Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7932)

harthausen 20.04.2011 18:25

gdzieś czytałem, że tu będzie handel wymienny Puchar za Ligę.
Chyba bujda ?

martonas 20.04.2011 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 1080148)
gdzieś czytałem, że tu będzie handel wymienny Puchar za Ligę.
Chyba bujda ?

to byłby niezły biznes, Legia dzis wygrywa i oddaje w lidze, po czym dostaje bęcki od Lecha w finale :>

pzkwr 20.04.2011 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1080145)
Co do pracy, to wybacz ale jesli jest sie kierownikiem to mozna sobie ogladac mecze, a nawet wychodzic na 2-3 godziny z biura :D Tak sie bawimy w "stolycy" ;)

Pozazdrościć. Krakowski kierownik pzkwr dymał dzisiaj z wózkiem cały dzień, bo nie miał kto:-/. Życzę Legii wygranej z tych samych powodów: każdy tydzień Maciusia z Legią - bezcenny.

harthausen 20.04.2011 18:35

no tak, ale jeżeli Lech zdobędzie mistrza do to rozgrywek europejskich awansuje przegrany finalista PP

(emotki zbyt upraszczają czytanie i za dużo sugerują)

dynek.pl 20.04.2011 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 1080148)
gdzieś czytałem, że tu będzie handel wymienny Puchar za Ligę.
Chyba bujda ?

no tylko czekalem az ktos cos takiego napisze, a co Lechii niby dają te 3 punkty w lidze ?
przeciez oni są tak cieńcy, że nie strzelili bramki od 4 meczów i dostali trójke od ostatniej
drużyny - chyba łatwiej by bylo awansować przez puchar Polski niż przez lige ?

Lechia jest cieniem drużyny, która tak zachwycała jesienią.

martonas 20.04.2011 18:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 1080154)
no tak, ale jeżeli Lech zdobędzie mistrza do to rozgrywek europejskich awansuje przegrany finalista PP

(emotki zbyt upraszczają czytanie i za dużo sugerują)

Lech co zrobi? :shock:

harthausen 20.04.2011 18:38

Wielkie nieba i matka jedyna świadkami : chciałem bez emotek

mitmichael 20.04.2011 18:41

Ten mecz stoi na takim poziomie + ten komentarz, ze az sie spac chce. Dobrze powiedziałes harthausen - muza właczona, komentarza sciszony do 0 i całkiem inaczej sie oglada. Niech szybko padnie gol dla Lechii bo inaczej to spotkanie do konca takie bedzie.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1080142)
Nie slucham komentarza, ale przesadzacie

Nic nie przesadzam - ten komentarz jest identyczny co na LM. Tam jedynie poziom pilkarski o wiele wiele wyzszy i nie ma czasu na zasypianie.

harthausen 20.04.2011 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1080155)
no tylko czekalem az ktos cos takiego napisze, a co Lechii niby dają te 3 punkty w lidze ?
przeciez oni są tak cieńcy, że nie strzelili bramki od 4 meczów i dostali trójke od ostatniej
drużyny - chyba łatwiej by bylo awansować przez puchar Polski niż przez lige ?

Lechia jest cieniem drużyny, która tak zachwycała jesienią.

chłopie, wyluzuj, to było dla podtrzymania rozmowy, bo na ekranie nie ma na co patrzeć.

pzkwr 20.04.2011 18:55

Myślałem, że przesadzacie z tym komentarzem, ale włączyłem na chwilę i jest gorzej niż piszecie. "Semi-strzał" - Boże święty!

Schabek 20.04.2011 18:57

Lechia niestety juz bez szans na awans... wielka szkoda no ale cóż zrobić widać u nich straszny spadek formy.
Mecz na słabym poziomie

AS82 20.04.2011 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Schabek (Post 1080164)
Lechia niestety juz bez szans na awans... wielka szkoda no ale cóż zrobić widać u nich straszny spadek formy.
Mecz na słabym poziomie

szkoda ze nie gramy z Lechia teraz tylko ze Slaskiem ,bo rzeczywiscie graja tragicznie

krkgiba 20.04.2011 18:59

Manu to niesamowity zawodnik, oby zagrał z nami :)

Schabek 20.04.2011 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1080166)
Manu to niesamowity zawodnik, oby zagrał z nami :)

On się chyba boi że bramkę strzeli i dlatego tak gra :D
Sądze że już Łobo jest lepszy od niego, może i troche wolniejszy ale wrzutke ma

mitmichael 20.04.2011 19:08

I sie Legia rozstzelała w koncowce (4-0) a komentatorzy popadli w ekstaze. Legia - Lech w Finale Pucharu Polski

murray 20.04.2011 19:10

Skorża się uśmiecha, Manu asysta.
Planety ułożyły się w linii, nie ma bata. Pewnie Krzywicki dzisiaj coś strzelił jeszcze.

Grisza1 20.04.2011 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martonas (Post 1080156)
Lech co zrobi? :shock:

Kto co zrobi? Chyba Amica ;)

Schabek 20.04.2011 19:12

Pogrom i tyle w temacie. Słaba Legia (trzeba to obiektywnie przyznać) pokonuje beznadziejną Lechie.

Teqcontroller 20.04.2011 19:14

Amica - Legia Finał.
Legia jest beznadziejna , Lechia jeszcze bardziej ;/

Magpie 20.04.2011 19:19

Jak to jest jak teraz Legia przegra w finale z Lechem a Lech zajmie 3 miejsce w ekstraklasie - to obie drużyny grają w pucharach?

harthausen 20.04.2011 19:23

^^ dobre pytanie

Zwitter 20.04.2011 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Magpie (Post 1080188)
Jak to jest jak teraz Legia przegra w finale z Lechem a Lech zajmie 3 miejsce w ekstraklasie - to obie drużyny grają w pucharach?

Jak Legia zajmie miejsce w pierwszej trójce tabeli ekstraklasy, a Lech poza tą trójką, to jako finalista pucharu polski Lech zagra w pucharach. Jak Legia nie zajmie miejsca na podium naszej ligi, to oni zagrają w pucharach a nie Lech (i oczywiście jeżeli wygrają puchar polski), no chyba, że Amica wywalczy miejsce 1-3 to wtedy też zagrają w pucharach.

blanco 20.04.2011 19:27

4. drużyna w lidze.

dido 20.04.2011 19:52

No to teraz z innej bańki. W finale PP grają najbardziej "znielubiane" przez nas drużyny. komuś jednak mniej lub bardziej będziecie kibicować. Tylko niech nikt nie mówi , że go to wali bo i tak w to nie uwierzę. Ja wybieram Legię ( jakoś tak mniej wali wioską).

murray 20.04.2011 20:24

Wolałbym, żeby Legia wygrała z kilku powodów.
Lech już się nagrał w pucharach. Wystarczy.
Legia odpadnie na samym początku, a Amica może coś zepsuć i dostać się do jakiejś grupy.
Skorża jest trenerem Legii.
Amica pokonała mój ulubiony zespół PP: Podbeskidzie.

Reasumując - raczej nie Amica niż nie Legia, więc wybieram Legię.

wanciak86 20.04.2011 21:21

Żal co się z tą Nasza Lechia dzieje..
Niedługo chyba będzie potężny wstrząs.

0 22 20.04.2011 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wanciak86 (Post 1073590)
wielka ....a legia.. żal
przyjeżdza "wielka" legia i 60 minut żadnej akcji żeby na koniec coś wbić..
to jest ....a taktyka? taktyka na zabicie futbolu:/ ?

szkdoa gadać, na szczeście w rewanżu (chyba?) nie będą się ciągle bronić, więc może coś ugramy.

I dzisiaj życie dopisało epilog do przewracania się w dupach.

P.S. Dzisiaj się nie broniliśmy, a Wy? :>

tarantulaw2 21.04.2011 00:11

Widzieliście co piszą w oknie GG tam gdzie są informacje?

Legia jest w super formie! Rozbiła Lechię 4:0 i jest w finale PP!

:shock:......:rotfl::rotfl::rotfl:

DysoN 21.04.2011 06:15

Oglądałem ten mecz dlugimi chwilami i nie moglem sie nadziwic beznadziejnej grze Lechii. Nie rozumiem co sie stalo z ta druzyna, chyba przestraszyli sie mozliwosci gry w pucharach. Legia maksymalnie zdominowala Lechie niestety. Gdanszczanie nie mieli chyba szansy na sztycha w tym meczu i odpadli zasluzenie. A czy Legia wraca do formy czy obraz gry byl wynikiem bardzo slabej gry Lechii to sie przekonamy w najblizszej kolejce.

Sartre 21.04.2011 08:39

Panowie, nie przykładajcie uwagi do meczów pucharowych pod kątem formy - ani Legii (że niby forma wzrosła), ani Lechii (że niby formą dołują). Nie przykładajcie też uwagi do poziomu meczu (żenujący). Od kiedy pamiętam, mecze pucharowe zawsze tak wyglądają i nie mają praktycznie żadnego przełożenia na ligę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl