![]() |
Wy też mieliście wrażenie że wyszli posrani na wielki ŁKS?
|
Cytat:
|
Naszym najwiekszym problemem jest to ze probujemy grac krakowska pilke. A wychodzi krakowska pisda. Trzeba grac bezposredni chamski futbol. Tak jak wszyscy. Zadna druzyna nie gra ladnie. Wyjda jej dwie akcje ladne w meczu ale generalnie to jest na skrzydlo i wrzuta z kazdej pozycji na afere. Nabijanie na reke strzelajac w obronce, sfg, szukanie fauli. To sie nie spodoba nikomu ale tak nas wszyscy punktuja. A najgorsza bezradnosc widac jak my nawet probujac strzelac to prseciwnik rzuca sie na pilke byleby zblokowac cialem tak jakby bronili dziewczyny przed ciapatymi.
U nas za duzo .......enia technicznego. Nie sprawdza sie to Przeciwnik ma pilke na skrzydle to od razu w polu karnym jest 3-4 gosci. I jeb wrzuta na afere bo w koncu ktos dolozy noge, ktos zgubi krycie itp. A u nas? sam Rodado niski. Nikomu sie nie chce wbiegac. Czekaj na zebranie pilki przed polem karnym. TO SIE NEI SPRAWDZA Mam dosc trenerow bylych Wislakow. Ale mnie w....ia to zatrudnianie dawnych pilkarzy. Wszedzie sa zakorzenieni. Jaki warsztat trenerski ma Kmiecik? Fenomenalny bo bramek strzelamy najwiecej w lidze. A wroooc |
Cytat:
|
Cytat:
|
Właśnie. Gdzie są ci wszyscy znafffcy, jaroo1, framat, co tak modlili się o Moskala.
|
Na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że Wisła Kraków S.A. nie posiada drużyny piłkarskiej.
Może i ma zatrudnionych z trzydziestu sowicie opłaconych piłkarzy, ale drużyny nie ma. Choć może określenie piłkarze jest w tym przypadku na wyrost. |
Podwojny temat meczowy się nie sprawdził, nauczka na przyszłość dla autora tego pomysłu.
Tyle w temacie. |
Dokąd takiego Jarocha za strzał, który zaprezentował nikt ani nie zjebie ani nie wyszydzi tylko poklepie po plecach to nic się nie zmieni. Dotyczy to postawy reszty również.
Albo do Królewskiego to dotrze albo dalej będzie syf... |
Cytat:
Tu się nic nie rodzi, tylko kamień schodzi z nerek. Na darmo ten ból. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Skoro każdy mecz to osobny projekt ... |
Trzeba było to zaorac w 2019 i lecieć z Kwietniem od IV ligi. A tak to parafrazujac Churchilla, wybraliśmy dryf z biedakami u sterów a 4 ligę będziemy mieć i tak i to z 5 letnim opóźnieniem.
W mieście derbowym. W którym za chwilę będziemy 3 siłą. Chociaż po spadku do 2 ligi to chyba od razu lecimy na pysk do 4 więc będziemy jakas 6 siłą w mieście za Pradniczanka czy Clepardia. |
Kolejny dramatyczny mecz, którego przykro komentować.
Moskal znów pokazał, że na razie nie ogarnia i dalej jest po prostu słabym trenerem.Tłumaczy go trochę kadra, którą stworzył mu Królewski, ale za którą sam też optował chcąc więcej Polaków na czele z takim Biedrzyckim czy Zwolińskim. Nie tłumaczą go natomiast kuriozalne decyzje taktyczne w rodzaju wykorzystywania Rodado coraz dalej od bramki rywali, lub nawet w roli skrajnego pomocnika, fakt że piłkarze zwijają się jeszcze bardziej niż zwijali się za Sobolewskiego (ktoś przez ostatnie dwa miesiące zrobił jakikolwiek postęp? Forma Carbo, Gogóła i Sukiennickiego jedynie pikuje), brak odpowiednich korekt w ustawieniu podczas meczu, złe wybory kadrowe, wystawianie zawodników będących w dyspozycji nie nadającej się do gry, brak pomysłu na atak pozycyjny, postępujący chaos w kryciu w obronie gdzie ogromne błędy popełniali Gogół, Carbo i Mikulec, powielanie wcześniejszych błędów (tym razem nie mieliśmy lewej strony w pierwszej połowie, bo trzeci raz z rzędu musiał postawić na beznadziejnego Starzyńskiego - Dziedzic jako młodzieżowiec dziś zagrał odrobinę lepiej, jest więc alternatywa), brak jakiegoś planu B na mecz, pomysłu na zaskoczenie rywala i poprawę jakości gry. Piłkarze są przeraźliwie nieskuteczni, nie wiedzą momentami, co mają grać, gdzie się przesuwać, kogo kryć, kiedy wychodzić na wolne pole, wszędzie mamy chaos. Co oni robią u Moskala na treningach? Nawet Ciczkan zaczyna zachowywać się przy dośrodkowaniach gorzej niż Broda, ale to akurat kamyczek do ogródka Załuski. Po dzisiejszym meczu pomysł z Letkiewiczem w składzie nie wydaje się aż tak bardzo zły. Mamy też nową świecką tradycję: Zwoliński w kolejnym meczu nie zanotował żadnego udanego zagrania, no może poza podaniem w końcówce, za co jednak trudno bić mu brawo. Co to za napastnik? On się dziś nadaje bardziej do kabaretu niż na boisko. Czy ci, którzy tak mocno dopominali się onegdaj o trenera "znającego realia pierwszej ligi" i kogoś, "kto już robił z niej awanse" zrozumieli w końcu, że te sprawy kompletnie niczego nie zapewniają i w związku z tym nie mogą być żadnym kryterium oceny zasadności zatrudnienia jakiegokolwiek trenera, czy nadal będą wypierać rzeczywistość? Gdzie są dziś ci, którzy kilka miesięcy temu opowiadali takie pierdoły? |
Cytat:
|
Cytat:
Nie mam już siły na to patrzeć. Następny chyba serio odpuszczę. |
Cytat:
Tylko poważne odpowiedzi. |
Cytat:
Dla mnie wszystko jasne, zobaczymy czy Królewski wyciągnie z tego odpowiednie wnioski ;) |
Cytat:
|
Trzeba żeby to wybrzmiało "Wisła strzela jak Wolfy przestaje oglądać mecz i bawi się komórką"
|
@Karherop - w tym sezonie Garbarnia wycofała się z III ligi i wystartowała w V lidze w miejsce swoich rezerw.
Więc niby można, ale jest jeden problem. Garbarnia to nadal dokładnie ten sam podmiot, po prostu nie było ich stać na III ligę, ale graja pod tym samym szyldem. My, gdybyśmy wystartowali w miejsce rezerw tak samo, musielibyśmy grac jako ten sam podmiot, z tymi samymi długami itd. |
|
Człowiek ogląda mecz i zastanawia się co my w ogóle chcemy grać.
Kopanina jak skur.wesyn, dziesiątki zdupconych dosrodkowań, obijanie obrońców, którzy wszystko blokują, strzały nieprzygotowane w trybuny. Wygląda to jak jedne wielki chaos, który czasem jest ładniej opakowany. Łks wyszedł przygotowany top na nas, agresywni, obrona żelazo i gówno mogliśmy zdziałać dziś. A nasza obrona? Moim zdaniem WSZYSCY sa pod formą - Jaroch i Mikulec to powód do memów, cała trójka stoperów to poziom połowy 1 ligi. Cziczkan tak jakby tez z pewności siebie sporo stracił.. Ale ....a Carbo - jemu sufit a łeb nie spadł czasem? Wydupcone jajca przy drugim golu, gość jakby był cieniem samego siebie. Generalnie to nie dość, że transfery po prostu okazały się średnio udane - Zwolinski, Mikulec, Biedrzycki, ten Duarte, to jeszcze jesteśmy pod formą i chu.ja wiemy co chcemy grać. Plus nasi wyjebani w kosmos młodzieżowcy, Piotruś chłopak we mgle i ten połamany Dziedzic o Kutwie nie wspominając... chujnia z grzybnią i kupa mułu. |
Nic już nie chcemy grać. Przechodzimy kolejną fazę wiślackiego cyklu Dobrze już było za Moskala, dobre wyniki i gra już były. Były fajne wygrane i fajne mecze w pucharach, była ciekawa gra. Jak już emocje związane z nowa miotłą, nowym sezonem i oknem wystawowym na świat pt. "puchary" opadły, przyszła ligowa młócka i się okazało, że brakuje pary do wygrywania to morale spadło i już lepiej nie będzie.
Tak to jest jak się .......i głupoty o - dawaniu czasu - algorytmach i statystykach - hakowaniu enigmy polskiej piłki Wyniki mamy godne .......enia takich głupot. Jak ktoś przychodzi pracować do cyrku to musi cyrkować na boisku, i nasi kopacze to robią. |
No chyba jednak z tej mąki chleba nie będzie.
Moskal ma na koncie awanse (w przeciwieństwie do wynalazków z ostatnich lat!), ale on chyba po prostu nie ma szczęścia do Wisły. Albo chce coś na siłę w Wiśle udowodnić i uparcie trzyma się pomysłów typu Rodado na skrzydle albo Sukiennicki w ataku. Nie pykło też z transferami. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie: czy awans z baraży jest jeszcze realny i czy ratujemy sezon (w wersji pesymistycznej: czy grozi nam spadek). Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to (ze względu na puchary) poczekałbym z ruchem do październikowej przerwy na reprezentację, ale rozglądał się już za trenerem. Jeśli odpowiedź jest negatywna, to grajmy tę tiki takę może za rok wyjdzie z tego Barcelona na miarę I ligi. Co jest trochę bez sensu, bo po awansie do Ekstraklasy trzeba będzie wzmocnić skład i zmienić taktykę (oraz trenera, który nie potrafi grać nic innego). |
I co się stanie jak inny trener przyjdzie? Posadzi Starzyńskiego na ławkę a w jego miejsce da Młyńskiego?
Nie trener jest do wywalenia, tylko szeroko rozumiana, cała PATOLOGIA tego klubu. |
Z młodzieżowcem to akurat problem mamy zajebisty. Bo albo komedianta mamy na skrzydle albo na środku, wybór między dżumą, a cholerą.
|
Ja to widzę tak:
- Starzyński i Gogół do rezerw. Można zagrać słabiej, ale nie wolno - jak mówił Rude - nie podjąć rywalizacji. Tyko niech zasłużą na miejsce w składzie, bez taryfy ulgowej. - zamiast nich na ławkę Szywacz. Jest do dupy, ale może w razie czego poderwie zad i skoczy do główki, albo trochę pobiega. Dalsze głaskanie tych .... przynosi skutek odwrotny od zamierzonego. - Rodado gra w ataku, bez ustępowania miejsca reszcie melepet. Moskal jest skończonym idiotą jeśli myśli że wchodzący jako fałszywy napastnik Sukiennicki albo Starzyński kogoś zaskoczą - to ich zaskakuje piłka. - jeżeli jeszcze raz zobaczę Rodado wykonującego rzut rożny albo wolny - Moskal jest do karnego wy.......enia. To był idiotyczny pomysł, efekty są tragiczne i niech spierdala z taką inwencją. Udowodnił że jest za głupi jako trener żeby wprowadzać takie innowacje, pora wrócić do podstaw. - skoro o podstawach mówimy: zawodnicy grają na swoich pozycjach. Jeżeli Sukiennicki pojawi się z ławki na skrzydle, Rodado będzie grał w pomocy - patrz punkt wyżej. - koniec bezsensownego przetrzymywania piłki i miliarda podań w obronie. - koniec z grą do przodu bez asekuracji. - na bramkę Letkiewicz, Duarte gra za Rodado, skrzydła to Baena i Kiss/Alfaro - Sukiennicki może zmienić tylko Carbo albo Igbekeme i tylko jako defensywny pomocnik. Starczy tego pajacowania. Moskal ośmieszył siebie i nas już wystarczająco. |
Cytat:
W przyszłym roku Wieczysta gra w I lidze, a Wisła spada do II ligi albo do IV, bo nie otrzymuje licencji że względów finansowych. Wieczysta wykupuje prawo do nazwy Wisły, herbu i przenosi się na Reymonta. Bez spłacania 100mln długów. Nowe otwarcie bez startowanie z samego dołu. Dlatego Królewski nie sprowadza piłkarzy którzy mogliby to pociągnąć bo po co? |
Amen. Idealna wypowiedź. wolfy. Ale framat bredzi, pajac jeden. Pierwszy byl za Moskalem. Łyso, dupa piecze??
|
Cytat:
I na czym to będzie polegało? Przesiedlimy kiboli nad morze? Wywłaszczymy Królewskiego? Wygramy w euro lotto i kupimy ekstraklasowych piłkarzy zamiast obecnych, zwłaszcza w obronie? Cytat:
|
Cytat:
To jest tak samo głupie jak to, że Kwiecień wziął Goku a kasa za niego to "ukryta darowizna", jak to nazwałeś... |
Cytat:
Kwiecień. Bez obciążenia długami. Może nawet Królewskiego zrobi prezesem? |
Cytat:
W Poznaniu też się burzyli. Biznes |
Cytat:
Serio. |
Cytat:
A na czym ma polegać dalsza egzystencja Zaskrońca w Wiśle? Na spłacaniu długów przez kolejne 118 lat istnienia klubu i spadanie do 2-3-4 ligi, awansowanie o szczebel czy dwa, znowu spadanie i może za 50 lat dodrapanie się do ekstraklasy? Oczywiście przez wszystkie lata brawoszefowanie, oklaski na trybunach, kasa w marcu na licencje, legendy w klubie itd. |
@Framat: przecież nie można już handlować licencjami ani nazwami klubów.
@Jaro: Wolę Wisłę w 1. lidze niż w 4. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl