Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [V Kolejka] WISŁA Kraków - LECHIA Gdańsk, 16 sierpnia, godz. 18:00. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9507)

FraMat 18.08.2015 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1411364)
Poza tym u Moskala jest powtarzalność jeżeli chodzi o frajerskie tracenie bramek i straty punktów. Raz czy dwa to mógłby być przypadek, ale tu - to jest reguła.

To jest akurat łatwo wytłumaczalne: mamy 13-14 piłkarzy nadających się do grania.
Stąd strategia - atakujemy jak szaleni na początku i wtedy, gdy wynik jest niekorzystny. Kiedy prowadzimy uspokajamy grę i oddajemy plac rywalom, bo nas nie stać kadrowo i fizycznie na grę na 100% tymi samymi piłkarzami przez kilka meczów z rzędów. Musimy się oszczędzać, bo jak przeholujemy to w następnym meczu zagrają juniorzy.
Raz się uda, a raz nie. Dopóki nie wzmocnimy (albo przynajmniej uzupełnimy równorzędnymi zmiennikami) składu tak to będzie wyglądało.

Fiti 18.08.2015 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1411441)
To jest akurat łatwo wytłumaczalne: mamy 13-14 piłkarzy nadających się do grania.
Stąd strategia - atakujemy jak szaleni na początku i wtedy, gdy wynik jest niekorzystny. Kiedy prowadzimy uspokajamy grę i oddajemy plac rywalom, bo nas nie stać kadrowo i fizycznie na grę na 100% tymi samymi piłkarzami przez kilka meczów z rzędów. Musimy się oszczędzać, bo jak przeholujemy to w następnym meczu zagrają juniorzy.
Raz się uda, a raz nie. Dopóki nie wzmocnimy (albo przynajmniej uzupełnimy równorzędnymi zmiennikami) składu tak to będzie wyglądało.

To nie jest prawda. W conajmniej połowie z tych meczów w ktorych straciliśmy frajersko bramki była jeszcze 1/2 zmiany nie przeprowadzone... Więc skoro tak bardzo byli umordowani, to czemu nasz Kazio nie zrobił zmiany, która mu przysługuje? Przeciez mamy 14 piłkarzy, a nie 11.

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1138715

Czy gdy "prowadzimy uspokajamy grę i oddajemy plac rywalom, bo nas nie stać kadrowo i fizycznie na grę na 100% tymi samymi piłkarzami przez kilka meczów z rzędów" to robimy pierwszą zmianę w 85 minucie?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl