Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9016)

Agnus 14.04.2013 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kisiel92 (Post 1308359)

To jest przerażające. Siedziałam z drugiej strony boiska ale i tak wydawało się, że piłka już była poza linią. To zdjęcie tylko potwierdza tezę, że na nasze mecze daje się dodatkowych "sędziów", żeby pilnowali wyniku... Oglądać się już tego nie da...

thechris 14.04.2013 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1308360)
Gość pewnie już zawalił gruchę w legijny szalik

Masz bardzo ciekawe preferencje seksualne. To rodzinne? W grupie walicie do jednego szalika czy każdy ma swój?


Naprawdę jestem cholernie ciekaw dlaczego nikt nie zwraca uwagi, że piłkarzyki zachowali się jak amatorzy i nie grali do gwizdka... Ja nie wiem jak można nazywać siebie profesjonalistą i stać i czekać na gwizdek zamiast grać... Dla mnie to niepojęte.

serek.c2 14.04.2013 10:13

Przestańcie tego dekla powyżej cytować i z nim dyskutować. Gość sobie pokarmi łabędzie w samotności to przestanie się udzielać i pisać te swoja złote myśli ;)

Ronnie 14.04.2013 10:19

"Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem"
Mecz Wisły świetny. Błedy sędziowskie, które ustawiły mecz. Legia do pierwszej bramki nieistniała. Wisła juz w 2 minucie powinna prowadzić. Gdyby Boguski grał głową tak jak Genkov, to wygrywalibyśmy od początku. Ogólnie zabrakło skuteczności. Sam Rafał miał w pierwszej połowie 3 setki i powinien co najmniej dwie z nich wykorzystać. Druga bramka dla Legii to także dzieło przypadku. Gdyby nie niefortunna interwencja Arka to bramki by nie było. Jeśli ze Śląskiem zagrają tak jak wczoraj z Legią, możemy być w miarę spokojni o awans do finału PP.

63.5 Kg 14.04.2013 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308364)
Masz bardzo ciekawe preferencje seksualne. To rodzinne? W grupie walicie do jednego szalika czy każdy ma swój?


Naprawdę jestem cholernie ciekaw dlaczego nikt nie zwraca uwagi, że piłkarzyki zachowali się jak amatorzy i nie grali do gwizdka... Ja nie wiem jak można nazywać siebie profesjonalistą i stać i czekać na gwizdek zamiast grać... Dla mnie to niepojęte.


Zamilcz....

szprotson 14.04.2013 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308364)
Masz bardzo ciekawe preferencje seksualne. To rodzinne? W grupie walicie do jednego szalika czy każdy ma swój?


Naprawdę jestem cholernie ciekaw dlaczego nikt nie zwraca uwagi, że piłkarzyki zachowali się jak amatorzy i nie grali do gwizdka... Ja nie wiem jak można nazywać siebie profesjonalistą i stać i czekać na gwizdek zamiast grać... Dla mnie to niepojęte.

cechą amatora jest to że nie gra do gwizdka? - NIE SĄDZE

piłkarze widzieli że piłka wyszła "za" i czekali na decyzje jednego z miliarda sędziów na tym meczu. Nie grali do gwizdka bo piłka wyszła za linie EWIDENTNIE a nie o jakieś milimetry.

thechris 14.04.2013 11:14

No fajnie... tylko dlaczego Dwaliszwili również nie stanął jak wryty tylko zapakował piłkę do siatki? Dlaczego nie czekał na gwizdek? Jak dla mnie to jest jedna z tych różnic między drużyną zajmującą 1. miejsce w tabeli z drużyną zajmującą 12. miejsce. Ci na pierwszym miejscu grają w piłkę a ci, którzy są na dwunastym to machają rękami, dyskutują, protestują itd... Można machać rękami, dyskutować i protestować tylko najpierw trzeba piłkę wyje**ać za boisko tak aby sędzia w końcu zauważył... Jak za pierwszym razem nie zauważył to trzeba było wyje**ać piłkę jeszcze raz i później protestować, machać rękami i dyskutować. Najpierw patrzyć na piłkę i grę a później liczyć na sędziego. Najpierw liczyć na swoje umiejętności a dopiero później liczyć na umiejętności sędziów. Najpierw grać a później szukać winnych. Chciałbym widzieć, że Wiślacy walczą przy tej akcji do końca ale niestety tak nie było, stali i czekali na litość najpierw sędziego a później Dwaliszwiliego. No i wielkie zdziwienie, że litości nie ma... To nie jest tenis gdzie można wciąć challenge'a... Tu trzeba zasuwać zawsze, czasem nawet po gwizdku, żeby rywal czuł presję. Tak jak w boksie czasami zdarzają się ciosy po ringu. A nie rozłożyć ręce przed gwizdkiem/gongiem i dać się lać po twarzy jak amator...

Wszyscy są happy z zaangażowania, które owszem było później... ale w 13 minucie to była amatorka.

Agnus 14.04.2013 11:14

Nie ma po co już tego komentować.

!!IRIVER!! 14.04.2013 11:30

Tak sobie myślę, że jeśli przyjdzie nam zagrać finał PP z Legią, to trzeba będzie Kuciakowi zrobić takie samo piekło, jak kiedyś pewnemu rumuńskiemu zdrajcy... :-)

wolfy 14.04.2013 11:41

Krótki komentarz odnośnie naszej bramki:
- podanie Wilka :shock:
- dośrodkowanie Sarkiego :shock:
- gol Sikorskiego :shock:

Ale i tak sędziowie nas skręcili.

P.S. Plus dla Pareiko za skasowanie Koseckiego.

radek1876 14.04.2013 11:55

Apropo Kuciaka szkoda, że zabrakło "cabajowej" przyśpiewki na temat tego co ma, a czego nie ma w spodniach. Oby 2 maja była okazja.

El'kabat 14.04.2013 12:23

Brawa,brawa i jeszcze raz brawa dla chłopaków za walkę i charakter. Oby więcej meczy z takich zaangażowaniem piłkarzy,to i frekwencja będzie o niebo lepsza.
Ukręciła nas banda ślepych fiutów i nic na to nie poradzimy.Druga sprawa,że Bunoza powinien zapierdalać do końca linii za Jędrzejczykiem i nie dopuścić do takiej sytuacji. A on przekonany,że wszystko się dobrze skończy,odpuścił. Skończyło się jak wszyscy widzieliśmy.

Wielkie szacun dla Sikora za szczupaka i ciekawe jak na to wszystko popatrzy Kulawik. Boguś w tej chwili to jest pierwszy do zesłania do ME ,albo rozstania latem.

ociec Ciemka 14.04.2013 12:39

jest funkcja "ignoruj". Korzystam z niej. I co z tego, skoro inni z uporem cytują trolla, którego ignoruję. Prośba do Szprotsona i innych kolegów - nie karmcie trolla.

Kon®ado 14.04.2013 12:45

Kosecka powiedziała: Każdy mecz jest ciężki, ale kiedy gra się ze słabym przeciwnikiem, który kopie i stara się grać ponad swoje możliwości, jest podwójnie trudno
Nosz ku*wa temu pedałkowi się już coś poprzestawiało we łbie, jasne że Wisła w tym sezonie jest słaba, ale w takim razie jaka jest Legia? Ponad swoje możliwości? Jak dla mnie to taki "miszcz" to śmiech na sali, śmiali się ze Ślaska a sami sa ciency jak barszcz, a jak już ten pedał który wogóle nie istniał na boisku, wielki reprezentant po meczu takie rzeczy gada to znaczy że jest zdrowo niedo*ebany :)
Mecz w naszym wykonaniu dobry, sędzia dureń powinien wisiec za jaja na szubienicy, bo nie mógł tego nie widzieć, poziom tej ligi jest masakrycznie słaby, sędziowie go obnizaja, a dzieki takim meczom wyłania się mistrz, który jest zalosnie slaby :)

PS: wracając do tematu napastników, wystawianie Bogusia to sabotaż ... Sikorski strzelił rzeczywiście ładną bramke, asystta Sarkiego cudowna, ale zastanawia mnie czy to jednorazowy wybryk Sikora czy się odblokuje, trochę szydery z niego zawsze było, ale może w końcu obudzi się, przecież on nie jest aż tak marny, ale nic z tego nie pokazywał jak narazie.
Genkov>Sikorski>Boguski

wolfy 14.04.2013 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1308403)
Kosecka powiedziała: Każdy mecz jest ciężki, ale kiedy gra się ze słabym przeciwnikiem, który kopie i stara się grać ponad swoje możliwości, jest podwójnie trudno

Nie ma sensu denerwować się wypowiedziami piłkarzy. Tym bardziej jeżeli wynikają one z frustracji.
Ta nędzna piłkarzyna wiedziała, że nie pokazali w tym meczu nic szczególnego i że wszyscy będą mówić tylko o tym jak Wisłą została skręcona.

szorstki 14.04.2013 13:45

Dość jęków - w sumie nie jestem zaskoczony mizerotą "miszcza", ale to ich problem. Za to zawsze jak ubierają te prezerwatywy to mnie rozbawia bo kojarzy się z tym filmem :D
http://25.media.tumblr.com/tumblr_li...x8axo1_500.jpg
więc wytęż wzrok i znajdź różnice http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphoto...51097282_n.jpg

mitmichael 14.04.2013 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eloelo (Post 1307607)
Zejdź na ziemię, porównaj to co gra Wisła i Legia...

A jednak wczorajszy mecz pokazał, ze nie ma co porownywac druzyn gdy dochodzi do bezposredniego pojedynku. Bylismy zespołem lepszym z wieksza iloscia okazji bramkowych ale przegralismy bo Legia miala 14stu graczy a My tylko 11stu. Spokojnie bysmy ich pojechali gdyby nie slepy sedzia.

Pauwe 14.04.2013 13:59

http://alkosport.pl/wp-content/upLoa.../6-610x400.jpg

Jak zobaczyłem wczoraj legionistów przypomniała mi się oprawa Luzerny w meczu z Young Boys, kiedy przebrali się za plemniki wytryskające z ku.tasa.

Lysy 14.04.2013 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniello1987 (Post 1308130)
tragedia jesli chodzi o obrone i atak. w napadzie nie mamy czym straszyc.brak Ilieva i Genkova(mimo ze narazie bez wielkiej formy) to duza strata.

Jak grają to tak jakby ich nie było, więc jaka to strata?

Awe 14.04.2013 14:39

Panowie, o czym Wy w ogóle tu dyskutujecie? Przecież to Legia została okradziona!
Sędzia miał prawo nie widzieć więc gwizdnął z duchem gry dla atakującego zespołu. Karnego nie było bo Jodłowiec miał ręce przy ciele (!), a jedyny błąd to brak czerwonej kartki dla Pareiki.
http://www.pilkanozna.pl/index.php/W...-dla-wisy.html

arti 14.04.2013 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1308345)
Czyli przewidziałem idealnie. Legia wygra ale w taki sposób, że nawet kibice Wisły będą z tego zadowoleni. Ja jestem tylko zjadaczem kiełbasy (i dokarmiaczem łabędzi) więc porażka mnie boli jak sku...n ale "prawdziwi kibice" są happy. Dokładnie to samo napisałem przed meczem i tak właśnie się stało.

Cytat ze mnie z wczoraj o 16:04:
Te mecze są takie przewidywalne...

Trafiłeś tym razem wynik i pomeczowe odczucia - to Ci przyznaję.
W środę mecz wiosny, mam nadzieję, że wygrany w potrzebnym stosunku i potem będzie jeszcze jeden i zrewanżujemy się za wczoraj.
Liga to już niestety dla nas mecze sparingowe - ciekawe jak będzie z zaangażowaniem i kto będzie grał, bardzo bym się cieszył gdybyśmy się spięli i pokonali Amikę.

Kon®ado 14.04.2013 14:45

Ch*j w dupe tym "sędziom", wysłał bym ich wszystkich do kamieniołomów, bo tylko do tego się łajzy nadają, ale wiadomo kto musi majstra wygrać, więc czego się można było spodziewać.
PS jak mógł nie widzieć jak widac gdzie się gapił, piłka przelazła za linie nie 1 cm ale z pół metra więc to jest jak przyznanie się do jawnego oszustwa.
http://i.imgur.com/NEs5hVV.jpg
wtf?

donecki 14.04.2013 15:07

Przeraża brak skuteczności ale ze Sląskiem na szczęście wystarczy 1-0!Nasi zagrali pierwszy od roku dobry mecz bo była motywacja-dlatego trzeba nam jednak trenera bo gramy ciągle bez niego.Motywator killer sprzydałby się a nie Nawałka lub Smuda bo ten ośmieszył sie i szacunku nie będzie miał.Podsumowując mecz-nie taki diabeł straszny i oby w finale jest do dziabnięcia tylko musi być czwórka sędziowska a nie szóstka.Do środy i źeby też taka ilośc kibiców była

mitmichael 14.04.2013 15:17

Czemu tak Nam mecz wyszedł? Bo w koncu Nasi zawodnicy zrozumieli co to jest prawdziwy pressing. Jak pilkarz Legii byl przy pilce to od razu był atakowany przez Naszego zawodnika, ktory nie bał sie z calej pety wchodzic w nogi przeciwnika - gdzie w meczu ze Slaskiem gdy Sobota byl przy pilce nikt do Niego nawet dupy nie ruszył. Ja mam tylko nadzieje, ze to nie był jednorazowy wyskok z tym pressingiem i ze Slaskiem w srode zostanie powtorzony.

Pele_94 14.04.2013 15:17

Komedia, rano gdzieś czytałem wypowiedź koseckiego, że sędzia mylił się na niekorzyść legii. Bo Pareiko powinien wylecieć. Obyśmy spotkali się z nimi w finale PP i pokazali gdzie ich miejsce. A Koseckiemu życzę szybkiego zakończenia kariery

Kon®ado 14.04.2013 15:30

Pytanie czy nasi się tak spięli na Legie, czyli na jeden mecz w sezonie czy też są w stanie powtórzyć to w innych meczach? Nie rozumiem trochę tego, w innych meczach im się nie chce? Nie mamy aż tak tragicznego składu, na dobra sprawę my z tymi zawodnikami na lajcie powinniśmy być w pierwszej trójce, wszyscy spuszczają się nad tą Warszawska mlodzieza, ale jakoś ja wczoraj widziałem marną druzyne, ktora powinna przegrać, dziwna ta liga nasza.

arti 14.04.2013 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1308429)
Przeraża brak skuteczności ale ze Sląskiem na szczęście wystarczy 1-0!Nasi zagrali pierwszy od roku dobry mecz bo była motywacja-dlatego trzeba nam jednak trenera bo gramy ciągle bez niego.Motywator killer sprzydałby się a nie Nawałka lub Smuda bo ten ośmieszył sie i szacunku nie będzie miał.Podsumowując mecz-nie taki diabeł straszny i oby w finale jest do dziabnięcia tylko musi być czwórka sędziowska a nie szóstka.Do środy i źeby też taka ilośc kibiców była

Jak zagrać na zero z tyłu z bramkarzem, który regularnie (np. Piast czy Śląsk dokłada swoje 3 grosze do goli dla przeciwników) i kwartetem niepewnych obrońców? Coś tam pewnie strzelimy, ale czy zdołamy się obronić?

donecki 14.04.2013 15:40

:D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1308436)
Jak zagrać na zero z tyłu z bramkarzem, który regularnie (np. Piast czy Śląsk dokłada swoje 3 grosze do goli dla przeciwników) i kwartetem niepewnych obrońców? Coś tam pewnie strzelimy, ale czy zdołamy się obronić?

Tym razem sędzia nie uzna prawidłowo strzelonej bramki przez Śląsk lub trzeba szamana zaprosic.Zna ktoś bo już pełno murzynów widziałem w mieście:)

daniello1987 14.04.2013 15:41

Podbeskidzie ma już tylko 5 pkt straty do Pogoni i 9 do Nas!

donecki 14.04.2013 15:53

I ch... z tym


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl