Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4740)

Genio 01.09.2008 22:18

moznaby, jednak do naszej ligi zapisy trwają caly sezon :)
jak mozna bylo dzisiaj zauwazyc kolejnych 4 graczy bedzie 'na cenzurowanym' jak to nazywamy, czyli znowu nalezaloby reklamowac lige

Paweł_9182 02.09.2008 00:10

a mnie wywaliło z gry na 1 okrążeniu, nie wiem jakieś problemy z internetem miałem czy co,
dlatego nie wiem czy będę miał odjęte punkty zaufania, skoro nie mogłem jechać mimo chęci?

Genio 02.09.2008 00:24

zaznacze, ze nawet po niezaleznym od siebie opuszczeniu gry mozna do niej powrocic i jechac dalej, oczywiscie ze stratą czasu na ponowne łączenia, efekt bylby taki, ze dojechalbys na pozycji ostatniej ale ponad graczami ktorzy opuscili gre, a w obecnej sytuacji jestes pierwszym ktory opuscil, czyli zajmiesz ostatnią lokate,

punktow zaufania nie odbierzemy, wina polaczenia, ale na przyszlosc godna uwagi powyższa informacja ode mnie

ps. eltoro1906, za drugi z rzedu wyscig, w ktorym wiekszosc okrazen przejechales z czarną flagą, nie dostaniesz pomimo ukonczenia wyscigu malych punktow do rankingu, mozna sie bawic ale badzmy powazni. Postanowilem na poczatku trzymac tą lige w rydzach i w ogolnym porządku, tak wiec do ponawianych bledow podchodze rygorystycznie

Paweł_9182 02.09.2008 01:23

oczywiście że próbowałem jechać dalej, po 2 połączeniu miałem już jakieś 5kółek straty, ale efekt był taki sam - jedno kółko i znowu wywala mnie z gry i później jeszcze raz więc po prostu nie dało sie jechać;

Ps mam nadzieje, że w kolejnych GP ominą mnie te problemy :/

Sensej 02.09.2008 09:41

Co do kontroli trakcji.

Co prawda sam wole jezdzic z nią. No ale to odbiegamy od standardow F1 :)

Mnie też wkurzał na pierwszy zakrecie dym przy lagach sprawiał że niewiedziałem co sie dzieje i lagi na 1 kołku mnie rozbiły. Ale trzymajmy konwencje F1 ;)

szarkoz 02.09.2008 10:35

Gdyby brak trakcji działał jak w rzeczywistości, a więc utratę przyczepności i wyprzedzanie przodu bolidu przez tył to tak... ale w MRO brak trakcji przy niskich prędkościach działa jak jakieś nitro w oponach. Jazda z pełną trakcją jest dużo bardziej realistyczna.

MicK 02.09.2008 10:48

w MRO gram od niedawna, ale praktycznie od razu dało się zauważyć że brak kontroli trakcji jest całkowicie niedopracowany, zakręt który powinno się pokonywać na 2 biegu tutaj można przelecieć na 4, opony uzyskują super przyczepność.

tutaj macie wyścig f1 bez trakcji:
http://pl.youtube.com/watch?v=M-M_UB...eature=related

=----=
z drugiej strony jeśli chcemy realizmu to można założyć ligę rFactor, a nie taką ;) (nie narzekam na obecną)
Na wyścig rFactor to bym chyba wygrzebał swoją dawno nie używaną kierownice :)

wojteq_NH 02.09.2008 10:53

Z tym "nitro" to sprawa oczywista - wystarczy popatrzeć na nawierzchnię toru pod koniec wyścigu, kiedy wszytskie ostrzejsze zakręty i tory jazdy za nimi są zupełnie czarne :) Zobaczymy, trzeba powiczyć z T100 na Montmelo i wyścig pokaże rezultaty.

btw: kiedy można się spodziewac wyników na stronce?

Genio 02.09.2008 11:16

chwilowo nie mamy za bardzo mozliwosci by wprowadzic statystyki, oraz, caly czas probuje porozumiec sie z uczestnikami wyscigu ktorzy po raz kolejny nie mogli bez wiekszych niepoprawnosci przejechac wyscig [KamilBAS, eltoro1906, w1906s, ZakkTS]

juz postanowione ze od przyszlego wyscigu wszyscy ustawiamy trakcję na 100%, bez dwoch zdan poprawi to ogolną rozgrywkę, nie mam tutaj na uwadze lidera, by sciagnac go do naszego poziomu, a raczej podciagam tyly stawki pod warunki jazdy uczestnikow punktujących

o lidze rFactor rowniez myslalem, nawet kiedys probowalem zdobyc chetnych do gry, jednak 'za duza' to gra by sprawnie wszystko funkcjonowalo :)

MicK 02.09.2008 12:44

ok, to jak nie ma wyników to podam swoją tabelę ( Nieoficjalna, Zapewne błędna, i nieostateczna)
http://img366.imageshack.us/img366/6031/tab3su9.jpg

pysio 02.09.2008 13:12

hehe jestem pełen podziwu:P

wyniki są już na stronie :)

ps. są to wyniki ostatecznie i nie uwzględniam żadnych reklamacji itp, jeśli ktoś po swoim przejeździe wie, że coś mogłoby nie tak, to jego obowiązkiem jest zgłoszenie to nam, a nie czekanie, aż my sie upomnimy i będziemy dopytywać..

Genio 02.09.2008 13:34

.
mamy kolejne trzy [3] posady do przejęcia, chętnych zapraszam do zapisywania się [wedle regulaminu]
.

Kamil 02.09.2008 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 597275)
caly czas probuje porozumiec sie z uczestnikami wyscigu ktorzy po raz kolejny nie mogli bez wiekszych niepoprawnosci przejechac wyscig [KamilBAS]

:)

o co chodzi?

Genio 02.09.2008 14:15

informację wysłałem na priv

zapraszamy chętnych do gry
http://mro-twsd.lua.pl/index.php?strona=dolacz

Genio 03.09.2008 14:50

wyścig odbędzie się jutro o 22.00 [czwartek]

ponownie przypomnę ze od tego GP wszyscy gracze będą jeździć z ustawiona trakcją na 100%, w przypadku niedostosowania się degradujemy uczestnika na ostatnią pozycję w wyścigu oraz odejmujemy punkty zaufania

tradycyjnie pogoda podczas GP będzie słoneczna

chętnych do gry zapraszam, są wolne miejsca, o które można powalczyć do jutra, do godziny 15.00 [czwartek]
www.mro-twsd.lua.pl

pysio 04.09.2008 00:15

przypominam, że już dziś o 22 detronizujemy szarkoza!
trzeba go w końcu prześcignąć!

Sensej 04.09.2008 08:03

Pysio hihihihih. Chodzbyś nawet wymyślił niewiadomo co nie macie szans :)

Dziś detronizuje HONDA jakieś Reno:P

Genio 04.09.2008 13:20

UWAGA

zauważyłem ze nasza siec na Hamachi jest pełna, by pozbyć się z niej użytkowników, którzy nie są zainteresowani grą usunę wszystkie konta z sieci, kto ma zamiar wziąć udział w dzisiejszym wyścigu i oczywiście jest graczem naszej ligi, niech ponownie przyłączy się do sieci korzystając z danych umieszczonych na stronie

pysio 04.09.2008 15:36

news na stronie dotyczący dzisiejszego wyścigu ;)

nowości:

- wszyscy jedziemy z trakcją ustawioną na 100%!

Genio 04.09.2008 23:27

UWAGA

rozpoczynam debatę na temat terminów przyszłych dwóch wyścigów, wstępnie rozplanowane są na Niedzielę 7 września oraz Środę 10 września [godzina w obu przypadkach 22.00]
inną propozycją jest: Poniedziałek 8 września oraz Piątek 12 września [2 x 22.00]
do wyboru jest albo pierwsza, albo druga możliwość, ponieważ nie mogę zorganizować wyścigu w czwartek z przyczyn mi niezależnych

oraz zwracam się z pytaniem czy chcielibyście aby rozreklamować naszą ligę na przypadkowym, często uczęszczanym forum by zebrać nowych graczy do ligi? dzisiaj mamy już 5 zagrożonych, a chętnych nie widać

czekam na sugestie

Gucio25 04.09.2008 23:36

jeśli na Wiślackim, to może i tak.
ale jeśli nie, to nie ma sensu chyba...

mi pasują obydwa terminy, choć bardziej chyba niedzielny i środowy. :)

wojteq_NH 04.09.2008 23:59

mnie również odpowiadają oba, więc wstrzymuję sięod głosu, cokolwiek ustalicie - akceptuje ;)

Sensej 05.09.2008 07:29

Ja za pierwszym terminem jestem

Ogólnie powinniśmy unikać piątków i sobót. Niedzielny termin się ładnie sprawdzał zwłaszcza 23 ! Bo było po Szybkiej Piłce.


MOJA PROPOZYCJA.
Zmiana startu na 22:30. 22 to za wczesnie, co pokazuje frekwencja.

szarkoz 05.09.2008 08:19

Zgodzę się z Sensejem, piątki i soboty nie - wtedy się imprezuje :)

Termin środa - niedziela dla mnie może być.

Genio 05.09.2008 10:04

w porządku, ustalam godzinę 22.30, jeżeli komuś ona nie odpowiada proszę pisać

Sensej 05.09.2008 12:08

I zmiencie może temat na MRO TWSD LEAGUE - Ostatnie miejsca ;)

Genio 05.09.2008 12:18

jestem w stanie to zrobić czy trzeba adminów prosić o zmianę?

maaarcin 05.09.2008 12:20

zrobione

10znaków

wojteq_NH 05.09.2008 12:21

"MRO TWSD League - zapisy, info, komentarze" brzmiałoby chyba najlepiej

Genio 05.09.2008 12:28

zobaczymy jakie rezultaty przyniesie przydomek 'ostatnie miejsca' najwyżej później zmieni się na ostateczną Twoją propozycję


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl