Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7417)

SpoXsteR 02.09.2010 13:37

Valckx: Najważniejsza jest jakość

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...a_jest_jakosc/

KaRaSTSW 07.09.2010 18:00

Można? Można.....Coca-cola sponsorem Jagielonii.
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...llonii,1528854

Watts 07.09.2010 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 975762)
Można? Można.....Coca-cola sponsorem Jagielonii.
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...llonii,1528854

To zapewne taka różnica, że kopacze będą pić "colowego" Powerade'a zamiast Gatorade które należy do Pepsi. Ale pompa jest, jakby co najmniej zostali sponsorem strategicznym.

dj_ibutti 07.09.2010 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaRaSTSW (Post 975762)
Można? Można.....Coca-cola sponsorem Jagielonii.
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...llonii,1528854

Oczywiście, że można. Tylko pytanie, czy chcemy byle co, czy porządnego sponsora? Bo to, że Cola im zapłaci 30 tysiecy i 10 butelek powerade'a to może Jagę satysfakcjonuję, ale Wisłe nie.

spartan 08.09.2010 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 975943)
Oczywiście, że można. Tylko pytanie, czy chcemy byle co, czy porządnego sponsora? Bo to, że Cola im zapłaci 30 tysiecy i 10 butelek powerade'a to może Jagę satysfakcjonuję, ale Wisłe nie.

Marketing Wisy jest tak wybredny, że doprawdy trudno go zadowolić.
Wielu małych i średnich sponsorów (chociaż trudno CC nazwać takim mianem chyba, że patrzymy tylko poprzez pryzmat wydatków koncernu na Jagę) może wydatnie pomóc w budowaniu marki a w przypadku wycofania się sponsora głównego nie powoduje krachu w budżecie. Nasz casus z BeH. Więc nie drwiłbym z Jagi bo to wcale nie jest tak złe rozwiązanie.

Maciuś 11.09.2010 07:36

Chcialbym pogratulowac prezesowi Basalajowi tego ze specjalnie i z premedytacja rozwalil nam obrone bez ktorej nie osiagamy wynikow. W normalnej spolce pogonili by takiego dziada.

polska.mysl.szkoleniowa 11.09.2010 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 977726)
Chcialbym pogratulowac prezesowi Basalajowi tego ze specjalnie i z premedytacja rozwalil nam obrone bez ktorej nie osiagamy wynikow. W normalnej spolce pogonili by takiego dziada.

No, ale przy tych wszystkich racjach i argumentach - że ten chciał odejść, tamten zasłużył, a przy trzecim to była okazja nie do wytrzymania - wydaje mi się, że jednak powinien beknąć nie za to, że sprzedał, ale że nie zastąpił odpowiednimi graczami. Żaden sprowadzony obrońca się nie sprawdził. Żaden.

crazykaro 11.09.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 977842)
No, ale przy tych wszystkich racjach i argumentach - że ten chciał odejść, tamten zasłużył, a przy trzecim to była okazja nie do wytrzymania - wydaje mi się, że jednak powinien beknąć nie za to, że sprzedał, ale że nie zastąpił odpowiednimi graczami. Żaden sprowadzony obrońca się nie sprawdził. Żaden.

A wy to myślicie ze Basałaj sam decyduje o transferach? Jeśli uwazacie że to jego wina to pogratulować :rotfl:

willow 11.09.2010 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez polska.mysl.szkoleniowa (Post 977842)
No, ale przy tych wszystkich racjach i argumentach - że ten chciał odejść, tamten zasłużył, a przy trzecim to była okazja nie do wytrzymania - wydaje mi się, że jednak powinien beknąć nie za to, że sprzedał, ale że nie zastąpił odpowiednimi graczami. Żaden sprowadzony obrońca się nie sprawdził. Żaden.

I tak i nie.
Sprzedaż zawodników jest normalną koleją rzeczy w każdym klubie, ale nawet sprzedając trzeba to robić z głową, a nie ze znaczkami $ w oczach.
Nie miał prawa rozsprzedać całej defensywny. Mógł puścić Marcelo (nawet powinien za taką kasę), ale powinien zostawić Głowę. Skoro rozwiązał kontrakt z Singlarem, powinien zostawić Diaza. A jedyne, co Basałaj zostawił po sobie, to pogorzelisko.

I oczywiście masz rację, jeśli się już kogoś pozbywał, to miał psi obowiązek zatrudnić w to miejsce zawodnika o co najmniej takiej samej klasie.

Argument, że wszystko stało się tak nagle, absolutnie do mnie nie przemawia. O możliwym odejściu Diaza czy Marcelo wróble ćwierkały od dłuższego czasu, o kontuzjogenności Singlara też nie dowiedział się dzień przed rozwiązaniem umowy. Że nie wspomnę już o Jopie, bo to, że nie będzie go nikt w klubie trzymał, było wiadomo od ostatniego meczu ze starozakonnymi.

To, że Basałaj chciał przewietrzyć szatnie - ok. Ale że zrobił to na żywioł, to już jest skandal.

polska.mysl.szkoleniowa 11.09.2010 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 977852)
I tak i nie.
Sprzedaż zawodników jest normalną koleją rzeczy w każdym klubie, ale nawet sprzedając trzeba to robić z głową, a nie ze znaczkami $ w oczach.
Nie miał prawa rozsprzedać całej defensywny. Mógł puścić Marcelo (nawet powinien za taką kasę), ale powinien zostawić Głowę. Skoro rozwiązał kontrakt z Singlarem, powinien zostawić Diaza. A jedyne, co Basałaj zostawił po sobie, to pogorzelisko.

I oczywiście masz rację, jeśli się już kogoś pozbywał, to miał psi obowiązek zatrudnić w to miejsce zawodnika o co najmniej takiej samej klasie.

Argument, że wszystko stało się tak nagle, absolutnie do mnie nie przemawia. O możliwym odejściu Diaza czy Marcelo wróble ćwierkały od dłuższego czasu, o kontuzjogenności Singlara też nie dowiedział się dzień przed rozwiązaniem umowy. Że nie wspomnę już o Jopie, bo to, że nie będzie go nikt w klubie trzymał, było wiadomo od ostatniego meczu ze starozakonnymi.

To, że Basałaj chciał przewietrzyć szatnie - ok. Ale że zrobił to na żywioł, to już jest skandal.

Źle się wyraziłem - jestem dokładnie tego samego zdania, co Ty. Ale na argument: sprzedać Diaza/rozwiązać Singlara, sprzedać Marcelo, zostawić Głowę - pojawia się kontragument: ten słaby, ten stary, ten chciał odejść, tamten zasłużył. Więc od razu przeszedłem do argumentu ostatecznego - ale i tak powinien był zastąpić ich kimś sensownym, przynajmniej nie gorszym.

KoPer 18.09.2010 00:05

Kogo to przywiało na stadion ...

http://tsw.com.pl/upload/gallery/fTjpp6iLcC.jpg

dj_ibutti 18.09.2010 00:28

Gorzej, że gada ze Staanem...

element 18.09.2010 01:48

Cytat:

Wisła Kraków to nie tylko obecne sukcesy, to także historia sięgająca ubiegłego wieku. A tę historię tworzyli ci, którzy byli gośćmi specjalnymi podczas meczu Białej Gwiazdy z Koroną Kielce.

Tak jak obiecał prezes Bogdan Basałaj, Wisła Kraków rozpoczęła realizację polityki historycznej. Na inauguracyjny mecz przy Reymonta 22 zostali zaproszeni ci, którzy tworzyli historię klubu przez wiele lat. Na to spotkanie przybyło 35 z nich: Ireneusz Adamus, Aleksander Brożyniak, Ryszard Budka, Krzysztof Bukalski, Ryszard Czerwiec, Lucjan Franczak, Andrzej Garlej, Marek Holocher, Andrzej Iwan, Zdzisław Janik, Kazimierz Kmiecik, Jerzy Kowalik, Zbigniew Krawczyk, Tomasz Kulawik, Marek Kusto, Zbigniew Lach, Orest Lenczyk, Grzegorz Lewandowski, Leszek Lipka, Marian Machowski, Henryk Maculewicz, Dariusz Marzec, Jacek Matyja, Marek Motyka, Adam Musiał, Janusz Nawrocki, Zbigniew Płaszewski, Artur Sarnat, Ryszard Sarnat, Piotr Skrobowski, Leszek Snopkowski, Robert Wąsowicz, Zdzisław Strojek, Robert Włodarz oraz Dariusz Wojtowicz. Nazwisko każdego z przybyłych gości zostało wyczytane przez spikera, a kibice oklaskami przywitali przybyłych gości.
Ireneusz Adamus - 4 lata w Wiśle
Aleksander Brożyniak - 2 lata w Wiśle
Ryszard Budka - 2 lata w Wiśle
Zdzisław Strojek - 3 lata w Wiśle
Robert Włodarz - 4 lata w Wiśle
i tak dalej,
W zasadzie wielu z nich grało od dwóch do pięciu lat, jeden to nawet do 10 meczów nie dobił, typowi piłkarze, których było setki w Wiśle, to tu pograł rok, to gdzieś poszedł, wrócił, pograł 3 lata i na tym koniec. Wielu z nich bardziej zasłużyło się innym klubom jak choćby Legia Warszawa czy Cracovia, jako trenerzy czy piłkarze.

Cytat:

Dla tych, którzy na trwałe zapisali się w historii klubu, Wisła przygotowała stałe miejsca na stadionie, gdzie będą zapraszani na każde spotkanie. Mamy nadzieję, że z kolejnymi meczami liczba wiślackich sław, które będą pojawiały się na stadionie przy Reymonta 22, będzie rosła.
Może dobijemy do tysiąca piłkarzy i 50 trenerów?


(..)Legendy na stadionie Wisły Kraków(..)

To tak jakby za 20 lat ktoś powiedział że Niedzielan czy Ćwielong jest legendą Wisły, czujecie?
Jakiś typek sobie pograł w latach 90 przez trzy sezony w Wiśle, potem przez 5 pograł w Cracovii żeby potem pójść do Legii i on jest legendą Wisły.

Z trzy, cztery nazwiska mógłbym zaliczyć, mimo iż pojęcie legenda rozumiem całkiem inaczej, bo prócz nich choć nie każdy spędzał większość kariery w Wiśle i czymś się zasłużyli tak można z uznaniem podchodzić do piłkarzy, którzy w ciężkich chwilach wykazali się między innymi takim zachowaniem jak,

Cytat:

W sezonie 1984/85 Wisła zajęła szesnaste miejsce i spadła do drugiej ligi. Czołowi gracze krakowskiego zespołu, w tym Motyka, otrzymali natychmiast propozycje gry w innych klubach. Zawodnik pozostał w drużynie, bo chciał przywrócić jej dawny blask.
- Marek Motyka.


Może odpie.rdolcie na blask jeden porządny fotel, co ja piszę, tron dla Henryka Reymana. Bo jak my się będziemy w takie coś bawić to za 10 lat dzisiejszego 3/4 składu będzie uważanych za legendy. A od 99 do 2010 uzbierało się ich chyba z 200.

No nic, z niecierpliwością czekam na nowe nazwiska. Będzie wesoło. Dobrze chociaż że im skyboxów nie udostępnili, chyba że..

JrQ- 18.09.2010 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 982120)
Ireneusz Adamus - 4 lata w Wiśle
Aleksander Brożyniak - 2 lata w Wiśle
Ryszard Budka - 2 lata w Wiśle
Zdzisław Strojek - 3 lata w Wiśle
Robert Włodarz - 4 lata w Wiśle
i tak dalej,
W zasadzie wielu z nich grało od dwóch do pięciu lat, jeden to nawet do 10 meczów nie dobił, typowi piłkarze, których było setki w Wiśle, to tu pograł rok, to gdzieś poszedł, wrócił, pograł 3 lata i na tym koniec. Wielu z nich bardziej zasłużyło się innym klubom jak choćby Legia Warszawa czy Cracovia, jako trenerzy czy piłkarze.



Może dobijemy do tysiąca piłkarzy i 50 trenerów?


(..)Legendy na stadionie Wisły Kraków(..)

To tak jakby za 20 lat ktoś powiedział że Niedzielan czy Ćwielong jest legendą Wisły, czujecie?
Jakiś typek sobie pograł w latach 90 przez trzy sezony w Wiśle, potem przez 5 pograł w Cracovii żeby potem pójść do Legii i on jest legendą Wisły.

Z trzy, cztery nazwiska mógłbym zaliczyć, mimo iż pojęcie legenda rozumiem całkiem inaczej, bo prócz nich choć nie każdy spędzał większość kariery w Wiśle i czymś się zasłużyli tak można z uznaniem podchodzić do piłkarzy, którzy w ciężkich chwilach wykazali się między innymi takim zachowaniem jak,

- Marek Motyka.


Może odpie.rdolcie na blask jeden porządny fotel, co ja piszę, tron dla Henryka Reymana. Bo jak my się będziemy w takie coś bawić to za 10 lat dzisiejszego 3/4 składu będzie uważanych za legendy. A od 99 do 2010 uzbierało się ich chyba z 200.

No nic, z niecierpliwością czekam na nowe nazwiska. Będzie wesoło. Dobrze chociaż że im skyboxów nie udostępnili, chyba że..

Myślę, że wyolbrzymiasz trochę, po prostu zaproszono tych, co mieli jakiś wkład w grę Wisły, a nie żadne legendy.

spartan 18.09.2010 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 982120)
Ireneusz Adamus - 4 lata w Wiśle
Aleksander Brożyniak - 2 lata w Wiśle
Ryszard Budka - 2 lata w Wiśle
Zdzisław Strojek - 3 lata w Wiśle
Robert Włodarz - 4 lata w Wiśle
i tak dalej,
W zasadzie wielu z nich grało od dwóch do pięciu lat, jeden to nawet do 10 meczów nie dobił, typowi piłkarze, których było setki w Wiśle, to tu pograł rok, to gdzieś poszedł, wrócił, pograł 3 lata i na tym koniec. Wielu z nich bardziej zasłużyło się innym klubom jak choćby Legia Warszawa czy Cracovia, jako trenerzy czy piłkarze.



Może dobijemy do tysiąca piłkarzy i 50 trenerów?


(..)Legendy na stadionie Wisły Kraków(..)

To tak jakby za 20 lat ktoś powiedział że Niedzielan czy Ćwielong jest legendą Wisły, czujecie?
Jakiś typek sobie pograł w latach 90 przez trzy sezony w Wiśle, potem przez 5 pograł w Cracovii żeby potem pójść do Legii i on jest legendą Wisły.

Z trzy, cztery nazwiska mógłbym zaliczyć, mimo iż pojęcie legenda rozumiem całkiem inaczej, bo prócz nich choć nie każdy spędzał większość kariery w Wiśle i czymś się zasłużyli tak można z uznaniem podchodzić do piłkarzy, którzy w ciężkich chwilach wykazali się między innymi takim zachowaniem jak,

- Marek Motyka.


Może odpie.rdolcie na blask jeden porządny fotel, co ja piszę, tron dla Henryka Reymana. Bo jak my się będziemy w takie coś bawić to za 10 lat dzisiejszego 3/4 składu będzie uważanych za legendy. A od 99 do 2010 uzbierało się ich chyba z 200.

No nic, z niecierpliwością czekam na nowe nazwiska. Będzie wesoło. Dobrze chociaż że im skyboxów nie udostępnili, chyba że..

Rozumiem co masz na myśli i nawet poniekąd się zgadzam z Twoim tokiem rozumowania, ale wydaje mi się też, że rzucasz przykładami patrząc tylko na suche statystyki.
Pamiętaj, że to czy ktoś grał/trenował w Wiśle, dłużej czy krócej, nie zawsze było pochodną jego chęci bo w równej mierze było wynikiem działań decydentów klubu.
Nie odbieraj wiślackości komuś według własnego uznania. Za kilka lat ktoś napisze, że na takie miano nie zasłużył np. Błaszczykowski i wedle Twoich kategorii będzie miał ku temu prawo.
A np Brożyniak walnie przyczynił się do zdobycia mistrza w 78 roku (wtedy wprawdzie pierwszym był już Orest) i przywrócił nam ligę (pomijam okoliczności baraży z Knurowem). Komu kibicuje, który klub uważa za swój? - może będziesz miał okazję zapytać.
Nie zawsze liczba spędzonych minut i sezonów decyduje o poczuci bliskości z Wisłą. Ja w każdym razie mam nadzieję, że to grono będzie się powiększać bo tak naprawdę niewielu jest zawodników, którzy odchodzili jak Uche czy Sypek (Frankowski to zupełnie inny temat) a w dawnych czasach swoje na sumieniu mieli też i Musiał i Szymanowski i Iwan i Jasiu Jałocha a jednak to co tutaj osiągnęli i ile zdrowia poświęcili nie może spowodować wykluczenia ich z wiślackiej rodziny.
Miejsce na stadionie to jeszcze nie Galeria Sław.

wiśnia 18.09.2010 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 982109)
Gorzej, że gada ze Staanem...


Kto to jest ten drugi koło Staana?:-/

Titto 18.09.2010 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 982475)
Kto to jest ten drugi koło Staana?:-/

Janusz Basałaj.

dj_ibutti 19.09.2010 00:35

Obecnie, zawodowo, niegroźny. Ale koneksje z panami "menedżerami" pewnie ciągle żywe...

PhantomRanger 19.09.2010 06:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 982120)
Ireneusz Adamus - 4 lata w Wiśle
Aleksander Brożyniak - 2 lata w Wiśle
Ryszard Budka - 2 lata w Wiśle
Zdzisław Strojek - 3 lata w Wiśle
Robert Włodarz - 4 lata w Wiśle
i tak dalej,
W zasadzie wielu z nich grało od dwóch do pięciu lat, jeden to nawet do 10 meczów nie dobił, typowi piłkarze, których było setki w Wiśle, to tu pograł rok, to gdzieś poszedł, wrócił, pograł 3 lata i na tym koniec. Wielu z nich bardziej zasłużyło się innym klubom jak choćby Legia Warszawa czy Cracovia, jako trenerzy czy piłkarze.



Może dobijemy do tysiąca piłkarzy i 50 trenerów?


(..)Legendy na stadionie Wisły Kraków(..)

To tak jakby za 20 lat ktoś powiedział że Niedzielan czy Ćwielong jest legendą Wisły, czujecie?
Jakiś typek sobie pograł w latach 90 przez trzy sezony w Wiśle, potem przez 5 pograł w Cracovii żeby potem pójść do Legii i on jest legendą Wisły.

Z trzy, cztery nazwiska mógłbym zaliczyć, mimo iż pojęcie legenda rozumiem całkiem inaczej, bo prócz nich choć nie każdy spędzał większość kariery w Wiśle i czymś się zasłużyli tak można z uznaniem podchodzić do piłkarzy, którzy w ciężkich chwilach wykazali się między innymi takim zachowaniem jak,

- Marek Motyka.


Może odpie.rdolcie na blask jeden porządny fotel, co ja piszę, tron dla Henryka Reymana. Bo jak my się będziemy w takie coś bawić to za 10 lat dzisiejszego 3/4 składu będzie uważanych za legendy. A od 99 do 2010 uzbierało się ich chyba z 200.

No nic, z niecierpliwością czekam na nowe nazwiska. Będzie wesoło. Dobrze chociaż że im skyboxów nie udostępnili, chyba że..


To ja się posłużę fragmentem z oficjalnej:
" Tak jak obiecał prezes Bogdan Basałaj, Wisła Kraków rozpoczęła realizację polityki historycznej. Na inauguracyjny mecz przy Reymonta 22 zostali zaproszeni ci, którzy tworzyli historię klubu przez wiele lat. Na to spotkanie przybyło 35 z nich: Ireneusz Adamus, Aleksander Brożyniak, Ryszard Budka, Krzysztof Bukalski, Ryszard Czerwiec, Lucjan Franczak, Andrzej Garlej, Marek Holocher, Andrzej Iwan, Zdzisław Janik, Kazimierz Kmiecik, Jerzy Kowalik, Zbigniew Krawczyk, Tomasz Kulawik, Marek Kusto, Zbigniew Lach, Orest Lenczyk, Grzegorz Lewandowski, Leszek Lipka, Marian Machowski, Henryk Maculewicz, Dariusz Marzec, Jacek Matyja, Marek Motyka, Adam Musiał, Janusz Nawrocki, Zbigniew Płaszewski, Artur Sarnat, Ryszard Sarnat, Piotr Skrobowski, Leszek Snopkowski, Robert Wąsowicz, Zdzisław Strojek, Robert Włodarz oraz Dariusz Wojtowicz. Nazwisko każdego z przybyłych gości zostało wyczytane przez spikera, a kibice oklaskami przywitali przybyłych gości."

Zdecydowana większość coś dla Wisły jednak zrobiła

Titto 19.09.2010 09:38

Pan Basałaj obiecał otwarcie muzeum klubowego oraz otwarcie sklepu Wiślackiego mam nadzieje, że swoje plany zrealizuje Wiślacki Świat jakoś do mnie nie przemawia jest taki...mały! Większość (chyba) klubów w ekstraklasie dysponuje większym sklepem klubowym. W sklepiku klubowym jest mało różnych gadżetów, nowych koszulek np. na Lechii co jakiś czas wychodzą nowe koszulki u nas czegoś takiego nie ma. Jak na razie Adidas nie wyrobił nam żadnych koszulek polo. Kolejna sprawą jest to, że klub nie prowadzi internetowej sprzedaży biletów. Przydało by się wykonanie tez jakiegoś intro na oficjalnej stronie mogłoby być coś w stylu intro na stronie oficjalnej Śląska - http://www.slaskwroclaw.pl/index.dhtml

master777 23.09.2010 15:43

Widzieliście co zrobiły kuchenki? Co jak co ale przyjemnie to się ogląda, dobry pomysł:



http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,360...e__WIDEO_.html

Titto 23.09.2010 18:21

Fajnie by było jakby udało się na zimę zorganizować sparing z Broussią. W kontrakcie Błaszczykowskiego, kiedy ten podpisywał kontrakt z BVB była możliwość zorganizowania sparingu Wisły właśnie z Dortundem z tego co mi wiadomo to już nie aktualne. Mimo wszystko uważam, że moglibyśmy się postarać o zorganizowanie sparingu z tą drużyną.

master777 23.09.2010 20:34

nieaktualne? Dlaczego nikt nie załatwił takiego sparingu chociażby w przerwie sezonowej? Ech działacze działacze...

aNouc 23.09.2010 20:40

I gralibyśmy z Borussią na Hutniku czy jeszcze lepiej w Sosnowcu? strata czasu, pieniędzy, zresztą nawet by się nie zgodzili grać na takim syfie, zresztą błędem byłoby ich zapraszać bo w Niemczech rozeszłyby się zdjęcia na jakim stadionie gra najlepsza Polska drużyna 21 wieku i to ma być reklama dla Wisły? takie sparingi mają za zadanie wypromować Wisłę, zrobić jej reklamę, sprzedać dobrze stadion, atmosferę na meczu, to Wisła jest najważniejsza w takim meczu a nie rywal, choćby to był Manchester United

JrQ- 23.09.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master777 (Post 985382)
nieaktualne? Dlaczego nikt nie załatwił takiego sparingu chociażby w przerwie sezonowej? Ech działacze działacze...

Działacze myśleli, że będzie stadion, niestety... :shock:

Proud 23.09.2010 21:30

Wracając do tematu, który rozpoczął element...może mi ktoś powiedzieć czemu na tej liście nie ma braci Szymanowskich? Po prostu nie przybyli, czy jest coś o czy nie wiem, jakieś złe układy z SA itp.? O ile Henryk grał potem w...Cracovii...to braku Antoniego nie mogę pojąć. Ale jestem młodym kibicem, więc nie orientuję się w dalszych ich stosunkach z TS i Wisłą SA.

Titto 25.09.2010 20:26

Ok jakieś intro klubowe już jest, ale nadal to nie jest "to coś" moim zdaniem...Elegancko by wyglądało jakby tło było wyglądało jakoś inaczej fajnie by było zrobić wokół zrobić motyw z kibicami. Na intro powinno być też przekierowanie do sklepu wiślackiego oraz do wisła tube. Napisy w górnym prawym rogu ekranu nie są dobrze widoczne. Dziwi mnie to, dlaczego po przejściu we właściwą część strony bo bokach widnieją tylko sylwetki dwóch piłkarzy i dlaczego są to akurat Paljić i Wilk ?

JrQ- 25.09.2010 23:04

Cytat:

Dziwi mnie to, dlaczego po przejściu we właściwą część strony bo bokach widnieją tylko sylwetki dwóch piłkarzy i dlaczego są to akurat Paljić i Wilk ?
przeciez to jest dynamiczna zawartosc, pilkarze zmieniaja sie
zreszta, co to za roznica, jedni odchodza, drudzy przychodza, obojetnie kto tam bedzie

aNouc 26.09.2010 00:44

Nic się nie zmienia, non stop jest Paljić i Wilk, wcześniej się zmieniało, było ich z 4, a kto tam będzie to chyba dość ważne, w końcu strona oficjalna to jedna z wizytówek klubu i nie żebym miał pretensje że właśnie oni tam są ale również mnie ciekawi czemu akurat jest Wilk i Paljić, nie mam nic do nich, ale chyba każdy ma swoje upodobania i najlepiej jakby zrobili sondę, szczegół, który nic nie kosztuje,a jak już jesteśmy przy temacie oficjalnej to mogliby zmienić tło z kibicami, wyeliminować balkon z vlepkami , jak był Skorża/Kasperczak i kilku grajków to jakoś się zlewało a teraz się rzuca taka pustka w oczy, drugi szczegół, który też nic nie kosztuje :) no i zrobić taki pasek elektroniczny gdzie są wypisane trofea, nie tylko MP, na jednej ze stron wiadomo jakiej jest coś takiego i fajnie to wygląda, należy z dumą odnosić się z sukcesami, potencjalny Kowalski po wejściu na stronę nie musi wchodzić w zakładkę "Klub" => "Sukcesy" tylko od razu powinno mu się to rzucać w oczy

JrQ- 26.09.2010 11:25

No wczesniej sie zmienialo, teraz rzeczywiscie nie (usuneli Diaza i Malego).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl