![]() |
Cytat:
Raczysz żartować:) Legia w 10-tkę xD |
Ile tych słupków Legia dzisiaj obiła...
No i remis. Dla Wisły mogło być lepiej,ale też gorzej. Lechia mogła wygrać. |
Teraz Lechia nie moze wygrac za tydzien, tak?
|
My musimy zdobyć 6 punktów, a Jagiellonia musi przegrać 1 mecz.
|
po tym remisie Lechii nasze szanse troche zmalały :(
|
Cytat:
|
Tak. Ruch już nie może zdobyć punktów.
|
Cytat:
Przy założeniu że Jaga robi nam dwa prezenty Ruch zabierając punkty Lechii robi miejsce dla nas. |
Najpierw wygrajmy jutro mecz. Później będziemy liczyć.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli Ruch wygra bądź zremisuje z Lechią wychodzimy my i Ruch. Jeżeli Wygra Lechia 3 drużyny mają po 38 punktów i decyduje mała tabela, w której brane są mecze tylko między tymi 3 drużynami a tabela by wyglądała tak: Lechia 7 punktów Wisła 5 Punktów Ruch 4 Punkty Oczywiście wszystko przy założeniu, że Jaga nie zdobędzie więcej niż 3 punkty w 2 meczach a my zdobywamy 6. |
Ja jednak proponuje dmuchać na zimne,wygrajmy jutro......i bedziemy sobie liczyc i zestawiać do usranej smierci milion kombinacjii po godzinie 20:00....:)
|
Albo coś źle rozumuje albo jutro musimy wygrać z Ruchem minimum 2-oma bramkami, bo za tydzień Lechia z Ruchem mogą się ułożyć i zagrać na remis. W takiej sytuacji uwzględniając mecze tych 3-ech drużyn (Wisła, Lechia, Ruch) mamy najgorszy bilans bramkowy.
EDIT: Dobra już mi uświadomiliście, że się pomyliłem. A tak nawiasem: Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Sytuacja jest prosta. My musimy wygrać oba mecze i Jaga musi przej.ebać choć raz. |
Cytat:
Lechia z Ruchem nie może zagrać na remis, bo wtedy Ruch na pewno ich wyprzedzi... wtedy Jagiellonia musiałaby zdobyć max. 1pkt |
A jeśli było by tak, że my dwa zwycięstwa, Lechia wygrywa z Ruchem, a Jagiellonia zdobędzie dokładnie 3 punkty, to wszyscy maja po 38 pkt i jak wygląda tabelka? :D
Albo już kosmos, Podbeskidzie też wygrywa dwa mecze, a Jaga te swoje 3 punkty zdobywa w Gliwicach? 5 drużyn ma 38 pkt ;) Idę się przewietrzyć ;D |
Cytat:
|
Są dwa warunki, któe muszą być spełnione łącznie, żeby Wisła awansowała: 1. Wisła wygrywa oba pozostałe mecze. 2. Jagiellonia zdobywa nie więcej niż 3 punkty. Pozostałe wyniki są bez znaczenia. Jeśli Lechia wygra z Ruchem, to - ciągle przy założeniu, że warunki 1 i 2 zostały spełnione - wchodzi Lechia i my. Jesli Ruch wygra lub zremisuje, wchodzi Ruch i my. Wyniki Podbeskidzia nie są ważne, bo wyprzedzamy je w każdej konfiguracji (o ile spełnione zostaną warunki 1 i 2) Jesli Jaga będzie mieć tyle punktów co my, również wyprzedzamy ją w każdej konfiguracji małej tabeli. Więc trzeba trzymać jutro za Wisłę i Podbeskidzie. Jeśli obie drużyny wygrają, to wszystko będzie zależeć od nas.
|
Cytat:
|
Bez naszej jutrzejszej wygranej temat upadnie ;)
|
Podaję wszystkie możliwe (na ta chwilę) kombinacje zespołów, dla których trzeba byłoby liczyć malą tabelkę (oczywiście przy założeniu, że uda się nam wygrać te dwa mecze):
Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Podbeskidzie Bielsko-Biała. :D Na pocieszenie ... jedyny z tych układów niekorzystny dla nas to : "Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów", i to pod warunkiem, że Jagiellonia zdobędzie minimum 4 punkty. |
Cytat:
- Lechia będzie musiała przegrać - Korona nie będzie mogła wygrać - Podbeskidzie będzie mogło zdobyć maks. 4 punkty w obu meczach - Jagiellonia będzie mogła tylko raz zremisować - No i co oczywiste my wygrywamy z Zagłębiem Mam nadzieję, że teraz się już nie pomyliłem. Jeżeli tak to koniec pisania na dziś. :D |
Cytat:
|
Kalkulacje, dywagacje... Nawet nie próbuję tego liczyć i zastanawiać, jakie są szanse, bo mi mózg wyparuje. Tabela za dwa mecze wszystko pokaże. Na razie trzeba wygrać oba spotkania.
|
Cytat:
Regulamin ekstraklasy: 5.2.2. przy więcej niż dwóch Klubach: a. liczba zdobytych punktów w meczach między tymi Klubami, b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w meczach między tymi Klubami, Wisła, Lechia, Jaga, Ruch Wisła - Jaga 5:1 Jaga - Wisła 1:4 Wisła - Ruch 0:0 Ruch - Wisła np 1:2 Wisła - Lechia 4:2 Lechia - Wisła 2:0 Jaga - Lechia 0:3 Lechia - Jaga 5:1 Jaga - Ruch 2:1 Ruch - Jaga 0:4 Lechia - Ruch np 2:0 Ruch - Lechia 3:2 Wszystkie drużyny mają po 38 punktów, więc jest robiona mała tabelka pomiędzy meczami tych drużyn wtedy: Wisła 13 pkt Lechia 12 pkt Jaga 6 pkt Ruch 4 pkt Idealne rozwiązanie, my i Lechia wchodzimy. Zakładając nasze 2 zwycięstwa, mamy praktycznie pewny awans. Tabelka w przypadku gdy Jaga albo bedzie miec mniej lub wiecej niz 3 punkty po tych dwoch meczach, tj nie bedzie wliczana do malej tabelki to mala tabelka miedzy Wisla, Lechia i Ruchem wyglada tak: Wisła 7 pkt Lechia 6 pkt Ruch 4 pkt Znów w tej sytuacji awansujemy. Jedyna sytuacja przy naszych 2 zwyciestwach, a w ktorej nie awansujemy, to taka gdy Lechia nie wygra z Ruchem, Jaga zdobędzie więcej niz 3 punkty w 2 meczach (np wygrana z PBB i remis z Piastem), wtedy Jaga i Ruch maja po 39 punktów. Ale uważam to za bardzo mało prawdopodobny scenariusz, prędzej bym zalozyl ze Wisła nie wygra ktoregoś z tych dwóch meczów. Także prawie wszystko w naszych rękach :) |
W Twoich obliczeniach jest jeden zasadniczy błąd,
Wisła zremisowała z Lechią 3:3. |
A faktycznie, 4:2 bylo ze Śląskiem.
Co jednak nie zmenia faktu, ze przy 2 zywcięstwach i nie wiecej niz 3 punktach Jagielloni, i tak awansujemy :) |
rUCH pokazuje nam miejsce w szeregu...jak przegrywali to gryzli trawę...a nasi strata za stratą...
A my im w drugiej połowie! Końcówka to HORROR! |
Kurna za duzo niedokladnosci! I skad ta dziura w srodku? Oni z tego bramki strzelaja,.....
Gra niezła,ale brakuje zdecydowania pod bramką... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl