![]() |
biore nr 200
|
200. leszekpw
|
No to
No to jest nas 200 osób, to może dla potwierdzenia każdy z nas kupi po 2 bilety dla domu dziecka ?:)
|
tez sie pisze na socios SUPER POMYSLdaje miesiecznie min 200 zl
|
200. leszekpw
201. cygan 202. LucjuszWielki |
Aż się zalogowałem z wrażenia :)
200. leszekpw 201. cygan 202. LucjuszWielki 203. Czesław |
204. Semper Fidelisc1985
|
205. Karherop
|
206 Saklak1906
|
200. leszekpw
201. cygan 202. LucjuszWielki 203. Czesław 204. Semper Fidelisc1985 205. Karherop 206 Saklak1906 207. Kossaq |
200. leszekpw
201. cygan 202. LucjuszWielki 203. Czesław 204. Semper Fidelisc1985 205. Karherop 206 Saklak1906 207. Kossaq 208. Galonek |
209 Drozdos
|
210 Savik
10 znaków |
211 Preclarz
|
212 szlaQ ...
|
213 patti
|
214 wojti11795
|
215. Fidzi
|
216. tomasz1988nh
|
|
Dobra, jako że byłem na tej wstępnej liście jednym z pierwszych to deklaracja wysłana i wpisowe wpłacone.
Ku chwale Wisły! |
Powiem szczerze, że troszkę jestem rozczarowany Waszą aktywnością...
Co jest z Wami? Socios działa, zapisujemy się! |
ile osób się zapisało?
|
Ja rowniez zgodnie z wczesniejsza deklaracja dotrzymalem slowa
|
Kandydat nr 75
ArturBarlinek - zapisany |
Jedziemy, jedziemy!!! Biala Gwiazda wykupiona. Im wiecej ludziska beda skladac deklaracji, tym szybciej ruszymy z kopyta...
|
Panie i Panowie przez weekend będę zapraszał Was privem do przystąpienia do Socios. Ale już dziś zachęcam zapisujcie się. Bez was nic nie zrobimy.
|
Na dniach przystąpię, troszkę zamotki w pracy było, ale zdania nie zmieniam :)
|
Cytat:
|
Wysyłam sukcesywnie. Dostaną wszyscy. Dzięki tym wszystkim którzy się odezwali pozytywnie
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl