Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

Gibal1906 15.11.2009 21:49

uyjhuyjh

10 znaków

lol :)

simone 15.11.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 817158)
aaa przepraszam że dopytam ... a gdzie to? bo macam, macam i nic.. kantu nie ma, okrągła jakaś ta moja głowa :> a też bym chciała ze cztery literki je***ć :D

Lepiej się tego chyba pokazać nie da :P Powodzenia :D

http://i33.tinypic.com/1zmgier.jpg

amauri1990 15.11.2009 22:25

nh

oj oj, dzielnicowy motyw mi wyszedł :P

wiślaQ 15.11.2009 22:29

566y7

10 znaków

:D

martin_6 15.11.2009 23:51

2wsswx

4 znaki

Kobieta_Wislak 16.11.2009 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez simone (Post 817211)
Lepiej się tego chyba pokazać nie da :P Powodzenia :D

frtgrf5
eee no... :D szacun! działa :D

simone 17.11.2009 01:22

Trochę mnie (i tą głupią klawiaturę, bo nie chciała współpracować) to kosztowało zanim to odkryłem, ale grunt, że działa :D

felipe 17.11.2009 16:42

jnh


............

Jaśmin 17.11.2009 16:54

a co mi szkodzi

krtfgvb

przyznaje że zrobiłem to na dwa razy :)

DeadOrAlive 17.11.2009 17:01

'pa usf
10 znaków

Prezydentowa 17.11.2009 17:33

\3

oraz

http://img340.imageshack.us/img340/921/beztytuudv.png


Eh....laptopy




(WYbaczcie rozciągnięcie strony)

bartek89TS 20.11.2009 12:46

7uyjh6
10 znaków

Nowohucianin^^ 20.11.2009 12:59

rtfgv5

....

Jean_Paulista 20.11.2009 13:09

y6t7hhgtyrfgvb

oskar TS 20.11.2009 13:51

765 trio6tr5yuj

Nawet mi napisal powstal "trio" :D:rotfl:

tomo 20.11.2009 15:29

bhhjmm

Na zakończenie pracy i rozpoczęcie weekendu !! :D

szprotson 20.11.2009 15:39

u88tt5tt,w

Proud 20.11.2009 15:54

hyggtf


10znakow

Wisła Prokocim 20.11.2009 18:24

tyhgfjuiiu
10 znaków

kadziolek1906 20.11.2009 18:46

uuuuyyy7uhrft5uyh7y


weekend

Charlie 20.11.2009 18:54

ju8yh

...........

KrystekABG 20.11.2009 19:50

78879

10znakow

dawidex44 20.11.2009 20:29

Stare, ale jare:D

mjn mnm

Joshua TS 20.11.2009 20:55

uijk89ok

Ihaaaaaaaaaaaaa:rotfl:

bearex 20.11.2009 20:56

hgy67ujhgh


lol :D

bartek_lgft 20.11.2009 22:47

uyjh

........

kers1906 20.11.2009 23:35

cyhikouij7657

CelticusABG 20.11.2009 23:50

67yu67yt5454trfgv

holender 21.11.2009 00:25

tgfuyhjhgjh

Tylko_Wisła! 26.11.2009 19:31

vfgb
:D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:15.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl