Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6882)

GajowyDrwal 28.01.2010 20:31

ma ktoś linka do transmisji on line?

WILU TS 28.01.2010 20:37

Niestety jak na razie dramat...Gdyby nie Szmal już ze 10 do 0 powinno być,Bielecki istna katastrofa...
ufff 3-1

Maciu¶ 28.01.2010 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 847182)
Z taka gra mamy zero szans z Francuzami i Chorwatami.

:/
niestety sprawdza sie

WILU TS 28.01.2010 20:42

Już nie dramatyzuj,mecz o nic,może im się zdarzyć,nasi jakoś cały czas grają pytę a i tak każdy wierzy do końca...

Pan Jotka 28.01.2010 20:56

Grają jak amatorzy. Wencie chodzilo o to zeby "coś" zagrali.To "coś" to aktywniejsza gra na kole, ewentualne podwajanie koła przez skrzydłowych. A my gramy na 12-13 metrze piłki w poprzek i tak naprawde nie mamy na co liczyć przy takiej dyspozycji bramkarza.
Francuzi sa technicznie jakąś epokę przed nami a my gramy straszną pytę i nie potrafimy złapać prostych piłek.

qchar90 28.01.2010 21:03

jeszcze pare dni temu było wszystko ok, teraz już jest tak źle ;/
ehhh
no coż widać w grze naszych rozkojarzenie
ich najwazniejszym meczem bedzie półfinał
mam nadzieje ze Sławek Szmal bedzie w druzynie zawodow, gra swietnie
w półfinale pewnie z Chorwatami zagramy,
kurde skutecznosc ;/

wolfy 28.01.2010 21:05

Bielecki rzuca w sytuacjach, w których nikt inny w naszej drużynie by nawet nie próbował, więc może wstrzymajcie się z krytyką.

Ale Kuchczyński spaprał kontrę...

dynek.pl 28.01.2010 21:05

tak jak Wenta powiedzial: po co wychodzilismy na parkiet ??
gdyby nie te glupie niezlapane pilki to nawet wynik moglby byc bliski, a tak

Zbyychu 28.01.2010 21:05

no, ale czego oczekiwać, jezeli marnujemy takie sytuacje, jak przy tej akcji sam na sam, co mogła dać jedenastą bramkę? ;)

WILU TS 28.01.2010 21:07

Z takim wynikiem,i z meczem równoległym trafiamy na niestety Chorwatów...

qchar90 28.01.2010 21:08

ja tym facetom ufam i wiem ze przywiozą z ME medal.
pare minut i już przekresla sie co nie ktorych;/

Pan Jotka 28.01.2010 21:08

Wyjaśnie może jakie mogą być koncepcje gry:
1) Francuzi wychodzą do nas i bronia na 9 m zatem skrzydla i kolo zabiegaja od tylu i wykrozystuja podania od rozgrywających
2) Francuzi pilnują koła i ewentualnych wbiegajacych skrzydeł zatem francuzi splaszczają obrone i nasze rozegrania walą z dystansu po gornych rejonach bramki, Bo jak widać bramkarz czuje grę na nogi i wyłapuje te piłki.
Innej opcji nie ma-piłka ręczna jest bardzo prosta grą.Aha! No i musimy trafiać sytuacje sam na sam.Inaczej to nic nie osiagniemy, Wg mnie mecz już starcony-będziemy co najwyżej gonić do końca , ale szanse niewiielki jak nie nastąpi katastrofa u Żabojadów.

bartek89TS 28.01.2010 21:11

Nie jest za dobrze, troche nas żabojady na ziemie sprowadzają...Skuteczność jest dramatycznie słaba, graja jakby "na stojąco" bez pomysłu...Dobrze Wenta powiedział chłopakom że mają grac na 100% i z jajami i nie odpuuszczać dlatego bo awans już mamy!!!!Jeśli ten mecz wygramy to pokusze się o stwierdzenie że mamy Mistrzostwo Europy :D

kosaTS 28.01.2010 21:14

Ile jest?
10znakow

born2b3k 28.01.2010 21:15

Z przebiegu 1 połowy widać, że przy tak wysokiej obronie Francuzów trzeba grać kołem. Kilka punktów zdobyliśmy już tą metodą, więc jest to jakiś pomysł.

Illargui 28.01.2010 21:16

Francuzi wcale nie grają jakoś rewelacyjnie - skuteczność mają zbliżoną do nas - tylko że niestety ilość błędów i oddanych piłek za darmo powoduje, że mają więcej okazji do strzałów.

W sporcie, to jednak naprawdę dużo zależy od nastawienia i tzw. "głowy"...

No nic, zobaczymy jak będzie dalej, ale mam nadzieję, że poprawimy grę, aby nie mieć na koncie porażki z dużą różnicą bramek przed półfinałem

bartek89TS 28.01.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 848095)
Ile jest?
10znakow

15:11 dla Francuzów..

Maciu¶ 28.01.2010 21:19

Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychiką bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.

bartek89TS 28.01.2010 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GajowyDrwal (Post 848074)
ma kto¶ linka do transmisji on line?

http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16

qchar90 28.01.2010 21:21

"gwiazdeczki" to są polscy piłkarze którzy udają ze potrafia grać w piłke nożna
ja wierze w tych facetow. wiem ze zdobeda medal.

WILU TS 28.01.2010 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 848101)
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychik± bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.

Waż słowa,"gwiazdeczki" to można pisać o naszych piłkarzach i to o wszystkich,Ci faceci nie zasłużyli na takie słownictwo.

harthausen 28.01.2010 21:22

panowie, bez czarnowidztwa w czasie meczu w którym mistrz świata , będący w doskonałej formie MUSI wygrać . Toż wiadomo, że parkiet będą gryźli bo wiedzą, że Hiszpanie nogami przebierają.

Tak naprawdę, to tylko skuteczność naszych wnerwia, bo parę rzutów musiało, no musiało wejść - a nie weszło. Inaczej by ten mecz wyglądał, ale to jeszcze nie koniec :)

dynek.pl 28.01.2010 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciu¶ (Post 848101)
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychik± bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.

dlaczego najwiecej wpisow w tym temacie jest w momencie kiedy gramy najgorszy mecz ??

swoja droga to gdzie komentator tam widzial bramke Jureckiego - przez moment mu uwierzylem, a raczej chcialem wierzyc az pokazali powtorki :D

Pan Jotka 28.01.2010 21:38

Rzadko to mówię ale sędziowie walą w chuja na całej linii. 2 minuty dla Lijewskiego z sufitu, nie widzą fauli Francuzów a co najmniej jedna kara za obronę na prostych rękach, zamiast wolnych gwizdaja przeciw nam karne, urojone faule......Ech:/
Ilośc prostych błędów indywidualnych poraża.

qchar90 28.01.2010 21:40

teraz Jurkiewicz wybił piłkę francuzowi i co?i faul zas ;/
troche rozkojarzeni
choc druga polowa momentami dobra

harthausen 28.01.2010 21:40

coś ci serbscy sędziowie zanadto po francusku świat dziś widzą.
Inna sprawa, że prócz słabej skuteczności w rzutach nasi potrafią i w obronie pańskie jaja odstawić

WILU TS 28.01.2010 21:42

Niestety mecz naszym ewidentnie nie wyszedł,bo nie ma co się łudzić że z taką fatalną grą choć remis będzie.
Mówi się trudno,pełne emocje w sobotę i głowa do góry :)

Maciu¶ 28.01.2010 21:46

Fatalnie to wyglada, jesli tak zagramy z Chorwacja to nici z medalu :/

qchar90 28.01.2010 21:55

po meczu już, co nie które straty bardzo bolą, ale tak to jest jeden traci drugi na tym zyskuje
ja wierze ze Polacy pokażą klasę w półfinale z Chorwatami. Stać ich na pokonanie Chorwatów.
Obrona jeszcze twardsza i skuteczność i mniej strat.

Kamyk 28.01.2010 21:59

Gra naszych faktycznie słaba, momentami przebłyski.
Sędziowanie śmieszne:|
Mam nadzieję, że dzisiaj nasi na luzie podeszli do tego meczu i takiej gry o finał nie pokażą.
Trzymajmy kciuki za naszą reprezentację.


Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl