Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [12 kolejka] WISŁA KRAKÓW - ŚLĄSK WROCŁAW, 18 listopada godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8910)

Dariook 21.11.2012 10:43

Dla rozluznienia atmosfery...
Ogladam powtorke z Canal i wywiady przedmeczowe trenerow, Widze Stanislava Levego i mimo obiegowej opini jestem zszokowany. Gosc musi spozywac jakis preparat techniczny lub inny ropopochodny eliksir, pol litry do poduchy takiego wyniszczenia nie powoduje.

Grantar 21.11.2012 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1287634)
Dla rozluznienia atmosfery...
Ogladam powtorke z Canal i wywiady przedmeczowe trenerow, Widze Stanislava Levego i mimo obiegowej opini jestem zszokowany. Gosc musi spozywac jakis preparat techniczny lub inny ropopochodny eliksir, pol litry do poduchy takiego wyniszczenia nie powoduje.

Podobno w nocy z soboty na niedzielę przyśniła mu się ta 93 minuta ...

torres15 21.11.2012 12:20

cos o meczu http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...-wybaczyli-04/

Grantar 21.11.2012 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez torres15 (Post 1287650)

No nie wiem co to za geniusz ten Mateusz Michałek ... propozycja aby Sikorski poszedł podziękować kibicom jest sorki .... debilna.
A tu coś od bohatera ludu ...
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...zalu,id,t.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl