![]() |
Cytat:
W sobotę porażka i nie ma się co łudzić. Znowu stracą gola na początku i będa się kopali po czole jak w poprzednich spotkaniach, gdzie przegrali po 0-1. Mieli dość okazji na to by już było po sprawie, spieprzyli to i tyle. Niech chociaż te derby wygrają na koniec, chociaż słabo to widzę również. |
Jak można słabo widzieć derby. O Cracovii można wszystko napisać, ale nie to, że potrafią grać w piłkę.
|
Cytat:
|
A ja takie pytanie z innej beczki: Czy mi się wydaje czy Małecki też się zablokował, bo o ile dobrze pamiętam to ostatnią bramkę strzelił z Ruchem 10 kolejek temu, jeszcze w tamtym roku. Chyba że coś przeoczyłem.
|
Rozumiem, że płakać i narzekać można w temacie transferowym, czy po przegranym meczu napisać który kopacz nie zasługiwał by nazwać go Wiślakiem.
Ale na litość boską, do meczu mamy 3 dni, jesteśmy na pierwszym miejscu w tabeli, wszystko w nogach piłkarzy, jesteśmy kibicami - musimy wierzyć. Bo jak nie my to kto?? Wiem, że nie wygląda to tak dobrze jak kilka tygodni (czy nawet dni) temu, ale cały czas to my jesteśmy na górze tabeli i musimy wierzyć. Jak nie my to kto zapytam jeszcze raz! |
nie wiem jak wy ale myśle że 99% nie wierzy w zwycięstwo legi.
Ja myśle że skromne 1:0 dla Wisełki i potem już z górki po mistrza |
Z górki na pewno w tym sezonie mieć nie będziemy. Trzeba zrobić wszystko, żeby mecz z Legią wygrać. Choćby skromnie 1:0, a później trzeba myśleć o dwóch ostatnich spotkaniach z Craxą i Odrą. Ale warunek konieczny to zwycięstwo na Łazienkowskiej.
Myślę, że jak się piłkarze sprężą i będą wierzyli w końcowy sukces to dadzą sobie rady. W końcu Legia nic wielkiego nie pokazuje ostatnimi czasy. Wg mnie jeśli piłkarze wyjdą z takim zębem jak na potyczkę z Amicą, to będziemy mieli 3 punkty. Jak Legii od początku meczu pokarzemy, że bierzemy TYLKO komplet punktów to chłopcy z Wawy odpuszczą. Oni w tym sezonie nie pokazuję wiele charakteru i woli walki. |
Cytat:
|
Cytat:
Dlaczego ograła nas Arka? Bo jest tak dobra, czy moze akuat miała najwiekszego farta jakiego mogła miec? Chcesz stworzyc mit ze Cracovia jest dobra druzyna?w całym sezonie strzelili 22 bramki, 3 Koronie, 1 Nam to juz pozostaje 18 bramek na 25 kolejek. WOW! Matematycznie, Cracovia moze spaść. Tyle w temacie o Legii, z która wygramy 1-0. edit; Legia bedzie gryzła trawe? a dlaczego? Skoro 10 zawodnikow odchodzi, to moga miec wyjebane po prostu. |
Patrzcie ile to nagle optymistów. Bardzo bym chciał żeby Wisła wywiozła z Warszawy 3 punkty, ale jakoś mało realne mi się to wydaje. Wydaje mi się, że będzie remis i będziemy musieli trochę poczekać i modlić się aby Lech nie wygrał z Ruchem, wtedy o mistrza już powinniśmy sięgnąć. Legia będzie gryzła trawe w meczu z nami, bo od tego może zależeć ich występ w pucharach.
|
Jak się na Legii kupuje bilety? Bo z tego co widzę to tam jakieś karty trzeba wyrabiać,szmery bajery, można przyjść z ulicy i sobie kupić bilet?
|
Nie chce nikomu psuć dobrego nastroju po informacji że nie zagra z nami Choto...ale.No właśnie.
Podobno Amica daje w meczu derbowym dziewczynom z drugiej strony Błoń 800 tys.zł.Tak coby ich zmotywować.Inaczej.Żeby z nami zapierdalali jak jeszcze ani razu w tej rundzie. |
Cytat:
|
Cytat:
a kolega Eberk, chce bana widac za koleżanke zza błoń |
Cytat:
Towar ma być za to w kuchenkach i pralkach:D |
Akurat o mecz derbowy tak bardzo się teraz nie martwię. Po pierwsze, bo trzeba myśleć w tym momencie o Legii przede wszystkim. Po drugie, bo grajki chyba (mam taką nadzieję) przekonali się jak ważne jest dla nas zwycięstwo w meczu derbowym. Liczę, że w rewanżu zagrają ambitnie i rozwalą Craxę.. Przynajmniej mam taką nadzieję
|
pojawil sie pomysl wsparcia na treningu. mysle ze bardzo dobry. a wie ktos moze o której takowy trening sie jutro odbywa? lub o ktorej w pt pilkarze wyjezdzaja do Wawy??
|
Cytat:
Ilu jest w ekstraklasie takich zawodników jak Małecki, który w formie ( a nawet bez ;D ) potrafi przejść trzech zawodników i wystawić Pawłowi piłkę do pustej bramki? Ilu? Pan Dudi ma tu świętą rację w dyskusji z Tobą, Marszałek. To nie jest Eredivisie, to jest Ekstraklasa, polska liga, nie możemy oczekiwać cudów z dnia na dzień. Widać dużo pozytywów w grze Wisły w ostatnich meczach, Paweł i Rafał strzelają, na pewno nie są w optymalnej formie ale naprawdę, należy im się jakis szacunek za to co zrobili dla Białej Gwiazdy w zeszłym roku, przecież to była najlepsza para napadziorów zeszłego sezonu. Dodam jeszcze, że obaj pauzowali wskutek kontuzji. Nie rozumiem też, czemu wszyscy narzekają na przygotowanie fizyczne? Jest złe? Nie widziałem żeby się słaniali na nogach ( ewentualnie Issa Ba i Łobodziński maja braki kondycyjne). W meczu z Koroną to my cisnęliśmy ostatnie minuty, chłopaki nie są źle przygotowani do pełnego meczu. Co do krakowii to oglądałem parę ich meczy. Grają wcale nieźle jak na krakowię ;) Ten wynik 0:3 z PGE jest trochę zdradliwy, pasiaki też miały szanse nawet na 2-3 gole, tyle, że ich nie wykorzystały. Są nieźle poustawiani przez Lenczyka, jest też paru nowych zawodników. Jak nasi ich zlekceważą to będzie jeszcze gorzej jak na jesieni, pasiaki mają czym ukłuć w ataku... Przy takim Diazie na lewej stronie, hehehe. |
Cytat:
Ja zgadzam się w pełni z Panem Dudi w kwestii Małeckiegoi: 1. Małecki to jeden z najlepszych naszych kopaczy, świetny na skrzydle i w ataku. (wszystko w kontekście ligi polskiej) 2. Małecki to jeden z najdroższych naszych kopaczy, z pewnością zarobimy na nim więcej niż np. na przereklamowanym Kirmie, więc tu też trochę przesadzasz. Wg mnie Marcelo i Małecki to na ten moment jedyni kopacze którzy mogą zainteresować kogoś z zagranicy kto mógłby zapłacić w miarę spore pieniądze. Kirm musiałby mieć super turniej na MŚ... a i to nie wiem czy podniosłoby jego cenę powyżej 1 mln euro. Naprawdę wątpię w mega zarobek na Słoweńcu, chociaż wolałbym się mylić w tej sprawie. Zatem zarówno sportowo jak i finansowo Małecki to jeden z naszych najlepszych kopaczy. I nie zmieni tego Twoja "genetyczna" niechęć do Polaków:) |
Cytat:
Dlatego dziś drużyna nie ma charakteru, osobowości, wątpi w siebie, nie potrafi odpowiednio reagować w trudnych chwilach, nie jest gotowa na walkę do upadłego, na nieobliczalność. Brakuje jej tej typowej dla Kosowskiego pazerności, bezczelności, iście aroganckiego przekonania o swoich możliwościach i sobie samym, zapewniającej odporność w trudnych chwilach, niezłomną świadomość wartości i brak respektu dla kogokolwiek. Widzimy to przecież w każdej kolejce. Dlatego Kasperczak będzie miał przed meczem z Legią podwójnie trudne zadanie. Ale z drugiej strony, Legia również nie posiada charyzmatycznych liderów, dlatego w tym konkretnym meczu może być bardzo różnie. Jeszcze wracając do gry Diaza z Lechem w meczu na Suchych Stawach- grał wówczas def. pomocnika, a nie lewego obrońcę odpowiedzialnego za Peszkę. Czym się kończy jego gra na lewej obronie przeciwko tak szybkim piłkarzom jak Peszko czy Szałachowski, pokazał mecz w Poznaniu przed rokiem, gdzie wyleciał za czerwoną kartkę z boiska. Problemem z pewnością będzie też to, że Wisła nie gra zwykle spotkań na maksymalnej mobilizacji i na 100%. W ostatnich latach tak naprawdę rozegraliśmy jedynie 3 dobre jakościowo mecze: z Barceloną i Beitarem na Reymonta oraz z Tottenhamem na wyjeździe. Tylko raz udalo się coś ugrać w meczu granym "na musiku", gdy zespół był pod ścianą: z Izraelczykami. Jak w tej sytuacji oni mają być gotowi - i to pod każdym względem - na mecz "o wszystko"? |
Co prawda szwankuje strasznie u niego to dośrodkowanie ( dla porównania Łobo nieporównywalnie lepiej centruje i to nawet z piłki nie-stojącej ) ale robi wyraźnie różnicę, przede wszystkim walczy, a to, że czasem buzia mu się za bardzo otwiera no to niestety zaleta jego charakteru ;D
Jak widziałem Kirma jak grał w reprze, np. ze Słowakami, to teraz to jest zupełnie inny zawodnik. O klasę gorszy. Może to nasza liga tak obniża loty co lepszych? ;> Co do Legii... Ruch odpadł z PP. Legia będzie pewnie walczyć o życie ( czytaj: puchary ;) ). Cytat:
|
W naszej lidze każdy może wygrać z każdym.Jest tylko jedno ale że jak nie wygramy z Legią to MP zgarnie Lech i tego jestem pewien więc w Warszawie gramy o mistrza.
|
Wiele się mówi, że nasza drużyna jest rozbita psychicznie. Trudno się z tym nie zgodzić, ale nielepiej jest na Łazienkowskiej. Połowie drużyny kończą się konkrakty, szans na Mistrzostwo Polski już nie ma, styl pozostawia wiele do życzenia, do tego dochodzi kontuzja filara obrony Choto i ciągnący się w nieskończoność protest. Moim zdaniem nastroje w Warszawie po części oddają komentarze ze strony legia.net :
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Uważam, że sobotni mecz w Warszawie rozstrzygnie losy mistrzostwa. Jeśli wygra Wisła, derby będą nasze - tego jestem pewien - po ostatniej kompromitacji w Sosnowcu i "niezbyt dobrym" przyjęciu tej porażki przez kibiców nasi się sprężą i wygrają. A przypominam, że przed Lechem jeszcze wyjazd do Chorzowa (Ruch gra o puchary). Mecz z Odrą przy naszym liderowaniu to będzie formalność. Nawet takie gwiazdki nie skopią takiej szansy na mistrza w ostatniej kolejce. Jeśli jednak przegramy, lub zremisujemy tracimy mistrzostwo. Amica drugi raz nie popełni błędu sprzed roku i zmotywuje się niesamowicie, tak, że nawet grający o Europę Ruch jej nie zatrzyma. Ale to wszystko gdybanie, w niedzielę będziemy mądrzejsi. |
Cytat:
Z pełnym szacunem za całość tekstu,jednakże widzisz na boisku jakikolwiek zlepek indywidualności? Bo ja od czasów Żurawskiego,Błaszczykowskiego,Uche czy też Franka indywidualności w tej drużynie nie widzę. Prawda jest taka żę chłopaki są wypaleni.To zabrzmi radykalnie ale bez naprawde mocnego przewietrzenia szatni,nie zmieni się nic. I wierzcie mi choćby trenerem był Mourinho z tych chłopaków nie wykrzesa się już dosłownie nic. Wypada trzymać mocno kciuki i wierzyć w "dzień konia" wszystkich naszych grajków w meczu w Wawie. Są takie mecze w których zawodnikom wychodzi dosłownie wszystko. Niech to będzie ten mecz! |
Najgorsze jest to, że wiele kibiców Legii wcale nie chce aby ich drużyna wygrała z wami w sobotę. Mało osób w Warszawie chce mistrza z Poznania. Do Was się przyzwyczailiśmy, a poza tym Wy niczego w europie nie osiągniecie bo jakoś nie widzę aby Boguś wydał kilka milionów Euro abyście mieli jakiekolwiek szanse na awans do fazy grupowej. Skończycie na Levadii albo innych Vetrach jak my kiedyś, a Amica po majstrze się jeszcze wzmocni i będą mieli jakieś szanse na sukces. Sam jestem ciekaw jaki będzie wynik....
|
|
BANANWAWA- chlopcze, wyjezdzasz nam tutaj z lewadia? Przypomniec Ci co legia zrobila na litwie? Przypomne Ci. Zdemolowała stadion Vetry, a tym samym zrobila Polsce wstyd na cala europe, nie wynikami, ale dzikusami i debilizmem.
Z Legia wygramy, ten zespol w tym momencie to sredniak ligowy (nawet nie). Pozdrawiam |
Cytat:
W sprawie Choto - to jedyny obrońca Legii, który nie kopie się w czoło bo ile są warci Astiz i Kiełbowicz pokazał mecz na Bułgarskiej. O łokietku Szali już w ogóle nie wspominam. Mam nadzieję, że jednak murzyn się nie wykuruje bo w przeciwnym razie szanse Wisełki na zwycięstwo dodatkowo się komplikują. |
Cytat:
Co do drugiej części postu. Może z nami wygracie. Wcale nie twierdze, że to niemożliwe, ale skoro my jesteśmy ligowym średniakiem to Wy jesteście na dokładnie tym samym poziomie o czym świadczą zarówno żałosna gra jak i ostatnie wyniki zarówno Legii jak i Wisły. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl