![]() |
Dobrze, że mecz odbywał się we Wrocławiu bo szulc będzie miał blisko do aresztu...
|
Sędzia popsuł widowisko, ale trzeba zauważyć dwie rzeczy - dobrą grę Śląska (a druga bramka to cudo) i słabą naszą.
|
Cytat:
|
Dzisiaj zagraliśmy słabo , liczyłem po cichu na ten remis, lecz sędzia rozwiał moje wątpliwości.Dobra ... odniosę się do gry Wisły do utraty 2giej bramki. Bardzo denerwowało mnie patrzenie jak objeżdżani byli nasi obrońcy przed polem karnym przez piłkarzy Śląska, nasi piłkarze odstawali szybkością oraz determinacją ,czasem straty piłki w postaci podania do przeciwnika doprowadzały mnie do szału , później zmiany ,bramka na 2:1 .Sądziłem ,że może jakoś strzelą tą drugą bramkę ,aż tu warszawiak daje 2 czerwone kartki , i nagle pomimo tego ,że gramy w 9 widać zdeterminowanie,że biegają ,widać chęci .Tego momentami nie było widać w tym meczu...Co do bramkarza to niestety , ale potrzebujemy lepszego .
|
No niestety ale Mariusz znowu sie nie popisal przy pierwszym golu. Fakt ze Marcelo zawalil, ale ta pila byla do wybronienia. PANIE BEDNARZ POTRZEBUJEMY BRAMKARZA....... Gratulacje dla Slaska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mecz przegrany po bledach bramkarza i obroncow. Co do sedziego, to zepsul widowisko. Chociaz sie nie dziwie bo to szuja warszawkska......
|
Odnosnie osoby trenera mam jedna zasadnicza krytyczna uwage. Ubolewam, iz bezrefleksyjnie powiela stale ten sam kosztowny blad, wystawiajac Piotra Brozka na lewej pomocy. Z niepokojem zastanawiam sie jak dlugo to jeszcze moze potrwac i czy tak jak w przypadku Lobodzinskiego pan Maciej zamierza branac w zaparte przez kawal czasu? Sluchajac przedmeczowej konferencji i rozplywania sie w niej nad rzekomo ogromnymi wlaorami ofensywnymi Piotra, odnioslem wrazenie, iz Skorza swoje wnioski oparl na meczu z rezerwami Piasta w PE. Mam nadzieje, ze po wnikliwym przeanalizowaniu dzisiejszego meczu, wnioski z niego plynace potraktuje bardziej miarodajnie.
Wiele osob smieje sie ze Smudy i z jego tzw."nochala", ktory stanowi wartosc nie do przecenienia jesli chodzi o podejmowanie mniej lub bardziej kluczowych decyzji. Ale moze rzeczywiscie cos w tym jest ? Czasami odnosze wrazenie, iz Skorza aby sie do czegos przekonac lub cos sobie uswiadomic, potrzebuje nauczki, potrzebuje wsadzic palec pod pile by go stracic i jednoczesnie zdac sobie sprawe z tego, ze rzeczywiscie jest ona ostra. Coz, widocznie nie mozna zapominac, ze to jest ciagle bardzo mlody trener i jeszcze dlugo bedzie sie uczyl. |
no niech mnie trafi...
ten mecz w którym przeciwnik postawił silniejsze warunki pokazuje nasze słabości.. Brożek w słabszej formie = brak goli Jirsak i Boguski bez formy = brak kreatywności ! w ataku Pawełek błąd = przegrana reasumując->najsłabszy mecz od ho-ho . sytuacja kadrowa podkreśla potrzebę zakupów zimą... |
Cytat:
Na Pawła nie ma co najeżdżać. Sam Brożek do tej pory się bronił,że jest dobrze przygotowany pod względem fizycznym,tak dzisiaj sam się przyznał,że jest już zmęczony. I nie ma się co dziwić,jak on gra po 90min i do tego jeszcze reprezentacja,a strzelanie goli jest w sumie tylko na jego głowie. W lidze+ stwierdzili,że kartek być nie powinno. |
Cytat:
|
Takie charaktery też są potrzebne i tyle w temacie.
|
Śląsk wcale nie grał dobrze, jakby się mogło wydawać, to poprostu my słabo zagraliśmy...
Sędzia zrobił nas w bambuko jak nic. Ci co mówią, ze Sobol mógł siedzieć cicho, to mam takie do nich pytanie, czy was jak ktoś chce wykiwać to siedzicię cicho i przyklaskujecie temu, czy idziecie z mordą ? Nie wiadomo co powiedzieli Sobol i Baszczu, jednak mają oni ostry język.. Ale za ostatnie 10 minut podziwiam Wisłe, grając w 9 zagrali chyba lepiej niz cały mecz, niestety. Jednak mając w Wisłe w sercu dalej wierze w mistrza, bo przecież jeszcze 15 kolejek :) Ps. Chyba ławka działa mobilizująco na Łobo i Zienia, bo widać u nich poprawe gry. Ps2. Podobno mamy się wzorować na Liverpoolu skoro pan Maciej jest fanem Beniteza... to czemu gramy cały czas długie piłki ? |
Wisełko , dlacego od dłuższego czasu "gramy swoje"? tj wrzutki-balonówki" na nikogo, ewentualnie na niezastapionego Brozia, kiwki bezproduktywne, tzw.koronka czyli szukanie potencjalnej lepszej pozycji 5 ! metrów od bramki rywala? Strzały? też nam nie wychodzą, ogólnie Wisełko przeciętniejemy.!
Ps. A ja swoje;Kamil Kosowski wróć!.. Nad naszym M.Pawełkiem nie będę sie pastwił...... |
Sobolewski i Baszczyński są niereformowalni, ale szkoda się tu strzępić, bo i tak nikt ich nie zmieni.
Naszym największym problemem jest to, że w tej rundzie mamy jednego z najgorszych bramkarzy w lidze. Chyba żadnej drużynie gracz z tej pozycji nie zawalił tyle punktów. |
To jest tak, sędzia dupa wołowa, ale tacy doświadczeni gracze jak Sobol i Baszczu, mogli ugryźć się w język.
Sądzę że byście wygrali, a przynajmniej zremisowali ten mecz, gdyby nie ich gorące głowy i sędzia lama. |
Z Warszawy, a potrafi napisać do rzeczy ;-)
|
Cóż można powiedzieć po takim meczu?
Wszystko było by ok gdyby choć 2 sytuacje zostały wykorzystane. Czy Wisła gra tragicznie? Nie uważam by grali tragicznie. Poprostu Wisła gra nieskutecznie. Jeśli gola nie strzeli Paweł Brożek... nikt nie potrafi tego zrobić. Jeśli chodzi o same założenia taktyczne i ich wypełnianie na boisku nie wygląda to najgorzej, bo Wisła grać potrafi i jeśli chodzi o atak pozycyjny wygląda to całkiem dobrze. Piłkarzom brakuje na boisku serca. Ich nonszalancja, niechlujność i brak zaangażowania przez 90 minut przekłada się na porażki, które w tym sezonie Wisła odniosła. W tym meczu, podobnie jak i w meczach z Lechem, Legią, ŁKSem widać było jak naszym chciało się biegać. Niestety na stojąco się nie da wygrać. Piłkarzom brakuje motywatora! Pozatym Wisła nie potrafi przegrywać... w momencie gdy nie jest dobrze gubią się na boisku, nie wiedzą sami co mają zrobić, a złość po straconych bramkach wyładowują poprzez chamskie faule i pyskówki. Lokomotywa miała pędzić po majstra, jednak chyba ktoś coś w tej maszynce popierd... i przestawił jedną zwrotnice. Miejmy nadzieje, że sami dojdą do tego co jest nie tak, bo ten skład stać na majstra, tylko nikt nie potrafi zdiagnozować co jest przyczyną takich a nie innych wyników. |
Cytat:
Wisła gra toporną piłkę? Wisła gra najlepszy atak pozycyjny w lidze! Jesli drużyna grająca w 9 praktycznie rozgrywa cały czas piłkę do przodu i utrzymuje się przy niej to znaczy, że przerasta pod względem opanowania tego elementu gry i ambicji oraz determinacji, rywala o dwie długości. Niestety brak skutecznych napastników. Tylko tego (w ofensywie) nam dziś brakuje. Gdybyśmy mieli jednegio Żurawskiego czy Frankowskiego, bylibysmy dzisiaj kilka punków przed resztą stawki. Tylko niedograne sprawy personalne sprawiają że tak nie jest |
Cytat:
|
A na tym forum tak bronili tego Sobola i Baszcza... A to, że faulu nie było to nie ma specjalnego znaczenia, bo kartki były za pukanie w czoło.
Za dużo w tej drużynie zależy od Brozia i to się dzisiaj zemściło. Paweł jest już przemęczony, a mimo to Skorża i tak go wystawia. Nie wiadomo dlaczego od początku nie zagrał Niedzialan, a dopiero w 60 min. mógł wejść Brozio efekt byłby dużo lepszy. Skorża źle też zrobił zmieniając Jiraska zamiast Sobola. O Ostrowskim już napisalem, więc nie będę się powtarzał. |
Prawda jest taka , że w co poniektórych meczach Wiślacy zaczynają grać albo jak już wysoko przegrywają ( 0 - 3 z Lechem) albo jak jest końcówka meczu i remis ( 0-0 z ŁKS -em)
|
Cytat:
Wystarczyłby między słupkami gość o umiejętnościach i poziomie koncentracji Muchy. Ogólnie rzecz biorąc nawet nasi ofensywni gracze nie odstają od tych Lecha czy Legii. Ba, nawet się okazuje, że przy rotacji w składzie także z tych spisywanych na straty da się więcej wyciągnąć. |
Baszczu i Sobol zawiedli, sędzia powinien zostac na stadionie do czasu aż po nie go przyjada
ale ????? nasi piłkarze powinni byc na tyle profesjonalni żeby sie nie dać z prowokowac , ON czyli sędzia na to tylko czekał i mu sie udało i jeszcze sie głupio tłumaczył w canal + extra powinien dostac dozywocie na boiska piłkarskie i nie tylko Ciekawe czy anuluja te kartki???? |
A czy w ogole mogą anulować kartki? I tak w ogole co ten sędzia mówil w L+E bo niestety nie mogłem oglądac
|
Cytat:
chłopie grałeś kiedyś w piłkę??? Raczej nie i nie wiesz jakie emocje i nerwowość wywołuje w takich sytuacjach.Ja się wcale nie dziwie Sobolowi,jak Gigant napisał-sędziemu bym jeszcze przyjebał. |
Wiśle anulują kartki? bardziej bym się spodziewał po 3 mecze kary i premie dla sędziego za bardzo dobry w jego wykonaniu mecz.
|
Obraz nędzy i ropaczy. Sędziowie, akurat w tym przypadku Szulc zaniżają niestety poziom tej ligi, który i tak jest bardzo niski. Potem się dziwić, czemu w pucharach czy na szczeblu reprezentacyjnym polscy piłkarze się przewracają, a tu 'gwizka nima'...
|
raz było tak że nam odebrali Bogusia przez canal+
to moze tym razem nam odadza jednego zawodnika dzieki nin A poza tym mam nadzieje ze kibice sedziego zatrzymali we Wrocku Pozdro dla Sląska:D:D:D |
A teraz podsumowanie 15 kolejki
Sląak-Wisła sedzia z warszwy i Wisła traci lidera na rzecz stolycy :)) |
Sędzia sędziom, ale 2: 0 było w momencie, gdy graliśmy w jedenastu. Coś jest nie tak, że zaczynamy grać dopiero, gdy dostaniemy strzała lub dwa i zwykle jest już za późno.
Brak koncentracji? Lekceważenie przeciwnika? Czy brak motywacji – mistrz był rok temu i znowu sobie płuca wypluwać? Można w 9 zagrać naprawdę dobrze a nie można w 11? Najważniejsze będą dwa następne mecze, jeśli tam coś stracimy na wiosnę będzie trudno. Na razie mimo wtopy sytuacja w tabeli nie wygląda tragicznie |
Trochę ochłonąłem więc można podsumować dzisiejsze spotkanie.
Przede wszystkim fatalne zachowanie Marcelo(i nie ma co go tłumaczyć że grał na śniegu) i Pawełka(z całym szacunkiem nie mam nic do niego ale nie nadaje się na bramkarza Wisły) przy pierwszej bramce, która ustawiła mecz. Jednak później gra Wisły wyglądała dobrze wysoko odbieraliśmy piłkę i przynajmniej jedną bramkę powinniśmy strzelić. Słabo zaczęliśmy drugą połowę i tak naprawdę zaczęliśmy grać dopiero od straty 2 bramki. I gdy się wydawało że można przynajmniej zremisować fatalnie zachowali się dwaj najbardziej doświadczeni zawodnicy(sędzia też się nie popisał). Porażka na własne życzenie i to najbardziej boli i denerwuje. Śląsk drużyna która gra otwartą piłkę dzisiaj przez 80 minut broniła się, nawet przed grającą w 9 Wisłą(tak jakoś nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem tego). Podobała mi się dzisiaj gra Małego, chłopakowi nie zawsze wszystko wychodzi ale chęci i woli walki ma za 5 zawodników. Po tym spotkaniu tak naprawdę zobaczymy jaki kredyt zaufania ma trener u właściciela. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl