Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

moskit 04.11.2010 13:08

na zywo konferencja przed derbami http://www.malopolskatv.pl/4-xiprzed-derbami-krakowa/

Mario Nh 04.11.2010 13:27

Nic nowego na tej konferencji. Dobrze się ustosunkował Maaskant do naszych " kibiców". Nie będę cytował z głowy bo na pewno zaraz gdzieś do przeczytania będzie całość w internecie.

penia 04.11.2010 14:18

no bardzo ładnie Adrian "wbił szpile" panom z cracovi, mówiąc min: że ma nadzieje że ten mecz odbędzie sie na boisku,że wszystko będzie dobrze przebiegało pod względem organizacyjnym i zostana dotrzymane wcześniejsze ustalenia... a także może nawet uda się sprawić żeby spiker przeczytał nazwę 12 -krotnego Mistrza Polski :D

tofik 04.11.2010 14:21

Piotrek Brożek ma podobno grać za Maroka w pomocy :) Czyżby Maaskant liczył na zrozumienie i kombinacyjne akcje "The Brożek Brothers" ?

serek.c2 04.11.2010 14:38

To może lepiej, żeby zagrali razem w ataku? Tyle lat grali w takim zestawieniu w juniorskich czasach a w zasadzie nie pamiętam trenera, który dałby pograć bliźniakom razem w ataku w seniorskiej piłce (poza epizodami).

masterlag 04.11.2010 14:54

A co w końcu z ta sprawą poruszaną na Weszlo? Może ten Szatałow ich trenować czy nie? Bo z przepisów wynika, że nie (podobnie jak Bakero Amike), ale wiadomo jak u nas, w PZPN jest z interpretacją przepisów...

Nic mnie nie obchodzi tylko zwycięstwo! Niech spróbują nasze gwiazdki kochane to przerżnąć ...

lukas74 04.11.2010 15:03

Może trenować, bo kontrakt z Polonią został rozwiązany za porozumieniem stron i PZPN wydał zgodę.

Mario Nh 04.11.2010 15:15

Jesteście pewni? Bo Zbyszek Boniek ostro się przejechał po Engelu za te dwa "wyjątki".

Pawel.Busko 04.11.2010 15:16

Pytanie z innej beczki. Jaki bar/pub polecacie, gdzie można będzie obejrzeć derby?

Worcester 04.11.2010 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pawel.Busko (Post 1003963)
Pytanie z innej beczki. Jaki bar/pub polecacie, gdzie można będzie obejrzeć derby?

U Wiślaków.

szprotson 04.11.2010 15:22

Pasiaste zmotywowane przez wizyte na treningu.
Mam nadzieje że Nasi zmotywowani swoimi słabymi wynikiami.

Olewam styl, liczy się walka ambicja i wola zwycięstwa.TYLKO WISŁA

leszekpw 04.11.2010 16:29

Juz dawno pisalem w wielu wątkach zeby sie zebrać w 20 chłopa iśc na trening i przygadać naszym gwiazdkom co sądzimy o kiepskiej grze....ale zero odzewu....widocznie pejsy mogly się zebrać a my nie.... smutne

FooFighter 04.11.2010 16:44

To nawet nie głupi pomysł, żeby "zdopingować" na treningu nasze niedorajdy. Pamiętacie Górnik Zabrze Kasperczaka? Tam poskutkowało. Bo mam wrażenie, że naszym niektórym grajkom się nie chce, albo mają to wszystko gdzieś.

Jeszcze jedno.Piszecie o czasie dla trenera, żeby poukładał tą drużynę - zgoda ale należy postawić bezwzględne ultimatum: jeśli nie wygramy jutro tego meczu to soczysty kop w d... Holendrowi i przeprosiny dla Kulawika. Nie możemy udawać, że wszystko idzie w dobrym kierunku jeśli obawiamy się nawet o Cracovię.

spinna 04.11.2010 16:45

http://kiks.tv/2010/11/szatalow-gole...zych-pilkarzy/

przedmeczowa konferencja prasowa.
Maaskant mowi m.in. o niewpuszczeniu kibiców Wisły na mecz.

AYALA 04.11.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 1004000)
To nawet nie głupi pomysł, żeby "zdopingować" na treningu nasze niedorajdy. Pamiętacie Górnik Zabrze Kasperczaka? Tam poskutkowało.

chyba jednak nie do końca bo Górnik spadł z ekstraklasy.

Arturo Qr2nów 04.11.2010 16:50

Cytat:

W zespole "Pasów" zabraknie co najmniej czwórki podstawowych zawodników. - Możemy mieć problem na prawej stronie, bo mięsień dwugłowy naderwał Mariusz Sacha - poinformował Jurij Szatałow. Od dłuższego czasu kontuzjowany jest Radosław Matusiak, a grono rekonwalescentów zamyka Łukasz Mierzejewski. Za żółte kartki pauzował będzie Mateusz Klich.
za główną.

Pewne jest, że nie zagra Klich, a do tego może nie być Sachy. Tym samym żydki tracą (lekko licząc) 50% wartości drużyny. Do tego jeszcze Mierzejewski i Matusiak (który może i by chciał coś udowodnić - kto go tam wie...) Żeby tak jeszcze odpadł Ntibazonkiza, to zagralibyśmy w Ekstraklasie derby z ekipą IV ligową :D

U nas ponoć jest problem z Małeckim, no i pewny jest brak Clebera. Więc można tak:

------------Pawełek------------
--------Bunoza-Chavez-------
Cikos----------------------Paljic
----------Sobolewski-----------
---Kirm--Garguła--Boukhari---
--------------Rios---------------
-------------Brożek-------------

JaQ_TSW 04.11.2010 17:16

Ja bym typował taki skład :

Pawełek - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljic - Sobolewski ,Kirm, Garguła, Brożek Piotr - Rios, Brożek Paweł

w PS-ie wyczytałem, iz RM stracił zaufanie do Boukhariego i trenuje Piete na środkowego pomocnika , ciekawie się robi .. :D

Wisielak 04.11.2010 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekpw (Post 1003995)
Juz dawno pisalem w wielu wątkach zeby sie zebrać w 20 chłopa iśc na trening i przygadać naszym gwiazdkom co sądzimy o kiepskiej grze....ale zero odzewu....widocznie pejsy mogly się zebrać a my nie.... smutne

a po jakiemu będziesz do nich mówił :lol:? Bo przecież wiesz że nasza drużyna to wieża BABEL , a najgorzej grają własnie ci z zagranicy

PhantomRanger 04.11.2010 17:42

Ja jestem optymistą jednak przed meczem i myślę, że skromnie 0:1 będzie.

bomber85 04.11.2010 17:59

Mam nadzieje że wygramy i przyczynimy się do spadku cracovi do I ligi. Czekam na ten mecz od 11 maja 2010

tofik 04.11.2010 18:08

No właśnie trzeba pamiętac, że to nie tylko walka o 3 punkty. To walka o spadek Cracovii. Nie można tego zmarnować.

TSW Fanatyk 04.11.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1004056)
No właśnie trzeba pamiętac, że to nie tylko walka o 3 punkty. To walka o spadek Cracovii. Nie można tego zmarnować.

Przecież już było mówione że w razie czego to poszerzą ligę :)

co nie zmienia faktu ze możemy ich dobić czego nam wszystkim życzę :)

a mecz pewnie będzie lipa...

Filippo 04.11.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 1004000)
To nawet nie głupi pomysł, żeby "zdopingować" na treningu nasze niedorajdy.

Od tego jest trener, jak już pójdziesz go zdopingować to nie omieszkaj "przyłożyć" mu za zły wybór taktyki i dobór zawodników.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 1004000)

Pamiętacie Górnik Zabrze Kasperczaka? .Tam poskutkowało.

Poskutkowało, Górnik spadł z ligi w atmosferrze skandalu i opini, że klubem rządzą szalikowcy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 1004000)
Bo mam wrażenie, że naszym niektórym grajkom się nie chce, albo mają to wszystko gdzieś..

Ja odnosze wrazenie ze wlasnie bardzo im sie chce i sa wkurzeni swoja boiskową impotencją, oraz faktem, ze byle grajek z ulicy nie prezentujacy soba nic ponad 2-3 ligę z miejsca wskakuje do 1 składu..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FooFighter (Post 1004000)
Jeszcze jedno.Piszecie o czasie dla trenera, żeby poukładał tą drużynę - zgoda ale należy postawić bezwzględne ultimatum: jeśli nie wygramy jutro tego meczu to soczysty kop w d... Holendrowi i przeprosiny dla Kulawika. Nie możemy udawać, że wszystko idzie w dobrym kierunku jeśli obawiamy się nawet o Cracovię.

W głowie Ci sie poprzewracało..

witeq 04.11.2010 20:03

Osłabienia Cracovii paradoksalnie mogą nam wyjść na złe - jeszcze wpadnie im pomysł murowania bramki jak Górnik czy Śląsk i gola wtedy nie strzelimy na pewno, skoro rok temu nawet Marcelo nie pomógł. Ja bym tam wolał aby nasze asy miały trochę więcej miejsca z przodu, wtedy większa szansa że im coś wyjdzie. Tyle że nawet Cracovia usposobiona ofensywnie to przy naszej obronie zagrożenie . . . Ehh tak źle i tak niedobrze.

Mam wrażenie że ten "spektakl" będzie do oglądnięcia dopiero od czterech piw wzwyż. Trza zacząć pić od 17.

leszekpw 04.11.2010 20:29

FooFigther ma racj e w 100%...tu potrzebne są radykalne kroki a nie macanie się po jajach jak coniektórzy w tym tonie się wypowiadają

Wisielak nie ma problemow z miedzynarodowym jezykiem jakim jest angielski

HOOLIGANSWISŁANH 04.11.2010 20:36

jeśli jutro znów piłkarze zagrają padakę to nie wiem co zrobię.... TRZEBA WYGRAĆ W KOŃCU TO DERBY cRACOVIA ZLECI I BĘDZIE GIT WIĘC TRZEBA WYGRAĆ idziemy po 3 punkty

Sylwek1906 04.11.2010 21:10

Spodobało mi sie to jak Maskaant mówi że jesteśmy lepsi i mamy lepszych piłkarzy,
może ich to podbuduje i będa zapieprzać aż miło!!! TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ!!!!!!

Kryniu 04.11.2010 21:24

już mam dość kompromitacji. Jutro mają wygrać i nawet jak będzie 1-0 dla nas to ok ale wygrać. Ile można chodzić wku......m. Boję się że przez nich dostanę nerwicy o ile już nie dostałem. Z każdym porażkę jakoś przetrzymam ale nie z nimi i nie drugi rok z rzędu.

WIELKI_CZŁOWIEK 04.11.2010 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 1004229)
Spodobało mi sie to jak Maskaant mówi że jesteśmy lepsi i mamy lepszych piłkarzy,
może ich to podbuduje i będa zapieprzać aż miło!!! TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ!!!!!!

akurat! w zeszlym tygodniu wypowiedz byla w podobnym tonie. Nie tylko pilkarze Wisly sluchali tej konferencji

Joshua TS 04.11.2010 21:29

Jestem tak podkręcony tym meczem, że podejrzewam, że jutro będę bardzo bezproduktywny w robocie.
Do bojuuuuuu Wisełkaaaaaa !!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl