![]() |
Cytat:
Niestety nie wierzę w to żeby Cupiałowi ktoś tego nie powiedział! A jeżeli Cupiał nic nie robi w tym kierunku, znaczy to że kładzie "lage pocąłośc"i na Wisłę! |
Cytat:
|
Tyle, ze za Maaskanta i Moskala bylo widac progres, na poczatku bylo dobrze i dopiero pozniej przyszly zle mecze. Za Probierza i Kulawika od poczatku do konca jest piach, nie ma nawet o co sie zaczepic zeby dac mu jakies zaufanie na przyszlosc. Holender zrobil ze zbieraniny mistrza Polski wiec wiadomo bylo, ze prezentuje soba okreslony poziom. Kto wie czy Wisla nie bylaby teraz w innej sytuacji gdyby jak zwykle komus nie zagrzala sie glowa.
Rzecz nie w tym zeby nie zwalniac w ogole i na sile trzymac sie jednego czlowieka. Rzecz w tym zeby wiedziec kiedy komus podziekowac i pozwolic odejsc, a kiedy zaufac komus na dluzej, nawet pomimo kilku nieudanych spotkan czy nawet sezonu. Z tym Wisla, a wlasciwie Cupial, ma najwiekszy problem i to jest przyczyna kryzysu. Kiedy trzeba bylo zostawic - zwalnial, kiedy trzeba bylo zwolnic - trzymal dluzej i poglebial kryzys. |
Tak i najlepszym rozwiązaniem finansowym i sportowym byłoby zostawienie Moskala. Nie raz o tym pisałem. już zaczął się ksztautowac jakiś styl drużyna potrafiła utrzymac się przy piłce, zabrakło meczu albo dwóch.
|
Cytat:
Co mówił Probierz w Cafe futbol? |
Prawdę mówił. Nie chciał za bardzo mówić o Wiśle. Sprowokował Kołtonia do stworzenia programu o zapleczu treningowym w Ekstraklasie, jak sam były trener stwierdził, w Bełchatowie są lepsze warunki do trenowania niż u nas, z czym się całkowicie zgodzę.
|
Cytat:
można szukać po 1,2 ligach - coraz ciężej o takowe |
Cytat:
|
I bardzo dobrze.Niech gadaja prawde o Wisle.
Moze w koncu inni zobaczą jaki tutaj cyrk na kólkach na R22 trwa i bawi sie w najlepsze. |
Cytat:
To Wisła od 98 roku zdobyła 8 razy mistrza Polski a nie jakieś ogóry ,co mają lepsze warunki treningowe. Oczywiście ,to nie znaczy żebym nie chciał lepszych boisk treningowych ,ale zdecydowanie wolę MP. Wisła to drużyna ,która zdobyła 13 razy MP w swojej historii ,ale i na takie drużyny przychodzi slabszy okres ,czego przykłady mamy w innych ligach. PS.Wiem liga była buraczana,,,,,ha ha ,ale w drugą stronę to też działa |
Cytat:
Nie potrzebujemy boisk, szkolenia młodzieży, jedyne co nas może uratować to cuda Smudy. Kończ waść... |
Cytat:
czytam i oczom nie wierzę. jak można być takim zacietrzewionym ? Wisła od 98 roku zdobywała mistrzostwa dzięki pieniądzom Cupiała . Skończyły się ? Cupiał zwija interes ? spadamy bez żadnych perspektyw szybkiego powrotu na szczyt . Bez boiska , szkolenia młodzieży , perspektywicznych zawodników , część kibiców sukcesu sobie przejdzie gdzie indziej , ale akurat niektórymi (nie pokazując palcem ) nie będę tęsknił wolisz MP od boisko ? no to pogadamy za 3 lata gdzie będzie Legia , Amica , nawet Zagłębie Lubin ( które zresztą już nam pokazało miejsce w szeregu ) , a gdzie będziemy MY. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl