w lidze 3 pkt. Rewanz szybko bo za 3 dni
|
Dobry mecz na weryfikację ławki :D
|
Jakiej ławki?????????
|
Cytat:
Wyszliśmy rezerwowymi, nie rezerwami. Nikt z rezerw nie wszedł na boisko. Samo to powinno niektórym dać do myślenia w kwestii gry na dwóch frontach. Najśmieszniejsze że powinniśmy ten mecz wygrać, ale brak skuteczności, nie strzelony karny i tragiczna gra Cziczkana. Matko, chyba Broda powinien być numerem dwa - przyspawany do linii, kilka razy wybijał pod nogi zawodników Polonii, zawalił dwa gole. Mega występ Duarte, bezsensowne wyjście Rodado - chłop jest przemęczony, to jest bez sensu żeby kazać mu biegać w dogrywce. |
Cóż, fuksem wygraliśmy z ŁKS, to teraz frajerska porażka. Sinusoida musi trwać.
Zmazać może ją zwycięstwo w piątek, ale coś mi się wydaje, że Polonia wyjdzie na nas nabuzowana jak kabanos, to ich na pewno mentalnie zbudowało. Także gładki w....... i to tyle z Warszawy. |
No niestety Jop nie dojechał dziś zupełnie. Chyba, ze taki był plan, popykać, sprawiać wrażenie że chcą wygrać. W to by się wpisywało nie strzelenie karnego.
|
Udało się przegrać wygrany mecz. Dobranoc
|
Zakładając, że nie była to jednostka treningowa tylko graliśmy na poważnie.
Wiemy dlaczego grają ci co grają nawet jak są bardzo słabi. Inni są jeszcze słabsi. Ten mecz w skoncentrowanej formie pokazał nasze braki. Braki kadrowe. Braki w sferze mentalu zawodników i ich podejścia do meczu. Bez wzmocnień nie ma co liczyć na awans. Pytanie czy prezes ma tego świadomość. A teraz wyobraźmy sobie jak może wyglądać pierwszy baraż. |
My nie awansujemy. Mogę się załozyć o czarnego jaśka. Ktoś wchodzi w to???
|
Cytat:
Jeśli zagramy swoje to powinniśmy wygrać. Zaryzykowałbym że jesteśmy faworytem. Ale wiadomo - samo się nie wygra. |
Za Cupiała przegrywaliśmy ten puchar dysponując niewspółmiernie lepszą kadrą, więc nie ma co płakać. Nie wydaje mi się, żeby to było specjalne odpuszczenie meczu. Wtedy nikt nie czekałby na dogrywkę.
Jeżeli wygramy w piątek, to zapominamy o całej sprawie. I w piątek powinni pokazać sportową złość. |
No i spokój święty.Nigdy nie byłem zwolennikiem olewania PP ale w naszej sytuacji dobrze się stało że się zesrało.
Jedziemy już na oparach a tu niestety mecz tak wymknął się spod kontroli że trzeba było rozegrać dodatkowe 30 minut.To był błąd.mam nadzieje że poważniejszych konsekwencji nie będzie. |
Cytat:
|
Sukiennicki :D
Mecz pokazał, że ławki to nie mamy i widać już spore wydupcenie fizyczenie po tej rundzie. Rodado też to niestety nie omija.. Można się skupić na lidze, chociaż moim zdaniem to pogubimy jeszcze punkty w piątek. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl