![]() |
Cytat:
Ad2 Jeszcze wieksza Głupota Ad3 Na takiego raczej marene szanse,ale na młodego dobrze rokujacegoz jakims juz warsztatem byc może. |
Przeprosić i błagać o powrót Petrescu :D
edit: nieważne, kontrakt do 2017 :D |
Lenczyk zrobiłby porządek, jak już mamy brać kogoś z naszego podwórka i nie będzie to Skorża - którego chcę widzieć jako trenera u nas - to Orest wydaje się jakimś wyjściem.
|
Szkoda, że nie Wójcik albo Apostel...
|
To może parodysta Broniszewski nie dostąpi zaszczytu prowadzenia nas jednak tylko do piątku ktoś przyjdzie...np parodysta Smuda:D
|
Orest? Ta stara ....a?
Spokojnie, Coca-Cola negocjuje z Mourinho wiec nie spadniemy. Wielce prawdopodobne, ze wpadnie z J.Terrym i pewnie Kuba po namowie Wolskiego. Acha dzisiaj Cupial spotyka sie z Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum. Szczególy dogadane... Nowy wlasciciel lubi dyskrecje. Wiec zrozumiale ze moze byc przez wiekszosc nieznany. Ale pomagam...to ten: http://i1.pudelekx.pl/5ac3dd8e8d399e...in-dubai-2-jpg |
Wójcik ... Apostel .. może Gmoch ??
ja pierd.... odłóżcie lepiej internet na chwilę. |
Kocur, ja wierzę, że te nazwiska to była ironia... :)
|
Leńczyk:lol:
Chłopina pewnie już moczu nie trzyma a wy byście go widzieli jako trenera |
Lenczyk w Wiśle nie chcieli na początku 21 wieku ze wglądu na wiek i przestarzaly warsztat haha,a ten marzy rzeby teraz trenował...
bez jaj nie ma w Polsce trenera który by to opanował. Nie żadne rumaki skórze wdopczyki. A jak smuda zostanie don trenejro po raz 4 to będzie śmiech na całą ekstraklapę |
Cytat:
Głupotą to było wywalanie go bez żadnej opcji zapasowej i o tym już wszyscy doskonale wiedzą, więc może dla odmiany czas na jakiś krok, który pokaże, że mają w klubie jednak trochę pokory i wyobraźni. |
Po co nam inny trener. Doładować telefon zadzwonić do Ryśka "Fryzjera" albo do Blachy i jeszcze w pucharach w tym roku zagramy.
|
Czy w naszej sytuacji można wybrzydzać?
Co prawda perspektywa Smudy, lub co gorzej Oresta jest osłabiająca ale realnie kto poza Dyzmą? |
Teraz Smuda, od czerwca Janas....
Tak się szykuje... |
Cytat:
|
Janas ze względu na znajomość niższych lig ?
O co chodzi ? |
Paweł "Ja się nie wpier***" Janas
Franek "Laptop mi służy jako podstawka pod kawę" Smuda Janusz "Tu trzeba dzwonić" Wójcik Same poważne kandydatury. Cytat:
PS. Narzekamy tutaj na pomysły z Smudami czy Janasami, a przyjdzie jakiś Pasieka i będziemy jeszcze cofać nasze słowa. ;) |
Jeżeli Smuda na teraz choć ciężkostrawny jest do przełknięcia - bo realnie to nikt inny nie podejmie się tego wyzwania, to jednak ewentualne zatrudnienie Janasa jako kogoś, kto miałby budować organicznie drużynę jest całkowicie nie do pojęcia i przyjęcia. Taka decyzja oznaczałaby całkowitą już degrengoladę. Jakoś nie chce mi się wierzyć w coś takiego -chyba że Janas miałby być listkiem figowym dla Głowy jako realnego trenera.
|
Ja Smude zniosę ale tylko i wyłącznie do końca sezonu. Później chciałbym w miarę poważnego trenera, najlepiej z zagranicy. I nie piszcie tu, że nikt poważny tu nie przyjdzie bo to brednie. Ambitny, w miarę młody trener (coś jak Petrascu) chociażby ze wschodu lub południa przyjmę taką ofertę pracy z chęcią. W miarę poważny klub, baza treningowa nie najgorsza, przyszło trochę zawodników, a po sezonie możliwe, że dołączą kolejni, trzeba to wszystko poukładać i mieć jakąś wizję.
|
Cytat:
|
Cytat:
Trener Kazimerz "Remis" Moskal,to nie trener dla tej drużyny w tym momencie Nie twierdze,ze błedem było Jego zwolnienie,a moze bardziej na pewno było błedem zamiana na Pawłowskiego,ale to nie jest dobry trener,dobry człowiek tak,kiedys dobry piłkarz tak,ale nie dobry trener dla Wisły,a szczególnie w tym momencie . I to wcale nie chodzi o to,ze teraz ma lepszych piłkarzy,bo mysle,ze osiągnąłby więcej z tymi piłkarzami jakby został,ale nie wiecej niz naprawdę dobry trener teraz ,a nie sądze,ze jest to własciwa osoba do wyciągniecia druzyny z kryzysu. Tyle ode mnie,koniec w tym zagadnieniu,nie musisz się zgadzać. |
Cytat:
|
|
Ulatowski!
|
.... nie Ulatowski, jakieś jeszcze debilne propozycje
|
Ulatowski to na woźnego co najwyżej się nadaje.
|
Cytat:
Sypiecie tymi nazwiskami jakbyście sie jeszcze łudzili ze nie przyjdzie Smuda Dla mnie opis młody (albo po prostu nie stary), ambitny i mający jakies doświadczenie to tylko Rumak. Ale to chyba byłoby zbyt duże ryzyko.. Postawia na franka. |
Smuda na 70% wszystko zależy czy przyjmie ofertę z zatoki Perskiej
Ale z tego co wie to oferta na nowy sezon |
Cytat:
I pan piłkorz poleciał z donosem... |
Jeszcze nikt nie wspominał Marka Motyki.. był chyba kilkanaście tygodni temu jakiś wywiad , gdzie mówił że w każdej chwili jest gotów podjąć się trenowania :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl