Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź 12 marca sobota godz. 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7953)

filemon 12.03.2011 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1063625)
Nie mówię, że Małecki powinien zostać przesunięty na szpicę, ale uważam takie gadanie, że grając na szpicy liczy się tylko siła i wzrost za idiotyzm. Jakby tak było to Frankowski nie miałby żadnej bramki na koncie w tym sezonie. Jest wiele rodzajów napastników, zarówno drobnych i niskich jak i tych wysokich i silnych. Zdarzają się też tyczki typu Crouch czy małe pulchne ale sprytne :D Ma to tylko marginalne znaczenie w tym czy jest się dobrym czy złym napastnikiem.

Ja myślę, że Małecki jak najbardziej by się sprawdził w ataku, bo to jest jego naturalna pozycja od juniora. Inna sprawa, że mamy Genkowa na którego nadal mocno liczę, a Małecki na skrzydle robi niezły wiatr. W tym momencie dysponując obecnym materiałem ludzkim nie dziwię się Maskaantowi, że wystawia Małego w pomocy. Tym bardziej, że Patryk odpłaca się dobrą grą.

Pozdrawiam

po pierwsze nie zaczynaj prowokacji i epitetów w stylu "idiotyzm".
po drugie myślisz, że dlaczego Jagiellonia ściągnęła Grzelaka i Sotirovicia do ich ustawienia?
po trzecie Crouch to wzrost przede wszystkim, tak, wiem że ma inne walory dobre dla napastnika.
po czwarte skoro się dobrze spisuje na skrzydle idiotyzmem jest to zmieniać, podczas gdy drużyna ma się zgrywać, rozumieć ustawienie i założenia taktyczne itd.

Blacha92 12.03.2011 17:18

czemu nie gra Jaliens?

MacieqLeo 12.03.2011 17:18

"Biała Gwiazda zacznie ten mecz w następującym składzie: Pareiko - Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Melikson, Kirm - Genkov"

trzeci mecz w lidze w tej rundzie i po raz trzeci inne ustawienie na środku obrony
Jirsak jednak wywalczył sobie miejsce w składzie po bardzo dobrej połówce z Ruchem.

Lucas.B 12.03.2011 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 1063633)
czemu nie gra Jaliens?

Bo do tej pory ze wszystkich obrońców prezentuje się najsłabiej (z tych, którzy grali dotychczas) - moim zdaniem przy takim doświadczeniu i obyciu powinien w polskiej lidze błyszczeć a widać, że forma nie ta co kiedyś - obawiam się, że przyszedł do nas odcinać kupony...

fanfan 12.03.2011 18:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lucas.B (Post 1063637)
Bo do tej pory ze wszystkich obrońców prezentuje się najsłabiej (z tych, którzy grali dotychczas) - moim zdaniem przy takim doświadczeniu i obyciu powinien w polskiej lidze błyszczeć a widać, że forma nie ta co kiedyś - obawiam się, że przyszedł do nas odcinać kupony...

Już nie pier... głupot jak to zwykle robisz . Nie gra ponieważ jest w naszym zespole zdrowa rywalizacja i nikt nie ma zapewnionego miejsca w 11 . Ostatnio Jaliens zagrał słabo więc teraz ławeczka ale jestem pewny ,że będziemy mieli z niego jeszcze sporo pożytku .

HEDu 12.03.2011 18:15

dobry skład dzisiaj, mysle ze wygramy spokojnie z 2:0 ;d jirsak melikson

vaazon 12.03.2011 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1063645)
Już nie pier... głupot jak to zwykle robisz . Nie gra ponieważ jest w naszym zespole zdrowa rywalizacja i nikt nie ma zapewnionego miejsca w 11 . Ostatnio Jaliens zagrał słabo więc teraz ławeczka ale jestem pewny ,że będziemy mieli z niego jeszcze sporo pożytku .

Maaskant szuka optymalnego rozwiązania na środku. Myślę, że Bunoza najgorzej wypadł z nich wszystkich. Za tydzień pewnie zobaczymy parę Chavez - Jaliens.

For_FuN_ 12.03.2011 18:31

Stoperzy znowu sie popisuja, o bocznych obroncach nie pisze, bo takowych nie mamy :D.

Ravers 12.03.2011 18:31

To co się rzuca w oczy... Ja naliczyłem chyba 5 piłek które wchodzą w naszą obronę jak gorący nóż w masło,podobnie było z Ruchem i czuję,że prędzej czy później źle się to dla nas skończy.

krowczax 12.03.2011 18:38

Kiro nie gra dzis najlepszego spotkania.

matkur 12.03.2011 18:47

Genkov ładnie gra, oby strzelił gola:)

Lysy 12.03.2011 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Borinho (Post 1063631)
Małecki to nie jest typowy egzekutor jest trochę za nerwowy w sytuacjach bramkowych !!!... Parę razy grał w ataku i najlepiej wystawiać go z boku lub jako cofniętego napastnika !!! Zresztą grając jednym napastnikiem jak my gramy bezsensu było by tam dawać Małego

Po pierwsze nie nadużywaj wykrzykników, jeden wystarczy. Ja właśnie jestem zdania, że Małecki to typowy egzekutor, lis pola karnego, który jest szalenie trudny doi upilnowania , a jak już się znajdzie sam na sam to ma mocny i precyzyjny strzał. Brakuje nam takiego nieprzewidywalnego Małeckiego na środku ataku.

skeba 12.03.2011 18:51

Dziś taktyka to: "dzida do przodu, może ktoś wpakuje"

Teqcontroller 12.03.2011 18:52

Boże , jaka beznadzieje , co za nuda , Małecki znowu traci.

Aż się prosi żeby Widzew strzelił na 1:0.

skeba 12.03.2011 18:55

Cytat:

Aż się prosi żeby Widzew strzelił na 1:0.
Nie kracz, Wisla potrzebuje punktów :) Melikson petarda.
Na razie nie wygląda to dobrze, zero pomysłu na grę

Orson 12.03.2011 18:58

spoookojnie... zaczyna się coś zgrywać w ataku, głównie dzięki Maorowi, tylko na kontry trzeba uważać...

krowczax 12.03.2011 18:58

Tylko ja mam wrazenie ze Melikson moze stac sie transferem dekady ?

For_FuN_ 12.03.2011 19:01

Genkov i Jirsak - ludzie widma...nie widac ich zupelnie na boisku. Niech nasz Bulgar pooglada sobie Hubnika i co ten wyprawia w kazdym spotkaniu.

Zwitter 12.03.2011 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krowczax (Post 1063658)
Tylko ja mam wrazenie ze Melikson moze stac sie transferem dekady ?

Tak, zagrał 3 mecze ligowe (nawet nie całe) a my możemy mówić o transferze dekady. Bądźcie poważni.

Szkoda tych sytuacji Maora, mogło być prowadzenie i jakieś poukładanie tej chaotycznej gry.

Teqcontroller 12.03.2011 19:02

Ale Gienek nie ma ppodań więc przestańcie jechać po nim ....a mac.

Teqcontroller 12.03.2011 19:04

MaŁy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krowczax 12.03.2011 19:04

Silny Patryk Małeckiii !!!!

kpn 12.03.2011 19:04

Małecki, kolejna bramka .Dobrze, ze sie zamieniaja pozycjami

skeba 12.03.2011 19:04

Małecki - super bramka !
On nam tworzy grę w tej rundzie wiosennej

leszekm_ 12.03.2011 19:04

Fantastyczne wykończenie Małego. Zamiast lagi techniczne uderzenie po długim słupku - duża klasa

krowczax 12.03.2011 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1063660)
Tak, zagrał 3 mecze ligowe (nawet nie całe) a my możemy mówić o transferze dekady. Bądźcie poważni.

Szkoda tych sytuacji Maora, mogło być prowadzenie i jakieś poukładanie tej chaotycznej gry.

Kłopot z czytaniem ze zrozumieniem ? 'Może stać się'. To chyba robi różnicę...

qchar90 12.03.2011 19:06

Genkow nie dostaje podan po ziemi
przy bramce Malego, Genkow przyblokowal obronce

For_FuN_ 12.03.2011 19:07

Gdyby nie Malecki, to ta druzyna by nie istniala...

SWEET_83 12.03.2011 19:07

Super Małecki...

Kluvi 12.03.2011 19:08

A miałem pisać że Mały też niewidoczny jest :P i w dodatku głupie podanie min wcześniej ehhh on to ma szczęście :)
Co do gry to czasami wygląda to źle... czasem mam wrażenie że oni kolorów koszulek nie rozróżniają :)
Ale mam nadzieję że trener ich zruga i zmobilizuje na 2 połowę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl