![]() |
Chelsea-Bordo-1
Zagłębie-GKP-1 Roma-CFR-1 Bristol-Birmingham-x do przerwy Marseille-Liverpool-X do przerwy Ako 8.88 Stawka 10zł Ew.Wygr. 79.90 |
Brann - La Coruna x2
Austria W. - Lech 1 Borac - Ajax x2 Litex (strz./nie strz.) 2 Kurs ogólny: 5.97 Basel - Szachtar 1 Brema - Anorthosis F. 1 Chelsea - Bordeaux 1 Roma - Cluj 1 Real M. - Bate Borisov 1 Kurs ogólny: 5.33 |
Taki mały hardkor:-)
Chelsea - Bordo 1 1.3 Roma - Cluj 1 1.28 Herta - St. Patrick's 1 1.12 Pao - Inter 2 1.95 Marsylia - Liv'pool 2 2.35 Apoel - Schalke 2 1.75 Nordsjaelland - Olympiakos 2 1.75 Dynamo K. - Arsenal 2 1.9 Stawka 2zł Do wyjęcia: 94.30zł |
ManU - Villareal 1
Jagiellonia - Wisła 2 Lech - Piast 1 Real - Bate 1 kurs: 3,29 |
IFK Goeteborg - Halmstad 1.75 1
Norwich - QP Rangers 2.60 2 Suothampton - Ipswich2.60 2 2zl kursŁ 11.83 wygrana : 21.30 wreszcie ktos mi wytlumaczyl jak blokowy stawiac od przyszlego tygodnia atakuje ten system :) wie ktos czy odbedzie sie dzisiaj mecz Argentinos - Boca Juniors?? |
Ludziska proszę Was o pomoc!
Wytypowałem kilka meczy co dla mnie na pierwszy rzut oka wydają sie ok,ale w niektórych nie wiem jak jest w rzeczywistości,więc prosze o pomoc. Feyenoord - Kalmar 1 Besikras - Met.Charkow 1 AC Milan - FC Zurich 1 Sevilla - Salzburg 1 Litex Lovech - Aston Villa 2 Chemo More W. - Stuttgart 2 Omonia N. - Manch. City 2 Bellinzona - Galatasaray 2 Borac - Ajax 2 Kursik : 48,57 Które typy wykreślić? Dodaje,że zakład za pare dych nie wchodzi w gre bo ostatnio przeje***** właśnie pare dych,ale też coś tam wygrałem,więc za jakieś 5 zł :) |
Omonia z Manchesterem tego bym sie obawial i cos przeczuwam ze Sevilla - Salzburg to tu moze byc remis
Ajaccio - Clermont 1.95 1 Ahlen - ROstock 2.80 1 Angers - Nimes 1.80 1 Inter Turku - Kups 1.25 1 3zl ---> 33.20 Boulogne - Bastia 2.30 1 Strasbourg - Vannes 1.60 1 Metz - Reims 1.50 1 Rapid W. - Ried 1.30 1 3zl ---> 19.40 oba na Piatek |
3 z 5,40 zł
feyenord over 1.65 :foch: psg 2.4 :) stuttgart 1.65 :) galata 1.75 :) napolo 2.1 :) |
Takie dwa małe kupony:
Alkmaar - PSV 2 Jagiellonia - Wisla 2 Kurs: 3.14 Odra O. - Korona 2 Tubize - St.Liege 2 Altach - Austria W. 2 Kurs: 6.00 |
OdraW-PoloniaB X
PoloniaW-Ruch 1 Bot-Lechie 2 MOZE SMIESZNY KUPONIK ALE ZA 2 ZŁ MAM 40 DYSZKI :) |
Cytat:
GKS Belchatow - Lechia Gdansk (Typ) 2 Kurs 4.60 stawka 10 zł |
a ja zagralem takie cos...
le havre - lyon - 2 1.75 roma - reggina 1 1.3 schalke - frant 1 1.46 bayern - werder2 4.55 iisalmi - vaasa 1 3.98 za 3 zl - 163 zl |
Ja na jutro obstawiam:
Lech - Piast 1 Olympiakos - Panseraikos 1 Stawka 100zł Ew. wygrana - 130.40 zł EDIT - siadło :) |
Manch. Utd - Bolton 1
Stoke - Chelsea 2 Arsenal - Hull 1 Wigan - Manch. City 2 Lyon - Nancy 1 PSG - Grenoble 1 Bordeaux - St.Etienne 1 Sevilla - Espanyol 1 Hamburg - M'gladbach 1 Werder - Hoffenheim 1 Reggina - AC Milan 2 AKO : 105,26 EDIT Manch. Utd - Bolton 1 Stoke - Chelsea 2 Arsenal - Hull 1 Wigan - Manch. City 2 Lyon - Nancy 1 Bordeaux - St.Etienne 1 Hamburg - M'gladbach 1 AKO : 12,73 |
FC Tescoma Zlin - SK Slavia Praha (1:0) (Handicap) 2
Kurs 2.90 Stawka 20 zł |
Mój kuponik na najbliższy weekend:
Odra W - Bełchatów 1 Legia - Piast 1 Wisła - Arka 1 Ruch CH - Jagiellonia 1 Widzew - Jastrzebie 1 Man UTD - Bolton 1 Stoke - Chelsea 2 Arsenal - Hull 1 Śląsk W - Cracovia 1 ŁKS - Lech 2 Kurs: 62.77 |
Nielba - Polonia (handicap 1-0) 2, po kursie 1,80,
Stal Stalowa Wola - GSK Bełchatów 2, 2,20 Nielba fartem ograla Slask. Drugi raz tyle szczescia miec nie beda. Dla mniej odwaznych czysta 2, tez kurs calkiem niezly przy takiej formie Dyskopolo (1,40) Mecz Stalowki na niezlym kursie, wart zagrania. Kusi Widzew ze Stala Sanok, ale raczej odpuszcze, bo Stal dosc mocno sie spina sie na puchar i potrafi sprawic niespodzianka (pomimo ze to iv liga). A i jeszcze Łeczna-Cracovia, under 2,5. Ze szwedzkiej ciekawie wyglada Elfsborg - Hammarby, oczywiscie 1. |
we wtorek macie juz kupony na weekend ?? :shock: no niezle
|
Pewnie w większości są to dopiero jakieś propozycje,które często ulegają zmianom :)
przynajmniej z mojej strony |
Ja dziś zagrałem
Erzgebirge Aue - SV Werder Bremen (Typ) 2 1,30 FC Schalke 04 - Hannover 96 (0:1) (Handicap) 1 1,60 za 30zł wygrana 62,40 zł |
dzisiaj i jutro jest dużo meczów pucharowych... obstawiacie coś??
ja na dzisiaj obstawiłeś sobie coś takiego: Arsenal v Sheffield U 1 (84 min. i jest 5:0 dla Arsenalu :p) Nielba Wagrowiec v Polonia 2 (0:3)? ako: 1,75 na jutro się zastanawiam też nad czymś... Brighton v Manchester City 2 Portsmouth v Chelsea 2 ako: 2,7 dzisiejszy kupon zagrałem za 200zł. ale ten jutrzejszy się boje... co myślicie o jutrzejszym kuponie?, jeszcze ewentualnie mógłbym podbić kurs Wisłą (kurs: 1,14? =chyba) |
Cytat:
Real - Sporting gijon 1 Feyenoord - TOP Oss 1 Inter - Lecce 1 Za 50 zł pewnie, do wygrania 70,20 Kamil, gratuluje dzisiejszych typowań. Ja miałem własnie sie przejść i rzucić tez 2 stowy na Polonie - dość dobry kurs jak na takiego pewniaka... Szkoda, ale jakos nie przekonam sie nigdy do buków internetowych :) EDIT - patrze na Holendrów i ... cieszę sie, ze w końcu nie puściłem tego kuponu |
Co do pucharow maja do to siebie ze sa znacznie mniej przewidywalne niz liga niestety. Dzisiaj pol na pol, zagrany mam jeszcze singiel przeciwko Radwanskiej po swietnym kursie, szkoda ze deszcz przerwal bo dobrze sie zaczelo.
A na jutro pomyslimy z rana, co by jakies rozsadne singielki znalezc :D |
Ried-Rapid W.2
Elfsborg-Hammarby 1 Manch.Utd.-Middlesbr. 1 N.Wągrowiec-Polonia W. (2,5) + W.Płock-Legia W. 2 ako.16.26 |
Na dzisiaj
Aston Villa - Q.P.R. 1 Brighton - Manch.City 2 FC Kopenhaga - Nordsjalland 1 Inter Turku - Mariehamn 1 Barcelona - Betis S. 1 Bayern M. - Nurnberg 1 Kurs - 5,6 |
No to lecimy
|
Kapfenberg - Austria K. 2
Feynoord - TOP Oss 1 Lechia II - Wisla 2 Hafnarfjourdur - Breidablik 1 Real - Gijon 1 kurs: 5.33 2zl -> 9.60 oraz Aston Villa - QP Rangers 1 Montpellier - Lille 2 Grenoble - Nancy 1 Metz - Troyes kurs: 12.45 2zl-> 22.40 w drugim dobre kursy ale za maly hajs puszczone |
Na jednym z kuponów obstawiłem Zagłębie Lubin w PP i wygrało, ale w doliczonym czasie gry... po dogrywce... czyli wchodzi czy nie??
pokaże swoje dzisiejsze kupony ale dopiero jak się skończą mecze... żeby nie zapeszać:] |
niestety nie wchodzi
|
Cytat:
Mam nadzieję że się autor za wrzucenie tego tu nie obrazi. Zreszta i tak raczej nie zagląda. Cytat:
|
Pierd***** Aston Villa bez kitu w dzisiejszych czasach nie można liczyć na pewne mecze,bo każdy może przynieść niespodziankę :( :( :( :( :(
I znowu czekanie na weekend i co z tego,że są fajne mecze jak pewniak w ch** zajeb** mecz :[ kur*aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Widze ze Man City remisuje,więc tyle dobrze,że nie jeden mecz mi nie wszedł - szczęście w nieszczęściu. |
Cytat:
|
Normalnie szlag mnie trafi,mam to juz od kilku typów gdzie nie wchodzi jeden mecz na kuponie,tak jak dzisiaj na jednym nie siadł Juventus na drugim Man.C.Krew moze człowieka zalac jestem jakies 600 zł do tyłu -((.Dobrze ze dzis choc Wisełka awansowała.
|
Cytat:
|
jebany juventus! po co grallem takie gowno za 1.25 zl :evil:
|
U mnie wczoraj na +
771641 FC Barcelona - Betis Sevilla (Typ) 1 1,25 24-09-08 20:00 (2:0) 3:2 771651 CF Getafe - Atletico Madrid (Podwójna szansa) X2 1,35 24-09-08 21:00 (0:1) 1:2 771668 Real Madrid - Sporting Gijon (Typ) 1 1,15 24-09-08 22:00 (3:0) 7:1 771792 Inter Mailand - US Lecce (Typ) 1 1,15 24-09-08 20:30 (0:0) 1:0 772376 FK Austria Wien - SCR Altach (Typ) 1 1,25 24-09-08 19:30 (1:1) 2:1 772520 Vliegen K. - Beck K. (Typ) 1 1,55 24-09-08 19:45 2:0 Stawka 20,00 PLN Kurs 4,32 maks. wygrana 86,48 PLN Wygrana 86,48 PLN Status Prawidłowo |
Jak będziecie mieli typy na weekend to możecie wstawić,bo trzeba coś wygrać ... moje typy na weekend są gdzieś powyżej,ale dziś lub jutro wstawię,bo pewnie jakieś zmiany będą.
|
Czesc WiślakNH . Lks -Lech 2 - kurs 1.7 , WISŁA -Arka 1 - kurs 1.4 ,Hibernian -Gl.Rangers 2 - kurs 1.66 .Hannover -Bayern 2 -kurs 1.62 ,Werder B -Hoffenheim 1 -kurs 1.45 , Hertha - Cottbus 1 kurs 1.55
|
Wisła - Arka 1
ManU - Bolton 1 Hannover - Bayern 2 O.Lyon - Nancy 1 FC Porto - Pacos Ferreira 1 Polonia Bytom - Górnik Zabrze 02 kurs: 5,77 |
Dzięki kuczmen za propozycję.
Ja swoje kupony podam jutro bo dzisiaj jeszcze nie mam ale Twoje typy wydają sie fajne. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl