Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9984)

leszekpw 01.08.2018 14:10

biore nr 200

leszekpw 01.08.2018 14:11

200. leszekpw

adq93 02.08.2018 15:19

No to
 
No to jest nas 200 osób, to może dla potwierdzenia każdy z nas kupi po 2 bilety dla domu dziecka ?:)

cygan 05.08.2018 13:30

tez sie pisze na socios SUPER POMYSLdaje miesiecznie min 200 zl

LucjuszWielki 06.08.2018 12:03

200. leszekpw
201. cygan
202. LucjuszWielki

Czesław 06.08.2018 12:12

Aż się zalogowałem z wrażenia :)

200. leszekpw
201. cygan
202. LucjuszWielki
203. Czesław

Semper Fidelis 1985 06.08.2018 12:19

204. Semper Fidelisc1985

Karherop 06.08.2018 12:25

205. Karherop

saklak1906 07.08.2018 09:10

206 Saklak1906

kossaq 08.08.2018 09:30

200. leszekpw
201. cygan
202. LucjuszWielki
203. Czesław
204. Semper Fidelisc1985
205. Karherop
206 Saklak1906
207. Kossaq

Galonek 11.08.2018 09:40

200. leszekpw
201. cygan
202. LucjuszWielki
203. Czesław
204. Semper Fidelisc1985
205. Karherop
206 Saklak1906
207. Kossaq
208. Galonek

drozdos 11.08.2018 17:33

209 Drozdos

Savik 19.08.2018 19:58

210 Savik

10 znaków

Preclarz 22.08.2018 10:05

211 Preclarz

szlaQ 22.08.2018 10:32

212 szlaQ ...

patti 23.08.2018 16:46

213 patti

wojti11795 02.10.2018 02:52

214 wojti11795

Fidzi 06.10.2018 20:08

215. Fidzi

tomasz1988nh 07.10.2018 07:11

216. tomasz1988nh

Socios Wisła Kraków 15.10.2018 08:20

Czas przekuć słowa w czyny :)

Zachęcamy do zapisów!

https://socioswisla.pl/

sandomingo 15.10.2018 09:00

Dobra, jako że byłem na tej wstępnej liście jednym z pierwszych to deklaracja wysłana i wpisowe wpłacone.

Ku chwale Wisły!

serek.c2 17.10.2018 22:08

Powiem szczerze, że troszkę jestem rozczarowany Waszą aktywnością...

Co jest z Wami? Socios działa, zapisujemy się!

PSYCHOLTSW 18.10.2018 07:42

ile osób się zapisało?

saklak1906 18.10.2018 07:47

Ja rowniez zgodnie z wczesniejsza deklaracja dotrzymalem slowa

ArturBarlinek 18.10.2018 08:00

Kandydat nr 75
ArturBarlinek - zapisany

wiesniak842 18.10.2018 08:32

Jedziemy, jedziemy!!! Biala Gwiazda wykupiona. Im wiecej ludziska beda skladac deklaracji, tym szybciej ruszymy z kopyta...

KOMINEK 19.10.2018 09:54

Panie i Panowie przez weekend będę zapraszał Was privem do przystąpienia do Socios. Ale już dziś zachęcam zapisujcie się. Bez was nic nie zrobimy.

siara 20.10.2018 12:15

Na dniach przystąpię, troszkę zamotki w pracy było, ale zdania nie zmieniam :)

LucjuszWielki 21.10.2018 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1516484)
Jedziemy, jedziemy!!! Biala Gwiazda wykupiona. Im wiecej ludziska beda skladac deklaracji, tym szybciej ruszymy z kopyta...

Nie dostałęm nic :/

KOMINEK 21.10.2018 21:40

Wysyłam sukcesywnie. Dostaną wszyscy. Dzięki tym wszystkim którzy się odezwali pozytywnie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl