![]() |
Jak na otwarcie walniemy koronie mniej niż 5 to będę zawiedziony:)
|
A ja myślę, że jak się Niedzielan ze 2 razy urwie, to na pewno coś strzeli. Oby tylko nikt nie złapał na nim czerwonej kartki. No i trzeba uważać na Ediego. Jestem cholernie ciekaw tego meczu, ale mam spore obawy.
|
Orientuje się ktoś może, od której będzie możliwość wejścia na stadion ? (G sektor)
|
Na Sektor G trzeba iść od al. 3 Maja. Jak idziesz od północy (tj od ulicy Reymonta), to musisz przejść ulicą Reymana i podejść później od południa.
|
|
Piotrze, kolega pyta o której godzinie :)
Chyba jeszcze jesteś zaspany z rana ;) do johny96: zapewne 3h przed meczem otworzą wejścia. |
15 się wybieram, wiec nie będzie problemu z trafieniem, a pierwszy raz na mecz nie idę. Chodzi mi tylko od, której bramy będą otwarte, bo prosto z treningu będę jechać, a i jeszcze jedno, czy ochrona może się burzyć o korki itp, które będę miał w torbie ?
Proud: dzięki ; ) |
Nie doczytałem... No nic.
Cytat:
|
Trochę nie w temacie, ale myslę , że będziecie wiedzieć. Czy za dzieci ( wiek do 6 lat ) płaci się za bilety czy wchodzą za darmo?
|
Za darmo wchodzą dzieci do lat 12
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...z_korona_8270/ |
Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To czego na pewno nie bierze pod uwagę to R22. Nie było ich tutaj to nie wiedzą co ich czeka. Dlatego mam nadzieję, że zamiast zapowiadanych 3 punktów przywiozą do Kielc 3 bramki w plecy. |
Cytat:
1. Zabrania się wnoszenia na Stadion i posiadania na Meczu: g. butelek, kubków, dzbanów lub puszek, wykonanych z twardego materiału, w tym butelek plastikowych; http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/regulamin/ |
Wiadomo juz jaką 18tke wybrał Maaskant ?
|
Cytat:
Popieram ten apel prezesa Basałaja w 1906 %, podobnie, jak i prośbę SKWK. Szanujmy swój dom czyli szanujmy także wszystkich jego mieszkańców. Trzymajmy się razem a srających na własne gniazdo, usuwajmy wspólnie i bezceremonialnie. Marzę od dawien dawna, aby wreszcie wykazać naszą wyższość i odmienność od innych. Nie dorównujmy już nigdy więcej w dopingu Cracovii czy innym postkomunistycznym przyśpiewkom kibicowskim. Wisła to My a My to Pany i Mistrzowie, czyli elita :-) tego kraju i miasta i na nas spoczywa wprowadzenie Polski piłkarskiej oraz kibicowskiej do Europy. Ps. nasi przodkowie, idąc na bój nie jeden, na ustach mieli Bogurodzicę a nie Odę do Lucyfera, zakraszaną przekleństwami. Odwaga i siła nie mają nic wspólnego z przekleństwami czy chamstwem pospolitym. Chcesz być lepszy od Pasiaka czy innego Scyzora, to nie klnij tak jak oni, tylko wskaż mu jego miejsce w szyku a swojemu po szalu, podaj rękę. Gniazdowy powinien po konsultacji kibicowskiej, usunąć z repertuaru dopingu tzw. "elementy" w dosłownym tego słowa znaczeniu :-D |
@7 kotów, masz racje, ale wtopa. :D
|
Najwyższy czas wyeliminować wulgarne przyśpiewki z repertuaru kibiców Wisły....
Równajmy do najlepszych ,a nie do "panienek zza Błoń"... |
Więcej kibiców na stadionie, to większe przychody dla klubu, które to z kolei powinny wpływać na lepszy poziom sportowy drużyny. Fajnie by było, gdyby Kraków, jako stolica polskiej kultury, pokazał, że można wspierać swoją drużynę zachowując odpowiedni poziom.
Śmiem twierdzić, że w zeszłym sezonie los nas pokarał samobójczym golem Jopa i utratą mistrzostwa, właśnie przez to, że w trakcie fety na rynku w 2009, zamiast wielkiej radości i celebrowania sukcesu, wylewane były olbrzymie pokłady nienawiści w stronę Legii, Lecha czy Cracovii. Byłem wówczas zniesmaczony, zażenowany, że ta banda krzyczących, zakompleksionych dzieciaków mieni się kibicami Wisły. Może warto zmienić coś w tej materii. Może SKWK powinno zapoczątkować pracę u podstaw - tzn. nauczyć dzieciarnię i dresiarstwo kulturalnego dopingu. |
Korona niby ma szybkiego Niedzielana, ale oni nie za bardzo lubią grać kontrę. Wiadomo, że jak odbiorą piłkę to z Niedzielanem wyjdzie im to naturalnie bo strzelą dzidę w przód na walkę. Ale oni wolą dominować w spotkaniu, bo mają równie słabą obronę co my. A dominować w Krakowie nie będą.
Trzeba naciskać na nich, posiadać piłkę, niech biegają i popełniają błędy w obronie. Druga sprawa Małkowski to jest straszny szmaciarz. W Polsce jeszcze nie wyrobił sobie marki, bo i ofensywni zawodnicy słabi, nie miał go kto sprawdzić. Jednak dobrze pamiętam jego występy ze Szkocji i to było pośmiewisko. |
Cytat:
|
A gdzie nie ma wulgarnych przyśpiewek? Nawet w Anglii, której przykład tak lubicie dawać się zdarzają.
Niektórzy by chcieli żeby na R22 przychodzili ludzie w garniturach i nie wstawali z krzesełek podczas meczu. |
Cytat:
Co do fety ad.2009 - ten tytuł wywalczony został w bólach, szala na naszą korzyść przechyliła się dopiero w ostatnich kolejkach. Marsz na Rynek i śpiewanie ze "legła Warszawa" czy też retoryczne pytanie "Gdzie Twoje berło?" uważałem za wyraz radości po takim ciężkim sezonie, oczywiście mogło tego być mniej, ale radość po tytule była przeogromna. Skoro śpiewali prawie wszyscy, to wszyscy są zakompleksieni? Ja śpiewałem z radości. Trudno wyplenić ze stadionu hymn kibiców: "PZPN, PZPN..." i ja się nie dziwię, PZPN to banda matołków. Zauważ, że wśród wulgaryzmów na Wiśle, oprócz tego 'hymnu', na normalnym meczu spotkasz chyba tylko jedynie ku*we w "gola, gola, gola..." |
Cytat:
|
Tak, zgadzam się na meczu z Polonia było mnóstwo wrzut, ale wg mnie to jest taki mały smaczek meczów. Oczywiście powinnismy ograniczyć wulgaryzmy, ale nie je wyeliminować.
|
A może wiecie czy jakieś osoby:> będą mie pod stadionem bilety do sprzedania ja mam ale braciszek wrócił a że jestem z poza Krakowa więc niemam jak dziś rano zakupi:-/
|
Prawdopodobnie koniki będą stać, ale nie jestem pewien. zobacz w dziale bilety może ktoś będzie chciał sprzedać.
|
A dzięki ślicznie dozoba na meczyku
|
Bilety są w Wiślackim Świecie cały czas, jak masz czas to teraz podjedz pod Reymonta, przed meczem też coś powinno być
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl