![]() |
Gramy nawet nieźle. Mecz jest dobry, widać dużo pasji w naszych. Biton się odblokuje w drugiej połowie, zobaczycie. Ze straconą bramką mieliśmy pecha, równie dobrze to my mogliśmy prowadzić - trochę szkoda, że mecz z czerwoną latarnią jest wyrównany, no ale to Derby. Nie rozumiem za bardzo idei strzałów z dystansu z każdej pozycji - jakimś psim swędem dzisiaj akurat mogły wpaść bramki sezonu (Iliev, Wilk), ale jak trochę pokombinujemy przed szesnastką to najgorsza defensywa ligi prędzej czy później się obsra.
ale... choćby grali jak Spartanie i przegrali, będę domagał się zwolnienia Maaskanta. Niczym Lee J. Cobb w "Dwunastce gniewnych ludzi" jestem chyba jednym z ostatnich broniących RM na tym forum, ale przegranych derbów nikomu się nie wybacza. |
Poki co wyglada to katastrofalnie.Znow.Przegrywamy z druzyna, ktora nie potrafi grac w pilke. Wystarczy, ze ma ochote za nia biegac. Oczekuje zmiany jakosciowej i zwyciestwa w drugiej polowie, bo poziom jest k.wa 3ligowy.
|
Dzisiejsza gra w derbach to TAKA FORMA PODZIEKOWANIA DLA TYCH kibiców co krzyczeli po meczu z Podbeskidziem : Nic się nie stało...
Skoro po osmieszeniu się z Podbeskidziem dla kibiców nic się nie stało to piłkarze zapewne wychodza z założenia, że teraz też nic wielkiego sie nie stanie... i ciekawe czy teraz kolejny raz część naszych zaśpiewa: nic się nie stało... |
Nie mam pojęcia co zrobił Chavez .Nawet gdyby Bizen nie strzelił bramki byłby prawdopodobnie karny .Gra z przodu to jedna wielka pyta .Mam nadzieję , że po przerwie zagramy na dwóch napastników a zejść powinien Nunez który niczego nie wnosi ani do gry ani z tyłu ani z przodu .
|
Jka Maaskant przyszedł mamy szczęście do:
- Przegrywania u siebie. -Granie totalną chujnie -Przegrywamy za jakims Podbeskidziem -Jeszcze tylko derby zostały.... |
Byle wrzutka w ich pole karne to sytuacja.
Trzeba to wykorzystac!!! |
Cytat:
|
Słabizna.
Tak jak pisałem oni nie potrafią grać piłką, utrzymać się przy niej, uspokoić, przegonić trochę Cracovie po tym boisku. Jak się idzie na wymianę i ciągle traci piłkę to czego się spodziewać . Taka gra to jest kuszenie losu. I lepiej chyba nie będzie. Z Maaskantem czy bez niego umiejętności im nie przybędzie. |
Cytat:
|
Znając pewne "następstwa" na tym forum....może Kirm strzeli bramkę :)
|
Cytat:
Maaskant poleci jak przegramy dzisiaj, nie ma co do tego wątpliwości. Mam jednak nadzieję, że nasi pokażą pasom, że nie ma dla nich miejsca w Krakowie! |
Cytat:
Szkoda mi trochę Maskanta, widać pomysł na grę, dobre zawody i bramka dla koszernych. Ten Chavez to rzeczywiście nie odbija sie wyżej niż na 5 cm od ziemi. Taki tur. |
Cytat:
|
Spotkanie z Lechią ktora nic nie gra - w pałe po meczu niczym z 3 ligi, spotkanie z TS Podb które za duzo tez nie gra - w pałe po katastrofalnej grze i 1 strzale w meczu... teraz spotkanie z Cracovią ktora od 5 spotkań nie strzeliła gola i ma 6 pkt!! i oczywiscie raz że stracony gol, dwa gra katastrofalna - gdyby nie te dwie fartowne piłki na Bitona które i tak zmarnował to by kompletnie nic z naszej strony nie było w tej 1 polowie...
GDZIE JEST ZESPOŁ KTORY MIAŁ WALCZYC W LM?? Gdzie po ponad roku widać rękę Maskanta?? Gdzie jest STYL?? Minął rok!!! Ile tego czasu niby musi zmarnować Maaskant aby w półamatorskiej lidze polskiej stworzyć drużyne dominującą jak za dawnych latt??? Ile jeszcze tego szrotu typu Jaliens, Lamey sprowadzi??? Swoją drogą Jaliens obronca taki że komentatorzy nawet jednego razu go nie wymienil iz nazwiska w 1 polowie... tak unika gry że szok... |
Dokładnie. Nawet gdyby Błazen gola nie strzelił to pewnie byłby karny.
Ale ja się zastanawiam nad czymś innym: czy tam do ciężkiej choroby naprawdę był faul Marko i rzut wolny?! IMHO czegoś takiego się w meczach juniorek nie gwiżdże -,- Nunez do zmiany, owszem, ale przede wszystkim Kirm OUT! ! ! Nie zniosę porażki, choćby nie wiem co... ! PS. Pierwsze 45min. gorsze w wykonaniu Chaveza niż Jaliensa, o dziwo! |
u Jozka W. pol naszych GWIAZDOROW juz dawno wyladowaloby w klubie kokosa
|
Jeszcze 45 min i zwycięstwo być musi . Obojętnie w jakim stylu.
Rozliczać będziemy o 19. |
Cytat:
|
Niestety gramy tym czym mamy jak widać Kirm , Garguła potwierdzają że Wisła to dla nich za wysokie progi Chavez dał sie ograć jak dziecko ale to już norma u naszych obrońców zostaje 45 minut prawdy dla tych piłkarzy i trenera jeśli przegrają to zaczynamy przebudowę zespołu ale już z innym trenerem mam nadzieje.
Pokażcie że potraficie i nie wystawicie nas prawdziwych kibiców którym Wisła leży na sercu na pośmiewisko !! |
Cytat:
Cytat:
|
Ciekawe czy cwiczylismy wariant z 2 napastnikami, czy to objaw desperacji?
|
Cytat:
Genkow wchodzi - OK ale dlaczego nie za Kirma albo Nuneza ?? Gargula nie był najgorszy na boisku - zawsze mógł z wolnego walnąć. |
Czy ja dobrze słyszę? Mecz komentuje Węgrzyn, a w przerwie udziela się Przytuła?
Szkoda, że meczu nie sędziuje Majchrowski. |
Jak tego nie wygramy to Maaskant musi wyleciec zima i nie ma bata - miał swoją szanśe ponad rok i nie pokazał niczego - żadnego stylu nie mai koniec - kropka.
|
Cytat:
|
Sędzia swoją drogą jest słaby na taki mecz, jak derby.
Ale My nie gramy w ataku nic, o obronie nie wspomnę. Taki ciut lepszy mecz w naszym wykonaniu od tych, które gramy co tydzień w lidze. |
Nie rozumiem czemu do jasnej *** nie możemy grać z takim spokojem, dokładnością jak z Fulham i klepać swoje? Czyli piłka chodzi od nogi do nogi i co chwile akcja bramkowa. Dlaczego jest tyle niedokładności, bez-jakości i bezsensownej kopaniny?
3 dni temu jakoś wychodzili na pozycje i pokazywali się do podań, ten kto miał piłkę przy sobie zawsze rozglądał się gdzie zagrać, przyjęcie-podanie, przyjęcie-podanie. Potrafiliśmy tak wymienić bez straty 20-30 podań i mieć piłkę przez 2-3 minuty. Dzisiaj podają na oślep, nie patrzą gdzie, nie ma komu zagrać bo nie pokazują się do piłki. Co jest grane?? |
Cytat:
swoją drogą sedziowie w tym seoznie nam JUZ TYLE RAZY POMOGLI ze kiedys to sie musi zbilansować... poki co po 7 min 2 polowy nadał grają nędzę... |
Fonda, Fonda, ale wszyscy przerzucili się z fetowania Roberta na konsekwentny hejting cyklisty z Bredy, ja zostałem jako ostatni nieprzekonywalny :D (no, jak kiepsko pójdzie to jeszcze jakieś 45 minut)[/QUOTE]
no ok, od drugiej strony podszedłeś:) spoko:) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl