Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23. kolejka] WISŁA Kraków - JAGIELLONIA Białystok, sobota 11.04.2009 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5614)

sayek89 11.04.2009 09:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paihiwo (Post 706888)
A Wisła nie jest już tą Wisła przed,którą drżała cała liga tu żadne 5:0 z ubiegłego sezonu się nie powtórzy nie doceniacie rywala abyście się nie zdziwili po meczu....
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Dokładnie, co jak co ale to właśnie Jaga poczyniła znaczący postęp w grze, a nie my. Mecz ciężki, liczę na 1:0 lub 2:1 dla nas.

Rustin 11.04.2009 10:12

Wygramy ten mecz 2-0, gole strzelą obrońcy bądź Boguski :P Innej opcji nie widzę, szkoda mi tylko Cebanu, bo Skorża mimo, że dużych szans nie mamy to i tak trzyma się swoich talentów w osobach Pawełka, Łobodzińskiego czy też Beto. Odesłać ich na trybuny, może poczuliby, że nie są w 3 lidze na Cyprze. Biorą tacy kilkaset tysięcy a ja na bilet nie mam ;]

Pajo1906 11.04.2009 10:45

Wazny Mecz Wisełki, jednak powinnismy wygrać,nawet po męczarniach ale wygrać!

Mam Pytanie, nagram Bramki LIVE i trzeba je zapodawać tutaj czy moze w innym dziale/temacie ?

Wasiu 11.04.2009 11:27

Możesz albo w tym temacie, albo w którymś z tych:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=789&page=274
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...974#post706974

Niekoniecznie we wszystkich naraz.

maksinho 11.04.2009 11:49

Ej wiecie plus, minus gdzie będą kibice Jagi ??

grogoriogreg 11.04.2009 16:10

No i Hermes z Bruno w 1 składzie - zasłona dymna Probierza
JJJBG

Emilio 11.04.2009 16:36

1:0 :D
A tak właśnie dzisiaj przed meczem sobie pomyślałem - Strzelił Singlar, Głowacki to dzisiaj Baszczu :D

Nehiar 11.04.2009 16:36

Baszczu :) Szkoda że nie mogę być na tym meczu :/

Styk83 11.04.2009 16:38

Grosicki jest zawodnikiem Jagi czy Legi?Musimy wygrac!!czuje wtope Lecha

jaitylkoja 11.04.2009 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maksinho (Post 706989)
Ej wiecie plus, minus gdzie będą kibice Jagi ??

mieli być na E

zenobiusz27 11.04.2009 16:52

Widać sporo osób w "pszczółkach" na dole sektora E4 (nawet dopingują)

buczo1985 11.04.2009 17:03

jak narazie nasza siła rażenia straszliwie chaotyczna... Boguski fatalne ma straty;/

Styk83 11.04.2009 17:10

abysmy jakos glupio bramy nie dostali do szatni,Wtorka bym wposcil na druga polowe i dostatecznie ich zmotywowal:)

El'kabat 11.04.2009 17:12

W szatni solidny opier.. od Skorzy,Boguski chodzi dzis po tym boisku jak lsniety...

harthausen 11.04.2009 17:29

na łatwe sfrajerowanie się Lecha nie ma co liczyć. Już prowadzą. Na siebie liczyć, wystarczy.

rafalek 11.04.2009 17:29

Powiem szczerze, że nie poznaję kilku zawodników - w pozytywnym jak i negatywnym tego słowa znaczeniu.
Bardzo podoba mi się Zieńczuk i Marcepan...nieźle Pepe..
Dramatycznie gra i Boguski i Małecki. Nie potrafią przyjąć piłki, a jak już przyjmą, to źle podadzą.

Trzeba uspokoić grę, więcej przerzutów z jednej na drugą stronę. rozciągnąć ich obronę, a będzie dobrze.

bonawentura 11.04.2009 17:32

a niech nas frankowski roz.......i i strzeli nam 3 bramki. ble ble ble.

harthausen 11.04.2009 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matthewG (Post 707158)
a niech nas frankowski roz.......i i strzeli nam 3 bramki. ble ble ble.


ja bym już tę flaszkę odstawił na tyle daleko, byś jej ze stołeczka przed kompem nie dosięgnął. Zresztą w Wielką Sobotę nie wypada za dużo pobierać, wystarczy tyle, by Wisełce dobrze a nie źle życzyć :D

Blacha92 11.04.2009 17:49

Ćwielong to sie nie nadaje na napastnika

Styk83 11.04.2009 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 707169)
Ćwielong to sie nie nadaje na napastnika

na pomocnika,czemu Niedzielana nie chce trener sprawdzic?idealny moment

As 11.04.2009 17:51

Cwielong znowu dobry mecz i zowu bez bamki, co ten chlop marnuje to historia.
Jak sie w koncu przelamie to nie mam watpliwosci, ze bedzie z niego drugi Zuraw!

MS Wiślak 11.04.2009 17:51

Ja mam podobne zdanie jak kolega.

Kluvi 11.04.2009 17:52

moim zdaniem Boguski powinien sobie odpocząć bo chyba jest nie w formie...

Blacha92 11.04.2009 17:57

Mówię Wam , za chwilę wejdzie Beton. Idealny moment dla Wtorka a Maciek wpuści Beto:D

harthausen 11.04.2009 18:11

całkiem niezłe okazje nasi potrafią spartolić. I wychodzi na to, że nie ma co na Pawełka narzekać, na razie adrenaliny nie podniósł, wręcz przeciwnie.

Edytka : ciężko uwierzyć , ale Piast wyrównał.
Oby się to utrzymało i oby Craxa (jaka by ona nie była) dzielnie broniła honoru Krakowa. Bo przecież Kraków najważniejszy :)

Styk83 11.04.2009 18:11

z Lobodzinskim w skladzie to jak w dziesieciu grac,Pepe o klase lepszy tyle ze nie skuteczny jak na razie. Piast 1-1 Lech

martinius028 11.04.2009 18:11

No zaraz zobaczymy...
Pawełek dzisiaj bardzo pewnie

bonawentura 11.04.2009 18:13

Franek to się boi chyba piłki dotykać, że nie ma gola, czy nasi tak fantastycznie grają? Bo nie widzę meczu, więc nie wiem do końca jak to jest?

Styk83 11.04.2009 18:16

Franek dobrze kryty,obroncy przecinaja wiekszosc pilek prostopadlych i wsumie Franek nie mial okazji do strzalu,Lobo 100% sytulacje zmarnowal

Blacha92 11.04.2009 18:17

Trzeba Łobo na napastnika przekwalifikować :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl