Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 8 grudnia 2012, godz. 15:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8929)

cronos20 10.12.2012 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaltwsd (Post 1290529)
zgodze sie ze to nie jest tylko i wylacznie wina trenera te nasze nedzne wyniki bo ogromna w tym zasluga pilkarzy ale gdyby miala nadejsc kolejna rewolucja i wymiana polowy skladu to powinien to robic przyszly trener taki ktory bedzie mial czas pracowac z druzyna, bo chyba nik nie ma watpliwosci ze z obecnym trenerem daleko nie zajedziemy. a jak sprowadzimy nowych pilkarzy to za jakis czas nastepcy Kulawika nie beda pasowac i znowu karuzela zacznie sie krecic. przynajmniej takie jest moje zdanie ale w tym klubie mysla chyba inaczej, czy lepiej? w to watpie

Święte słowa !!!

Niestety nie wierzę w to żeby Cupiałowi ktoś tego nie powiedział!
A jeżeli Cupiał nic nie robi w tym kierunku, znaczy to że kładzie "lage pocąłośc"i na Wisłę!

NaprzódWisło 10.12.2012 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1290550)
Jedno pytanie, na jakiej podstawie twierdzisz, ze Maaskant, a pozniej Moskal sobie "nie poradzili" ? Nie mozna tego stwierdzic, bo ich zwolniono w polowie drogi.
A za Holendra i Moskala byla jednak zdecydowana roznica na korzysc w porownaniu do tego co ogladalismy za Probierza i teraz za Kulawika.

Ja tam żadnej różnicy nie widzę. Tyle że Melikson miał jeszcze jakiekolwiek chęci do gry, bo teraz zachowuje się jak Małecki w meczu ze Standardem - strzela z każdej pozycji. O Kulawiku tym bardziej nie można pisać że sobie nie poradził, bo on nie doszedł nawet do połowy drogi, a już go chcesz wywalać.

nesta 10.12.2012 10:33

Tyle, ze za Maaskanta i Moskala bylo widac progres, na poczatku bylo dobrze i dopiero pozniej przyszly zle mecze. Za Probierza i Kulawika od poczatku do konca jest piach, nie ma nawet o co sie zaczepic zeby dac mu jakies zaufanie na przyszlosc. Holender zrobil ze zbieraniny mistrza Polski wiec wiadomo bylo, ze prezentuje soba okreslony poziom. Kto wie czy Wisla nie bylaby teraz w innej sytuacji gdyby jak zwykle komus nie zagrzala sie glowa.

Rzecz nie w tym zeby nie zwalniac w ogole i na sile trzymac sie jednego czlowieka. Rzecz w tym zeby wiedziec kiedy komus podziekowac i pozwolic odejsc, a kiedy zaufac komus na dluzej, nawet pomimo kilku nieudanych spotkan czy nawet sezonu. Z tym Wisla, a wlasciwie Cupial, ma najwiekszy problem i to jest przyczyna kryzysu. Kiedy trzeba bylo zostawic - zwalnial, kiedy trzeba bylo zwolnic - trzymal dluzej i poglebial kryzys.

cfa 10.12.2012 10:38

Tak i najlepszym rozwiązaniem finansowym i sportowym byłoby zostawienie Moskala. Nie raz o tym pisałem. już zaczął się ksztautowac jakiś styl drużyna potrafiła utrzymac się przy piłce, zabrakło meczu albo dwóch.

Ajax 10.12.2012 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NaprzódWisło (Post 1290527)
Dla mnie wszyscy którzy chcą wywalać Kulawika to dywersanci. Kto oglądał dzisiaj Cafe Futbol z Probierzem wie o co chodzi. Nie dla tego że Kulawik jest wybitnym trenerem, ale był Maaskant - nie poradził, Moskal- nie poradził, Probierz - nie poradził, więc nie jest to kwestia szkoleniowca tylko piłkarzy.
Co do sporu piłkarze polscy - piłkarze zagraniczni. Chyba nikt nie twierdzi że mają grać sami Polacy, bo jeśli nie będą mieć konkurencji to zaraz osiądą na laurach, ale jednak muszą stanowić trzon zespołu. A jeśli ktoś oczekuje że Chrapek z miejsca będzie liderem drużyny to niech się stuknie w głowę. Po pierwsze zagrał raptem parę meczów w Ekstraklasie, a poza tym zarabia grosze w stosunku do innych więc to trochę dziwne wymagać akurat od niego najwięcej. Jak dostanie szansę to będzie co najmniej solidnym ligowcem.

Bardzo bym chciał, żeby Kulawikowi nie szło tak jak Maaskantowi...

Co mówił Probierz w Cafe futbol?

tomo 10.12.2012 12:45

Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.

Karherop 10.12.2012 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo (Post 1290609)
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.

a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe

NaprzódWisło 10.12.2012 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomo (Post 1290609)
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle.

Niby nie chciał mówić o Wiśle, ale powiedział całkiem dużo. Kto kumaty ten zrozumiał.

Wojtas 10.12.2012 23:44

I bardzo dobrze.Niech gadaja prawde o Wisle.

Moze w koncu inni zobaczą jaki tutaj cyrk na kólkach na R22 trwa i bawi sie w najlepsze.

kristos 10.12.2012 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1290654)
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe

Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.

PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa

wolfy 11.12.2012 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1290693)
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?

Nic, zupełnie nic.
Nie potrzebujemy boisk, szkolenia młodzieży, jedyne co nas może uratować to cuda Smudy.
Kończ waść...

Karherop 11.12.2012 00:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1290693)
Wszędzie są lepsze warunki treningowe i co z tego ?
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe.
Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP.
Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach.

PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa



czytam i oczom nie wierzę. jak można być takim zacietrzewionym ?

Wisła od 98 roku zdobywała mistrzostwa dzięki pieniądzom Cupiała . Skończyły się ? Cupiał zwija interes ? spadamy bez żadnych perspektyw szybkiego powrotu na szczyt . Bez boiska , szkolenia młodzieży , perspektywicznych zawodników , część kibiców sukcesu sobie przejdzie gdzie indziej , ale akurat niektórymi (nie pokazując palcem ) nie będę tęsknił

wolisz MP od boisko ? no to pogadamy za 3 lata gdzie będzie Legia , Amica , nawet Zagłębie Lubin ( które zresztą już nam pokazało miejsce w szeregu ) , a gdzie będziemy MY.

cfa 11.12.2012 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1290654)
a gdzie są gorsze warunki do trenowania ?

można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe

Już w 4 lidze są kluby z 4 boiskami treningowymi w tym 1 sztucznym :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl