Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   FOTO zabawa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=1085)

TKNW 11.09.2008 10:42

http://i37.tinypic.com/dws9jb.jpg


żabę

puchaty1906 11.09.2008 10:48

http://www.casarioblanco.com/poison-dart-frog.jpg

masz nawet trującą!


Zdjęcie kodu programu w c#

lodecki 14.09.2008 14:59

Temat troche upadl.

Prosze o wasza ulubiona oprawę, obojetnie jakiego klubu

ps. Puchatek mam nadzieje ze sie nie obrazisz

mckoval 15.09.2008 09:13

http://galeria.wislakrakow.com/20080914/norek/07.jpg

dla mnie zdjęcie kuponu z toto-mixa

DYRU 15.09.2008 10:17

http://c14.wrzuta.pl/wm18172/d47e03a...20z%20toto-mix

dla mnie rower WIGRY 3

Wisl@k 15.09.2008 11:02

http://img148.imageshack.us/img148/7...dsc4251hp9.jpg
Zdjęcie twojego pulpitu proszę ;p

WzT 15.09.2008 13:00

http://img154.imageshack.us/img154/5579/beztytuuos0.jpg

Ja chce zdjęcie węża który właśnie gryzie człowieka.

PauL 15.09.2008 13:17

http://www.legaljuice.com/snake%20bi...ce%20weird.jpg
Dla mnie flaga Garbarni Kraków , obojętnie jaka.

JackDaniels 15.09.2008 13:49

1 Załącznik(ów)
zdjecie Franciszka smudy poprosze :P

WzT 15.09.2008 13:58

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Smuda_2008.jpg

Dla mnie panorama obozu koncentracyjnego w Ravensbrucku.

Kobieta_Wislak 15.09.2008 14:28

http://s4.tinypic.com/a5gw1g_th.jpg

tablicę rejestracyjną gdzie jest R22 (dwójki obok siebie) :-)

JackDaniels 15.09.2008 16:02

1 Załącznik(ów)
Prosze bardzo :)




Poprosze zdjecie jakiegos wiesniackiego tuningu (auta)

MatixNH 15.09.2008 16:28

http://img391.imageshack.us/img391/5546/dsc00437bd2.jpg

To ja prosze fote Oprawy Wisły z meczu z Bytomiem tutaj link do filmu tak zeby bylo wiadomo ocb chodzi o moment ze strobo http://www.youtube.com/watch?v=4MY4y...eature=related :)

MackoTSW_(konto_usuniete) 15.09.2008 17:46

1 Załącznik(ów)
"Sprzedawca liści osiedla czyści" w wykonaniu gorszej strony błoń

JackDaniels 15.09.2008 18:07

.
 
http://galeria.wislakrakow.com/20080831/norek/58.jpgTo dla porównania (z reszta co tu porównywać) chciałbym ta sama oprawę ale z Reymonta :)

mckoval 15.09.2008 18:12

http://i28.tinypic.com/9jg8io.jpg


dla mnie oprawa "Piekielna drużyna"

MackoTSW_(konto_usuniete) 15.09.2008 18:33

http://i25.tinypic.com/168hqup.jpg


Oprawa kibiców Eintrachtu Frankfurt.

DejmianVII 15.09.2008 18:34

http://www.hertha-chat.de/forum/atta...0-100_5941.jpg
dla mnie zdięcie twojej mamy.:lol:

michu-k 15.09.2008 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DejmianVII (Post 603378)
dla mnie zdięcie twojej mamy.:lol:

Śmiać się czy płakać?

pio 15.09.2008 18:45

Głupoty nie leczmy, zmieńmy zadanie.
Jakieś fajne zdjęcie z pożegnalnego koncertu PFK w spodku

kalvin 15.09.2008 19:22

http://www.hip-hop.pl/reportaze/pict...8453869/58.jpg

Dla mnie Buenos Aires

rafalek 15.09.2008 19:36

1 Załącznik(ów)
dla mnie zdjęcie radości Heńka Kasperczaka po zdobytej bramce

pozdi91 15.09.2008 19:40

Buenos Aires:
http://www.lisa-travel.co.uk/sprachr...os_aires03.jpg

Ja poproszę zdjęcie spadochroniarza w centrum miasta.

WzT 15.09.2008 19:48

ralalek był pierwszy dla tego dla niego radujący się Henry po bramce :)

http://www.dziennik.pl/files/archive...19_119208g.jpg

Dla mnie zdjęcie z Piłsudskiego.

rafalek 15.09.2008 19:55

1 Załącznik(ów)
Największy kłębek włóczki świata poproszę..

WzT 15.09.2008 20:02

Gdyby nie taśma którą jest "ograniczona" była by największa.

http://www.swiatwloczki.pl/sklep/ima...56258D3797.jpg

Dla mnie Bolek i Lolek na dzikim zachodzie.

Kobieta_Wislak 15.09.2008 20:12

http://i36.tinypic.com/1zgta90_th.jpg

pizza z salami :)

pio 15.09.2008 20:18

http://www.jendelabali.com/menu/th_pizza-salami.jpg

owczarek niemiecki podczas ćwiczeń agility

mckoval 15.09.2008 22:07

tu jest podczas ćwiczeń:
http://www.willowacres.com/webpictur.../LilyJump2.jpg

to dla mnie będzie... okładka filmu "szef wszystkich szefów"

Aro1234 15.09.2008 22:45

http://kersten.blox.pl/resource/Szef...ich_szefow.jpg

Ja poproszę jakąś ładniusią Azjatkę :D

DominoForza 15.09.2008 23:14

http://img517.imageshack.us/img517/4...utybodyxa5.jpg
a ja prosze o flaszke czegos mocniejszego

gris 15.09.2008 23:52

http://www.polmos.torun.pl/gfx/sliwowica%20polska.gif

zdjęcie różowych majtek :P

Tomy 16.09.2008 00:10

http://i126.photobucket.com/albums/p...entinekiss.jpg

logo kurnika proszę...

puchaty1906 16.09.2008 00:24

http://ko.kurnik.pl/gfx/kurnik2.gif

Poproszę zdjęcie jakiś tropików, albo zdjęcie jakiegoś miejsca gdzie jest cholernie ciepło :D

Kobieta_Wislak 16.09.2008 02:22

sama robiłam i było cholernie ciepło :-)
http://i38.tinypic.com/qrm8as.jpg

koncertowe zdjęcie zespołu "Alibabki"

WzT 16.09.2008 09:35

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/2143729.jpg

Ja bym chciał tym razem zdjęcie zespołu atb podczas jakiejś imprezy.

Aro1234 16.09.2008 11:05

http://www.topdj.pl/files/artykuly/128/2.jpg
Może być? :P

To ja może poproszę o zdjęcie waszej ulubionej aktorki :D

WzT 16.09.2008 11:32

http://film.onet.pl/_i/film/r/rh/g/g38.jpg

Zdjęcie jakiegoś frontu podczas II Wojny Światowej.

zimka 16.09.2008 11:50

http://img361.imageshack.us/my.php?i...stfrontgu1.jpghttp://rapidshare.com/files/145718081/ostfront.jpg.html
Oprawę Borussi Dortmund jakąś ładna bym prosił :P

MackoTSW_(konto_usuniete) 16.09.2008 15:01

http://rebuzz.elsat.net.pl/IMG15023.jpg


Czerwone stringi.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl