Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Mam pytanie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7956)

Coglin 15.06.2015 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ASecond17 (Post 1404055)
Jak wygląda sytuacja z karą za ostatnie derby z 03/2015? Wisła składała potem odwołanie od tej kary zakazu uczestnictwa wszystkich kibiców z C w kolejnym meczu - czy jest już ostateczna decyzja w tej sprawie?

Jakby ktoś nie wiedział:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
3. NKO częściowo uwzględniła odwołanie klubu Wisła Kraków SA z dnia 21 kwietnia 2015 od orzeczenia Komisji Ligi z dnia 25 marca 2015 r. sygn. akt 64/14/15 w sprawie niewłaściwego zachowania kibiców Klubu podczas meczu – Wisła Kraków – MKS Cracovia SSA w dniu 21 marca 2015 roku, tj. w miejsce kary wymierzonej w pkt. 2 zaskarżonej decyzji orzekła karę zamknięcia sektorów C1 – C 5 Stadionu Miejskiego w Krakowie na jeden najbliższy mecz o Mistrzostwo T- Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków S.A. jako gospodarzem, a MKS Cracovia jako klubem przyjezdnym, oddalając odwołanie w pozostałym zakresie.

Czyli osoby, które na derbach były na sektorze C, będą mogły wejść na inne sektory.

ŁukaszTS 23.06.2015 21:12

Witam,

Poszukuję logo ABG jak w podanym linku:
https://yt3.ggpht.com/-HOLx1paZhUo/A...k-no/photo.jpg
Chcę sobie sprawić wiślackie spinki na własne wesele :) Czy ktoś mi może pomóc ze znalezieniem grafiki w dobrej rozdzielczości?

igortsw 27.07.2015 22:22

Czy obecnie na Eurosporcie, C+ lub innym programie jest jeszcze jakiś magazyn podsumowujący to co wydarzyło się na boiskach w Europie w ciągu ostatniego weekendu. Jeśli tak to poproszę o nazwę :)

ASecond17 07.08.2015 09:51

Czy strona wislalive.pl została definitywnie zamknięta? Bo od kilku dni nie wchodzi mi w przeglądarce. Ktoś, coś z kręgów bliższych redakcji strony?

davids 29.08.2015 10:04

W jakich godzinach jest czynny Sklep "FANATYK" w hali Wisły dokladnie chodzi mi o weekend

LanceTS 29.08.2015 12:29

sklep "FANATYK" od ponad 3 lat nie istnieje.

R33 29.08.2015 15:01

A jeżeli chodzi o sklep ,,Reymonta 22" to jest on czynny w soboty 9:00 - 15:00, a w tygodniu 9:00 - 19:00.

ASecond17 29.09.2015 11:55

Czy można zmienić login dla już istniejącego użytkownika na tym forum? Jeśli tak, to w jaki sposób?

seba_109 12.01.2016 22:52

powiedzcie mi czy karty kibica są zniesone?

PiVoSH92 12.01.2016 23:02

Tak, można kupić bilet bez, ale tylko w kasie na stadionie.

siedzenaganku2 16.01.2016 19:11

witam. w weekend 19 marca odbedzie sie 27 kolejka

Wisla zagra z Jagielonia

kiedy bede mogl poznac kiedy dokladnie rozegrany zostanie mecz?

bo przejade ladny kawalek drogi, zeby zobaczyc Wisle, a jak sie okaze ze w mecz bedzie w piatek lub w poniedzialek to przyjade do Krakowa jedynie pozwiedzac a meczu nie zobacze

wiesniak842 16.01.2016 20:13

Zeby nie sklamac a choc troche pomoc - gdzies za 3,4 tygodnie mniej wiecej.

R33 16.01.2016 21:03

Z reguły dokładny terminarz kolejki podają miesiąc przed, czasem wcześniej.

siedzenaganku2 19.02.2016 16:13

czy piatek. 20;30, 18 marca to potwierdzona data meczu z Jaga?

WISŁAZWE 19.02.2016 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siedzenaganku2 (Post 1429816)
czy piatek. 20;30, 18 marca to potwierdzona data meczu z Jaga?


Zgadza się.

PiVoSH92 19.02.2016 23:16

Pierwszy bilet dalej za 5? Bo nie mogę znaleźć info na stronie...

R33 19.02.2016 23:37

To słabo szukasz:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_mecze_wisly/

(wystarczyło kliknąć zakładkę ,,Bilety" , a potem ,,Bilety" lub ,,Bilety na mecz z Górnikiem Łęczna")

PiVoSH92 20.02.2016 00:05

Dobra, jestem ślepy... Szukałem wszędzie niżej a to na samej górze :/

siedzenaganku2 21.02.2016 22:24

Witam. na jakiej dzielnicy w Krakowie najlepiej sie zadomowic na 3 noce, zeby zobaczyc jak najwiecej tego co najpiekniejsze w miescie? czy komunikacja miejska w miescie umozliwia to, zeby dostac sie w kazdy zakatek miasta w pare minut? po mapce Krakowa zauwazylem dosc sporo zydowskich synagog, rozumiem, ze w te tereny lepiej sie nie zapuszczac?:P

LanceTS 22.02.2016 22:16

najlepiej gdzieś w okolicach dworca. 10min na rynek piechotą, w razie czego w 15minut dojedziesz tramwajem na Kazimierz, w 15 min też na błonia. Zależy co chcesz zwiedzać.

markowywislak 25.02.2016 12:28

Panowie jak kolega był na meczu z Apoel-em,nie wyrabiam karty kibica i nie był na żadnym innym meczu na R22 to przysługuje mu ta promocja "bilet za 5 zł "?

Lupo 25.02.2016 13:36

Z tego co pamiętam to nie. Twój kolega jest już wpisany w systemie, ponieważ na jego PESEL wydawali bilet na Apoel. Podobną sytuację miałem ze znajomym, który był na Twente i później chciał pójśc na jakiś mecz PP.

Robek 18.11.2016 21:27

Witam
Jak moge kupic bilet dla kuzyna za granicy ktory nie posiada polskiego dowodu osobistego a co za tym idzie niema PESEL-u
Znaczy pesel moze ma ale on go nie zna bo nigdy dowodu nie mial

borkowska 20.11.2016 10:16

Na podstawie paszportu

Robek 20.11.2016 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borkowska (Post 1457560)
Na podstawie paszportu

ale moge Ja mu kupic bilet czy musi osobiscie

TSWalos 15.12.2016 18:34

Jakiś parking pod stadionem Ruchu ktoś poleci ?
Jakiś adres?

Tobi1906 18.12.2016 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWalos (Post 1459530)
Jakiś parking pod stadionem Ruchu ktoś poleci ?
Jakiś adres?

Wszystko bylo dostepne;)

I co najlepsze parkowanie 20/25 m od kas parking darmowy!

La Furia Dell' Est 01.01.2017 02:16

A ja mam pytanie "lekko" z dupy, bo po Sylwestrowej imprezie-ale.......czytając pohukiwania Leśnego dziada z ległej,że Priojović, jest bliżej rezerw cwksu niż lukratywnego kontraktu w Państwie środka....... Mam dwa pytania:
1. Czy to nie causus Cierzniaka?
2. Jeśli tak, to czy broniąc w L.M w meczu z BvB......nie powinno być walkowera , braku kasy i awansu do L.E?
Tak tylko pytam;)

ps . Dobrego Roku -PANY!

Vinci 01.05.2017 07:54

hej. czy dzis wislacki swiat hest otwarty?

krzaq12 01.05.2017 11:58

Wydaje mi się, że nie.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akcie_majowki/

Tutaj jest napisane, że strefa kibica dziś (1 maja) jest nieczynna. Jutro i w środę (2,3 maja) funkcjonuje normalnie.
Zakładam, że podobnie jest z Wiślackim Światem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl