Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków (21 maja, godz. 15:45) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8089)

Orson 21.05.2011 15:37

karny ok, ale czerwona....????

CH. 21.05.2011 15:37

To był faul Pareiki ? Obiektywnie? Dla mnie to Pareiko stanął w miejscu czekając na piłkę, a Legionista wjechał w niego jak w masło.

TOMEK 11 21.05.2011 15:38

Melex zszedł...

Titto 21.05.2011 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1096905)
myslalem ze szanse gry dostanie Jovanic

Chciałeś Jovanicia, masz Jovanica...

riv 21.05.2011 15:38

Czerwona i karny dla Pareiki. Przez kogo? Przez Kowalskiego bo mu się Radović schował za plecami i biedak nie zauważył. Niech on już zejdzie i nie wraca.

dwdx1906 21.05.2011 15:38

karny z dupy

jaszczur90 21.05.2011 15:38

Dobra chcieliście Jovanica to macie :D

TOMEK 11 21.05.2011 15:38

było blisko...

White91 21.05.2011 15:38

blisko bylo...

krowczax 21.05.2011 15:39

Smiech na sali, sedzia to pokraka a Kucharczyk to pieprzony symulant. Dziekuje.

ENDRJU 82 21.05.2011 15:39

niezły cyrk ...

Kluvi 21.05.2011 15:39

ale za co czerwona? ludzie machną się i tyle żółta najwyżej ile razy było sam na sam że mijał bramkarza jakis koleś i był faul nawet bez kartki.. to było w polu karnym.. bez sensu...

leszekm_ 21.05.2011 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1096984)
To był faul Pareiki ? Obiektywnie? Dla mnie to Pareiko stanął w miejscu czekając na piłkę, a Legionista wjechał w niego jak w masło.

Dokładnie. Dopóki nie będzie wprowadzonego oglądania powtórek przez sędziów takie nurki jak Radovic czy Kucharczyk non stop będą wypaczać mecz

riv 21.05.2011 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 1096995)
ale za co czerwona? ludzie machną się i tyle żółta najwyżej ile razy było sam na sam że mijał bramkarza jakis koleś i był faul nawet bez kartki.. to było w polu karnym.. bez sensu...

Pamiętaj, że gramy z Legią. A sędziowie lubią Legie.

Nehiar 21.05.2011 15:41

Tylko, że faul był. Karny zasłużony, ale czerwona kartka już nie. Przynajmniej moim zdaniem.

63.5 Kg 21.05.2011 15:41

I tak wlasnie kwitnie ku... zlodziejstwo w Polsce...

John1906 21.05.2011 15:41

W ogóle mogli na ten mecz nie jechać jak im się grać nie chce.

Robek 21.05.2011 15:41

R,M sie juz poddaje ze ściągnął Melexa ?

NHwiernyTS 21.05.2011 15:42

Maaskant już chyba odpuścił kompletnie ściągając Meliksona. Mecz parodia. Wg mnie karny i żółta kartka.

Sędzia 21.05.2011 15:42

No i luzik. Dobrze, że mamy Mistrza i wynik nic nie zmienia.

Dobrze by było puścić Riosa na całą drugą połowę.

kriswisla 21.05.2011 15:42

....a niech oni odstrzela tego Kowalskiego bo zal patrzec

Bialix 21.05.2011 15:42

No trudno, gramy dalej. Mam nadzieję, że za agresję Pareiko nie zostanie ukarany przez tzw. komisję ligi. Jak wiadomo, oni lubią się dopieprzać do naszych.

Acima 21.05.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nehiar (Post 1096998)
Tylko, że faul był. Karny zasłużony, ale czerwona kartka już nie. Przynajmniej moim zdaniem.

Przecież Pareiko był ostatnim zawodnikiem Wisły. Czerwo ewidentne. Koniec dyskusji.

Kryniu 21.05.2011 15:42

spoko, gramy z nimi rezerwowym składem a oni i tak się męczą( to tylko podkreśla że jesteśmy od nich o poziom wyżej). Dzisiejszy mecz ma nam pokazać kogo wy....ć z klubu.

murray 21.05.2011 15:43

Laskowski bardzo obiektywnie podszedł do karnego. Jakbym faulu nie widział, to bym pomyślał, że Pareiko biegł przez 50 metrów by wjechać wyprostowaną nogą w Radovica.
Ja .......ę, przecież to była zwykła stykowa sytuacja. Karny zgoda, ale czerwień? Czy Gilowi przypadkiem sufit na łeb się nie spadł?

konaar 21.05.2011 15:43

Cikos ładnie po polsku mówi :D

PANDEM0NIUM 21.05.2011 15:43

Karny ewidentny, Radovic wygrał pozycje (pierwszy dotknął płkę) i został sfaulowany przez Pereike ale czerwień jest zastanawiająca. Tutaj to chyba błąd sędziego. Generalnie najsłabsi u nas to Kowalski, Cikos, Jirsak, Pajlic,Shivakov w takiej kolejności.

wolfy 21.05.2011 15:43

Gol mnie rozjebał. 1:0 do przerwy, przeciwnik w dziesiątkę: -"Mam nadzieję, że utrzymamy ten wynik".

Ogryzek 21.05.2011 15:43

Cóż teraz trzeba paradoksalnie bronić tej porażki 0-1 i liczyć na stałe fragmenty gry albo jakąś kontrę. W otwartej grze polegniemy jak nic.

Walczyć twardo w obronie i kontry. Tylko to.

Nie załamywać się Panowie:)

Titto 21.05.2011 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1097001)
R,M sie juz poddaje ze scianał Melexa ?

Dla mnie trochę dziwna decyzja. Wydaje mi się, że powinien ściągnąć Sivakova albo Jirsaka...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl