![]() |
|
|
Temat troche upadl.
Prosze o wasza ulubiona oprawę, obojetnie jakiego klubu ps. Puchatek mam nadzieje ze sie nie obrazisz |
|
|
http://img148.imageshack.us/img148/7...dsc4251hp9.jpg
Zdjęcie twojego pulpitu proszę ;p |
http://img154.imageshack.us/img154/5579/beztytuuos0.jpg
Ja chce zdjęcie węża który właśnie gryzie człowieka. |
http://www.legaljuice.com/snake%20bi...ce%20weird.jpg
Dla mnie flaga Garbarni Kraków , obojętnie jaka. |
1 Załącznik(ów)
zdjecie Franciszka smudy poprosze :P
|
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Smuda_2008.jpg
Dla mnie panorama obozu koncentracyjnego w Ravensbrucku. |
|
1 Załącznik(ów)
Prosze bardzo :)
Poprosze zdjecie jakiegos wiesniackiego tuningu (auta) |
http://img391.imageshack.us/img391/5546/dsc00437bd2.jpg
To ja prosze fote Oprawy Wisły z meczu z Bytomiem tutaj link do filmu tak zeby bylo wiadomo ocb chodzi o moment ze strobo http://www.youtube.com/watch?v=4MY4y...eature=related :) |
1 Załącznik(ów)
"Sprzedawca liści osiedla czyści" w wykonaniu gorszej strony błoń
|
.
http://galeria.wislakrakow.com/20080831/norek/58.jpgTo dla porównania (z reszta co tu porównywać) chciałbym ta sama oprawę ale z Reymonta :)
|
|
|
http://www.hertha-chat.de/forum/atta...0-100_5941.jpg
dla mnie zdięcie twojej mamy.:lol: |
Cytat:
|
Głupoty nie leczmy, zmieńmy zadanie.
Jakieś fajne zdjęcie z pożegnalnego koncertu PFK w spodku |
|
1 Załącznik(ów)
dla mnie zdjęcie radości Heńka Kasperczaka po zdobytej bramce
|
Buenos Aires:
http://www.lisa-travel.co.uk/sprachr...os_aires03.jpg Ja poproszę zdjęcie spadochroniarza w centrum miasta. |
ralalek był pierwszy dla tego dla niego radujący się Henry po bramce :)
http://www.dziennik.pl/files/archive...19_119208g.jpg Dla mnie zdjęcie z Piłsudskiego. |
1 Załącznik(ów)
Największy kłębek włóczki świata poproszę..
|
Gdyby nie taśma którą jest "ograniczona" była by największa.
http://www.swiatwloczki.pl/sklep/ima...56258D3797.jpg Dla mnie Bolek i Lolek na dzikim zachodzie. |
|
|
tu jest podczas ćwiczeń:
http://www.willowacres.com/webpictur.../LilyJump2.jpg to dla mnie będzie... okładka filmu "szef wszystkich szefów" |
|
http://img517.imageshack.us/img517/4...utybodyxa5.jpg
a ja prosze o flaszke czegos mocniejszego |
|
|
http://ko.kurnik.pl/gfx/kurnik2.gif
Poproszę zdjęcie jakiś tropików, albo zdjęcie jakiegoś miejsca gdzie jest cholernie ciepło :D |
sama robiłam i było cholernie ciepło :-)
http://i38.tinypic.com/qrm8as.jpg koncertowe zdjęcie zespołu "Alibabki" |
http://userserve-ak.last.fm/serve/_/2143729.jpg
Ja bym chciał tym razem zdjęcie zespołu atb podczas jakiejś imprezy. |
http://www.topdj.pl/files/artykuly/128/2.jpg
Może być? :P To ja może poproszę o zdjęcie waszej ulubionej aktorki :D |
|
http://img361.imageshack.us/my.php?i...stfrontgu1.jpghttp://rapidshare.com/files/145718081/ostfront.jpg.html
Oprawę Borussi Dortmund jakąś ładna bym prosił :P |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl