![]() |
|
No spoko spoko, tylko z tego co tam widziałem to boisko piłkarskie się raczej nie zmieści więc po częsci żenada mimo wszystko
|
Cytat:
|
Wizki i makieta nowego stadionu w Białymstoku (za SCC, lukash123), jak dla mnie- cudeńko:D
http://websky.pl/~lukas/estadio/13.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/15.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/14.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/5.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/12.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/16.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/4.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/6.jpg http://websky.pl/~lukas/estadio/9.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
po 2. ludzie z forum skyscrapercity też piszą żę jest to stadion wyłącznie żużlowy Cytat:
|
Jak dla mnie stadion Jagi bez rewelacji.
Ot druga Warszawa, trzecie Kielce.... Wszystko praktycznie na 1 kopyto. |
Cytat:
A według mnie wcale nie. 1. Nie od dziś wiadomo, że Toruń to przede wszystkim żużel. Ne mecze przychodzi po 15k ludzi, boję się pomyśleć ile chodzi na piłkę. To kto by ten stadion miał zapełniać??? Liczyć na mecze reprezentacji??? Przy obecnie budujących się stadionach na Euro raczej pewne jest, że nikt Torunia na poważnie nie brałby pod uwagę. 2. Jeśli w środku toru miałoby się zmieścić boisko piłkarskie to wychodzi tzw. "lotnisko", czyli tor bardzo długi. Widocznie w Toruniu stwierdzono, że chcieliby tor krótszy i bardziej techniczny. W Tarnowie boisko się mieści w środku a i tak narożniki praktycznie stykają się krawędzią toru żużlowego. Tak że często piłkarz musi wejść na tor żeby wykonać rzut rożny. |
Cytat:
1. Albo budujesz dobry tor albo boisko do piłki nożnej. Każda próba połączenia tych dwu to wywalanie pieniędzy w błoto. 2. W Toruniu piłkarze grają na innym zmodernizowanym stadionie łaczącym funkcje lekkoatletyczne i piłkarskie bez szkody dla żadnej z nich. 3. Na piłkę tam przychodzi po 600 - 1000 osób. Na żuzel 10 tys+. Co jest najpopularniejszą dyscypliną widać. |
Jesli chodzi o ten budujący się stadion w Toruniu, to można brać też po uwagę że może stać sie on areną mistrzostw europy seniorów jak i juniorów, kto wie. w Monaco też jest taki kameralny stadion i Finał Superpucharu Europy w piłce sie na nim odbywa, to tez na takim w Toruniu mogli by jakąś impreze żużlową zorganizować.
|
Cytat:
projekt dużo ładniejszy, po prostu ładny i nie skomplikowany, dach zaraz nad trybunami, a krzesełka w barwach Jagi - cudo. |
A ten stadion Jagii będzie od podstaw budowany ?
|
Cytat:
Białystok - full wypas. |
Cytat:
|
co do skladanych krzesełek to nie jestem przekonany...stadion jak jest pusty to ladniej wyglądają te tradycyjne...a u nas jak już są tradycyjne to na całości powinni zrobić tradycyjne...
tak naprawde najlepiej jakby na D nie było w ogóle krzesełek...wtedy i my byśmy skorzystali bo tańsze bilety, i pikniki by nie chodziły na D. Ale wiadomo na Euro muszą być. |
Jaka bedzie pojemnosc tego stadionu w Bialymstoku?
|
Bodajże 25tys. Stadion dobry. Z tego co wiem kibice Jagielloni wynegocjowali żeby trybuny za bramkami były jedno poziomowe bo to ułatwia robienie lepszych opraw :) Pierwotnie cały stadion miał składać się z dwóch poziomów. Stadion mi się bardzo podoba przynajmniej nie są to drugie Kielce i Warszawa.
|
Białostocki stadion ładny. To może kwestia gustu ale czy nie lepiej tak stosunkowo mały (22,5 tyś.) stadion prezentuje się bez dzielania na poziomy, coś na wzór Olympiakosu http://www.liga-mistru.com/images/sta_olympiakos
Szczególnie ze na tym stadionie Skyboxów nie widać w tej przerwie ;) wiec ten łacznik jak za bramkami mogli w tej korekcie projektu wszedzie zrobić |
Dokładnie Szymek. Przy takich pojemnościach lepiej stadiony prezentują się jak są jedno poziomowe. Stadion Legii nie jest zły ale mi osobiście nie podobają się te dwa poziomy trybun. Stadion Zagłębia Lubin fajny tylko ten napis 'Zagłębie' trochę źle wyszedł ale da się przeżyć :p Ogólnie w 2012 w naszej lidze może być naprawdę dobrze pod względem stadionów. Tylko na Śląsku coś słabo idzie bo oprócz projektu stadionu Górnika i Śląskiego nikt chyba nie ma żadnych planów.
|
fajna animacja stadionu we Wrocławiu na Euro 2012
http://www.youtube.com/watch?v=Ul-iJ...layer_embedded |
|
Kurde no może się czepiam. Nie znam się na budownictwie ale cały stadion mi się podoba ale ten dach z blachy karbowanej to normalnie zalatuje totalną amatorszczyzną. Nie ma innych, lepszych materiałów niż taka blacha jak na komórkach?
|
Dokładnie, tak się zastanawiam, jak to będzie gdy zacznie padać deszcz, bo wydaje mi się, że jeden wielki huk...
|
Tez nie znam się na budownictwie, ale wyłożyli ten dach czymś od góry, żeby zapobiec właśnie temu hałasowi podczas deszczu. Ale wedlug mnie tez troszke dziwnie się prezentuje taka blacha...
|
Cytat:
|
Na Tottenhamie z takiej samej blachy mieli dach, nawet gdzieniegdzie na pordzewiały wyglądał.
|
Dach jest chyba z plyty azbestowo-cementowej. Sam stadion wyglada przytulnie, tylko po co te przerwy z tylu miedzy dachem a siedzeniami? Przewieje wszystkich.
|
Cytat:
|
Mnie ten stadion na kolana nie rzuca, ale niech takie wszystkie będą to będzie dobrze .
W porównaniu z poprzednim to jest i tak "kosmos". Cena i pojemnośc rozsądna , i przyznam że postęp robót jest spory. Szczere gratulacje(chociaż ich nie lubię, hehe). |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl