Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

Elendil 28.07.2013 21:33

w tej lidze nie trzeba kupować meczy. Tutaj bramkarze odprowadzają piłkę do bramki wzrokiem :lol:

Amica zagrała dno, w zasadzie gra tak od jakiś dwóch sezonów, tylko dzięki szczęściu i beznadziejności tej ligi może utrzymywać się w czołówce.


fajnie, że tak pamiętają w tych Wronkach o nas :)

Mario Nh 28.07.2013 21:39

Nie ma to jak wygwizdac swoich piłkarzy w trakcie meczu kilka razy, gwizdać gdy zgodowicze strzelili wyrównującego gola.

Mecz zgodowy, 50% czasu śpiewali anty. Pozdro. :D

Karamazow 28.07.2013 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324873)
A to klub z takim budżetem i pieniędzmi wymagał magika żeby ich utrzymać? Nie rozśmieszaj mnie. Zagłębie to nie Podbeskidzie.

Nie naciągaj faktów na siłę. Po tym 9 miejscu, które wcale nie uznano za sukces w 2012 roku w Lubinie Hapal bronił się że musiał rozpoznać zespół. Rozpoznał i w następnym sezonie zajął o jedno miejsce wyżej - czyli 8. Przy stałym jednym z najwyższych budżetów w lidze.

Gdzie tu sukces? Jakby chłop Bełchatów utrzymał, ale milionerów?

Hapal przyszedł do Zagłębia w momencie w którym zajmowało 15 miejsce w tabeli po 12 kolejce z 10 punktami na liczniku, na koniec sezonu zostawił drużynę na miejscu 9 z 40 punktami na koncie, w mojej opinii jest to osiągnięcie i w tamtym sezonie przysłużył się Zagłębiu.

Ogryzek 28.07.2013 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karamazow (Post 1324902)
Hapal przyszedł do Zagłębia w momencie w którym zajmowało 15 miejsce w tabeli po 12 kolejce z 10 punktami na liczniku, na koniec sezonu zostawił drużynę na miejscu 9 z 40 punktami na koncie, w mojej opinii jest to osiągnięcie i w tamtym sezonie przysłużył się Zagłębiu.

Ochłoń trochę:)

Miał przerwę zimową na spokojną pracę i przygotowanie zespołu. Nie objął zespołu 5 kolejek przed końcem sezonu. Utrzymał zespół na wiosnę i tyle. Zrobiłoby to 95% trenerów w lidze.

Ale jeśli podniesie to twoje nadwątlone ego - napisze tak, wielki sukces! Pasuje?

BTW
To tak jakby Legia zajęła 4 miejsce w zeszłym sezonie mając najlepszy skład i najlepszych piłkarzy. Sukces? No tak - będą grać w pucharach. Sukces z 4 miejsca to może być dla Piasta, nie dla Legii. Takim samym sukcesem jest utrzymanie Zagłębia przez Hapala. A jak słabym albo inaczej nie radzącym jest trenerem pokazał następny sezon i magiczne 8 miejsce.
(Żeby była jasność nie uważam ze Hapal jest złym trenerem bez warsztatu, ale w naszej kopanej podobnie jak Liczka sobie nie poradził. Moze jest za mięki dla kopaczy? Nie wiem.)

0 22 28.07.2013 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpergawlo (Post 1324838)
Mieli swoje wpadki, mieli teksty wyśmiewające coś co w ogóle nie byłoby śmieszne, albo już koronny dowód z Bereszyńskim, jednak trzeba im oddać to że z reguły się nie mylą.

A kto powiedział, że z Bereszyńskim się pomylili?

Poczekaj do końca eliminacji do LM/LE.

Karamazow 28.07.2013 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324903)
Ochłoń trochę:)

Miał przerwę zimową na spokojną pracę i przygotowanie zespołu. Nie objął zespołu 5 kolejek przed końcem sezonu. Utrzymał zespół na wiosnę i tyle. Zrobiłoby to 95% trenerów w lidze.

Ale jeśli podniesie to twoje nadwątlone ego - napisze tak, wielki sukces! Pasuje?

BTW
To tak jakby Legia zajęła 4 miejsce w zeszłym sezonie mając najlepszy skład i najlepszych piłkarzy. Sukces? No tak - będą grać w pucharach. Sukces z 4 miejsca to może być dla Piasta, nie dla Legii. Takim samym sukcesem jest utrzymanie Zagłębia przez Hapala. A jak słabym albo inaczej nie radzącym jest trenerem pokazał następny sezon i magiczne 8 miejsce.
(Żeby była jasność nie uważam ze Hapal jest złym trenerem bez warsztatu, ale w naszej kopanej podobnie jak Liczka sobie nie poradził. Moze jest za mięki dla kopaczy? Nie wiem.)

Dzięki, poziom mojego ego poszedł w górę, będę mógł w spokoju zasnąć. Jakbyś mógł jeszcze odwołać to, że jestem żałosny to moja dusza znajdzie pełne ukojenie.

kreseq 28.07.2013 22:12

Lech odpuszcza ligę, motoryka tragiczna ale to nie ma znaczenia. Tak samo jak nie ma znaczenia cieniowanie w tej chwili Zagłębia. Zaskoczą, bo z takim składem MUSZĄ, do tego zmiana trenera ( chodzą pogłoski że Hapal już jest spakowany i wylatuje jutro ) swoje zrobią. W tej chwili jak masz 6 punktów a przeciwnik 2 lub 1, to i tak różnica po rundzie będzie minimalna.

Mario Nh 28.07.2013 22:45

Ale się zacznie jadka po 10 kolejce o bycie w strefie mistrzowskiej. Liga będzie ciekawsza.

Tylko Legia ma kadrę na to by godzić ligę z pucharami

Jose 29.07.2013 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1324903)
To tak jakby Legia zajęła 4 miejsce w zeszłym sezonie mając najlepszy skład i najlepszych piłkarzy. Sukces? No tak - będą grać w pucharach. Sukces z 4 miejsca to może być dla Piasta, nie dla Legii.

A jak Amica rok temu ze składem, który ogrywał MC i eliminował Juve zajęli 4 miejsce w lidze to mieli święto, sukces i fetę z okazji zajęcia 4 miejsca i awansu do pucharów.

AYALA 29.07.2013 07:42

Skorża lub Kozel szykowani za Hapala w Zagłębiu.Czyli w Lubinie nie zamierzają zakręcać kranu z państwowymi pieniędzmi...wciąż na bogato

Szkoda że zamiast Franza nie zatrudniono Stokowca,bo z kolejnym klubem bez wielkich transferów robi wyniki

Maciuś 29.07.2013 08:26

Nowej Legii można już gratulować zdobycia Mistrzostwa Polski.

mitmichael 29.07.2013 08:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1324919)
Nowej Legii można już gratulować zdobycia Mistrzostwa Polski.

To moze byc taka sama druzyna jak Nasza Wisła za czasow Kasperczaka gdzie kazdy sie zastanawiał ile im bramek walniemy lub jak Nasza Wisła z sezonu 2007/2008 gdzie odnieslismy tylko 1 porazke i bez problemu zdobylismy Mistrzostwo.

kreseq 29.07.2013 08:58

Padł rekord - gratulacje po 2 kolejkach :lol:
Wystarczy że powinie się noga z Molde,odchodzi ten i tamten ( okno otwarte ), kontuzja napastnika, zniżka formy i...dupa :)
Pocisnęli ŻAŁOSNY Widzew,na luzie bez spiny ( pomijając 1 połowę pierwszego dwumeczu ) półamatorów z Walii, następnie Pogoń grając w przewadze a Wy już im gratulujecie?
Poczekajmy do końca III rundy eliminacji LM i do 10 spotkania w tej rundzie :lol:

mitmichael 29.07.2013 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1324922)
Padł rekord - gratulacje po 2 kolejkach :lol:
Wystarczy że powinie się noga z Molde,odchodzi ten i tamten ( okno otwarte ), kontuzja napastnika, zniżka formy i...dupa :)
Pocisnęli ŻAŁOSNY Widzew,na luzie bez spiny ( pomijając 1 połowę pierwszego dwumeczu ) półamatorów z Walii, następnie Pogoń grając w przewadze a Wy już im gratulujecie?
Poczekajmy do końca III rundy eliminacji LM i do 10 spotkania w tej rundzie :lol:

Jacy "Wy"? Ja napisałem, ze "to moze byc" druzyna podobna do tamtej Naszej a nie, ze to "bedzie druzyna" taka jak tamta Nasza a za kolege wczesniej nie odpowiadam :P A z Molde niech sie powinie noga - tylko dlatego, zeby Lesny dostał po dupsku i skonczył sie uwazac za wazniaka

shaggy 29.07.2013 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 1324919)
Nowej Legii można już gratulować zdobycia Mistrzostwa Polski.

Widać że Bananowego chłopca Legia niesamowicie urzekła, bardziej niż niektórych kibiców samej Legii którzy są bardziej krytyczni w ocenie.

Faktycznie ten tytuł klub spod znaku nauki jazdy może zdobyć ale żyby namaszczać go już po 2 kolejkach to szczyt wiertnopoddaństwa i kurtuazji :P

ToTylkoJa 29.07.2013 09:41

kreseq jak zwykle w formie i na baczności, byle tylko nikt o Legii czegoś dobrego nie napisał :lol: ach ta poprawność polityczna.

WiślakMyślenice 29.07.2013 09:43

Tak w ogóle to się zastanawiam (od czasu do czasu) jak liczna jest tutaj kolonia legijna . Bo masturbujących się od wszystkiego, co związane z klubem ze stolicy na tym forum z dnia na dzień rośnie.

Gwiaździsty 29.07.2013 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1324901)
Nie ma to jak wygwizdac swoich piłkarzy w trakcie meczu kilka razy, gwizdać gdy zgodowicze strzelili wyrównującego gola.

Mecz zgodowy, 50% czasu śpiewali anty. Pozdro. :D

Gwizdy i to głośne były tez , gdy parch schodził z boiska na zmianę. Po za tym norma, wyjazd do Poznania dla parchów to wyjazd roku (na nastepnych meczach będą puchy). Dają wtedy wszystko na co ich stać, a stać i tak na niewiele. Większą cześć meczu poświęcali nam, żeby chłopek z Koła czy Gniezna uwierzył , że faktycznie rządzą w Krakowie :).

Co do aspektów sportowych , komicznie wyglądał szczęśliwy Stawowy jakby do LM awansował :). Po prezencie Kotorowskiego facet odpłynął kompletnie. Wypowiedź dla nc+ to kabaret. Kiedy pokazywali mu ewidentnego karnego na Brązowym Paluchu na początku przyznał , ze faktycznie faul a potem stwierdził w parchatym stylu, że skąd nie ma mowy o faulu bo jego kopacz ...... chciał wybić piłkę :). Dla garbatych (usranych ze szczęścia) ten remis oznacza kolorowy zawrót głowy (do meczu z Ruchem oczywiście).

shaggy 29.07.2013 10:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1324928)
Tak w ogóle to się zastanawiam (od czasu do czasu) jak liczna jest tutaj kolonia legijna . Bo masturbujących się od wszystkiego, co związane z klubem ze stolicy na tym forum z dnia na dzień rośnie.

Szczególnie liczna jest gdy ich CSKA osiąga sukcesy wtedy wypinają swoją pierś i liczą na to, że Wiślacy będa przypiać im ordery...

Marcin_fan 29.07.2013 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1324923)
Jacy "Wy"? Ja napisałem, ze "to moze byc" druzyna podobna do tamtej Naszej a nie, ze to "bedzie druzyna" taka jak tamta Nasza a za kolege wczesniej nie odpowiadam :P A z Molde niech sie powinie noga - tylko dlatego, zeby Lesny dostał po dupsku i skonczył sie uwazac za wazniaka

Ooo to to napewno. Gra kozaka która siedzi w piłce od 20 lat a jest tylko gościem z ładną buźką który w życiu zawodowo coś osiągnął. Osiągnął ale nie w piłce. Pociski z jego strony wobec Smudy są zupełnie nie na miejscu. Jak posiedzi w Legii pare lat, wygra pare mistrzostw i zagra kilka razy w grupie europejskich pucharów to dopiero będzie mógł porozmawiać ze Smudą na podobnym poziomie. Co jak co ale Smuda z klubami miał sukcesy( mimo że jakiś czas temu)

Gwiaździsty 29.07.2013 15:59

Narazie to Leśnoworski jest noname, zatrudnionym przez ITI , bo ktoś musi tam zasiadać i szczekać na konkurentów aby ogólnopolscy (warszawscy pismacy) mieli co pisać. Facet o aparycji i wyglądzie geja (poprawnośc polityczna zabrania napisać "pedałą") udaje profesjonalistę w momencie kiedy ITI rzucił na ekstraklasowy rynek największą w lidze kasę, w momencie gdy inni konkurenci dostali finansowej zadyszki. R znie cwaniaka ale do czasu. Dziadek Walter (cały siwy) jakoś tak marnie wyglądał na trybunie.

silver03 29.07.2013 16:10

Z niego to jest taki wiejski filozof, ale póki co dobrze wykorzystuje koniunkturę. Zobaczymy co będzie dalej, czas go zweryfikuje.

martin_6 29.07.2013 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1324927)
kreseq jak zwykle w formie i na baczności, byle tylko nikt o Legii czegoś dobrego nie napisał :lol: ach ta poprawność polityczna.

Ja tam mu się nie dziwię. Legia już tyle razy była kreowana na hegemona polskiej piłki i tyle razy dawała niespodziewanie dupy, że woli być ostrożnym, by w razie czego móc wyskoczyć z "a nie mówiłem?!" :D

0 22 29.07.2013 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1324921)
To moze byc taka sama druzyna jak Nasza Wisła za czasow Kasperczaka

Nie, no mam nadzieje, że nie poprzestaniemy na jednym dublecie :)

arti 30.07.2013 06:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1324927)
kreseq jak zwykle w formie i na baczności, byle tylko nikt o Legii czegoś dobrego nie napisał :lol: ach ta poprawność polityczna.

może wie, że nic nie trwa wiecznie...:)

kreseq 30.07.2013 06:48

Przesadzacie jak zwykle. Po prostu po 2 kolejkach nie warto mówić kto co zdobędzie bo wiele się może jeszcze zmienić.
Kadrowo liga nie wygląda zbyt optymistycznie, więcej osłabień niż wzmocnień. Podział na grupy też swoje zrobi.Dzielenie punktów jest moim zdaniem nieporozumieniem, ale skoro już jest to trzeba po prostu się do tego przyzwyczaić. Grupa spadkowa będzie o wiele ciekawsza od grupy mistrzowskiej. Takie moje zdanie.
Po prostu o wiele więcej z siebie ostatnio dawały ekipy walczące o pozostanie w lidze niż te walczące o mistrzostwo i puchary.

Nic nie trwa wiecznie? Dokładnie, i kibice Wisły powinni o tym wiedzieć najlepiej :D

PS: TTJ zero poprawności. Po prostu dyskusja nie ma sensu bo to forum Wisły, mało obiektywne w większości ;) Mam skórę jak aligator więc wiesz

Gwiaździsty 30.07.2013 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1325076)
Nic nie trwa wiecznie? Dokładnie, i kibice Wisły powinni o tym wiedzieć najlepiej :D

PS: TTJ zero poprawności. Po prostu dyskusja nie ma sensu bo to forum Wisły, mało obiektywne w większości ;) Mam skórę jak aligator więc wiesz

Ad. 1 O kibiców Wisły to sie chłopie nie martw. Zesralibyście się ze szczęścia gdybyście choć w połowie powtórzyli nasz wynik z ostatnich 15 lat. Narazie wzsystko przebiega na cacy ale to dopiero początek drogi. Tak jak pisałem dziadek Walter wygląda tak , że jak zaśnie to na zawsze, a wtedy klocki sie posypią.

Ad. 2 Kiedys wszedłem na to wasze "obiektywne" forum i tam dopiero nabzdyczenie sięga kosmosu. Co drugiemu się wydaje , że kibicuje jakiemuś mega kosmicznemu klubowi gdy tymczasem jest to tylko ...Legia. Legia, która w polskiej lidze jest na ...4 miejscu jeśli chodzi o trofea MP.


P.S. Nie musisz się usprawiedliwiać tak koledze. Pisać można co się chce, nikt Ci nie przywali tutaj wirtualną maczetą w łeb tylko się trochę uśmieje.

kreseq 30.07.2013 12:49

Kolego Gwiaździsty wracamy do starych czasów? Może cofniemy się jeszcze dalej ;) ? Jesteśmy na 4 miejscu ale to można zmienić, nie da się natomiast zmienić faktu kto ile razy zaznał niższych klas rozgrywkowych a kto w tej lidze siedzi od jakiegoś czasu. Jest też wyszydzana przez wszystkich tabela wszechczasów ;)

Co do Waltera to grubo się mylisz jeśli chodzi o jego wpływ na Legię. Decyzyjnym to on przestał być już dawno temu. Tam rządzą teraz inni ludzie i to oni mają większość.Dla nich to interes i dają do zrozumienia o co im chodzi. To przed nimi a nie przed Walterem Leśny przedstawił swój plan, to oni a nie Walter go przyjmowali, i to oni a nie Walter mają decydujące zdanie. Więc zanim zaczniesz marzyć o upadku Legii w chwili w której towarzysz Walter wyciągnie kopyta, pomyśl czy aby w razie odejścia/zejścia Cupiała Wisła nie miałaby większego problemu niż Legia po odejściu Waltera.

Gwiaździsty 30.07.2013 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1325128)
Kolego Gwiaździsty wracamy do starych czasów? Może cofniemy się jeszcze dalej ;) ? Jesteśmy na 4 miejscu ale to można zmienić, nie da się natomiast zmienić faktu kto ile razy zaznał niższych klas rozgrywkowych a kto w tej lidze siedzi od jakiegoś czasu. Jest też wyszydzana przez wszystkich tabela wszechczasów ;)

Co do Waltera to grubo się mylisz jeśli chodzi o jego wpływ na Legię. Decyzyjnym to on przestał być już dawno temu. Tam rządzą teraz inni ludzie i to oni mają większość.Dla nich to interes i dają do zrozumienia o co im chodzi. To przed nimi a nie przed Walterem Leśny przedstawił swój plan, to oni a nie Walter go przyjmowali, i to oni a nie Walter mają decydujące zdanie. Więc zanim zaczniesz marzyć o upadku Legii w chwili w której towarzysz Walter wyciągnie kopyta, pomyśl czy aby w razie odejścia/zejścia Cupiała Wisła nie miałaby większego problemu niż Legia po odejściu Waltera.


Na waszym miejscu to nie poruszałbym tego wątku. Bo wiadomo na jakich zasadach nie spadliście dotąd. Raczej to temat do wstydu dla was. Kiedyś Tomaszewski o tym napomknął jak to utrzymywanie się wyglądało.
A co do tego spadania. Wisła i tak jest klubem z jedną z największych ilości sezonów w ekstraklasie więc nie ma to żadnego znaczenia. Dla mnie mogliby być nawet 3 sezony wiecej w zamian za 3 MP :)

Co do tej historii z ITI to pożyjemy, zobaczymy. Jak dla tych ludzi to taki świetny interes to wystarczy czekać :) aż im wyschnie źródełko.

shaggy 30.07.2013 13:15

Dokładniekto - kto jak kto ale kibice Legii starymi czasami gdy towarzysze z moskiewskiego przydzialu pilnowali aby nic zlego nie stalo sie polskiemu CSKA raczej podpierac sie nie powinni. Wiadomo nikt historii sobie nie wybieral ale nikt tez nie musi jej obowiazkowo przyjmowac jako cos normalnego. Tymczasem pokolenie klawiaturowe kibicow Legii ma mgliste albo nie ma wcale pojecia jak to budowano potege Legii kosztem innych klubow...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl