![]() |
Cytat:
|
Wygramy ten mecz 2-0, gole strzelą obrońcy bądź Boguski :P Innej opcji nie widzę, szkoda mi tylko Cebanu, bo Skorża mimo, że dużych szans nie mamy to i tak trzyma się swoich talentów w osobach Pawełka, Łobodzińskiego czy też Beto. Odesłać ich na trybuny, może poczuliby, że nie są w 3 lidze na Cyprze. Biorą tacy kilkaset tysięcy a ja na bilet nie mam ;]
|
Wazny Mecz Wisełki, jednak powinnismy wygrać,nawet po męczarniach ale wygrać!
Mam Pytanie, nagram Bramki LIVE i trzeba je zapodawać tutaj czy moze w innym dziale/temacie ? |
Możesz albo w tym temacie, albo w którymś z tych:
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...t=789&page=274 http://www.wislakrakow.com/forum/sho...974#post706974 Niekoniecznie we wszystkich naraz. |
Ej wiecie plus, minus gdzie będą kibice Jagi ??
|
No i Hermes z Bruno w 1 składzie - zasłona dymna Probierza
JJJBG |
1:0 :D
A tak właśnie dzisiaj przed meczem sobie pomyślałem - Strzelił Singlar, Głowacki to dzisiaj Baszczu :D |
Baszczu :) Szkoda że nie mogę być na tym meczu :/
|
Grosicki jest zawodnikiem Jagi czy Legi?Musimy wygrac!!czuje wtope Lecha
|
Cytat:
|
Widać sporo osób w "pszczółkach" na dole sektora E4 (nawet dopingują)
|
jak narazie nasza siła rażenia straszliwie chaotyczna... Boguski fatalne ma straty;/
|
abysmy jakos glupio bramy nie dostali do szatni,Wtorka bym wposcil na druga polowe i dostatecznie ich zmotywowal:)
|
W szatni solidny opier.. od Skorzy,Boguski chodzi dzis po tym boisku jak lsniety...
|
na łatwe sfrajerowanie się Lecha nie ma co liczyć. Już prowadzą. Na siebie liczyć, wystarczy.
|
Powiem szczerze, że nie poznaję kilku zawodników - w pozytywnym jak i negatywnym tego słowa znaczeniu.
Bardzo podoba mi się Zieńczuk i Marcepan...nieźle Pepe.. Dramatycznie gra i Boguski i Małecki. Nie potrafią przyjąć piłki, a jak już przyjmą, to źle podadzą. Trzeba uspokoić grę, więcej przerzutów z jednej na drugą stronę. rozciągnąć ich obronę, a będzie dobrze. |
a niech nas frankowski roz.......i i strzeli nam 3 bramki. ble ble ble.
|
Cytat:
ja bym już tę flaszkę odstawił na tyle daleko, byś jej ze stołeczka przed kompem nie dosięgnął. Zresztą w Wielką Sobotę nie wypada za dużo pobierać, wystarczy tyle, by Wisełce dobrze a nie źle życzyć :D |
Ćwielong to sie nie nadaje na napastnika
|
Cytat:
|
Cwielong znowu dobry mecz i zowu bez bamki, co ten chlop marnuje to historia.
Jak sie w koncu przelamie to nie mam watpliwosci, ze bedzie z niego drugi Zuraw! |
Ja mam podobne zdanie jak kolega.
|
moim zdaniem Boguski powinien sobie odpocząć bo chyba jest nie w formie...
|
Mówię Wam , za chwilę wejdzie Beton. Idealny moment dla Wtorka a Maciek wpuści Beto:D
|
całkiem niezłe okazje nasi potrafią spartolić. I wychodzi na to, że nie ma co na Pawełka narzekać, na razie adrenaliny nie podniósł, wręcz przeciwnie.
Edytka : ciężko uwierzyć , ale Piast wyrównał. Oby się to utrzymało i oby Craxa (jaka by ona nie była) dzielnie broniła honoru Krakowa. Bo przecież Kraków najważniejszy :) |
z Lobodzinskim w skladzie to jak w dziesieciu grac,Pepe o klase lepszy tyle ze nie skuteczny jak na razie. Piast 1-1 Lech
|
No zaraz zobaczymy...
Pawełek dzisiaj bardzo pewnie |
Franek to się boi chyba piłki dotykać, że nie ma gola, czy nasi tak fantastycznie grają? Bo nie widzę meczu, więc nie wiem do końca jak to jest?
|
Franek dobrze kryty,obroncy przecinaja wiekszosc pilek prostopadlych i wsumie Franek nie mial okazji do strzalu,Lobo 100% sytulacje zmarnowal
|
Trzeba Łobo na napastnika przekwalifikować :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl