Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

Griszka30KR 01.03.2016 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1431795)
Na tę chwilę są tylko 3 rozsądne wybory:

1. Przeprosić Moskala i błagać o powrót.
2. Rumak.
3. Doświadczony trener zagraniczny.

.

Ad1 Głupota
Ad2 Jeszcze wieksza Głupota
Ad3 Na takiego raczej marene szanse,ale na młodego dobrze rokujacegoz jakims juz warsztatem byc może.

Patryko 01.03.2016 16:03

Przeprosić i błagać o powrót Petrescu :D

edit: nieważne, kontrakt do 2017 :D

Sevi 01.03.2016 16:16

Lenczyk zrobiłby porządek, jak już mamy brać kogoś z naszego podwórka i nie będzie to Skorża - którego chcę widzieć jako trenera u nas - to Orest wydaje się jakimś wyjściem.

fin3st 01.03.2016 16:22

Szkoda, że nie Wójcik albo Apostel...

adas123 01.03.2016 16:53

To może parodysta Broniszewski nie dostąpi zaszczytu prowadzenia nas jednak tylko do piątku ktoś przyjdzie...np parodysta Smuda:D

Dariook 01.03.2016 17:09

Orest? Ta stara ....a?

Spokojnie, Coca-Cola negocjuje z Mourinho wiec nie spadniemy. Wielce prawdopodobne, ze wpadnie z J.Terrym i pewnie Kuba po namowie Wolskiego.

Acha dzisiaj Cupial spotyka sie z Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum. Szczególy dogadane...

Nowy wlasciciel lubi dyskrecje. Wiec zrozumiale ze moze byc przez wiekszosc nieznany. Ale pomagam...to ten:

http://i1.pudelekx.pl/5ac3dd8e8d399e...in-dubai-2-jpg

Kocur 01.03.2016 17:11

Wójcik ... Apostel .. może Gmoch ??

ja pierd.... odłóżcie lepiej internet na chwilę.

enzo 01.03.2016 17:15

Kocur, ja wierzę, że te nazwiska to była ironia... :)

W.S 01.03.2016 17:18

Leńczyk:lol:
Chłopina pewnie już moczu nie trzyma a wy byście go widzieli jako trenera

jendrus 01.03.2016 17:32

Lenczyk w Wiśle nie chcieli na początku 21 wieku ze wglądu na wiek i przestarzaly warsztat haha,a ten marzy rzeby teraz trenował...
bez jaj
nie ma w Polsce trenera który by to opanował. Nie żadne rumaki skórze wdopczyki. A jak smuda zostanie don trenejro po raz 4 to będzie śmiech na całą ekstraklapę

Revolver 01.03.2016 17:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1431807)
Ad1 Głupota
Ad2 Jeszcze wieksza Głupota
Ad3 Na takiego raczej marene szanse,ale na młodego dobrze rokujacegoz jakims juz warsztatem byc może.

Doceniam Twój wkład w dyskusję, ale wyjaśnij mi proszę dlaczego - mówiąc czysto teoretycznie - w tym całym cyrku choć RAZ zarząd nie mógłby zachować się przyzwoicie i rozsądnie, dlaczego Twoim zdaniem Moskal to głupota?

Głupotą to było wywalanie go bez żadnej opcji zapasowej i o tym już wszyscy doskonale wiedzą, więc może dla odmiany czas na jakiś krok, który pokaże, że mają w klubie jednak trochę pokory i wyobraźni.

gigant 01.03.2016 17:35

Po co nam inny trener. Doładować telefon zadzwonić do Ryśka "Fryzjera" albo do Blachy i jeszcze w pucharach w tym roku zagramy.

FraMat 01.03.2016 17:35

Czy w naszej sytuacji można wybrzydzać?
Co prawda perspektywa Smudy, lub co gorzej Oresta jest osłabiająca ale realnie kto poza Dyzmą?

cudlaty 01.03.2016 17:35

Teraz Smuda, od czerwca Janas....
Tak się szykuje...

arti 01.03.2016 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cudlaty (Post 1431836)
Teraz Smuda, od czerwca Janas....
Tak się szykuje...

a od sierpnia...

Lemoniadowy Joe 01.03.2016 17:51

Janas ze względu na znajomość niższych lig ?
O co chodzi ?

mr_kwolf 01.03.2016 17:52

Paweł "Ja się nie wpier***" Janas
Franek "Laptop mi służy jako podstawka pod kawę" Smuda
Janusz "Tu trzeba dzwonić" Wójcik

Same poważne kandydatury.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1431839)
Janas ze względu na znajomość niższych lig ?
O co chodzi ?

Chyba ze względu, że nie ma trenera, który będzie odpowiadał naszym piłkarzom, a jak wiadomo, Pawka się nie wpier...

PS. Narzekamy tutaj na pomysły z Smudami czy Janasami, a przyjdzie jakiś Pasieka i będziemy jeszcze cofać nasze słowa. ;)

sandomingo 01.03.2016 17:59

Jeżeli Smuda na teraz choć ciężkostrawny jest do przełknięcia - bo realnie to nikt inny nie podejmie się tego wyzwania, to jednak ewentualne zatrudnienie Janasa jako kogoś, kto miałby budować organicznie drużynę jest całkowicie nie do pojęcia i przyjęcia. Taka decyzja oznaczałaby całkowitą już degrengoladę. Jakoś nie chce mi się wierzyć w coś takiego -chyba że Janas miałby być listkiem figowym dla Głowy jako realnego trenera.

Zwitter 01.03.2016 18:08

Ja Smude zniosę ale tylko i wyłącznie do końca sezonu. Później chciałbym w miarę poważnego trenera, najlepiej z zagranicy. I nie piszcie tu, że nikt poważny tu nie przyjdzie bo to brednie. Ambitny, w miarę młody trener (coś jak Petrascu) chociażby ze wschodu lub południa przyjmę taką ofertę pracy z chęcią. W miarę poważny klub, baza treningowa nie najgorsza, przyszło trochę zawodników, a po sezonie możliwe, że dołączą kolejni, trzeba to wszystko poukładać i mieć jakąś wizję.

nieznajomy 01.03.2016 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1431823)
Orest? Ta stara ....a?

Spokojnie, Coca-Cola negocjuje z Mourinho wiec nie spadniemy. Wielce prawdopodobne, ze wpadnie z J.Terrym i pewnie Kuba po namowie Wolskiego.

Acha dzisiaj Cupial spotyka sie z Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum. Szczególy dogadane...

Nowy wlasciciel lubi dyskrecje. Wiec zrozumiale ze moze byc przez wiekszosc nieznany. Ale pomagam...to ten:

http://i1.pudelekx.pl/5ac3dd8e8d399e...in-dubai-2-jpg

który to, ten po lewej czy po prawej... ?

Griszka30KR 01.03.2016 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1431832)
Doceniam Twój wkład w dyskusję, ale wyjaśnij mi proszę dlaczego - mówiąc czysto teoretycznie - w tym całym cyrku choć RAZ zarząd nie mógłby zachować się przyzwoicie i rozsądnie, dlaczego Twoim zdaniem Moskal to głupota?

Głupotą to było wywalanie go bez żadnej opcji zapasowej i o tym już wszyscy doskonale wiedzą, więc może dla odmiany czas na jakiś krok, który pokaże, że mają w klubie jednak trochę pokory i wyobraźni.

Nie chciałem zaczynac tematu,bo na końcu pewnie skończyłoby sie porównywaniem składów jakie trenował i wyników Kazka sprzed lat....
Trener Kazimerz "Remis" Moskal,to nie trener dla tej drużyny w tym momencie
Nie twierdze,ze błedem było Jego zwolnienie,a moze bardziej na pewno było błedem zamiana na Pawłowskiego,ale to nie jest dobry trener,dobry człowiek tak,kiedys dobry piłkarz tak,ale nie dobry trener dla Wisły,a szczególnie w tym momencie .
I to wcale nie chodzi o to,ze teraz ma lepszych piłkarzy,bo mysle,ze osiągnąłby więcej z tymi piłkarzami jakby został,ale nie wiecej niz naprawdę dobry trener teraz ,a nie sądze,ze jest to własciwa osoba do wyciągniecia druzyny z kryzysu.
Tyle ode mnie,koniec w tym zagadnieniu,nie musisz się zgadzać.

piotek 01.03.2016 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1431823)

Fajnego ma Araba. Widać, że gość ma gest!

Kamson 01.03.2016 19:46

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...ee&oe=576AD4FC

_ukoL 01.03.2016 19:56

Ulatowski!

Gin 01.03.2016 20:09

.... nie Ulatowski, jakieś jeszcze debilne propozycje

El'kabat 01.03.2016 20:20

Ulatowski to na woźnego co najwyżej się nadaje.

pomeran 01.03.2016 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1431866)
Ulatowski to na woźnego co najwyżej się nadaje.


Sypiecie tymi nazwiskami jakbyście sie jeszcze łudzili ze nie przyjdzie Smuda
Dla mnie opis młody (albo po prostu nie stary), ambitny i mający jakies doświadczenie to tylko Rumak. Ale to chyba byłoby zbyt duże ryzyko.. Postawia na franka.

daka.kodaka 01.03.2016 20:33

Smuda na 70% wszystko zależy czy przyjmie ofertę z zatoki Perskiej
Ale z tego co wie to oferta na nowy sezon

emjot 01.03.2016 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1431796)
A nie Baszczyńskiego?

chyba Baszczyński, zwłaszcza że chodziło tam jeszcze o wyjazd na testy, o których Petrescu mówił że trzeba się szanować a nie jeździć na testy. Reprezentant na testy jeździ, ale tylko medyczne.
I pan piłkorz poleciał z donosem...

jaszczur90 01.03.2016 21:06

Jeszcze nikt nie wspominał Marka Motyki.. był chyba kilkanaście tygodni temu jakiś wywiad , gdzie mówił że w każdej chwili jest gotów podjąć się trenowania :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:12.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl