Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tatuaże (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=709)

MatixNH 16.04.2010 11:27

nie wie ktoś gdzie można w Krakowie zrobić sobie tatuażyk henną? bo chciałbym na jakiś czas ponosić sobie i zobaczyć jak to by wyglądało na mnie... dzieki za pomoc

tofik 16.04.2010 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacap (Post 831659)
ja polecam salon na Grodzkiej Tattoo - Tatu.

Z tym, że dziara tam żydówka i robiła dziarę m.in ' Prosiakowi " ->

http://www.szalikowcy.com/galeria/1611.jpg

także jeśli chcecie zrobić tam stricte kibicowski tatuaż, to jedźcie lepiej do Tarnowa ;-)

Co trzeba mieć w głowie...?:shock:

MatixNH 17.04.2010 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 885395)
Co trzeba mieć w głowie...?:shock:

moze cos takiego? xD

http://img57.imageshack.us/img57/2446/ahag.jpg

LuKaS TSW 18.04.2010 21:37

http://i40.tinypic.com/dmr0va.jpg Kiełba to Twoje dzieło?

Donki 19.04.2010 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 885911)
http://i40.tinypic.com/dmr0va.jpg Kiełba to Twoje dzieło?

ZAJEBISTE !!

pan Dudi 19.04.2010 13:55

Skąd jest ten motyw smoka? Na 100% gdzieś go już widziałem... Na jakiejś wlepce?



Edit: Dobra, wiem, z wrzutu przecież.

Hetfield 22.04.2010 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 885911)
http://i40.tinypic.com/dmr0va.jpg Kiełba to Twoje dzieło?

Genialne. Ciekawe jakie koszty?

Mistel 23.04.2010 13:27

Ja postawiłem na prostotę :)

http://i40.tinypic.com/j6k6jm.jpg

Mateuusz 26.04.2010 15:03

jest moze dostepny bialy tusz do dziar?

edit. co sądzicie na temat zgodowych dziar?

Donki 26.04.2010 15:06

Mistel tak z ciekawosci ile taka gwiazda kosztuje??

węgorz2 26.04.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatixNH (Post 885385)
nie wie ktoś gdzie można w Krakowie zrobić sobie tatuażyk henną? bo chciałbym na jakiś czas ponosić sobie i zobaczyć jak to by wyglądało na mnie... dzieki za pomoc

proszę cię ... ja takie tatuaże robilem dziecią swoim 4 i 6 lat nad morzem ,kilka dni to wytrzymuje i sie wyciera ha ha...

Donki 26.04.2010 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 888844)
edit. co sądzicie na temat zgodowych dziar?

Jak dla mnie nie bardzo.
zgoda upada i co wtedy ??? :-/

matt1906 26.04.2010 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 888864)
Jak dla mnie nie bardzo.
zgoda upada i co wtedy ??? :-/

prawdziwa zgoda nie upada, BSNT?

Donki 26.04.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matt1906 (Post 888910)
prawdziwa zgoda nie upada, BSNT?

No a Wisła z Jagą nie miała prawdziwej zgody ??:p

Mistel 26.04.2010 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 888847)
Mistel tak z ciekawosci ile taka gwiazda kosztuje??

W Kulcie nawet 200 zł.

kms 27.04.2010 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 888864)
Jak dla mnie nie bardzo.
zgoda upada i co wtedy ??? :-/

To tak jak bys sobie imie swojej milosci mial wytatuaowac :P ona Cie zostawia a dziarka zostaje :)

trzeba byc mocno przekonanym do tego, wiem co mowie ;p

Mateuusz 05.05.2010 18:45

poszukuje kogos kto by wykonal dla mnie projekt dziary. szczególy priv
oraz podbijam pytanie czy jest bialy tusz?

mlody_ale_wierny 05.05.2010 18:49

jest, przynajmniej w miamii ink mieli ;D

Kamil_mchw 05.05.2010 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 893479)
oraz podbijam pytanie czy jest bialy tusz?


tak istnieje biały tusz

Mateuusz 06.05.2010 12:57

ma ktos foto dziary Gksu Belchatow 3D? ta wychadzaca spod skory jakby. bo nie moge znalezc.

KIEŁ-ba 09.05.2010 06:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 885911)
http://i40.tinypic.com/dmr0va.jpg Kiełba to Twoje dzieło?

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._6118084_n.jpg

Witam! Tak to jest skończona praca. Tatuaż mój ale dzieło Agnieszki z kultu! :p

"Skąd jest ten motyw smoka? Na 100% gdzieś go już widziałem... Na jakiejś wlepce?" - smok jest w całości mój. zapewniam Cie że nie było go nigdzie wcześniej. :-)

"Genialne. Ciekawe jakie koszty?" - pieniążków trochę poszło na to, ale dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.:-D

stawski 09.05.2010 13:24

No, Kieł-ba, podziwiam.... Sam bym sięnigdy na cośtak wielkiego nie zdecydował. Ale praca piękna.

Mistel 10.05.2010 10:02

Orinetuje się ktoś gdzie możan nabyć w Krakowie czarną hennę (bynajmniej nie dla mnie :P)?

Kaszalot 10.05.2010 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 895736)
Orinetuje się ktoś gdzie możan nabyć w Krakowie czarną hennę (bynajmniej nie dla mnie :P)?

w sklepach kosmetycznych albo u fryzjera bo babki sobie tym oczy maluja , czy tam brwi ...

KIEŁ-ba 10.05.2010 20:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 895396)
No, Kieł-ba, podziwiam.... Sam bym sięnigdy na cośtak wielkiego nie zdecydował. Ale praca piękna.

Dzięki ... :-)

LuKaS TSW 10.05.2010 20:48

KIEŁ-ba mam nadzieję że kiedyś będziesz paradował bez koszulki po mieście i Cię spotkam i obejrzę to dzieło sztuki na żywo:)

KIEŁ-ba 13.05.2010 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 896061)
KIEŁ-ba mam nadzieję że kiedyś będziesz paradował bez koszulki po mieście i Cię spotkam i obejrzę to dzieło sztuki na żywo:)


Jak to się u nas w kraju mówi : pożyjemy - zobaczymy ;-)

No ewentualnie w barze na browarze :)

Na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach!

ASecond17 03.06.2010 12:48

a ja mam pytanie do kumatych - w lutym 2008 r. robiłem sobie tatuaż w studiu Lizard Tattoo przy Grodzkiej 32, chciałem sobie zrobić drugi tatuaż w tym samym studiu, ale gdy zjawiłem się tam w tym tygodniu, to okazało się, że tam jest jakieś inne studio - Graff Tattoo. Proszę, niech ktoś napisze na priva jeśli wie, co się stało z tamtą ekipą z Lizarda? Przenieśli się gdzieś w inne miejsce w Krk czy definitywnie zamknęli i zwinęli interes???

LanceTS 03.06.2010 18:05

Wg google ich adres to: ul. Szewska 20/1 I p.

falat 05.06.2010 11:35

W Graff Tatoo też robią bardzo dobrze i w przyjemnej atmosferze, chociaż wiszą tam jakieś vlepy pejsow ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl