Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [3. Kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków 21 sierpnia sobota godz. 16:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7545)

Baala 21.08.2010 14:35

Kulawik miota się niemiłosiernie. Widać totalny brak na tą drużyne pomysłu, trzeci mecz i trzecia zupełnie inna jedenastka.

Dzimi 21.08.2010 14:36

W składzie Wisły tylko trzech Polaków - Małecki, Wilk i Żuraw

Jesteśmy jak Pogoń Szczecin kilka lat temu :)

Ogryzek 21.08.2010 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 965938)
Kulawik miota się niemiłosiernie. Widać totalny brak na tą drużyne pomysłu, trzeci mecz i trzecia zupełnie inna jedenastka.

Ale może właśnie ta zaskoczy? innych podstaw do optymizmu nie widzę.

klusek106 21.08.2010 14:37

Cieszy to ze Brozki i inne Boguskie zobacza ze wcale nei nalezy im sie zawsze miejsce w podstawowej 11stce

JarekTSW 21.08.2010 14:37

Gdzie jest Chavez ???? Tylko on moglby spowodowac zeby ta obrona byla pewniejsza...

martinius028 21.08.2010 14:39

Dajcie spokój wczoraj się dowiedział że Chavez może grać, a wcześniej na treningach może próbował
pare Bunoza-Cleber.
Cieszmy się że Pawełek na ławce jest.
Może Rios coś pokaże dzisiaj. Brożek pewnie w przerwie wejdzie za Żurawia.

63.5 Kg 21.08.2010 14:40

Moze dostane bana ale musze to stwierdzic....

Kulawik jest mocno .......niety...
Juz nie tylko mi chodzi o Chaveza ale chodzi mo o to ze gra slabiutki Jirsak na srodku...

Dzieki Bogu ze po tym meczu idziesz w....u...

Krzysiek 21.08.2010 14:40

2-0 dla nas. Mówiłem to ja, prorok;)

Michu88 21.08.2010 14:42

tylko 3 Polaków w pierwszym składzie...swoją drogą ciekawe, kto będzie naszym kapitanem. Cleber, Żuraw, innych kandydatów nie widzę...
EDIT:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 965941)
W składzie Wisły tylko trzech Polaków - Małecki, Wilk i Żuraw

Jesteśmy jak Pogoń Szczecin kilka lat temu :)

Niezupełnie, bo tam grali sami Brazylijczycy:P

Wasiu 21.08.2010 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 965954)
ja .......e gdzie jest Garguła i Chavez ?!??!?!

A Gargula sie ciagle rozgrzewa...

Dziwny tez sklad. Paljic w I meczu na trybunach, w II wchodzi w przerwie i nic nie pokazuje, teraz w III w podstawowym. Jirsak tydzien temu trybuny, teraz pierwszy plac. Miota sie Kulawik strasznie.

brylant17 21.08.2010 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek (Post 965952)
2-0 dla nas. Mówiłem to ja, prorok;)

odwrotnie kurde odwrotnie my gość :P

zordon 21.08.2010 14:48

Oglądam wywiad przed meczem z Kulą i jak go pytali o to czy wie kto jest jego następcą to wyglądał jakby miał wielkiego focha :)
"Takie życie" :D

mitmichael 21.08.2010 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zordon (Post 965960)
Oglądam wywiad przed meczem z Kulą i jak go pytali o to czy wie kto jest jego następcą to wyglądał jakby miał wielkiego focha :)
"Takie życie" :D

Szczesliwe zycie to teraz przed nami bo go juz po tym meczu nie bedzie. Przynajmniej 3 innych zawodnikow widziałbym w składzie no ale to przeciez Kulawik ma racje

tofik 21.08.2010 14:54

Kulawik nie ma pojęcia co robi moim zdaniem. Chociaż nie ma drużyny i jaka jedenastka by nie zagrała to wyglądają jakby się pierwszy raz widzieli...
Zobaczymy :)

masterlag 21.08.2010 14:54

Kulawika nie ma za co winić, chce coś chłop zmienić, skoro jedno nie działa, ale... Chyba lepiej by było jakby przez ten czas (3 mecze) zagrał w miare możliwości jednym składem no ale cóż... Sam miał mało czasu na rozeznanie w pierwszym składzie, bo przecież nie jest on nominalnym drugim trenerem żeby wiedzieć wszystko o pierwszej kadrze, więc jego to ja bym najmniej winiła. W sumie to można było dać szansę Kaziowi M. a nie Kulawikowi, no ale cóż... Było i praktycznie minęło.

Mam nadzieję, że jakimś cudem wywieziemy choćby ten punkt z Łodzi. A co będzie zobaczymy. Póki są realne szanse to i w zwycięstwo wierzę, jako wierny kibic ;)

Btw.- Cały stadion, na czerwono! :D

Żuczek 21.08.2010 14:55

Nie marudźcie na skład, bo Kulawik mógł Pawełka wystawić i wtedy by było źle. Trzeba się cieszyć ;-)

crazykaro 21.08.2010 15:02

Ten Kulawik to jest chyba stuknięty. Jak drużyna ma grać dobrze jeśli w każdym meczu inny skład? Dobrze że to jego ostatni mecz

sayek89 21.08.2010 15:04

Dzis tylko 3 pkt, 1 pkt to bedzie porazka. Chlopaki musza zacisnac zeby i walczyc.

mitmichael 21.08.2010 15:12

Naszych na trybunach swietnie slychac. Przy takim dopingu to niech nasi lepiej strzelaja dzisiaj

DarekK_11 21.08.2010 15:19

"Jesteśmy Dumą..." doskonale słyszane ;) No a teraz jeszcze "Wisła z Krakowa..." :) O i jeszcze "Ch... w d... Łodzi..." :)

Mam nadzieję, że nasi dziś 3 punkty ugrają. Ciekawe jak się Maciek spisze dziś, oby było lepiej niż ostatnio. Rios powinien zagrać na większym spokoju, w końcu to już nie debiut. Jirsak ma szansę się pokazać i wreszcie wyjść z cienia. Liczę na to, że nasi się zmobilizują, żeby dobrze pokazać się nowemu trenerowi (chyba ogląda jakoś ten mecz?).

PS
niebieskie koszulki adidasa > czerwone koszulki adidasa

wolfy 21.08.2010 15:23

Dla tych, który krytykują Małeckiego za stałe fragmenty gry - spójrzcie jak one wyglądają w wykonaniu Pajlicia.

ChG 21.08.2010 15:26

Spójrz ile piłek stracił Małecki po indywidualnych akcjach. Jeszcze chyba dobrze nie dograł.

skeba 21.08.2010 15:26

Rios gra w pierwszym skladzie ?
Bo go kurde nie widzialem przy pilce

masterlag 21.08.2010 15:27

Palijc czy jak mu tam to w ogóle transfer z jakiegoś Ciemnogrodu chyba... Coś jak Kirm, tylko Andraż gra dobrze w kadrze więc jego można by sprzedać, bo u nas jest zupełnie bezproduktywny. No, ale oglądajmy. Może co ten Dragan wyczaruje, a jak nie on to chociaż pozostali nasi kopacze. ;)

PS. Bardzo dobry doping z naszej strony.

PS2. Hmm... Jak temu Bieniukowi się Łodzi nie podoba to może nam by się przydał?

EDIT: Noi wyczarował/li :)
Ale do hurraoptymizmu to jeszcze baaardzo daleka droga.

martinius028 21.08.2010 15:33

Na razie nieźle...

tofik 21.08.2010 15:36

Zabawne spotkanie. 2 nieudaczne drużyny, nic nie potrafiące piłkarsko :)

dynek.pl 21.08.2010 15:37

okropny ten mecz

lukas63 21.08.2010 15:38

profesjonaliści - przerwa na picie :D:D:D

s1mone 21.08.2010 15:40

Ahahahaha i wielki niechciany pan znikąd w ogóle ogóras 58 sortu strzela bramkę:D

pozdro znawcy

mitmichael 21.08.2010 15:40

Dobrze mowiłem, ze wiecznie nie bedziemy zle grac. Swietnie to Dragan zrobił :) W koncu ladnie graja


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl