![]() |
Jezeli ktos mysli ze bramka na 1:1 byla prawidlowa, jest niedorzowiniety i powinien dostac dozywotni zakaz wypowiedzi na jakimkolwiek forum publicznym.
|
Cytat:
Wyszło info ze jest problem z kolanem i nie wiadomo co dalej. Oby to nie bylo pokłosie leczenia zachowawczego urazu ktory doznał kiedys w meczu z Belchatowem. Więzadła były uszkodzone i nadawał sie pod nóż, ale zadecydowali inaczej. Z racji ze mam troche do czynienia z kolanami, wiem ze coś w koncu pęka, oby to nie bylo to co moge podejrzewac bo wtedy to juz koniec kariery. A ile wart jest Paweł widac bylo w meczu z Legią. Zachara to napastnik typu rzuć pilke a on niech się sciga. Ciezko z takim typem narzucac swoj styl gry |
Paweł po sezonie powinien dac sobie spokoj z pilka bo chyba radosci takiej mu jej nie sprawia juz. No i zdrowie chyba nie pozwala juz. Zreszta sam mowil o tym w wywiadzie.
|
Cytat:
Na tym forum przed tymi spotkaniami zawsze była rozkminka ile Broziu Im bramek walnie ,a on w ostatniej chwili wypadał ze składu. Dlatego mówię,ze to dziwna przypadłość i tyle. Cytat:
|
Jeszcze o zmianach. Wydaje mi się, że lepsza byłaby Zachara- > Boguski i Videmont w miejsce Rafała, Boguski na szpicy i Stilic za Brleka. Sobol musi powiedzieć naszemu trenerowi, że Boguski grywał kiedyś w przodzie. Co myślicie o takiej roszadzie? Chodzi oczywiście o ostatnie 30 minut.
|
Cytat:
Wielu najeżdża na Pawła, ale jak go brakuje to dopiero zaczyna się dramat. Oby kontuzja nie była poważna... |
Ten mecz pokazał ile znaczy dla Nas Paweł Brożek. Wielu go krytykuje, bo swoje marnuje, ale ponad 135 goli nie wzięło się z nikąd. Brożek dochodzi do sytuacji, strzela gole, rozgrywa piłkę, gra z klepki, gra kombinacyjnie i atrakcynie. Nie ma już tej szybkości co kiedyś, ale co pokazał Zachara w niedzielę? Strata po której był gol dla Legii, pudło z 11 metrów na pustą bramkę i to wszystko. Oby Paweł jak najszybciej wrócił do zdrowia, bo Zachara nie nadaje się do gry w Wiśle
|
Cytat:
Ja teraz liczę na tych dwóch murzynków. Może będa coś na podobę Guerriera chociaż. |
Cytat:
|
|
Jeszcze raz:
» Zoran Arsenić (NK Osijek) - wolny transfer, kontrakt od 01.07.2017 do 30.06.2019 » Jakub Bartkowski (Wigry Suwałki) - transfer, kontrakt do 30.06.2018 » Cristián David Echavarría Vélez (CD Independiente Medellín) - wypożyczenie do 30.06.2017 » Iván González López (AD Alcorcón) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2018 » Pol Llonch Puyaltó (Granada CF B) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2017 » Matija Špičić (Dinamo Tbilisi) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2017 » Semir Štilić (APÓEL Nikozja) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2018 » Wojciech Słomka (Progres Kraków) - transfer, kontrakt do 30.06.2019 » Éver Augusto Valencia Ruiz (CD Independiente Medellín) - wypożyczenie do 30.06.2017 » Hugo Vidémont (AC Ajaccio) - wolny transfer, kontrakt do 30.06.2018 Chociaż poszły teraz słuchy, że dwaj Kolumbijczycy na rok... Ktoś to może potwierdzić? |
Rzecznik wczoraj potwierdził na tt, że na 100% Kolumbijczycy przychodzą do końca roku.
Nastąpił błąd w komunikacji pomiędzy działem sportu, a mediami klubowymi. |
Cytat:
Bo na kilometr widać, słychać i czuć, że Paweł już nie daje rady zdrowotnie. |
Dzis w sumie przez przypadek posluchalem sobie wypowiedz Radovicia co do tego "upadku" i kartki dla Gonzaleza i stwierdzam ze takiego bezczelnego oszusta to w Polskiej Lidze chyba nie było.
|
Oj tam... Alana przekwalifikują. Warunki ma, może się rozpychać w polu karnym.
A tak na serio: mam szczerą nadzieję, że latem nam Junco kogoś wypatrzy. Chociaż przydałby się ktoś już teraz z kartą na ręku. Takich napastników, wbrew pozorom jest całkiem sporo. |
Witam serdecznie wszystkich miłośników Wisły Kraków. W związku z tym, iż zależy mi aby klub, któremu kibicuję całym sercem nie był szkalowany i poniżany publicznie przez bandę kretynów piszę tutaj ten post (prosiłbym o wskazanie innego miejsca w razie potrzeby). Otóż filmiki pajaców, które podaję poniżej są tworzone przez bandę nieprzychylną Wiśle. Wiele negatywnych komentarzy i głupawych zwrotów miałem przyjemność zaobserwować za ich pośrednictwem w różnych social-mediach (FB, streamy, YT). Owa ferajana będzie się starać o akredytację na mecze Wisły aby nakręcić prolegijny filmik i wykorzystać nasz klub do zebrania wyświetleń. Bardzo proszę osoby, które mają jakiekolwiek możliwości, aby zapobiegły temu procederowi i specjalnie potraktowały owych "reporterów"
https://www.youtube.com/watch?v=BiSnAyxz-7o https://www.youtube.com/watch?v=POQcdVn6RTg |
Podeślij info mailem do działu medialnego.
|
a wracając do meczu
nie było tragedii skoro przy troche większym farcie (skoro Załuska wyjął 3 setki , to mógł i 4) + Zachara na pustą mogliśmy wygrać gra nie było diametralnie gorsza niż winnych meczach , po prostu rywal był o niebo silniejszy , po prostu nie mamy graczy tak groźnych w ofensywie jak ten symulant czy VOO potwierdzają się wszystkie moje refleksje z po meczu z Jagą - LLonch - najlepszy DM , Semir - koniec kariery no i nie odkryje ameryki potrzebny napastnik czy wręcz 2 , bo teraz mamy 0 , no i kreatywna 10tka coś ala Riquelme |
Jakie 3 setki? Sam na sam z Finem i co jeszcze? Mocnych strzałów nie nazwałbym setkami.
|
Będzie lepiej, ja dopiero widzę progres nie od 5 lat ale właśnie od stycznia...
Mamy nowych zawodników muszą się wkomponować lepiej w zespół, Kolumbia zjechała też trzeba mieć to na uwadze. Będzie tylko lepiej. |
Cytat:
Oczywiście troche za wczesnie zeby oceniać, ale z tego co mozna, po tych kilu sparingach i meczach w lidze, Gonzalez super zastepuje Ryśka, a biorąc to ze ma troche nizsza pensje + za Ryśka dostalismy jakies 700 tys euro, to juz mega na plus. Reszta? LLonch troche inny zawodnik niz Popovic, ale nie widze tu zmiany na plus, troche lepszy w defensywie, gorszy w ofensywie. Videmont tez nic nie pokazal, a mimo ze zawsze bylem fanem Semira, potwierdza sie tylko to co mowilem jak sie wszyscy jarali transferem, ze jesli wogoel dojdzie do formy, to uplynie sporo wody w Wisle, a ze nie ma rezerw, to na niego licze dopiero w przyszlym sezonie. A i jeszcze jedna kwestia - zmiana Wojtka Żuchowicz na tego nowego od przygotowania - duza zmiana na minus. Wojtek Żuchowicz przechodzil od rezerw do peirwszej druzyny po 2 latach w rezerwach, a pozniej w lecie jak peirwszy raz mial z nimi oboz, to na jesien Wisla byla fizycznie najlepiej przygotowana od lat - do dzis pamietam mecz z Lechią, gdzie Wisla kompletnie ich zabiegala - pod konie rundy trafilo sie kilka meczow obok siebie a lawki nie bylo, wiec juz sie odbilo. Ale az fajnie sie patrzylo do pewnego momentu jak byli przygotowani fizycznie |
to przypomnij sobie akcje z 2 minuty meczu z Legią
oraz te z poprzedniego gdy nie Brożek później podał niepotrzbnie na lewo jakby po tych GENIALNYCH odbiorach padły bramki (a powinny) to inaczej znawcy by ćwierkali |
Cytat:
|
Z Plockiem bedzie jakis napastnik w pelni sil?
|
Brożek dziś trenował na boisku, pierwszy raz od kontuzji.
Ondrasek póki co jedynie siłownia. ps Kartka dla Gonzaleza została anulowana. |
|
https://www.youtube.com/watch?v=IvkJif42x10 - Miroslav Radović - Shooting Stars :D
|
Już niedostępny
|
Najbardziej to byłem zdumiony reakcją komentatora C+ - bodajże Wolskiego - który po obejrzeniu kilku powtórek, usilnie stawał po stronie Radovicia i pochwalił sędziego za słuszną decyzję o żółtej kartce dla Ivana. To już nieprzychylny wielokrotnie w komentatorce dla nas Mielcarski nie mógł się zgodzić z decyzją sędziego.
|
Za takie coś gość powinien zostać wywalony z roboty, nie chce mi się wierzyć, że może być takim idiota i bronić takiego nurka...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl