![]() |
Cytat:
|
Zdjecia z meczu z Arką http://www.waszapilka.pl/galleries,192
|
Cytat:
ps: Heh Arka poraz kolejny pokazuje że jest tylko FC Amici... Pyrki mają ich w pupie a oni i tak za nimi nadal będą skakać i pajacować:lol: Wielka triada polską włada:rotfl: |
i mecz o 5 miejsce wygrany z Legią http://www.waszapilka.pl/galleries,194
|
Cytat:
|
Cytat:
FraMat - masz racje, na naszym forum srednio co 3-4 miesiace wraca temat znienawidzonej Wisly i dzieci internetu pokroju np. wojtali wyzywaja sie piszac grozne posty :) Tu jest spokojnie i wyraznie widac, ze nie interesujecie sie tym co u nas slychac. |
Cytat:
|
Nie ostatnimi tylko ostatnim "kibicu" poza tym nie bylo nic o Lechu. A, ze nie kibicujesz ani Wisle ani Cracovii to nie wiesz tak naprawde co to sa derby i jakimi prawami sie rzadza(oczywiscie derby, nie zwykle mecze z innymi druzynami),jakie jest cisnienie na wynik wsrod kibicow, wiec nie wypowiadaj sie na takie tematy.
|
Ja się tylko zastanawiam dlaczego kolega bbbnba nie dostał jeszcze bana za przekręcanie nazwy naszego klubu na naszym forum:shock:. Post do kasacji.
|
Cytat:
pytanie do moderatorów..czy zrobi któryś porządek z tym Słowikiem?? |
Cytat:
bbbnba nie rób z siebie idioty - na waszym forum wszystkie posty gdzie pisze się w miare pozytywnie o Wisle ( w temacie o sporcie, nie o Lechu, żeby bylo jasne) są usuwane (i nie wmówisz mi, że zmyślam - sam pisałem tam od czasu do czasu próbując pełnić role podobną do tej, jaką Ty chcesz pełnić tutaj - i wszystko mi kasowano, a czasami za zwykły wpis broniący Wisly i jej kibiców, banowano). Natomiast co chwilę porównujecie się do "milicjantów" i nie zaniedbujecie najmniejszej okazji, a nawet ich szukacie żeby pojechać po" milicjantach" najczęsciej naciągając fakty, więc daruj sobie. Oczywiście, że w odpowiednich tematach interesujemy się tym, co dzieje się w całej (polskiej) piłce, w tym także tym, co u was sie dzieje. Widzisz, zachowujecie się na waszym, i nie tylko na waszym, forum jak chłopstwo na salonach więc dziwisz się, że się z was nabijamy? Jesteście dla nas na razie jak nowobogaccy sprzedawczykowie, który chcą uchodzić za ideały. Ty możesz wypowiadac się tutaj swobodnie przekraczając czasami zasady dobrego zachowania sie gościa. Moje wypowiedzi u ciebie są bardzo szybko kasowane, więc odpowiedz sobie kto ma kompleksy? |
a pisząc o Wiśle telefonika pokazujesz że masz downa:P Wisłe kupił właścieciel Telefoniki ale gramy na licencji Wisły a Lech zrobił sobie fuzje z Amicą i do dnia dzisiejszego gra na licencji Amici Wronki bo z 2 ligi byście nie weszli do ekstraklasy więc zaczęliście grać jako Amica. Prawidłowo wasz klubik śmieszny nazywa się Amica/Lech Poznań. I tyle dziecko internetu..a jeśli chodzi o historie to Wisłą tylko krótki okres czasu była klubem pod panowaniem milicji i została do tego zmuszona, ale jak ktoś wam przypomina wasz "Konfidencki Klub Sportowy"(Starsi kibice w całej polsce wiedzą o co chodzi) to staracie się przeistaczać fakty. Lech w trakcie wojny jak i po wojnie był klubem kolaboranckim. Prawda w oczy kole dumnych słowików.
|
Do bbbnba - wiesz co , swoje kompleksy lecz na własnym forum :) Mam nadzieje że wasz wielki litar , robi sobie dobrze przed statuetka canal + dla najlepszych kibicow uwalajacych swoj zespol w jego rodzinnym i prawowitym miescie - WRONKACH - podczas gdy temu idzie troche gorzej :)
Podsumowujac BYLISCIE - Lechem JESTESCIE - AMICA! - BĘDZIECIE - ???? :D |
Cytat:
Salon! Przeczytaj posty swoich kumpli i ocen raz jeszcze jak wyglada ten 'salon' :lol: Niepotrzebnie znowu wdalem sie w jakies durnowate dyskusje, bo temat jest o turnieju, wiec jesli jakis szlachcic czy inny przedstawiciel salonu zechce napisac mi, jak bardzo jestesmy amika, jakie mamy kompleksy, jak nie interesujecie sie nami, jak jestescie najlepsi, albo po prostu najzwyczajniej w swiecie zbluzgac - zapraszam na pm. Wracajac do turnieju. Pod wzgledem kibicowskim stal na wysokim poziomie, glownie za sprawa wizyty Gornika, ktory zaprezentowal sie swietnie pod kazdym wzgledem. Jaga slabiutko, domyslam sie, ze ma to zwiazek z ich aktualna slaba forma wyjazdowa. Arka na swoim poziomie, czyli bez rewelacji. Pilkarsko, jak pisalem wczesniej, turniej zostal po prostu olany przez polowe uczestnikow, co mialo spore przelozenie na poziom sportowy. Foto trybun... http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f41.jpg http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60969.jpg http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60973.jpg http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60974.jpg http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/121/60937.jpg na dole Kasprzik Gornik http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f47.jpg Jagiellonia http://www.legialive.pl/photos10w/10remescup1_f82.jpg Arka http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61008.jpg http://www.lechpoznan.pl/pliki/galeria/122/61011.jpg Lech p.s. Wszystkich 'kompleksowych chuliganow' zapraszam do lektury slownika jezyka polskiego, gdzie pod haslem kompleks znajdziecie dokladne wytlumaczenie, co ten wyraz oznacza. Dalej pozostaje tylko wyciagniecie odpowiednich wnioskow, jesli z tym beda problemy zalecam lekcje w podstawowce, wieczorowo :-) Edycja p.p.s. @vabanq Przypomnij sobie mecze na waszym stadionie, w okresie, gdy byl zamkniety sektor gosci i graliscie z ktoras ze swoich kos. Nie bylo bluzgow? Skoro byly, to po co ta dyskusja, ze niby pod nieobecnosc najwiekszych wrogow mozemy sobie na to pozwolic? Czy wynika z tego, zei na meczach z Wisla i Legia, gdy sektory gosci sa zapelnione siedzimy cicho, bo sie boimy? :D |
Ja pierdziele gościu zamknij już jape...nikt takiego pajaca tu nie słucha więc po h.. się odzywasz?? Idź słowiku na swoje forum pajacować a nie tutaj "Najlepszy pod każdym względem narcyzie". Moderatorzy weźcie z nim zróbcie pożądek bo zaśmieca forum swoim płaczem. Sorry za kolejny post nie na temat ale irytuje mnie ten pajac.
|
Weźcie wy**cie tego pajaca!!!
|
Cytat:
Prekursorzy dobrej zabawy na polskich trybunach. Brakło jeszcze konkursu w napierdalanie zimnymi ogniami w sektor rodzinny. Pisz sobie dalej, hipokryto, mnie już nic nie zdziwi po tym jak zlaliście przemalowanie swojego klubu i sracie z góry na dół na to co się obecnie dzieje w WD PZPN. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie no, przecież to wszyscy mają kompleksy tylko nie ich kryształowa ferajna i bracia po szalu. Drink antywisła był przecież przejawem weny artystycznej, a kompleksów w tym nie było za grosz.
Z tym że ten drink to tylko jeden z wielu przykładów, myślę że forumowicze z Warszawy mieliby tutaj sporo do napisania. |
Ludzie co wy gadacie ?! większość z was się napina na forum ! Olać sprawe i koniec, a koleś teraz się cieszy.
Trzeba przyznać, że turniej wyszedł poznaniakom na duży plus mimo kiepskich składów. Dobry doping ekip Lecha i Górnika. Tyle. |
Cały mecz Wisła - Legia
- http://www.przeklej.pl/plik/wisla-kr...i-0007se96d1dc Cały mecz Wisła - Górnik - http://www.przeklej.pl/plik/15-01-20...i-0007tb2bpa56 |
Że jest to temat o turnieju podsumowac można całośc tak, sportowo przyzwoicie dobre ekipy ale atmosfera fatalna zostanie im organizowac swoją imprezke z Arką , i ekipami środka oraz dołu tabeli . Jeśli chodzi dobrą zabawę to już raczej Wisła i Legia im jej nie zapewni ciekawe jak poradzą sobie bez bluzgów bo raczej bluzgac nie bedą w stylu ara , ara , ara k... s....
|
Polemizując z kibicem Lokomotiwu Wronki tylko dajecie jemu i jego kolegom satysfakcję i sporo uciechy.
Gdyby Wiślak pisał na ich forum takie posty byłby zbanowany za niezgodność ideową z resztą forum.(stwierdzam fakt) Śmieszy mnie do łez , że szczegółowo odpowiadając na wszystkie hasła stawiane przez Wiślaków kompletnie pomija fakt "honorowego" bycia AMIKOWCEM a nie Lechitą. Dla czego ?? Nie ma nic mądrego (logicznego i prawdziwego) do powiedzenia w tej kwestii. ?? Turniej , jak wcześniej pisano rozgrzewkowo-podwórkowy , nie ma za bardzo co komentować. Doping klimat i kompleksy ? - Jaki pan taki kram. Ale i u nas , niestety często nie lepszy więc tu kibicowi mistrza wielkopolski muszę przyznać rację. :D |
Cytat:
|
Cytat:
http://z2.przeklej.pl/przv4191/2867e...zid=d4f62bad27 Prawdopodobnie nie masz kodeków wgranych.. mi mecz z Górnikiem normalnie działal. |
Idąc tokiem myślenia żydów i ich pyrogłowych kolegów ; Wisła to 'milicja' i odpowiada za takiego patrona w czasie komunizmu. To w takim razie Legia,Wawel, Zawisza i Śląsk odpowiadają za stan wojenny. Mało, sokistyczny Lech poznań odpowiada za inwazje na braci Czechów. Jechały ruskie czołgi w '68 po torowiskach pkp, ciągły ich lokomotywy pkp. Odpowiadają. Przykłady można mnożyć. Gratuluje poznaniakom kontaktów z imbecylami i przejęcia ich twórczego toku rozumowania.
|
Cytat:
Nie byłeś na turnieju to sie nie udzielaj. Nie lubie ich, ale przyznać trzeba, że doping był dobry. I nie pisz do mnie kto jest firmą kto miał fuzje bo jest to temat o turnieju, a nie o Amice :) |
No właśnie im chodzi tylko o to żebyśmy się kłócili między sobą !
Również pozdrawiam i tęsknie za Krakowem :( Sory za OT |
TVP Kraków - retransmisja turnieju z Poznania.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl