![]() |
Cytat:
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=2095 |
Nie mówisz chyba poważnie? Przytrzaśnięcie palca drzwiami mniej boli niż oglądanie tego wczorajszego kabaretu ;)
|
Nie strzelić dwóch karnych też trzeba umieć... Wczorajszy mecz niejako utwierdził mnie w przekonaniu, że obecna Wisła nie byłaby w stanie wygrać I ligi a Bednarz bredził coś o wygraniu Ekstraklasy... :haha:
|
Ogladanie już skrótów tego meczu powinno być zabronione przez lekarzy, filmik powinien być opatrzony znakiem trupiej głowki z piszczelami (jak trucizny).
|
brak słów, 1 liga prezentuje większy poziom...mam nadzieję że coś ruszy w Wiśle bo bd masakra....oby jak najszybciej.
|
Najmłodszy skład od lat.
Wczoraj w pierwszej 11 średnia wieku wyniosła 25.64, najstarszy na boisku był Holender Kew Jaliens, który liczy sobie 32 lata. Warto zauważyć, iż Wisła kończyła mecz z jeszcze niższą średnią po zmianach m.in Alana Urygi średnia wyniosła 25,09... http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wisla_mloda/ |
wszystko dobrze cieszę się że Wisła ma młodych bo można zbudować skład na długie lata ale młodzi nie pokazują nic ciekawego...
|
Cytat:
A za rok jeśli nic się nie zmieni - odejdą wyjadacze, JB zrobi kolejny zaciąg Sikorskich itp. i będzie się działo... |
jedyna nadzieje wygrać PP i awansować do LE żeby większa kasa była..
|
Cytat:
|
Cytat:
Gol i asysta z GKS Asysta z Lechią czyli spokojnie 5pkt z 7, które mamy Kto by to zrobił gdyby go nie było? Z BB już nie pamiętam czy brał oprócz Garguły i Burligi w akcji bramkowej. Poza tym jakby Go nie było to moim zdaniem rywale mogliby już całkiem robić co by chcieli w środku i atakować nas bez stresu większymi siłami. |
A mnie zastanawia na nagonka na sędziego Wajdę ze strony Warty, PS i innych
Porównując karnego, odgwizdanego w 1/2 PP w Krakowie przez Borskiego za "faul" lPaljicia na Piechu, do tego Wajdy, to jednak mimo wszystko Sikorski stał na przeciwko bramki i być może trafiłby tym razem w jej światło strzelając gola. Paljić położył rękę na Piechu przy linii końcowej gdy ten jedyne co mógł wyjebać ją w trybuny. Jeżeli pani Prezes od Kręciny mówi o przeręcie sędziego, to szkoda, że nie widziała kopania po gnatach w wykonaniu swoich kopaczy. Co zaś do poziomu meczu to nie była I ligowa młócka - to była góra A klasa - zespoły walczące o utrzymanie.... A Miskiewicz wtedy co wybił piłkę daleko w aut, to tylko po to, aby Czekaj z Fredriksenem mogli wejść na boisko...... Generalnie Miśkiewicz zaprezentował się nieźle, Czekaj i Bunoza w miarę przyzwoicie, a z przodu największą ochotę do gry przejawiał Jaliens, ale może dalej niż def pomocnik to niech go Probierz nie przesuwa. Probierz - taktyka na 2 defensywnych Wilk+Jaliens to jakiś idiotyzm..... Orbit chyba jednak wyorbitował na stałe z meczowej 18stki. Środek pomocy w składzie Jaliens defensywny - Chrapek środek - Melikson - ofensywny, w połączeniu z dobrymi skrzydłowymi mógłby nieźle funkcjonować. Tylko gdzie w Wiśle znaleźć dobrych skrzydłowych ???? |
Szkoda tylko, ze nie postawilismy tym drugim karnym kropki nad i bo przynajmniej niedalibysmy podstaw Pyzalskiej do tego, by wygadywala jakies farmazony o kupowaniu przez Nas meczu i jaki to sedzia jest beee, ze tak bardzo ich skrzywdził
|
Cytat:
|
tym bardziej glupi byli warciarze, że w ogóle go faulowali
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja bym poszedl jeszce dalej Najbardziej prawdopodobny wariant po strzale Sikorskiego to potkniecie sie o kępe trawy, nietrafienie w pilke i kontra przeciwnika. |
Cytat:
W każdym bądź razie nawet Sikorski miał wieksze szanse w tej sytuacji na zdobyice gola niż bodajże Piech w meczu pucharowym z Ruchem.... |
Cytat:
Cytat:
Nie ma to jednak wpływu na ocenę sytuacji. Był faul - był karny. |
A mnie zastanawia brak reakcji klubu na wypowiedź prezes Warty o "wydrukowaniu meczu".
Sędzia mógł już w I połowie wykartkować kołków z Poznania, a w drugiej połowie kołki grałyby w najlepszym razie w 10 -ciu. Przy grze z takimi kołkami zawsze obawiam się o zdrowie Meliksona Zresztą od kiedy w PMS zapanował trend na walkę na kości - czyli bezpardonowe faulowanie przeciwnika w okolicach środka boiska, to zawodnicy czysto techniczni mają spory problem z rozgrywaniem akcji |
Też uawżam że powinna być reakcja klubu. To że ma się ładną buźkę i nie zna się zupełnie na piłce nie usprawiedliwia możliwości rzucania podejrzeń na Wisłe o co by nie mówić czyny przestępcze
|
Cytat:
No a Ochalikowi mówić nie kazano więc siedzi cicho |
Cytat:
|
Cytat:
|
No i po derbach :(
|
Kolejna runda
Wisła Kraków - Jagielonia Białystok |
Ta legia to jakos z przydialu w kazdej edycji mniej wiecej tak do polfinalu dostaje przynajmniej teoretycznie najslabszy zespol ze stawki:)
|
To losowanie to jakaś wiejska imprez, babka z szopom na głowie ;). Losowanie raczej korzystne.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl