Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów 4 marca piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7939)

As 04.03.2011 21:21

Bunoza przeca nie gra zle. A napewno nie gorzej niz Jaliens. W odbiorze spoko tylko te dlugie pilki mu nie siedza.

skeba 04.03.2011 21:21

Wpuścić Riosa za Genkova, bo dziś gra bardzo słabo. Tak przeczuwałem, ze będzie to kolejny Bułgar, który nie spełni oczekiwań, chociaż ma jeszcze wiele meczy do rozegrania

Wiślak709 04.03.2011 21:23

Mały jest przech*j :D

moce 04.03.2011 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059884)
Wpuścić Riosa za Genkova, bo dziś gra bardzo słabo. Tak przeczuwałem, ze będzie to kolejny Bułgar, który nie spełni oczekiwań, chociaż ma jeszcze wiele meczy do rozegrania

co za ciekawy tok rozumowania Genkov nie spelnia oczekiwan a za niego wpuscic wschodzaca gwiazde ligi Riosa

SWEET_83 04.03.2011 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059884)
Wpuścić Riosa za Genkova, bo dziś gra bardzo słabo. Tak przeczuwałem, ze będzie to kolejny Bułgar, który nie spełni oczekiwań, chociaż ma jeszcze wiele meczy do rozegrania

No tak Skeba... Trzeba dac mu czasu na zgranie... Z Kirmem było podobnie jeden sezon zagrał bardzo słabo oprócz mecz z Odra a reszta słabizna ale w tym sezonie już lepiej... Trzeba być cierpliwym...

skeba 04.03.2011 21:25

Cytat:

co za ciekawy tok rozumowania Genkov nie spelnia oczekiwan a za niego wpuscic wschodzaca gwiazde ligi Riosa
Widać trener myśli dokładnie tak samo jak ja...

SWEET_83 04.03.2011 21:27

Ale mamy sędziów w naszej marnej lidze to szkoda gadać...

As 04.03.2011 21:28

Meliskon poprostu nie umie grac normalnie :))) on zawsze musi zrobic jakis trick. I zawsze mu wychodzi.

moce 04.03.2011 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1059888)
Widać trener myśli dokładnie tak samo jak ja...

co oznacza ze emeryt Zurawski przegral tym razem rywalizacje z fenomenalnym Riosem
a skad pomysl ze trener mysli tak jak ty?

HEDu 04.03.2011 21:35

kto ma brame Jirsaka?

skeba 04.03.2011 21:37

Gra się nie zmienia, wiele przypadku, dzida do przodu i niech się dzieje, ciężko to oglądać.

Teqcontroller 04.03.2011 21:40

Znowu to samo , znowu się chowają ;/ oborona idź pan w ..... Chaos i tyle.

TymonPRO 04.03.2011 21:42

Świetnie gra Sobolewski dziś,widać że obrona musi jeszcze się zgrać

Wiślak709 04.03.2011 21:42

wilk za genkowa

Acima 04.03.2011 21:43

No to przejście na z 4-5-1 na 4-6-0 :)

Zwitter 04.03.2011 21:45

Jak nie strzelą tej trzeciej bramki to chyba zawału dostane, albo zawału dostane albo Ruch wyrówna, albo jedno i drugie.

Gra faktycznie słaba, ale 3 punkty najważniejsze.

krowczax 04.03.2011 21:45

Maooooooor Meliksooon!

Teqcontroller 04.03.2011 21:46

Melikson !!!!!!!!!!!!!!!

Wiślak709 04.03.2011 21:46

3-1!!!!!! brawo

Ravers 04.03.2011 21:46

Akcja-stadiony świata.

As 04.03.2011 21:46

I co?? I co?? JIRSAK!!!!!!!!!!!

moce 04.03.2011 21:46

Jirsak po wejsciu zrobil spora roznice

skeba 04.03.2011 21:46

Jirsak - co za asysta !!! MAOR

SWEET_83 04.03.2011 21:46

gooooooooooooooolllllllllllllllllllllll MELIKSON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DrunkenBear 04.03.2011 21:47

Jirsak chyba zagości na dłużej w składzie :D Mega zmianę dał, jeszcze ta wykładka do Meliksona...

SWEET_83 04.03.2011 21:47

To jest mecz Jirsaka !!!

krowczax 04.03.2011 21:47

Kirm jest troszke za bardzo ambitny haha :D

skeba 04.03.2011 21:48

Cytat:

Jirsak chyba zagości na dłużej w składzie :D Mega zmianę dał, jeszcze ta wykładka do Meliksona...]
On ma ten problem, ze gra tak raz na 10 spotkań... Ale dziś zagrał mega, może niewidoczny, ale znalazł się tam, gdzie powinien

Zwitter 04.03.2011 21:48

Moja prośba została wysłuchana bardzo szybko. W takim razie poproszę jeszcze czwartą bramkę :)

TRNKRN 04.03.2011 21:50

No bez kitu teraz żałuje, że jeszcze nie mam karnetu, ale to przez brak kasy. W poniedziałek idę, dość już plucia sobie w brodę :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl