Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [19 kolejka]Polonia Bytom - Wisła Kraków 20 marca, niedziela, godz. 17:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7968)

tofik 20.03.2011 18:08

Chaveza bym wysłał na jakąś gimnastykę, akrobatykę :D i jeszcze obowiązkowe zajęcia z gry w zośkę. Żeby przestał być takim klocem :) Ogólnie na korepetycje do Lenczyka niech jedzie, porobić przewroty na materacu.

Aha i śmieszy mnie jak ktoś twierdzi, że mamy nad innymi zespołami przewage techniczną. Na pewno nie, niestety.

gianbuffon 20.03.2011 18:09

Ktoś tu ma chyba za duże wymagania. Gra Bunoza, to chcecie go na ławkę, bo drewno. Gra Chavez, to też na ławę, bo wolny. Jaliens też zły, bo słaby fizycznie. Kowalski to już w ogóle tragedia.
Owszem każdy ma jakieś braki, ale co wy chcecie piłkarza kompletnego w lidze polskiej? Proponuję wam zajęcie się czymś innym niż komentowanie meczów. Albo włączcie sobie ligę angielską (teraz leci Chelsea-M.City), weźcie sobie chipsy, piwko i cieszcie się wspaniałymi meczami.

jurukuru 20.03.2011 18:09

Gra wygląda nieźle.
Na minus tylko niepotrzebne straty Dragana Paljića i niezdecydowanie Chaveza.

MłodePokolenie 20.03.2011 18:10

My to mamy na forum ekspertów piłkarskich. "Młode pokolenie Gmocha i Strejlaua", może dadzą wam jakiś angaż w studio przedmeczowym:D

bridgeburner 20.03.2011 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1067748)
Zamilcz chłopie, bo tylko defetyzm siejesz. Chyba oglądasz inny mecz niż ja, bo widziałem Cikosa, która walczy nie tylko w obronie, ale i w ataku pociągając akcje na prawej stronie.

Są tu moderatorzy? Przecież on dawno już powinien odpoczywać od forum. Szczególnie po komentarzu na temat trenera.

Nie chce sie do robienia chatu przyłączać ale wszystkie akcji Polonii ida stroną Cikosa
Nie wiem, może Mały powienien troche wiecej pomagać w obronie ale poki co stamtad wieje grozą

JrQ- 20.03.2011 18:11

Polonia nie istnieje, jak nie strzelimy dwóch bramek przynajmniej, to będzie wstyd.

a_r_e_n_a 20.03.2011 18:12

Jeżeli chodzi o ofensywę to wg. wyglądamy całkiem ciekawie. Akcje są z pomysłem, różnorodne, brak jedynie precyzji i troszeczkę szczęścia - chociaż też nie ma co się zachwycać. Chciałbym zobaczyć teraz Łobodzińskiego, ale za bardzo nie wiem za kogo. Obrona dramatyczna i aż mnie zaskakuje skąd u piłkarzy tego kalibru takie problemy? Aklimatyzacja lub komunikacja, a może wszystkiego po trochu. Mimo wszystko uważam, że pewnego minimum nie powinni przekroczyć. Życzę sobie i wam doskonałych humorów za około 55min.

Zienczuk8 20.03.2011 18:13

Nie najgorzej jak na razie wygląda to z przodu.. nie wiem czym spowodowana jest tak duża niepewność Osmana.. po tym co zobaczyłem z Widzewem liczyłem na dużo więcej z Jego strony. W drugiej połowie powinno być lepiej..

vaazon 20.03.2011 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Simao1 (Post 1067748)
Są tu moderatorzy? Przecież on dawno już powinien odpoczywać od forum. Szczególnie po komentarzu na temat trenera.

Ile razy mam powtarzać, że komentarz na temat Maaskanta był ironią? Przecież on jest zacnym trenerem i dopiero kształtuje mu się drużyna. Trudno, żeby w obronie wszystko działało jak nie mamy lewego obrońcy i w sumie jednego, przeciętnego prawego.

Opinii na temat Cikosa nie zmienie. Jak ktoś napisał - gra na alibi. Może sobie biegać od box to box, ale braku umiejętności tym nie zastąpi.

Teqcontroller 20.03.2011 18:14

Gra nie jest zła , podobało mi się że nasi ruszyli na nich mocnym pressingiem , a co za tym poszło straty Polonii.

Remis traktuję jako porażkę , mam nadzieję że Melikson ruszy z jakimś rajdem , bo 1 połowa to jak by odpoczywał :D Może czeka i ruszy w 2 połowie ?

Obrona ? dramat.

grogoriogreg 20.03.2011 18:15

Po raz kolejny zaczynamy mecz w 15 minucie...

2 połowy z reguły mamy zajebiste (z Podbeskidziem gralismy bez Maora i Gienka), więc liczę na jeszcze 2 bramki: Łobo i Silny.

Simao1 20.03.2011 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 1067763)
Ile razy mam powtarzać, że komentarz na temat Maaskanta był ironią? Przecież on jest zacnym trenerem i dopiero kształtuje mu się drużyna.

Wybacz, ale po narzekaniach wielu pseudo-znawców nie jestem już w stanie odróżniać ironii od zwykłego malkontenctwa. Przynajmniej jeśli chodzi o forum.

Nie jest źle, obrona trochę szwankuje, ale jestem dobrej nadziei. Polonia - Wisła 1-3 :)

mateuszchester 20.03.2011 18:18

Elka Przegrała . Tylko 3 Punkty !

letischoo 20.03.2011 18:21

chyba Cikos czytał forum w przerwie... ta walka i odbiór w 46' piękna;D

masterlag 20.03.2011 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1067765)
Po raz kolejny zaczynamy mecz w 15 minucie...

2 połowy z reguły mamy zajebiste (z Podbeskidziem gralismy bez Maora i Gienka), więc liczę na jeszcze 2 bramki: Łobo i Silny.

A kto bramkę strzelił dla Wisły? Bo mi się zdaje, że jednak Genkov, na 2-0. ;)

Jedno jest pewne: zadanie na letnie mercato to ściągnięcie pewnej obrony. Całej! Jaliens zawodzi kompletnie (myślałam, że będzie jak Arek), a Chavez gra bardzo nierówno. A ten Trytko dziś nie poprawia jego wizerunku... Alternatywy żadnej nie mamy. Boki obrony też do wymiany. Z taką defensywą o puchary to się możemy bić góra w pierwszej rundzie kw.

Mam nadzieję, że podtrzymamy tradycję z ostatnich meczy w Bytomiu i pomimo, że pierwsi straciliśmy bramkę wygramy ten mecz. :)

AS82 20.03.2011 18:24

tracimy Cikosa,pieknie...

sportnh 20.03.2011 18:24

grubsza kontuzja Czikosza sie zapowiada

PANDEM0NIUM 20.03.2011 18:24

Cikos skręcenie stawu... :( ....a

neq. 20.03.2011 18:24

no to ....a nie dość że nie mamy obrony to jeszcze Cikos kontuzja

BRTS39 20.03.2011 18:25

No to zaczynaja sie schody. jeszcze kartki dla Małego i Kirma odpukać.

nbp 20.03.2011 18:25

uj z Cikosem,Burlige wpuścić i gramy dalej. Ale Jaliens jak dla mnie to lekki niewypał na razie.

sportnh 20.03.2011 18:25

Malecki, ja .......e. Czy gosc wie coo to znaczy PODANIE?

vaazon 20.03.2011 18:26

Akurat kontuzje przydarzają się nam w obronie, gdzie mamy najmniej zawodników...

maxx304 20.03.2011 18:27

Kur..., bezmyślne dryblingi łysego ulubieńca kibiców: http://kibole.wroclaw.pl/kibole.html zaczynają mnie drażnić niesamowicie. Wychodzi mu partner na wolne pole, to ten k...a drybluje między trzema obrońcami i mu piłka odskakuje. Co za bezmyślność...

mulda 20.03.2011 18:29

A co sie dzieje z Branco ?

neq. 20.03.2011 18:30

nie jest chyba jeszcze gotowy po kontuzji

krkgiba 20.03.2011 18:30

kupuje kapelusze, nie ma czasu na treningi

sportnh 20.03.2011 18:31

Malecki ja pier...!!!! co za gosc

MMTS 20.03.2011 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez neq. (Post 1067787)
nie jest chyba jeszcze gotowy po kontuzji

a był kiedykolwiek w ogóle gotowy do gry? chyba na ps3

vaazon 20.03.2011 18:31

Hmmm, Mały...
Podaj, ja Cię tak ładnie proszę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl