![]() |
w tej lidze nie trzeba kupować meczy. Tutaj bramkarze odprowadzają piłkę do bramki wzrokiem :lol:
Amica zagrała dno, w zasadzie gra tak od jakiś dwóch sezonów, tylko dzięki szczęściu i beznadziejności tej ligi może utrzymywać się w czołówce. fajnie, że tak pamiętają w tych Wronkach o nas :) |
Nie ma to jak wygwizdac swoich piłkarzy w trakcie meczu kilka razy, gwizdać gdy zgodowicze strzelili wyrównującego gola.
Mecz zgodowy, 50% czasu śpiewali anty. Pozdro. :D |
Cytat:
|
Cytat:
Miał przerwę zimową na spokojną pracę i przygotowanie zespołu. Nie objął zespołu 5 kolejek przed końcem sezonu. Utrzymał zespół na wiosnę i tyle. Zrobiłoby to 95% trenerów w lidze. Ale jeśli podniesie to twoje nadwątlone ego - napisze tak, wielki sukces! Pasuje? BTW To tak jakby Legia zajęła 4 miejsce w zeszłym sezonie mając najlepszy skład i najlepszych piłkarzy. Sukces? No tak - będą grać w pucharach. Sukces z 4 miejsca to może być dla Piasta, nie dla Legii. Takim samym sukcesem jest utrzymanie Zagłębia przez Hapala. A jak słabym albo inaczej nie radzącym jest trenerem pokazał następny sezon i magiczne 8 miejsce. (Żeby była jasność nie uważam ze Hapal jest złym trenerem bez warsztatu, ale w naszej kopanej podobnie jak Liczka sobie nie poradził. Moze jest za mięki dla kopaczy? Nie wiem.) |
Cytat:
Poczekaj do końca eliminacji do LM/LE. |
Cytat:
|
Lech odpuszcza ligę, motoryka tragiczna ale to nie ma znaczenia. Tak samo jak nie ma znaczenia cieniowanie w tej chwili Zagłębia. Zaskoczą, bo z takim składem MUSZĄ, do tego zmiana trenera ( chodzą pogłoski że Hapal już jest spakowany i wylatuje jutro ) swoje zrobią. W tej chwili jak masz 6 punktów a przeciwnik 2 lub 1, to i tak różnica po rundzie będzie minimalna.
|
Ale się zacznie jadka po 10 kolejce o bycie w strefie mistrzowskiej. Liga będzie ciekawsza.
Tylko Legia ma kadrę na to by godzić ligę z pucharami |
Cytat:
|
Skorża lub Kozel szykowani za Hapala w Zagłębiu.Czyli w Lubinie nie zamierzają zakręcać kranu z państwowymi pieniędzmi...wciąż na bogato
Szkoda że zamiast Franza nie zatrudniono Stokowca,bo z kolejnym klubem bez wielkich transferów robi wyniki |
Nowej Legii można już gratulować zdobycia Mistrzostwa Polski.
|
Cytat:
|
Padł rekord - gratulacje po 2 kolejkach :lol:
Wystarczy że powinie się noga z Molde,odchodzi ten i tamten ( okno otwarte ), kontuzja napastnika, zniżka formy i...dupa :) Pocisnęli ŻAŁOSNY Widzew,na luzie bez spiny ( pomijając 1 połowę pierwszego dwumeczu ) półamatorów z Walii, następnie Pogoń grając w przewadze a Wy już im gratulujecie? Poczekajmy do końca III rundy eliminacji LM i do 10 spotkania w tej rundzie :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
Faktycznie ten tytuł klub spod znaku nauki jazdy może zdobyć ale żyby namaszczać go już po 2 kolejkach to szczyt wiertnopoddaństwa i kurtuazji :P |
kreseq jak zwykle w formie i na baczności, byle tylko nikt o Legii czegoś dobrego nie napisał :lol: ach ta poprawność polityczna.
|
Tak w ogóle to się zastanawiam (od czasu do czasu) jak liczna jest tutaj kolonia legijna . Bo masturbujących się od wszystkiego, co związane z klubem ze stolicy na tym forum z dnia na dzień rośnie.
|
Cytat:
Co do aspektów sportowych , komicznie wyglądał szczęśliwy Stawowy jakby do LM awansował :). Po prezencie Kotorowskiego facet odpłynął kompletnie. Wypowiedź dla nc+ to kabaret. Kiedy pokazywali mu ewidentnego karnego na Brązowym Paluchu na początku przyznał , ze faktycznie faul a potem stwierdził w parchatym stylu, że skąd nie ma mowy o faulu bo jego kopacz ...... chciał wybić piłkę :). Dla garbatych (usranych ze szczęścia) ten remis oznacza kolorowy zawrót głowy (do meczu z Ruchem oczywiście). |
Cytat:
|
Cytat:
|
Narazie to Leśnoworski jest noname, zatrudnionym przez ITI , bo ktoś musi tam zasiadać i szczekać na konkurentów aby ogólnopolscy (warszawscy pismacy) mieli co pisać. Facet o aparycji i wyglądzie geja (poprawnośc polityczna zabrania napisać "pedałą") udaje profesjonalistę w momencie kiedy ITI rzucił na ekstraklasowy rynek największą w lidze kasę, w momencie gdy inni konkurenci dostali finansowej zadyszki. R znie cwaniaka ale do czasu. Dziadek Walter (cały siwy) jakoś tak marnie wyglądał na trybunie.
|
Z niego to jest taki wiejski filozof, ale póki co dobrze wykorzystuje koniunkturę. Zobaczymy co będzie dalej, czas go zweryfikuje.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przesadzacie jak zwykle. Po prostu po 2 kolejkach nie warto mówić kto co zdobędzie bo wiele się może jeszcze zmienić.
Kadrowo liga nie wygląda zbyt optymistycznie, więcej osłabień niż wzmocnień. Podział na grupy też swoje zrobi.Dzielenie punktów jest moim zdaniem nieporozumieniem, ale skoro już jest to trzeba po prostu się do tego przyzwyczaić. Grupa spadkowa będzie o wiele ciekawsza od grupy mistrzowskiej. Takie moje zdanie. Po prostu o wiele więcej z siebie ostatnio dawały ekipy walczące o pozostanie w lidze niż te walczące o mistrzostwo i puchary. Nic nie trwa wiecznie? Dokładnie, i kibice Wisły powinni o tym wiedzieć najlepiej :D PS: TTJ zero poprawności. Po prostu dyskusja nie ma sensu bo to forum Wisły, mało obiektywne w większości ;) Mam skórę jak aligator więc wiesz |
Cytat:
Ad. 2 Kiedys wszedłem na to wasze "obiektywne" forum i tam dopiero nabzdyczenie sięga kosmosu. Co drugiemu się wydaje , że kibicuje jakiemuś mega kosmicznemu klubowi gdy tymczasem jest to tylko ...Legia. Legia, która w polskiej lidze jest na ...4 miejscu jeśli chodzi o trofea MP. P.S. Nie musisz się usprawiedliwiać tak koledze. Pisać można co się chce, nikt Ci nie przywali tutaj wirtualną maczetą w łeb tylko się trochę uśmieje. |
Kolego Gwiaździsty wracamy do starych czasów? Może cofniemy się jeszcze dalej ;) ? Jesteśmy na 4 miejscu ale to można zmienić, nie da się natomiast zmienić faktu kto ile razy zaznał niższych klas rozgrywkowych a kto w tej lidze siedzi od jakiegoś czasu. Jest też wyszydzana przez wszystkich tabela wszechczasów ;)
Co do Waltera to grubo się mylisz jeśli chodzi o jego wpływ na Legię. Decyzyjnym to on przestał być już dawno temu. Tam rządzą teraz inni ludzie i to oni mają większość.Dla nich to interes i dają do zrozumienia o co im chodzi. To przed nimi a nie przed Walterem Leśny przedstawił swój plan, to oni a nie Walter go przyjmowali, i to oni a nie Walter mają decydujące zdanie. Więc zanim zaczniesz marzyć o upadku Legii w chwili w której towarzysz Walter wyciągnie kopyta, pomyśl czy aby w razie odejścia/zejścia Cupiała Wisła nie miałaby większego problemu niż Legia po odejściu Waltera. |
Cytat:
Na waszym miejscu to nie poruszałbym tego wątku. Bo wiadomo na jakich zasadach nie spadliście dotąd. Raczej to temat do wstydu dla was. Kiedyś Tomaszewski o tym napomknął jak to utrzymywanie się wyglądało. A co do tego spadania. Wisła i tak jest klubem z jedną z największych ilości sezonów w ekstraklasie więc nie ma to żadnego znaczenia. Dla mnie mogliby być nawet 3 sezony wiecej w zamian za 3 MP :) Co do tej historii z ITI to pożyjemy, zobaczymy. Jak dla tych ludzi to taki świetny interes to wystarczy czekać :) aż im wyschnie źródełko. |
Dokładniekto - kto jak kto ale kibice Legii starymi czasami gdy towarzysze z moskiewskiego przydzialu pilnowali aby nic zlego nie stalo sie polskiemu CSKA raczej podpierac sie nie powinni. Wiadomo nikt historii sobie nie wybieral ale nikt tez nie musi jej obowiazkowo przyjmowac jako cos normalnego. Tymczasem pokolenie klawiaturowe kibicow Legii ma mgliste albo nie ma wcale pojecia jak to budowano potege Legii kosztem innych klubow...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl