![]() |
na zywo konferencja przed derbami http://www.malopolskatv.pl/4-xiprzed-derbami-krakowa/
|
Nic nowego na tej konferencji. Dobrze się ustosunkował Maaskant do naszych " kibiców". Nie będę cytował z głowy bo na pewno zaraz gdzieś do przeczytania będzie całość w internecie.
|
no bardzo ładnie Adrian "wbił szpile" panom z cracovi, mówiąc min: że ma nadzieje że ten mecz odbędzie sie na boisku,że wszystko będzie dobrze przebiegało pod względem organizacyjnym i zostana dotrzymane wcześniejsze ustalenia... a także może nawet uda się sprawić żeby spiker przeczytał nazwę 12 -krotnego Mistrza Polski :D
|
Piotrek Brożek ma podobno grać za Maroka w pomocy :) Czyżby Maaskant liczył na zrozumienie i kombinacyjne akcje "The Brożek Brothers" ?
|
To może lepiej, żeby zagrali razem w ataku? Tyle lat grali w takim zestawieniu w juniorskich czasach a w zasadzie nie pamiętam trenera, który dałby pograć bliźniakom razem w ataku w seniorskiej piłce (poza epizodami).
|
A co w końcu z ta sprawą poruszaną na Weszlo? Może ten Szatałow ich trenować czy nie? Bo z przepisów wynika, że nie (podobnie jak Bakero Amike), ale wiadomo jak u nas, w PZPN jest z interpretacją przepisów...
Nic mnie nie obchodzi tylko zwycięstwo! Niech spróbują nasze gwiazdki kochane to przerżnąć ... |
Może trenować, bo kontrakt z Polonią został rozwiązany za porozumieniem stron i PZPN wydał zgodę.
|
Jesteście pewni? Bo Zbyszek Boniek ostro się przejechał po Engelu za te dwa "wyjątki".
|
Pytanie z innej beczki. Jaki bar/pub polecacie, gdzie można będzie obejrzeć derby?
|
Cytat:
|
Pasiaste zmotywowane przez wizyte na treningu.
Mam nadzieje że Nasi zmotywowani swoimi słabymi wynikiami. Olewam styl, liczy się walka ambicja i wola zwycięstwa.TYLKO WISŁA |
Juz dawno pisalem w wielu wątkach zeby sie zebrać w 20 chłopa iśc na trening i przygadać naszym gwiazdkom co sądzimy o kiepskiej grze....ale zero odzewu....widocznie pejsy mogly się zebrać a my nie.... smutne
|
To nawet nie głupi pomysł, żeby "zdopingować" na treningu nasze niedorajdy. Pamiętacie Górnik Zabrze Kasperczaka? Tam poskutkowało. Bo mam wrażenie, że naszym niektórym grajkom się nie chce, albo mają to wszystko gdzieś.
Jeszcze jedno.Piszecie o czasie dla trenera, żeby poukładał tą drużynę - zgoda ale należy postawić bezwzględne ultimatum: jeśli nie wygramy jutro tego meczu to soczysty kop w d... Holendrowi i przeprosiny dla Kulawika. Nie możemy udawać, że wszystko idzie w dobrym kierunku jeśli obawiamy się nawet o Cracovię. |
http://kiks.tv/2010/11/szatalow-gole...zych-pilkarzy/
przedmeczowa konferencja prasowa. Maaskant mowi m.in. o niewpuszczeniu kibiców Wisły na mecz. |
Cytat:
|
Cytat:
Pewne jest, że nie zagra Klich, a do tego może nie być Sachy. Tym samym żydki tracą (lekko licząc) 50% wartości drużyny. Do tego jeszcze Mierzejewski i Matusiak (który może i by chciał coś udowodnić - kto go tam wie...) Żeby tak jeszcze odpadł Ntibazonkiza, to zagralibyśmy w Ekstraklasie derby z ekipą IV ligową :D U nas ponoć jest problem z Małeckim, no i pewny jest brak Clebera. Więc można tak: ------------Pawełek------------ --------Bunoza-Chavez------- Cikos----------------------Paljic ----------Sobolewski----------- ---Kirm--Garguła--Boukhari--- --------------Rios--------------- -------------Brożek------------- |
Ja bym typował taki skład :
Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljic - Sobolewski ,Kirm, Garguła, Brożek Piotr - Rios, Brożek Paweł w PS-ie wyczytałem, iz RM stracił zaufanie do Boukhariego i trenuje Piete na środkowego pomocnika , ciekawie się robi .. :D |
Cytat:
|
Ja jestem optymistą jednak przed meczem i myślę, że skromnie 0:1 będzie.
|
Mam nadzieje że wygramy i przyczynimy się do spadku cracovi do I ligi. Czekam na ten mecz od 11 maja 2010
|
No właśnie trzeba pamiętac, że to nie tylko walka o 3 punkty. To walka o spadek Cracovii. Nie można tego zmarnować.
|
Cytat:
co nie zmienia faktu ze możemy ich dobić czego nam wszystkim życzę :) a mecz pewnie będzie lipa... |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Osłabienia Cracovii paradoksalnie mogą nam wyjść na złe - jeszcze wpadnie im pomysł murowania bramki jak Górnik czy Śląsk i gola wtedy nie strzelimy na pewno, skoro rok temu nawet Marcelo nie pomógł. Ja bym tam wolał aby nasze asy miały trochę więcej miejsca z przodu, wtedy większa szansa że im coś wyjdzie. Tyle że nawet Cracovia usposobiona ofensywnie to przy naszej obronie zagrożenie . . . Ehh tak źle i tak niedobrze.
Mam wrażenie że ten "spektakl" będzie do oglądnięcia dopiero od czterech piw wzwyż. Trza zacząć pić od 17. |
FooFigther ma racj e w 100%...tu potrzebne są radykalne kroki a nie macanie się po jajach jak coniektórzy w tym tonie się wypowiadają
Wisielak nie ma problemow z miedzynarodowym jezykiem jakim jest angielski |
jeśli jutro znów piłkarze zagrają padakę to nie wiem co zrobię.... TRZEBA WYGRAĆ W KOŃCU TO DERBY cRACOVIA ZLECI I BĘDZIE GIT WIĘC TRZEBA WYGRAĆ idziemy po 3 punkty
|
Spodobało mi sie to jak Maskaant mówi że jesteśmy lepsi i mamy lepszych piłkarzy,
może ich to podbuduje i będa zapieprzać aż miło!!! TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ!!!!!! |
już mam dość kompromitacji. Jutro mają wygrać i nawet jak będzie 1-0 dla nas to ok ale wygrać. Ile można chodzić wku......m. Boję się że przez nich dostanę nerwicy o ile już nie dostałem. Z każdym porażkę jakoś przetrzymam ale nie z nimi i nie drugi rok z rzędu.
|
Cytat:
|
Jestem tak podkręcony tym meczem, że podejrzewam, że jutro będę bardzo bezproduktywny w robocie.
Do bojuuuuuu Wisełkaaaaaa !! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl