Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXII KOLEJKA] Śląsk Wrocław - WISŁA Kraków, 18 lutego, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9761)

X-Ray 22.02.2017 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1465148)
Śląsk nie stworzył sobie wielu sytuacji. My tak, ale wszystkie zmarnowaliśmy.

Nie zgadzam się, uważam, że owszem stworzyliśmy więcej. Ale by pisać że "o wiele" to już nie.

http://ekstrastats.pl/wp-content/upl...SLAWIS_2-1.png

wolfy 22.02.2017 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1465162)
Nie zgadzam się, uważam, że owszem stworzyliśmy więcej. Ale by pisać że "o wiele" to już nie.

http://ekstrastats.pl/wp-content/upl...SLAWIS_2-1.png

Nie wiem jak są robione te statystyki, więc trudno mi się do nich odnieść.
Z tego co pamiętam pierwsza połowa była na remis (z lekkim może wskazaniem na nas), w drugiej mocno przeważaliśmy. Nie twierdzę jednak, że zmiażdżyliśmy Śląsk, po prostu przy przyzwoitej skuteczności wygralibyśmy jedną, dwiema bramkami.

filemon 23.02.2017 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1465099)
"Co ty. Zawsze grał na środku pomocy." Paweł Bochniewicz w odpowiedzi na pytanie, czy Pol może grać PO

Zapytałem więc Pola:
http://imgur.com/8z6O32J

Przestań się kompromitować.

X-Ray 23.02.2017 10:59

Na boku to on spędził 20-30 procent minut w swojej karierze. Aczkolwiek według mnie tam się nie nadaje.

wolfu 23.02.2017 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1465248)
Aczkolwiek według mnie tam się nie nadaje.

Rozumiem, że widziałeś jakiś mecz z jego udziałem na tej pozycji?

ashkeczup 23.02.2017 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1465240)
Zapytałem więc Pola:
http://imgur.com/8z6O32J

Przestań się kompromitować.

Najwidoczniej P.Bochniewiecz nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Sprawdź jeszcze prawdomówność Pola i spytaj w jakim klubie grał na PO

filemon 23.02.2017 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ashkeczup (Post 1465254)
Najwidoczniej P.Bochniewiecz nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Sprawdź jeszcze prawdomówność Pola i spytaj w jakim klubie grał na PO

Taak, Pol kłamie, Junco też kłamie, jedynie twoja wydumana rozmowa z Bochniewiczem jest wiarygodna, komedia :lol:
Prosiłem żebyś przestał się kompromitować, jak chcesz to sam się spytaj.

Wyciszam, za dużo ostatnio tutaj bajkopisarzy i daremnych mądrali.

wiesniak842 23.02.2017 12:23

Madrosci, madrosciami, kazdy ma swoj rozum i swoja opinie na jakis temat ale faktycznie ostatnio to jakis wysyp gimnazjalno-bajkopisarsko-marzeniowych wpisow na temat gry, transferow, dzialan zarzadu. Chyba takie pokolenie teraz, nie stapajace twardo po ziemi tylko bujajace glowa w oblokach i oderwane od rzeczywistosci.

filemon 23.02.2017 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1465259)
Madrosci, madrosciami, kazdy ma swoj rozum i swoja opinie na jakis temat ale faktycznie ostatnio to jakis wysyp gimnazjalno-bajkopisarsko-marzeniowych wpisow na temat gry, transferow, dzialan zarzadu. Chyba takie pokolenie teraz, nie stapajace twardo po ziemi tylko bujajace glowa w oblokach i oderwane od rzeczywistosci.

Dokładnie. Ja nikomu prawa do własnej opinii i wymiany zdań nie odmawiam, ale ostatnio co drugi rozmawiał z Bochniewiczem i ciotką Kiko, a co trzeci oglądał Lloncha na żywo :-)

X-Ray 23.02.2017 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1465252)
Rozumiem, że widziałeś jakiś mecz z jego udziałem na tej pozycji?

Zgadza się, widziałem jego występ w meczach z: La Roda, El Elijdo, Cordoba II.

wolfu 23.02.2017 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1465262)
Zgadza się, widziałem jego występ w meczach z: La Roda, El Elijdo, Cordoba II.

W takim razie musiałeś je wyjątkowo słabo oglądać, bo w każdym z tych meczów gral jako środkowy pomocnik.

http://bankfotek.pl/image/2060572.jpeg

X-Ray 23.02.2017 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1465267)
W takim razie musiałeś je wyjątkowo słabo oglądać, bo w każdym z tych meczów gral jako środkowy pomocnik.

Masz racje, wróciłem do tych materiałów by sprawdzić co pokręciłem i faktycznie w tych meczach grał głównie na środku. Aczkolwiek nie mam czasu by przejrzeć teraz wszystko. Jedyne co można pomyśleć (może to przez to zakodowało mi się w głowie?) to że ma skłonność do schodzenia na prawą stronę, co było też widać w meczu z Korona. Poniżej screen jednej akcji z czterech które wyłapałem teraz sprawdzając to. Co nie zmienia faktu, że to nie zmienia mojego poglądu, według mnie ma inne atuty, przez co do gry na boku się średnio nadaje.

http://oi68.tinypic.com/2q3wtiu.jpg

ashkeczup 23.02.2017 14:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1465257)
Taak, Pol kłamie, Junco też kłamie, jedynie twoja wydumana rozmowa z Bochniewiczem jest wiarygodna, komedia :lol:
Prosiłem żebyś przestał się kompromitować, jak chcesz to sam się spytaj.

Wyciszam, za dużo ostatnio tutaj bajkopisarzy i daremnych mądrali.

Możesz śmiało napisać do Pawła i spytać czy zna kogoś, kto się pojawia pod moim nickiem. Nie zapomnij spytać czy nie rozmawiałem z nim na temat Pola i czy grał na PO. Jeśli jednak tego nie zrobisz to przestań się kompromitować, bo Cywka jest ofensywnym pomocnikiem z CV

wolfu 23.02.2017 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1465270)
Poniżej screen jednej akcji z czterech które wyłapałem teraz sprawdzając to. Co nie zmienia faktu, że to nie zmienia mojego poglądu, według mnie ma inne atuty, przez co do gry na boku się średnio nadaje.

Taką opinię już akceptuje, dzięki :)

X-Ray 23.02.2017 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfu (Post 1465283)
Taką opinię już akceptuje, dzięki :)

Jeszcze raz mogę jedynie przeprosić za idiotyczne wprowadzenie w błąd.

:neutral:

Markus 24.02.2017 06:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki
Masz lepszą kandydaturę a nie chcesz napisać, bo gdyby nie wypaliła to byłbyś wyśmiany - typowe zagranie od lat wciąż te same..

Przecież napisałem - moja propozycja zamiast Cywki to Boguski, w dalszej kolejności Bartkowski, który po to został sprowadzony. Wystarczyło przeczytać, zamiast jak zwykle strzelać kulą w płot.

ashkeczup 24.02.2017 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 1465330)
Przecież napisałem - moja propozycja zamiast Cywki to Boguski, w dalszej kolejności Bartkowski, który po to został sprowadzony. Wystarczyło przeczytać, zamiast jak zwykle strzelać kulą w płot.

Cywka przy Boguskim to zabijaka jeśli chodzi o poziom agresji w odbiorze piłki

Arkadiusz.Czerepach 26.02.2017 12:41

kolejny mecz z Cywką na PO chyba już zamyka te dywagacje ?
nawet w C+ dali go do najlepszej 3 zawodnikow meczu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:01.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl