Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8063)

Wsciekly Pies 15.05.2011 13:47

Może mi ktoś wytłumaczyć co pieprzy Węgrzyn o kibicach Wisły chodzących na stadion Cracovii dopingując ich??? Coś mu się marzy???

vaazon 15.05.2011 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 1093587)
Nie wiem czy to nie jest trochę zbyt defensywny skład. Sobol i Wilk w środku pola, moim zdaniem za asekuracyjnie.

Przecież środek z Sobolem i Wilkiem wygląda o wiele solidniej niż z Jirsakiem czy Sivakovem. Wystarczy spojrzeć na ostatnie 3 mecze i porównać jak wyglądała nasza pomoc.

Bronex 15.05.2011 14:02

Wkur.wiający Kazek komentuje.

vaazon 15.05.2011 14:08

Chyba pierwsza asysta Małego z rzutu rożnego :D Trzeba to zapisać w kalendarzu.

skeba 15.05.2011 14:08

Melikson - Dokładnie tak, on miał strzelić tę bramkę. Tylko on.

Jeszcze Małecki !!!

hawkins 15.05.2011 14:10

Radomski powinien wylecieć...

vaazon 15.05.2011 14:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawkins (Post 1093595)
Radomski powinien wylecieć...

Nie dałbym mu czerwonej kartki jako sędzia.

Pawko 15.05.2011 14:19

mały dzisiaj gra meeega

Bronex 15.05.2011 14:23

Musimy ich zmiażdżyć .

SWEET_83 15.05.2011 14:41

Gramy dobrze... Nie dajmy się prowokować przez to się gubimy... Brawo Melikson...

Domello 15.05.2011 14:43

Ciekawy mecz jak do tej pory. Ladna bramka Meliksona.

Brak dopingu uszanowany, wiec nie bedzie sprzeczek.

fanfan 15.05.2011 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawko (Post 1093597)
mały dzisiaj gra meeega

Gdyby jeszcze w paru sytuacjach nie grał tak samolubnie tylko czasami podał... Nie twierdzę że nie powinien dryblować bo powinien i idzie mu w tym nieźle ale w niektórych sytuacjach powinien podać a nie lecieć na kilku przeciwników bez pomysłu .
I jeszcze słówko na temat komentowania :D o faulu Chaveza to komentatorzy po połowie przypomnieli i ciągle mają tą sytuację w pamięci i wcale bym się nie zdziwił gdyby ktoś po tym meczu stwierdził, że Chavez powinien zostać zawieszony a najśmieszniejsze jest to że o faulu bardziej brutalnym Radomskiego zapomnieli w błyskawicznym tempie :lol:

a_r_e_n_a 15.05.2011 14:51

Kazek solidarnie po meczu uda się z kolegami z Cracovi na żałobny kubełek alkoholowy. Żygać się chce jak słyszę tego starego capa i jego chore farmazony.

Co do gry to ich niszczymy, nie istnieją, a ichnich kilka udanych podań wynikało z naszego "odpuszczenia".

FraMat 15.05.2011 14:54

tak wam wszystki zazdroszczę, i tym przed tv i tym przed kompem i tym na stadionie. Jestem za granicą i mam połączenie internetowe jedynie przez telefon...
Nie widzieć tego meczu!!!!

skeba 15.05.2011 15:14

Kirm do zmiany. On jest obecnie bez formy

riv 15.05.2011 15:16

Nie uważacie, że Gienek trochę za dużo kładzie się w polu karnym?

Napisałem posta przed obejrzeniem powtórki...jednak Siejewicz powinien widzieć trochę więcej niż ja - laik

vaazon 15.05.2011 15:17

Gdzie Siejewicz ma oczy? Przy pierwszej sytuacji mógł podyktować karnego, ale nie musiał. Teraz Gienek był ewidentnie podcięty i nic nie gwiżdże :/
Trzeba ich dobić, bo znowu nam strzelą fartowną bramkę.

qchar90 15.05.2011 15:18

Gienek dwa razy faulowany w polu karny, dwa karne powinny byc

Bronex 15.05.2011 15:18

Ja pier.dolę!!! Dwa karne!!! Siejewicz wali w chuja..

BigLeb 15.05.2011 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1093608)
Kirm do zmiany. On jest obecnie bez formy

Bez jaj. Kto za Kirma? Wszyscy walczą niesamowicie. I nie sądziłem, że kiedyś to napiszę: Mały piłkarzem meczu!

A kurtyzana jest w formie i się stawia.

skeba 15.05.2011 15:25

Kirm podejmuje złe decyzje. Bez formy

vaazon 15.05.2011 15:26

Kirm rzeczywiście powinien dostać jakiegoś rywala na swojej pozycji, bo z taką formą siedziałby normalnie na ławce.

riv 15.05.2011 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1093614)
Kirm podejmuje złe decyzje. Bez formy

I to on powinien zejść przy wejściu Sivakowa a Meleksa przesunąć na skrzydło.

vaazon 15.05.2011 15:34

Nerwówka, brakuje tylko jeszcze Jopa....

sndr 15.05.2011 15:42

Mistrz, Mistrz Nasz TS! :D WISŁA PANY!

riv 15.05.2011 15:42

Mistrz, Mistrz nasz TS!

PanPlamka 15.05.2011 15:43

Wisla mistrzem Polski 2010/2011!!

mitmichael 15.05.2011 15:44

KONIEC :D Brawo kibice na trybunach, o to chodziło. 13 MISTRZOSTWO POLSKI jest Nasze

Flow 15.05.2011 15:44

Popatrzcie parchy na koronacje monarchy

wertas_94 15.05.2011 15:48

mISTZR
 
Piękny mecz :) Mamy mistrzaa!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl