Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4744)

kpn 06.09.2008 12:41

i po dupie

LooNatyk 06.09.2008 12:43

no po wyniku widac, ze chyba faktycznie robimy wszystko, aby jak najszybciej te rozgrywki zakonczyc.

edit: i troche sie nie dziwie, wiadomo, ze mistrzowi nie przystoi. ale te rozgrywki te zenada i nie wiem co one moglyby nam dac..

4fan_player 06.09.2008 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 599212)
no po wyniku widac, ze chyba faktycznie robimy wszystko, aby jak najszybciej te rozgrywki zakonczyc.

z jednej strony to dobre rozwiązanie. bo ten puchar jest bez sensu. no ale Piast pewnie mógł wygrać o wiele więcej

Styk83 06.09.2008 12:45

widac ze podejscie nie do konca jest profesionalne przez naszych pilkarzy do tego pucharu bo nie wierze ze Piast nas ogrywa

_ukoL 06.09.2008 12:49

Szczerze to nie podoba mi się lekceważenie jakichkolwiek rozgrywek.
Jaki ten puchar jest to jest ale żeby Wisła odstawiała kichę z tak przeciętnymi zespołami jak Piast
to już trochę irytujące. Porażkę ze Śląskiem to jeszcze można było zrozumieć, bo grało zaplecze ale
tu z Piastem większość pierwszego składu i w plecy?

EDIT: I szkoda, że Nasi piłkarze nie wykazują woli walki nawet w takich meczach, bo mianem sparingów ich nie wolno nazwać.
W Polsce i tak gra się strasznie mało meczy w porównaniu do innych krajów, a tutaj jakieś bzdurne argumenty, że przemęczeni, itd.
To co do cholery robi sztab ludzi w klubie, że zawodowi piłkarze dostający już nie najmniejsze pieniądze są przygotowani na grę tylko
co tydzień. Czyli co z góry rezygnujemy z pucharów krajowych, które także mają swój smaczek? :-/

buters87 06.09.2008 12:51

teraz chyba Pawła Brożka nalezało by zamknąć w szklanej kuli żeby nic mu się nie stało, bez niego nasza druzyna w ofensywie jest niczym... A Dawidowskiemu to juz naprawde powinno się podziękować za współprace na szczeblu zawodowej piłki, ten koleś to kompletne DNO, zero przyspieszenia, dryblingu, strzału, nawet zangażowania uniego nie ma, gra jak amator w C-klasie.... eh jestem naprawde rozgoryczony ostatnimi wynikami naszej Wisełki.. ;/

zenobiusz27 06.09.2008 12:53

Może na Cracovie się zmobilizują i w końcu zagrają o zwycięstwo.

WILU TS 06.09.2008 12:53

Nie rozumiem jedynie podejścia naszych kopaczy do meczów...przecież za taką kasę jak niektórzy mają powinni w każdym spotkaniu trawę gryźć...wcale się nie zdziwię jak z PE i PP odpadniemy szybciutko,fakt ze są gówno warte nie motywuje piłkarzy

4fan_player 06.09.2008 12:53

Powinni im po pensji polecieć to by się nauczycli

zim zum 06.09.2008 12:55

wygraja rewanż o nic z Tottenhamem i znowu będą mistrzami

Rasialdo 06.09.2008 12:56

Niestety nasi piłkarze nie wykazują żadnej woli walki.Dwa mecze i dwie porażki.Trzeba im chyba przypomnieć,że osmieszają nie tylko siebie ale i nas - kibiców.

Gwiaździsty 06.09.2008 12:57

Spokojnie, bez histerii. Mając taka , a nie inną ławkę trzeba się na coś zdecydować. Albo europejskie puchary i liga, albo jakies puchary ekstraklasy czy PP. Nie da się trzymac sto srok za ogon ! Liga i EroPuchary najważniejsze, i trzeba umiejętnie rozkładać siły. PE to moga sie na wsiach podniecać jak nie mają możliwości grać w czym innym.

jachting 06.09.2008 12:58

To jest zajebisty puchar :P , znaczy samo rozwiązanie :D .
I tak zdecydowanie za mało sie u nas gra i co najważniejsze w tych rozgrywkach można odbudowywać,ogrywać,wprowadzać nowych piłkarzy,testować ustawienia itd .

Styk83 06.09.2008 12:59

z drugiej strony to w PE, PP i Ekstraklasie nieda sie grac na wysokich obrotach przy tak waskiej kadrze ale Kibice jada na wyjazd a Oni kaszane odwalaja!!trener powinien ich grubo opierd.....

K_2 06.09.2008 13:01

Przgralismy z Piastem grajac najmocnijeszym skladem :-D Wnioskow nie ma co daleko idacych wyciagac ,ale bez Brozka widac ze nie ma wogole motoru napedowego w tej druzynie

felipe 06.09.2008 13:03

Nie można liczyć na cuda jeśli ma sie taką "mizerię" w ofensywie...

Dawidowski to juz po prostu fenomen... jeszcze sezon...
Niedzielan to (przy całym dla niego szacunku!) szrot, o czym piszę dawno, cud że chłop jeszcze gra a nie odwiedza znowu gabinety...
Zieńczuk z meczu na mecz potwierdza, że jego forma z zeszłeo sezonu (przynajmniej pierwszej rundy) to był po prostu wyskok...
Kmiecik - nie skomentuje, pół ligi już wyznało sie na nim, ale u nas sie go ciagnie i pewnie będzie ciągnąć do trzydziestki.

Walić ten Puchar. Dla mnie liczy sie w nim tylko dwumecz z Cracovia, zeby Pasiaści nie mieli powodów do twierdzenia, że panują w Krakowie :) Mamy za krótką ławke by walczyc na 4 frontach, ale derby zwycięskie byc muszą Wtedy wybaczę nawet ten minimalizm.

Konrad. 06.09.2008 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez K_2 (Post 599228)
Przgralismy z Piastem grajac najmocnijeszym skladem :-D Wnioskow nie ma co daleko idacych wyciagac ,ale bez Brozka widac ze nie ma wogole motoru napedowego w tej druzynie

gdzie oglądałeś mecz?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buters87 (Post 599217)
teraz chyba Pawła Brożka nalezało by zamknąć w szklanej kuli żeby nic mu się nie stało, bez niego nasza druzyna w ofensywie jest niczym... A Dawidowskiemu to juz naprawde powinno się podziękować za współprace na szczeblu zawodowej piłki, ten koleś to kompletne DNO, zero przyspieszenia, dryblingu, strzału, nawet zangażowania uniego nie ma, gra jak amator w C-klasie.... eh jestem naprawde rozgoryczony ostatnimi wynikami naszej Wisełki.. ;/

gdzie oglądałeś mecz?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 599230)
Nie można liczyć na cuda jeśli ma sie taką "mizerię" w ofensywie...

Dawidowski to juz po prostu fenomen...
Niedzielan to (przy całym dla niego szacunku!) szrot, o czym piszę dawno, cud że chłop jeszcze gra a nie odwiedza znowu gabinety...
Zieńczuk z meczu na mecz potwierdza, że jego forma z zeszłeo sezonu (przynajmniej pierwszej rundy) to był po prostu wyskok...
Kmiecik - nie skomentuje, pół ligi już wyznało sie na nim, ale u nas sie go ciagnie i pewnie będzie ciągnąć do trzydziestki.

Gdzie oglądałeś mecz?

Paweł 06.09.2008 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zenobiusz27 (Post 599218)
Może na Cracovie się zmobilizują i w końcu zagrają o zwycięstwo.

Z Cracovią gramy tym składem, który dostał 4:0 od Śląska. Skorża mówił, że aby utrzymać mikrocykl treningowy w środy grają rezerwy, a weekendy I skład. Cracovia się pewnie zmobilizuje i ... a nie będę kończył :evil:

jachting 06.09.2008 13:11

Pamiętajcie że w związku z reprezentacją brakuje pięciu piłkarzy Pawła Brożka, Rafała Boguskiego,Wojciecha Łobodzińskiego. Patryka Małeckiego i Junior"a Diaz"a.

TSWojtas 06.09.2008 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 599231)
gdzie oglądałeś mecz?

gdzie oglądałeś mecz?
Gdzie oglądałeś mecz?

Np : Dawidowskiego nie trzeba oglądać by wiedzieć jak zagrał . On zawsze gra na stałym równym poziomie - nie wiem co on u Nas jeszcze robi - chyba ma jakieś haki na zarząd ;-)

pchelas 06.09.2008 13:16

Konrad, Zieńczuk i Dawidowski grają manianę w każdym dotychczasowym meczu sezonu.
No chyba, że dziś szalał jeden z drugim, tylko że ani na relacji live nikt o tym nie napisał, ani do siatki nic nie wpadło.

felipe 06.09.2008 13:25

Masz racje Konrad, na pewno wymiatali jak zwykle, ostrzeliwali bramkę Piasta na potęgę, tylko oczywiście redakcja w relacji live nawet nie raczyła o tym wspomnieć...
Część z tych panów widziałem (i swoje wnioski wyciąnąłem) choćby kilka dni temu na R22, skoro więc na TWSD ANI SŁOWA o przebłyskach geniuszu tychże to jednak mam podstawy by ich oceniać, bo to wszystko komponuje sie w jedną całość - są słabi !

1q2 06.09.2008 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 599241)
Konrad, Zieńczuk i Dawidowski grają manianę w każdym dotychczasowym meczu sezonu.

Nie zgodze sie.Konrad sie chociaz stara:) co do reszty to masz racje;)

leyzer87 06.09.2008 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 599248)
Nie zgodze sie.Konrad sie chociaz stara:) co do reszty to masz racje;)

Konrad było skierowane do użytkownika Konrad. Nie chodziło o Gołosia:-p

AYALA 06.09.2008 14:10

co raz bardziej gra Niedzielana przypomina mi historie Kuźby który po powrocie z zagranicy złapał ciężką kontuzje i już do formy nie wrócił a kontrakt miał zbliżony do Wtorka.Zagranicą jakoś zawodnicy wracaja po kontuzjach w miare prędko do wysokiej formy a u nas....... ehhh

Raphael 06.09.2008 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 599254)
co raz bardziej gra Niedzielana przypomina mi historie Kuźby który po powrocie z zagranicy złapał ciężką kontuzje i już do formy nie wrócił a kontrakt miał zbliżony do Wtorka.Zagranicą jakoś zawodnicy wracaja po kontuzjach w miare prędko do wysokiej formy a u nas....... ehhh

Dajmy jeszcze trochę czasu Wtorkowi. Póki co nie miał za bardzo okazji by grać na swojej pozycji w pełnym wymiarze czasowym.

W Legii jest taki piłkarz, który po mniej więcej rocznym rozbracie z futbolem teraz jest jednym z najlepszych na boisku w warszawskiej drużynie. Czyli jednak można wrócić do formy także i w Polsce.

zim zum 06.09.2008 14:41

Cytat:

Gramy co trzy dni, więc w pewnym momencie to się odbija. Ale myślę, że był to ostatni tak słaby mecz w naszym wykonaniu. Na pewno dziś byliśmy troszeczkę podmęczeni, ale za tydzień będziemy w pełni formy.

dobry kawał :)

a na jakiej to pozycji grał w środę Piotr Brożek ?

hudinho 06.09.2008 14:54

:rotfl:
jakze obiecujacy wynik, poprostu mozna powiedziec że mamy mocną ławke i bardzo wyrownaną kadre 23osobowa. Gratulacje dla piłkarzy za bardzo dorby wynik a szczególnie dla napastników:
DAWID, KMIECIU jestescie Bogami footballu!!
tak dalej panowie:D

cudownie to wyglada na głownej stronie interii

jova 06.09.2008 14:58

Mając kadrę 15 zawodników nie ma co szaleć i walczyć o wszystko co się da zdobyć. Stąd im szybciej Wisła odpadnie z PP i PE tym lepiej dla Wisły. W pozostałych meczach dobrze by było dawać pograć młodym. Może któryś błyśnie i Skorża będzie miał kolejnego "Kowalskiego", którego będzie można z czystym sumieniem wystawić w lidze?

Maciuś 06.09.2008 15:00

Pretensje prosze slac do Bednarza, to on odpowiada za to kim gramy, a raczej kim nie gramy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl