Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5752)

wislacki 17.05.2009 17:04

Pierwsza połowa nie różni się specjalnie od tej z Gliwic, czy Bytomia, tylko wynik inny.

Mam nadzieje, że trener znów świetnie zmotywuje chłopaków i przycisną w drugiej części

roni_nh 17.05.2009 17:05

wakacjewlodzi to nie lepiej już na sopcascie?

sop://SOPCAST.SOCCER-LIVE.COM.PL:3912/11028

Jaroo1 17.05.2009 17:10

Felipe nie nie wyklucza sie, ja tez uwazam ze gramy słabo ale nie bede płakał na Naszych pilkarzy, tym bardziej ze to jest forum Wiślackie. Wiem ze mozna krytykowac ale troche wyhamujciebo Wisła wygra, zdobedzie majstra i wszyscy krytykanci bede chwlaic Wisłe

Rabi86 tak trzeba oceniac realnie klase druzyny ale nie w ten sposob co tutaj wiekszosc. Mowia ze Wisła gra zle, ze lepiej to oni se graja na podworku, ze w 4 lidze graja lepiej. To k... czemu ta 4 liga to 4 liga a nie ekstraklasa? To czemu jak gracie na podworku lepiej niz najlepsi pilakrze w Naszym kraju to nie jestescie gwiazdmai footballu. Ja rozumiem rozgoryczenie ale az takie. A poza tym juz sie troche tego forum naczytałem i powiem ze taki ublizanie druzynie, czy to co sie tutaj naczytalem na temat Łobo to jest frajerstwo zwykle. Jak mozna swojego wyzywac. Juz troche zbaczam z tematu ale jak po Łobodzinskim jedzie pol forum to zaraz to smao bedzie o Wisle, przegrmay 3 mecze pod rzad teraz i tez bedzie Wisła ty k..., tak? To jak tacy kibice tu sa to ja dziekuje

PS jeszcze co do tego stylu. Raz s atakie mecze ze sie ładnie gra jak z Piastem a mimo to wynik lipa, raz sie gra brzydko a mozna wygrac, a raz sie gra zle i sie przegrywa, i inaczej nie bedzie bo Wislacy to nie wirtuozi footballu jak Hiszpanie czy inni Anglicy. W Polsce graja zwykli kopacze ktorzy jakby poslzi nawet do srednich zepsolow w ligach zachodnic to beda tam grzeli ławe, nie wymagajcie swiec od nich za duzo bo ta sa pilkarze dobrzy tylko na nasze poslkie warunki a wszedzie indziej by sie nie przebili do wielkiej pilki!!

Bronex 17.05.2009 17:13

Powiedzmy sobie szczerze Wisła prezentuje wielkie nic w grze ale jakoś prowadzi , jeżeli w drugiej połowie nie siądziemy na rywala to ŁKS spokojnie to zremisuje... (albo nawet wygra). Grają przerażająco słabo nasi bez pomysłu.

Raporter 17.05.2009 17:16

zmiencie tego Ćwielonga


no:),...............

wojtek90059 17.05.2009 17:16

Jeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!:d

FredzIo 17.05.2009 17:16

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest Cwielong Nareszcie Haha Hahah Hahaa

diablo885 17.05.2009 17:16

Cwielong!!:)

kpn 17.05.2009 17:17

Cwielong!!!!!!! chociaz raz hehehe brawo!

Galileo 17.05.2009 17:17

kto jeszcze z Was myśli o remisie ??

tego meczu nie możemy już przegrać, ani zremisować :)

brawo :)

Pivek_ŚWL 17.05.2009 17:17

zajebiscie wkoncu fajna akcja:)

Musiek1906 17.05.2009 17:17

Utrzymac ten wynik lub strzelic na 3:0 i juz bedzie po meczu :)

Nehiar 17.05.2009 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Raporter (Post 729458)
zmiencie tego Ćwielonga


no:),...............

Zmieńcie, zmieńcie :lol::rotfl:

Skoro Ćwielong nawet strzela to musimy to wygrać

koyoot 17.05.2009 17:19

Heh mialem pisac ze Cwielong dzisiaj gra slabiutko a tu prosze:).

DrewniaQ 17.05.2009 17:19

Grają jak.. Legia. Usypiają przeciwnika, nie wyróżniają się, a strzelają. Może taka taktyka?

M.C (nowy kleparz) 17.05.2009 17:19

Ja i tak widze miejsce dla Ćwielonga w pucharze grabki z trampkarzami młodszymi!!

Jaroo1 17.05.2009 17:20

Jupi!!! O włąsnie co do gry to taka mysl. Mi sie własnie bardziej podoba Wisła ktora gra słabo a jak ma okazje to ja wykorzystuje niz Wisła ktora tworzy akcje a pod bramka jest nieporadna jak dizecko...

Stavanger 17.05.2009 17:20

Do przodu, Wisła! Brawo Piotrek Ćwielong, należała się jemu brameczka. Uff, ciśnienie schodzi.:-)

kucharz_77 17.05.2009 17:20

Przestańcie pier...lić, dwa strzały dwa gole, czego chcieć więcej.
Jest końcówka sezonu, tu liczą się 3 pkt, a nie piękno gry...
Pepe wreszcie!!!!

p e t e r 17.05.2009 17:20

Już miałem napisać: "Do tej pory broniłem każdego występu Ćwielonga, ale w tym meczu pokazuje, że nie zasługuje na pierwszy skład". Oby ta bramka dodała mu wiary we własne umiejętności.

kpn 17.05.2009 17:21

ALe tez ładna asysta popisal sie Brozio, nie zapominajcie :)

tommiyacht 17.05.2009 17:23

co oni mają za spikera, Peje ?

rzuty rozne to my wykonujemy na poziomie a-klasy

wojtek90059 17.05.2009 17:25

Ale Mały się postawil Hajcie:D Jest gość:)

KuLwIk 17.05.2009 17:25

Odgłosy małp do Marcelo. Powinna być kara i skończy się chamstwo.

harthausen 17.05.2009 17:27

niech jeszcze Brozio coś włoży, bo mu korona snajpera ucieknie :)

Pansław 17.05.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 729469)
Grają jak.. Legia. Usypiają przeciwnika, nie wyróżniają się, a strzelają. Może taka taktyka?

Nie, po prostu taka jest piłka. Wygrywa ten, kto wykorzystuje okazje, jakie ma, a nie ten, kto je tylko stwarza bez oczekiwanego efektu. :)

Stavanger 17.05.2009 17:28

Przecież pewnie pan obserwator nic nie słyszy. Ale jakby u nas tak było, to zaraz afera. A Marcelo niech walnie im bramkę za to chamstwo. Komentatorzy beznadziejni.

skeba 17.05.2009 17:31

Czemu on zmian nie robi, wpuść Jirsaka i Beto, jest spokojnie, niech się ogrywają.
Syndrom Janasa

kpn 17.05.2009 17:32

Pepe !!!!! Było wylozyc Brozkowi..

tommiyacht 17.05.2009 17:33

Diaz to mnie poprostu w****ia , jak on zwalnia gre to masakra


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl