![]() |
Cytat:
http://ekstrastats.pl/wp-content/upl...SLAWIS_2-1.png |
Cytat:
Z tego co pamiętam pierwsza połowa była na remis (z lekkim może wskazaniem na nas), w drugiej mocno przeważaliśmy. Nie twierdzę jednak, że zmiażdżyliśmy Śląsk, po prostu przy przyzwoitej skuteczności wygralibyśmy jedną, dwiema bramkami. |
Cytat:
http://imgur.com/8z6O32J Przestań się kompromitować. |
Na boku to on spędził 20-30 procent minut w swojej karierze. Aczkolwiek według mnie tam się nie nadaje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Prosiłem żebyś przestał się kompromitować, jak chcesz to sam się spytaj. Wyciszam, za dużo ostatnio tutaj bajkopisarzy i daremnych mądrali. |
Madrosci, madrosciami, kazdy ma swoj rozum i swoja opinie na jakis temat ale faktycznie ostatnio to jakis wysyp gimnazjalno-bajkopisarsko-marzeniowych wpisow na temat gry, transferow, dzialan zarzadu. Chyba takie pokolenie teraz, nie stapajace twardo po ziemi tylko bujajace glowa w oblokach i oderwane od rzeczywistosci.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://bankfotek.pl/image/2060572.jpeg |
Cytat:
http://oi68.tinypic.com/2q3wtiu.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:neutral: |
Cytat:
|
Cytat:
|
kolejny mecz z Cywką na PO chyba już zamyka te dywagacje ?
nawet w C+ dali go do najlepszej 3 zawodnikow meczu |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl