Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

_bzyku_ 16.09.2008 17:49

Chelsea-Bordo-1
Zagłębie-GKP-1
Roma-CFR-1
Bristol-Birmingham-x do przerwy
Marseille-Liverpool-X do przerwy
Ako 8.88
Stawka 10zł
Ew.Wygr. 79.90

Żuczek 16.09.2008 19:47

Brann - La Coruna x2
Austria W. - Lech 1
Borac - Ajax x2
Litex (strz./nie strz.) 2
Kurs ogólny: 5.97

Basel - Szachtar 1
Brema - Anorthosis F. 1
Chelsea - Bordeaux 1
Roma - Cluj 1
Real M. - Bate Borisov 1
Kurs ogólny: 5.33

Robert_wislak 16.09.2008 20:04

Taki mały hardkor:-)


Chelsea - Bordo 1 1.3
Roma - Cluj 1 1.28
Herta - St. Patrick's 1 1.12
Pao - Inter 2 1.95
Marsylia - Liv'pool 2 2.35
Apoel - Schalke 2 1.75
Nordsjaelland - Olympiakos 2 1.75
Dynamo K. - Arsenal 2 1.9

Stawka 2zł
Do wyjęcia: 94.30zł

Furbyy 16.09.2008 20:41

ManU - Villareal 1
Jagiellonia - Wisła 2
Lech - Piast 1
Real - Bate 1
kurs: 3,29

WiselkaMLP 17.09.2008 09:45

IFK Goeteborg - Halmstad 1.75 1
Norwich - QP Rangers 2.60 2
Suothampton - Ipswich2.60 2

2zl kursŁ 11.83 wygrana : 21.30

wreszcie ktos mi wytlumaczyl jak blokowy stawiac od przyszlego tygodnia atakuje ten system :)

wie ktos czy odbedzie sie dzisiaj mecz Argentinos - Boca Juniors??

WiślakNH 18.09.2008 07:15

Ludziska proszę Was o pomoc!
Wytypowałem kilka meczy co dla mnie na pierwszy rzut oka wydają sie ok,ale w niektórych nie wiem jak jest w rzeczywistości,więc prosze o pomoc.

Feyenoord - Kalmar 1
Besikras - Met.Charkow 1
AC Milan - FC Zurich 1
Sevilla - Salzburg 1
Litex Lovech - Aston Villa 2
Chemo More W. - Stuttgart 2
Omonia N. - Manch. City 2
Bellinzona - Galatasaray 2
Borac - Ajax 2

Kursik : 48,57

Które typy wykreślić?
Dodaje,że zakład za pare dych nie wchodzi w gre bo ostatnio przeje***** właśnie pare dych,ale też coś tam wygrałem,więc za jakieś 5 zł :)

WiselkaMLP 18.09.2008 13:19

Omonia z Manchesterem tego bym sie obawial i cos przeczuwam ze Sevilla - Salzburg to tu moze byc remis

Ajaccio - Clermont 1.95 1
Ahlen - ROstock 2.80 1
Angers - Nimes 1.80 1
Inter Turku - Kups 1.25 1

3zl ---> 33.20


Boulogne - Bastia 2.30 1
Strasbourg - Vannes 1.60 1
Metz - Reims 1.50 1
Rapid W. - Ried 1.30 1

3zl ---> 19.40


oba na Piatek

rzep 18.09.2008 15:54

3 z 5,40 zł

feyenord over 1.65 :foch:
psg 2.4 :)
stuttgart 1.65 :)
galata 1.75 :)
napolo 2.1 :)

Żuczek 20.09.2008 15:34

Takie dwa małe kupony:

Alkmaar - PSV 2
Jagiellonia - Wisla 2
Kurs: 3.14

Odra O. - Korona 2
Tubize - St.Liege 2
Altach - Austria W. 2
Kurs: 6.00

Ave 20.09.2008 15:48

OdraW-PoloniaB X
PoloniaW-Ruch 1
Bot-Lechie 2 MOZE SMIESZNY KUPONIK ALE ZA 2 ZŁ MAM 40 DYSZKI :)

Bobic 20.09.2008 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydent TS (Post 605747)
OdraW-PoloniaB X
PoloniaW-Ruch 1
Bot-Lechie 2 MOZE SMIESZNY KUPONIK ALE ZA 2 ZŁ MAM 40 DYSZKI :)

Chyba juz nie masz:-/ Odra 4-0 Polonia

GKS Belchatow - Lechia Gdansk (Typ) 2
Kurs 4.60
stawka 10 zł

mateusz212 20.09.2008 16:21

a ja zagralem takie cos...
le havre - lyon - 2 1.75
roma - reggina 1 1.3
schalke - frant 1 1.46
bayern - werder2 4.55
iisalmi - vaasa 1 3.98

za 3 zl - 163 zl

felipe 20.09.2008 17:04

Ja na jutro obstawiam:
Lech - Piast 1
Olympiakos - Panseraikos 1

Stawka 100zł
Ew. wygrana - 130.40 zł

EDIT - siadło :)

WiślakNH 22.09.2008 19:10

Manch. Utd - Bolton 1
Stoke - Chelsea 2
Arsenal - Hull 1
Wigan - Manch. City 2
Lyon - Nancy 1
PSG - Grenoble 1
Bordeaux - St.Etienne 1
Sevilla - Espanyol 1
Hamburg - M'gladbach 1
Werder - Hoffenheim 1
Reggina - AC Milan 2
AKO : 105,26

EDIT
Manch. Utd - Bolton 1
Stoke - Chelsea 2
Arsenal - Hull 1
Wigan - Manch. City 2
Lyon - Nancy 1
Bordeaux - St.Etienne 1
Hamburg - M'gladbach 1
AKO : 12,73

Bobic 22.09.2008 19:37

FC Tescoma Zlin - SK Slavia Praha (1:0) (Handicap) 2
Kurs 2.90
Stawka 20 zł

Rafał_TS 22.09.2008 20:38

Mój kuponik na najbliższy weekend:

Odra W - Bełchatów 1
Legia - Piast 1
Wisła - Arka 1
Ruch CH - Jagiellonia 1
Widzew - Jastrzebie 1
Man UTD - Bolton 1
Stoke - Chelsea 2
Arsenal - Hull 1
Śląsk W - Cracovia 1
ŁKS - Lech 2


Kurs: 62.77

nowy_piotrek 23.09.2008 14:29

Nielba - Polonia (handicap 1-0) 2, po kursie 1,80,
Stal Stalowa Wola - GSK Bełchatów 2, 2,20

Nielba fartem ograla Slask. Drugi raz tyle szczescia miec nie beda. Dla mniej odwaznych czysta 2, tez kurs calkiem niezly przy takiej formie Dyskopolo (1,40)
Mecz Stalowki na niezlym kursie, wart zagrania.
Kusi Widzew ze Stala Sanok, ale raczej odpuszcze, bo Stal dosc mocno sie spina sie na puchar i potrafi sprawic niespodzianka (pomimo ze to iv liga).
A i jeszcze Łeczna-Cracovia, under 2,5.

Ze szwedzkiej ciekawie wyglada Elfsborg - Hammarby, oczywiscie 1.

rzep 23.09.2008 20:27

we wtorek macie juz kupony na weekend ?? :shock: no niezle

WiślakNH 23.09.2008 20:48

Pewnie w większości są to dopiero jakieś propozycje,które często ulegają zmianom :)
przynajmniej z mojej strony

WislakWiDoK 23.09.2008 21:23

Ja dziś zagrałem
Erzgebirge Aue - SV Werder Bremen (Typ) 2 1,30
FC Schalke 04 - Hannover 96 (0:1) (Handicap) 1 1,60
za 30zł wygrana 62,40 zł

Kamil_mchw 23.09.2008 21:29

dzisiaj i jutro jest dużo meczów pucharowych... obstawiacie coś??
ja na dzisiaj obstawiłeś sobie coś takiego:
Arsenal v Sheffield U 1 (84 min. i jest 5:0 dla Arsenalu :p)
Nielba Wagrowiec v Polonia 2 (0:3)?
ako: 1,75
na jutro się zastanawiam też nad czymś...
Brighton v Manchester City 2
Portsmouth v Chelsea 2
ako: 2,7

dzisiejszy kupon zagrałem za 200zł. ale ten jutrzejszy się boje... co myślicie o jutrzejszym kuponie?, jeszcze ewentualnie mógłbym podbić kurs Wisłą (kurs: 1,14? =chyba)

felipe 23.09.2008 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 607247)
dzisiaj i jutro jest dużo meczów pucharowych... obstawiacie coś??

Obstawiamy:) O ile sie wywleke z łóżka bo choruje i nie spieszno mi z domu wychodzić.
Real - Sporting gijon 1
Feyenoord - TOP Oss 1
Inter - Lecce 1

Za 50 zł pewnie, do wygrania 70,20

Kamil, gratuluje dzisiejszych typowań. Ja miałem własnie sie przejść i rzucić tez 2 stowy na Polonie - dość dobry kurs jak na takiego pewniaka... Szkoda, ale jakos nie przekonam sie nigdy do buków internetowych :)

EDIT - patrze na Holendrów i ... cieszę sie, ze w końcu nie puściłem tego kuponu

nowy_piotrek 23.09.2008 21:53

Co do pucharow maja do to siebie ze sa znacznie mniej przewidywalne niz liga niestety. Dzisiaj pol na pol, zagrany mam jeszcze singiel przeciwko Radwanskiej po swietnym kursie, szkoda ze deszcz przerwal bo dobrze sie zaczelo.

A na jutro pomyslimy z rana, co by jakies rozsadne singielki znalezc :D

Ricken 24.09.2008 07:48

Ried-Rapid W.2
Elfsborg-Hammarby 1
Manch.Utd.-Middlesbr. 1
N.Wągrowiec-Polonia W. (2,5) +

W.Płock-Legia W. 2

ako.16.26

WiślakNH 24.09.2008 08:47

Na dzisiaj

Aston Villa - Q.P.R. 1
Brighton - Manch.City 2
FC Kopenhaga - Nordsjalland 1
Inter Turku - Mariehamn 1
Barcelona - Betis S. 1
Bayern M. - Nurnberg 1

Kurs - 5,6

Wislak_Dymek 24.09.2008 13:02

No to lecimy

WiselkaMLP 24.09.2008 18:18

Kapfenberg - Austria K. 2
Feynoord - TOP Oss 1
Lechia II - Wisla 2
Hafnarfjourdur - Breidablik 1
Real - Gijon 1

kurs: 5.33 2zl -> 9.60

oraz

Aston Villa - QP Rangers 1
Montpellier - Lille 2
Grenoble - Nancy 1
Metz - Troyes

kurs: 12.45 2zl-> 22.40

w drugim dobre kursy ale za maly hajs puszczone

Kamil_mchw 24.09.2008 19:43

Na jednym z kuponów obstawiłem Zagłębie Lubin w PP i wygrało, ale w doliczonym czasie gry... po dogrywce... czyli wchodzi czy nie??
pokaże swoje dzisiejsze kupony ale dopiero jak się skończą mecze... żeby nie zapeszać:]

WiselkaMLP 24.09.2008 19:54

niestety nie wchodzi

Skipper 24.09.2008 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żuczek (Post 598467)
Nie widziałem nikogo, kto proponował stawiać na PE.


Mam nadzieję że się autor za wrzucenie tego tu nie obrazi. Zreszta i tak raczej nie zagląda.

Cytat:

Wisła - Śląsk 2 @8.00 STS

Nie wiem po co, ale Śląsk traktuje te śmieszne rozgrywki poważnie. Może Tarasiewicz chce podbudować mentalnie swój zespół zwycięstwem na Reymonta ?

"Trener Ryszard Tarasiewicz wielkich zmian w składzie raczej nie przeprowadzi, bo do Krakowa oprócz Mariusza Pawelca, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 21 w Warszawie, zabiera wszystkich swoich najlepszych zawodników. Śląsk nie może sobie pozwolić na kolejną przegraną – po porażkach z Nielbą Wągrowiec i Polonią Warszawa Wrocławianie muszą wreszcie udowodnić, że rzeczywiście wnoszą do polskiej ligi coś nowego. Nawet na boisku rywala, na którym gospodarze przegrywają niezwykle rzadko. Nawet z zespołem, który niedawno pokonał słynną Barcelonę."

Wisła gra zawodnikami z młodej ekstraklsy, choć jak znam Skorże to pewnie zagra po 1 zawodniku z pierwszego składu... w obronie i pomocy, żeby jako tako to wyglądało. Być może szanse dostanie nowo pozyskany obrońca Marcelo.

W tym gównianym pucharze nie warto ruszać czegokolwiek poniżej 2.5. Poziom naszej ekstraklsy sprawia, że jest ona strasznie nieprzewidywalna, co dopiero gdy zespoły grają w rezerwowych ustawieniach. Po takim kursie myślę, że warto spróbować.

Kursy w necie spadają. Wczoraj w BAH było bodajże 8.50, dziś tylko lekko powyżej 6.00.

© by Zabielany

WiślakNH 24.09.2008 21:32

Pierd***** Aston Villa bez kitu w dzisiejszych czasach nie można liczyć na pewne mecze,bo każdy może przynieść niespodziankę :( :( :( :( :(
I znowu czekanie na weekend i co z tego,że są fajne mecze jak pewniak w ch** zajeb** mecz :[ kur*aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Widze ze Man City remisuje,więc tyle dobrze,że nie jeden mecz mi nie wszedł - szczęście w nieszczęściu.

WislakWiDoK 24.09.2008 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil_mchw (Post 607571)
Na jednym z kuponów obstawiłem Zagłębie Lubin w PP i wygrało, ale w doliczonym czasie gry... po dogrywce... czyli wchodzi czy nie??
pokaże swoje dzisiejsze kupony ale dopiero jak się skończą mecze... żeby nie zapeszać:]

Jak dałes na awans to tak, jak na zwycięstwo to nie.

archi33 24.09.2008 21:44

Normalnie szlag mnie trafi,mam to juz od kilku typów gdzie nie wchodzi jeden mecz na kuponie,tak jak dzisiaj na jednym nie siadł Juventus na drugim Man.C.Krew moze człowieka zalac jestem jakies 600 zł do tyłu -((.Dobrze ze dzis choc Wisełka awansowała.

concedi 24.09.2008 21:52

Cytat:

Nie wiem po co, ale Śląsk traktuje te śmieszne rozgrywki poważnie. Może Tarasiewicz chce podbudować mentalnie swój zespół zwycięstwem na Reymonta ?

"Trener Ryszard Tarasiewicz wielkich zmian w składzie raczej nie przeprowadzi, bo do Krakowa oprócz Mariusza Pawelca, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 21 w Warszawie, zabiera wszystkich swoich najlepszych zawodników. Śląsk nie może sobie pozwolić na kolejną przegraną – po porażkach z Nielbą Wągrowiec i Polonią Warszawa Wrocławianie muszą wreszcie udowodnić, że rzeczywiście wnoszą do polskiej ligi coś nowego. Nawet na boisku rywala, na którym gospodarze przegrywają niezwykle rzadko. Nawet z zespołem, który niedawno pokonał słynną Barcelonę."

Wisła gra zawodnikami z młodej ekstraklsy, choć jak znam Skorże to pewnie zagra po 1 zawodniku z pierwszego składu... w obronie i pomocy, żeby jako tako to wyglądało. Być może szanse dostanie nowo pozyskany obrońca Marcelo.

W tym gównianym pucharze nie warto ruszać czegokolwiek poniżej 2.5. Poziom naszej ekstraklsy sprawia, że jest ona strasznie nieprzewidywalna, co dopiero gdy zespoły grają w rezerwowych ustawieniach. Po takim kursie myślę, że warto spróbować.

Kursy w necie spadają. Wczoraj w BAH było bodajże 8.50, dziś tylko lekko powyżej 6.00.

© by Zabielany
Z kolei ja słyszałem, że Grzegorz Kmiecik( jakby ktoś nie wiedział zawodnik Wisły Kraków) mówił do swoich kolegów z drużyny (młodszych) żeby stawiali wszystko na wygrana Śląska. :>:>:>

Tomek_TS 24.09.2008 22:25

jebany juventus! po co grallem takie gowno za 1.25 zl :evil:

WislakWiDoK 25.09.2008 07:58

U mnie wczoraj na +
771641 FC Barcelona - Betis Sevilla (Typ) 1 1,25 24-09-08 20:00 (2:0) 3:2
771651 CF Getafe - Atletico Madrid (Podwójna szansa) X2 1,35 24-09-08 21:00 (0:1) 1:2
771668 Real Madrid - Sporting Gijon (Typ) 1 1,15 24-09-08 22:00 (3:0) 7:1
771792 Inter Mailand - US Lecce (Typ) 1 1,15 24-09-08 20:30 (0:0) 1:0
772376 FK Austria Wien - SCR Altach (Typ) 1 1,25 24-09-08 19:30 (1:1) 2:1
772520 Vliegen K. - Beck K. (Typ) 1 1,55 24-09-08 19:45 2:0

Stawka 20,00 PLN
Kurs 4,32
maks. wygrana 86,48 PLN
Wygrana 86,48 PLN
Status Prawidłowo

WiślakNH 25.09.2008 08:02

Jak będziecie mieli typy na weekend to możecie wstawić,bo trzeba coś wygrać ... moje typy na weekend są gdzieś powyżej,ale dziś lub jutro wstawię,bo pewnie jakieś zmiany będą.

kuczmen 25.09.2008 16:05

Czesc WiślakNH . Lks -Lech 2 - kurs 1.7 , WISŁA -Arka 1 - kurs 1.4 ,Hibernian -Gl.Rangers 2 - kurs 1.66 .Hannover -Bayern 2 -kurs 1.62 ,Werder B -Hoffenheim 1 -kurs 1.45 , Hertha - Cottbus 1 kurs 1.55

Furbyy 25.09.2008 16:32

Wisła - Arka 1
ManU - Bolton 1
Hannover - Bayern 2
O.Lyon - Nancy 1
FC Porto - Pacos Ferreira 1
Polonia Bytom - Górnik Zabrze 02
kurs: 5,77

WiślakNH 25.09.2008 19:24

Dzięki kuczmen za propozycję.
Ja swoje kupony podam jutro bo dzisiaj jeszcze nie mam ale Twoje typy wydają sie fajne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl