![]() |
Piszą, że Sobol odmówił, źle to wygląda.
|
Cytat:
|
Nie zdziwie się jak wyląduje u nas Ojrzyński albo Bartoszek.
Sobol i Jop odmówili, Kazek w ŁKSie. Nie chce mi sie wierzyć w gości typu Stolarczyka. Oby. |
Jak sobie zarząd pościelił tak ma. To chyba początek końca tego klubu, lepiej niech już zgaszą światło.
|
Cytat:
|
Kandydatury które odpadają:
- Moskal - Sobolewski (pozostanie asystentem) - Jop Stolarczyk? ten pomysł nie wypali. To musi być kandydat z gotową wizją, a nie sklecony na prędce |
Ja do tych bomb tweeterowych podchodze z dużą dozą sceptycyzmu.
Natomiast zastanawiam sie po co szukac teraz trenera na sile. Nie można dać Sobola i Kmiecika do roli tymczasowych trenerów na miesiąc dwa do czasu znalezienia odpowiedniego kandydata? Niech przeprowadzą przygotowania a my szukajmy na spokojnie. Zacznijny od dyrektora sportowego potem niech on nam znajdzie trenera odpowiedniego na spokoju. A tak to zatrudniny jakiegos ogóra na siłe teraz i co po 5 kolejce po 3 wtopach bedzie out i trzeba bedzie kolejny na utrzymaniu. Wiec albo niech daja porzadną kandydaturę albo niech się wstrzymają z miesiąc dwa nowym trenerem. Tak bedzie najrozsądniej |
Może niech już będzie ten Stolarczyk, bo aż boję się pomyśleć jaka jest następna opcja
|
Skąd wiadomo, że Sobolewski odmówił a Stolarczyk jest kandydatem na trenera?
|
B. Karcz napisał, a on pisze dokładnie to co mu zarząd powie. A wcześniej Stanowski.
O Sobolewskim M.Knura. |
Twitterowe medium jankex89 wczoraj pisał i dziś gazeta krakowska. Sobolewski to chyba do emerytury chce być w Wiśle jedynie asystentem.
|
Dzięki.
Sobolewskiemu nie wypadało w tej sytuacji odmówić. Stolarczykowi nie należy proponować pracy. Tyle w temacie. |
Cytat:
Sądzę, że Sobol traktuje Wiśle jak swój tenerski Mount Everest i dobrze wie, że jak wtopi na początku swoje drogi to może sobie zamknąć na długo drzwi w Wiśle. Nie chcialbym aby mial u nas casus Kulawika czy Moskala. Niech przejmie Wiśle gdy będzie na to naprawdę gotowy, albo wcale. |
Cytat:
|
A może to czas by sięgnąć po Macka Skorże?
|
Panowie i Panie, ciszej na tą trumną.
PS. :rotfl::haha: |
Ja bym postawił na Marka Papszuna
|
Nie chcieliscie Sobola to bedziecie miec Stolarczyka :lol:
JPRD. |
Ponoc to Sobol nie chcial;)
|
Ponoc poczytal forum i postanowil zrobic psikusa ;)
|
A moze jednak nie czul sie jeszcze odpowiednim kandydatem do tej roli (jesli chodzi o doswiadczenie i przygotowanie), o czym pisaly niektore osoby na tym forum;)
Osobiscie to juz bym wolal eksperyment z Sobolem niz eksperyment ze Stolarczykiem. Tak czy siak, wszystko wyjdzie w praniu... |
Popracuje z Stolarczykiem to sie wyrobi ku uciesze forumowiczow ;)
|
Nie umniejszajac niczego Stolarczykowi, odnosze wrazenie, ze predzej on moglby sie uczyc od Sobola:D Obym sie mylil, jesli temat Stolarczyka w ogóle istnieje.
|
Cytat:
|
Co tu sie odpierdala..? Dobrze że Ted jest aktualnie zajęty pracą we Wrocku.
|
:lol: W sumie bym go u nas widzial. Poprzednio nie dostal wystarczajaco wiele czasu na wykazanie sie i sprezentowanie swojego trenerskiego kunsztu:D
PS. Pani Prezes, to tylko glupi zarcik;) |
Myślałem,że gorzej być nie może jednak może....
|
Z tym Stolarem to chyba ponury żart ??!!
|
Może Majdan? I Rozenek ogarnie syf w klubie.
|
Stolarczyk - to ten trener z Wislackim DNA ????
Za chwile padnie jeszcze propozycja innego osobnika na S.... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl