Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

63.5 Kg 11.09.2015 18:43

Ale się akcja nakrecila...

No jara mnie to jak małego dzieciaka...

Nakrecac,nakrecac...:)

arti 11.09.2015 18:58

rzucenie racy na boisko za 500 (niechby nawet za 100)...

tedyy 11.09.2015 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1413949)
Ale się akcja nakrecila...

No jara mnie to jak małego dzieciaka...

Nakrecac,nakrecac...:)

a ile wydałeś? :alleluja:

19sebawro06 11.09.2015 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tedyy (Post 1413951)
a ile wydałeś? :alleluja:

Czy to wazne ile? Pewnie tyle na ile go stac. Kazda zlotowka sie liczy

emailowiec 11.09.2015 19:22

Może przejażdżka nowym Volvo z zawodnikiem Wisły za kierownicą? Np. z DG77 ;)

Bydgo 11.09.2015 19:24

Na razie nie mam pomysłu co zrobić z domeną, to ustawiłem przekierowanie na stronę akcji: http://r22.pl
Łatwiej zapamiętać :)

wygladajacyzzachmury 11.09.2015 19:26

ja zaproponowałem przebranie się za staszka smoka :-p

domin_czyzyny 11.09.2015 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1413948)
Występ w 2 połowie za 11 koła poszedł. Szacun.

prawda - SZACUN!

może kupił ktoś z byłych piłkarzy, który nie może zagrać oficjalnie w całym meczu ? :) Może ktoś kto niedawno się przeprowadzał ? ;-)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emailowiec (Post 1413953)
Może przejażdżka nowym Volvo z zawodnikiem Wisły za kierownicą? Np. z DG77 ;)

ale w bonusie dodałbym spowiedź u Kapelana Wisły ;-)

Karherop 11.09.2015 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1413957)
prawda - SZACUN!

może kupił ktoś z byłych piłkarzy, który nie może zagrać oficjalnie w całym meczu ? :) Może ktoś kto niedawno się przeprowadzał ? ;-)

Nie powinni psuć frajdy zwykłemu kibicowi. Poza tym ta nagroda wytrzymała tylko 10 min, więc jakiś kibic bardzo na nią był łakomy :)

radek2323 11.09.2015 20:07

Hej Wisełko Wisełko Wisełko ty najlepszych kibiców w Polsce masz!!!

emailowiec 11.09.2015 20:32

Mam hit! Bycie smokiem przez jedną połowę ;)

Albo wizyta piłkarza Wisły w Twoim domu.

Rafal-SWL 11.09.2015 20:45

niesamowite! nie myślałem że aż tak dobrze to pójdzie! mam tylko nadzieję że w pewnym momencie to się nie zatrzyma! nakręcajcie znajomych. udostępniajcie na FB i TT, niech każdy o tym usłyszy. A te koszulki z Reymanem o dziwo bardzo fajne :)

jonaf 11.09.2015 21:05

Fans4Clubs napisało na TT, że po przekroczeniu 138 tys. będziemy top3 w crowdfundingu w Polsce. Do Top1 musielibyśmy przebić ponad 600 tys.

Dzimi 11.09.2015 21:11

Tomasz Frankowski, Kamil Kosowski, Mirosław Szymkowiak i Maciej Stolarczyk. Jak myślicie, kto z ostatniego 15-lecia jeszcze? (bo wątpię, aby grali piłkarze sprzed ery Cupiała mający po 50 lat i więcej...)

coni 11.09.2015 21:22

Sobolewski, Baszczynski, Zurawski, Kuzba, Cantoro, Marcelo, Kulawik, Moskal, Sarnat

Franeklowcabramek 11.09.2015 21:23

Angelo Hugues na bramce będzie czy nie?:)

coni 11.09.2015 21:34

Propozycja nagrody - wspolne imprezowanie z druzyna w Cieniu

Edit; Ewentualnie wspolny wypad z Zurawskim do galerii na zakupy :P

Dariook 11.09.2015 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez coni (Post 1413972)
Ewentualnie wspolny wypad z Zurawskim do galerii na zakupy :P

Ktoś planuje kupić kobicie torebkę ?

gooro33 11.09.2015 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franeklowcabramek (Post 1413971)
Angelo Hugues na bramce będzie czy nie?:)

Lepszy będzie Artek

Dzimi 11.09.2015 21:40

Proponuję dodać jeszcze do listy
- spotkanie (5-10 minut) w 4 oczy oraz zdjęcie z Żurawskim (przed/po meczu - jak klub ustali). I analogicznie
- spotkanie oraz zdjęcie z Szymkowiakiem
- spotkanie oraz zdjęcie z Frankowskim
- spotkanie oraz zdjęcie z Głowackim
- spotkanie oraz zdjęcie z Kosowskim
- spotkanie oraz zdjęcie z Moskalem
- spotkanie oraz zdjęcie z Brożkiem
- spotkanie oraz zdjęcie z Guerierem

Cena 400-500 za spotkanie

Oraz:
- zakupy z Żurawskim
- fryzura dla kobiety w salonie Szymkowiaka
- siłowanie na rękę z Krzoską w przerwie meczu
- udział jako piłkarz w treningu z piłkarzami pierwszej drużyny w bazie w Myślenicach (5-10 sztuk, 2000zł?, na treningu po 2 obce osoby maksymalnie jednego dnia)

Dajcie więcej okolicznościowych koszulek z numerami 110 i 1906, czemu tylko po jednej było?

Przejazd otwartym autobusem na Rynek podczas następnej fety mistrzowskiej - 5-10 tyś.

KotWButach 11.09.2015 21:42

1.Wizyta w spikerce i ogłoszenie:
"Witam Państwa po Lepszej Stronie Błoń!!"
2.Wyczytanie składów
3.Udział w konkursie historycznym o Wiśle (coś na wzór tego co się na sektorze F teraz chyba dzieje)
4.I dla mnie hit: rozpoczęcie a capella: Jak długo na Wawelu...
5.Nagroda przyszłościowa:
Przejazd otwartym autobusem na Rynek podczas fety mistrzowskiej w maju 2016 razem z drużyną. :)

Karherop 11.09.2015 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1413976)
Dajcie więcej okolicznościowych koszulek, czemu tylko po jednej było?

Pewnie dlatego, aby ich posiadanie było bardziej ekskluzywne.

TS FANATIC 11.09.2015 21:59

Proponuje sprzedaż miejsca reklamowego na koszulkach Drużyny Gwiazd bądź w pakiecie (jedna firma), bądź na każdą koszulkę z osobna (kilku reklamodawców).

PiVoSH92 11.09.2015 22:11

Akurat na koszulki wrzuciłbym coś charytatywnego, to też promocja dla klubu i reklama jakichś szczytnych celów.

element 11.09.2015 22:15

Bilety dla dzieciaków z domów dziecka są. Nie przesadzajmy.

My sami jesteśmy w potrzebie, tu chodzi o pomoc klubowi, nie czas na festyn z akcjami charytatywnymi. Przynajmniej nie teraz. Jak się podniesiemy z kolan to będziemy myśleć. Pomysł z firmami na koszulkach bardzo dobry, kilka tyś za jedną reklamę mogliby wyłożyć właściciele jakichś mniejszych przedsiębiorstw.

coni 11.09.2015 22:15

Pozdrowienie kogos bliskiego przez spikeraw czasie przerwy
Obejrzenie meczu ze skyboxa
Udzial w treningu
albo lepiej, spedzenie calego dnia z druzyna trening, odprawa, wspolny obiad itp

element 11.09.2015 22:18

coni i reszta najpierw przeczytajcie jakie oferuje klub nagrody.. bo niektórzy piszą o pomysłach, które są od dawna realizowane. Połowa tych rzeczy już jest.

TS FANATIC 11.09.2015 22:31

Panowie. Myślmy nad nagrodami "na odległość". Większość z nagród i propozycji jest na tą chwilę skierowana do osób, które muszą brać udział w imprezie. Multum osób (wg jednego euroidioty 20 mln) mieszka poza granicami kraju i nie są w stanie lub nie mogą uczestniczyć w imprezie, a stać ich na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Ponadto oferta dla fanów footballu na świecie musi zawierać tylko i wyłącznie takie nagrody. To, że to przetłumaczenie założeń akcji na angielski i rozesłanie za pomocą mediów społecznościowych po całym świecie może spowodować lawinowy napływ kasy wystarczy przykład Realu Oviedo.

R33 11.09.2015 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1413981)
Jak się podniesiemy z kolan to będziemy myśleć. Pomysł z firmami na koszulkach bardzo dobry, kilka tyś za jedną reklamę mogliby wyłożyć właściciele jakichś mniejszych przedsiębiorstw.

Tylko to pasowałoby wcielić w życie dopiero gdzieś gdy mecz będzie się zbliżał i będzie już można wiedzieć jakiej frekwencji się spodziewać, bo wtedy przy wysokiej frekwencji (oby!) można dać dużo wyższą cenę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS FANATIC (Post 1413985)
Panowie. Myślmy nad nagrodami "na odległość". Większość z nagród i propozycji jest na tą chwilę skierowana do osób, które muszą brać udział w imprezie. Multum osób (wg jednego euroidioty 20 mln) mieszka poza granicami kraju i nie są w stanie lub nie mogą uczestniczyć w imprezie, a stać ich na wydatek rzędu kilku tysięcy złotych.

Masz na myśli coś konkretnego? ,,Na odległość" to chyba tylko nagrody rzeczowe, a jest/było tego trochę i to w dużym przekroju cenowym. Np.: koszulki, szaliki, koszulki meczowe, proporczyki, opaska kapitańska, rękawice bramkarskie, plakaty + niektóre z proponowanych co się tutaj przewinęły: gwizdek sędziego, moneta sędziowska, getry, spodenki, chorągiewki z rożnych, fragmenty siatki.

Wojtas 11.09.2015 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1413948)
Występ w 2 połowie za 11 koła poszedł. Szacun.



No no:) tez to mi sie podoba:) sa ludzie ktorych stac na takie rzeczy,fajno:) i w ten sposob spelniajac marzenie pomaga sie swojemu klubowi:)

akcja przekozak,az zaskoczony jestem ze ona tak szybko sie rozwwinela,ze kwota tak urosla

super:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl