![]() |
ma ktoś linka do transmisji on line?
|
Niestety jak na razie dramat...Gdyby nie Szmal już ze 10 do 0 powinno być,Bielecki istna katastrofa...
ufff 3-1 |
Cytat:
niestety sprawdza sie |
Już nie dramatyzuj,mecz o nic,może im się zdarzyć,nasi jakoś cały czas grają pytę a i tak każdy wierzy do końca...
|
Grają jak amatorzy. Wencie chodzilo o to zeby "coś" zagrali.To "coś" to aktywniejsza gra na kole, ewentualne podwajanie koła przez skrzydłowych. A my gramy na 12-13 metrze piłki w poprzek i tak naprawde nie mamy na co liczyć przy takiej dyspozycji bramkarza.
Francuzi sa technicznie jakąś epokę przed nami a my gramy straszną pytę i nie potrafimy złapać prostych piłek. |
jeszcze pare dni temu było wszystko ok, teraz już jest tak źle ;/
ehhh no coż widać w grze naszych rozkojarzenie ich najwazniejszym meczem bedzie półfinał mam nadzieje ze Sławek Szmal bedzie w druzynie zawodow, gra swietnie w półfinale pewnie z Chorwatami zagramy, kurde skutecznosc ;/ |
Bielecki rzuca w sytuacjach, w których nikt inny w naszej drużynie by nawet nie próbował, więc może wstrzymajcie się z krytyką.
Ale Kuchczyński spaprał kontrę... |
tak jak Wenta powiedzial: po co wychodzilismy na parkiet ??
gdyby nie te glupie niezlapane pilki to nawet wynik moglby byc bliski, a tak |
no, ale czego oczekiwać, jezeli marnujemy takie sytuacje, jak przy tej akcji sam na sam, co mogła dać jedenastą bramkę? ;)
|
Z takim wynikiem,i z meczem równoległym trafiamy na niestety Chorwatów...
|
ja tym facetom ufam i wiem ze przywiozą z ME medal.
pare minut i już przekresla sie co nie ktorych;/ |
Wyjaśnie może jakie mogą być koncepcje gry:
1) Francuzi wychodzą do nas i bronia na 9 m zatem skrzydla i kolo zabiegaja od tylu i wykrozystuja podania od rozgrywających 2) Francuzi pilnują koła i ewentualnych wbiegajacych skrzydeł zatem francuzi splaszczają obrone i nasze rozegrania walą z dystansu po gornych rejonach bramki, Bo jak widać bramkarz czuje grę na nogi i wyłapuje te piłki. Innej opcji nie ma-piłka ręczna jest bardzo prosta grą.Aha! No i musimy trafiać sytuacje sam na sam.Inaczej to nic nie osiagniemy, Wg mnie mecz już starcony-będziemy co najwyżej gonić do końca , ale szanse niewiielki jak nie nastąpi katastrofa u Żabojadów. |
Nie jest za dobrze, troche nas żabojady na ziemie sprowadzają...Skuteczność jest dramatycznie słaba, graja jakby "na stojąco" bez pomysłu...Dobrze Wenta powiedział chłopakom że mają grac na 100% i z jajami i nie odpuuszczać dlatego bo awans już mamy!!!!Jeśli ten mecz wygramy to pokusze się o stwierdzenie że mamy Mistrzostwo Europy :D
|
Ile jest?
10znakow |
Z przebiegu 1 połowy widać, że przy tak wysokiej obronie Francuzów trzeba grać kołem. Kilka punktów zdobyliśmy już tą metodą, więc jest to jakiś pomysł.
|
Francuzi wcale nie grają jakoś rewelacyjnie - skuteczność mają zbliżoną do nas - tylko że niestety ilość błędów i oddanych piłek za darmo powoduje, że mają więcej okazji do strzałów.
W sporcie, to jednak naprawdę dużo zależy od nastawienia i tzw. "głowy"... No nic, zobaczymy jak będzie dalej, ale mam nadzieję, że poprawimy grę, aby nie mieć na koncie porażki z dużą różnicą bramek przed półfinałem |
Cytat:
|
Przegralismy juz przed meczem. A wiece czym? Psychiką bo awans mamy juz zapewniony wiec nasze gwiazdeczki sie rozkojarzyly.
|
Cytat:
|
"gwiazdeczki" to są polscy piłkarze którzy udają ze potrafia grać w piłke nożna
ja wierze w tych facetow. wiem ze zdobeda medal. |
Cytat:
|
panowie, bez czarnowidztwa w czasie meczu w którym mistrz świata , będący w doskonałej formie MUSI wygrać . Toż wiadomo, że parkiet będą gryźli bo wiedzą, że Hiszpanie nogami przebierają.
Tak naprawdę, to tylko skuteczność naszych wnerwia, bo parę rzutów musiało, no musiało wejść - a nie weszło. Inaczej by ten mecz wyglądał, ale to jeszcze nie koniec :) |
Cytat:
swoja droga to gdzie komentator tam widzial bramke Jureckiego - przez moment mu uwierzylem, a raczej chcialem wierzyc az pokazali powtorki :D |
Rzadko to mówię ale sędziowie walą w chuja na całej linii. 2 minuty dla Lijewskiego z sufitu, nie widzą fauli Francuzów a co najmniej jedna kara za obronę na prostych rękach, zamiast wolnych gwizdaja przeciw nam karne, urojone faule......Ech:/
Ilośc prostych błędów indywidualnych poraża. |
teraz Jurkiewicz wybił piłkę francuzowi i co?i faul zas ;/
troche rozkojarzeni choc druga polowa momentami dobra |
coś ci serbscy sędziowie zanadto po francusku świat dziś widzą.
Inna sprawa, że prócz słabej skuteczności w rzutach nasi potrafią i w obronie pańskie jaja odstawić |
Niestety mecz naszym ewidentnie nie wyszedł,bo nie ma co się łudzić że z taką fatalną grą choć remis będzie.
Mówi się trudno,pełne emocje w sobotę i głowa do góry :) |
Fatalnie to wyglada, jesli tak zagramy z Chorwacja to nici z medalu :/
|
po meczu już, co nie które straty bardzo bolą, ale tak to jest jeden traci drugi na tym zyskuje
ja wierze ze Polacy pokażą klasę w półfinale z Chorwatami. Stać ich na pokonanie Chorwatów. Obrona jeszcze twardsza i skuteczność i mniej strat. |
Gra naszych faktycznie słaba, momentami przebłyski.
Sędziowanie śmieszne:| Mam nadzieję, że dzisiaj nasi na luzie podeszli do tego meczu i takiej gry o finał nie pokażą. Trzymajmy kciuki za naszą reprezentację. |
| Wszystkie daty podane s± w GMT +1. Aktualna godzina to 12:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl