Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Liga Mistrzów 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4682)

tofik 08.04.2009 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 705230)
MU już z Interem grał kiche straszną...tylko Włosi jeszcze słabsi byli.

Cieszę się że w TV będzie Bayern z Barcą...bo te Liverpoole i Chelsea mi się przejadły już...

Dla mnie Barcelona jest zdecydowanym faworytem do końcowego zwycięstwa...:P

I zawsze będzie :lol: Na pewno apetyty i oczekiwania rosną, bo przecież tak dobrze jak w tym sezonie, Barca nie grała od dawna.

Zieniu17 08.04.2009 15:56

Barcelona gra w tym sezonie swietnie tylko z ogórkami, z Bayernem bedzie im ciężko. Jak dla mnie faworytem tej LM jest zdecydowanie Liverpool przed ManU i Barcą

tommiyacht 08.04.2009 20:00

http://www.atdhe.net/live-tv-6075.html

diablo885 08.04.2009 20:02

porownujac wszystkie zespoly ktore pozostaly w rozgrywkach LM najlepiej jakby Barcelona spotkala sie z Liverpoolem w finale..

kibic sukcesu 2007 08.04.2009 20:03

Szpaka naprawdę nie da się słuchać. Euro 2012 to będzie prawdziwa męczarnia.

mic 08.04.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 705613)
Szpaka naprawdę nie da się słuchać. Euro 2012 to będzie prawdziwa męczarnia.

Szpaku przy Jagodzie to poeta, w dodatku z noblem

A co Ci przeszkadza w komentarzu Szpaka ?

Oba mecze niezle

ToTylkoJa 08.04.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu17 (Post 705285)
Barcelona gra w tym sezonie swietnie tylko z ogórkami, z Bayernem bedzie im ciężko. Jak dla mnie faworytem tej LM jest zdecydowanie Liverpool przed ManU i Barcą

z ogórkami? Wbili 6 goli Valencii i Atletico. Pokonali Real. Wygrali na wyjezdzie z Sevillą 3-0 i Villarreal. Przeszli Lyon. Ogórki?

iiYama 08.04.2009 20:05

Był faul na Messim? Moim zdaniem tak. Co prawda nie był ścięty ale też Lahm go zachaczył nogą.

Rumi 08.04.2009 20:08

jasne ze był faul .. tylko ze howard chyba tak woli z nieoczywistych (jak ten przeciw nam na euro) sytuacji dawać a z oczywistych nei dawać :P .. tak se jakoś neguje te faule w polu karnym

4fan_player 08.04.2009 20:12

No nawet fajny dzisiaj mecz. Barcelona gra piękny futbol do tego ten "poziszing futbol" o którym wspominał Jacek Gmoch. "No look passy" niczym Roker Pererjo. Możemy być dumni że nasza kochaną Wisła wygrała z tak wielką drużyna :D

luke1906 08.04.2009 20:12

ktoś tam wyżej pisał, że Barca będzie mieć ciężko hehe
jak na razie to Bayern wygląda jak dzieci we mgle

przecież spokojnie już mogło być z 5-0, a mamy 25 minutę meczu dopiero

tylko_na_kilka_dni 08.04.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 705615)
z ogórkami? Wbili 6 goli Valencii i Atletico. Pokonali Real. Wygrali na wyjezdzie z Sevillą 3-0 i Villarreal. Przeszli Lyon. Ogórki?

Walencji 4 kolego.

kibic sukcesu 2007 08.04.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 705614)
Szpaku przy Jagodzie to poeta, w dodatku z noblem

A co Ci przeszkadza w komentarzu Szpaka ?

Przy Jagodzie to rzeczywiście poeta, ale długo by się rozwodzić nad tym co mi się u Szpaka nie podoba.
Najbardziej przeszkadza mi jego ignorancja.
Jest powtórka, widać ewidentnie, ze zawodnik Bayernu zahacza Messiego, a ten jest święcie przekonany, że o karnym nie ma mowy.
To tylko taki drobny przykład, ogólnie Szpaka uważam za laika.

ToTylkoJa 08.04.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 705623)
Walencji 4 kolego.

tak racja. 4-0 na Camp Nou. Co nie zmienia faktu, że ich rozbili

Nitrox 08.04.2009 20:24

Nie tego spodziewałem sie po Bayernie. Nic nie grają....

mic 08.04.2009 20:28

Webb ostra kaszane odpierdala :shock: To u nas w Ekstraklasie jest juz lepszy poziom

AS82 08.04.2009 20:29

Webb do PZPNu sedziować nasza lige !

1q2 08.04.2009 20:31

To co gra Barca to jest ****a kosmos:)
Ogląda ktoś Liverpool? - wynik znam ale chodzi mi jak wygląda przebieg gry..

mic 08.04.2009 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 705635)
To co gra Barca to jest ****a kosmos:)
Ogląda ktoś Liverpool? - wynik znam ale chodzi mi jak wygląda przebieg gry..

Tak mniej wiecej jak zwykle spotkania tych druzyn. Ale niezle widowisko

jaro1985r 08.04.2009 20:33

A pamiętacie jak prasa nie pozostawiła suchej nitki na naszych zawodnikach po meczu Wisły w Barcelonie? Podobno nie podjeliśmy walki? No weź podejmij walkę z tak grającą Barceloną!!! Teraz gołym okiem widać jakiego mieliśmy niefarta przy losowaniu w lecie :/

AS82 08.04.2009 20:34

Szpakowski ma plusa ,za to ze przypomina wciaz ze Wisła pokonała Barce :D

ToTylkoJa 08.04.2009 20:35

Już wiadomo, dlaczego Webb ma prowadzić finał PP:lol:

przecież Barca gra przeciwko Bayernowi i Webbowi

Witoldon 08.04.2009 20:35

Można się zachwycac FC Barceloną, ale jest takie przysłowie: "gra się tak, jak przeciwnik pozwala", a co się spodziewac po drużynie, która przegrała w ostatniej kolejce z Wolfsburgiem 5:1. Bayern gra taką padake, że ciężko to opisac. Bez pomysłu, zaanagażowania i bez obrony.

grzesiek632 08.04.2009 20:43

w Bayernie strasznmie razi w oczy gra srodka obrony... szkoda ze nie ma Lucio.. no ale macz naprawde szybki..

4fan_player 08.04.2009 20:46

Jacek kocham Cię! :D krycie "man tu man". Jacek chciał dalej rysować ale Szaronowicz mu nie kazał.

FajQ 08.04.2009 20:47

Stawiałem 4:1 dla Barcelony a jest lepiej niż się spodziewałem.Akurat oglądam mecz Liverpoolu i Liverpool przeważa.Chelsea gra z kontry raz mocniej siadli na Liverpoolu ale głownie to Live atakuje.Chelsea miała 2 setki Drogby i gdyby Didier miał coś z Frankowskiego wynik byłby inny.CFC strzeliła gola z rożnego wynik moim zdaniem jest sprawiedliwy ta bramka wisiała w powietrzu i prędzej czy później musiała wpaść.Do boju Liverpool wierze że wygrają z CFC bo ich nie cierpie a zwłaszcza tych kibiców sukcesu co pokazali się po przyjściu Ruska.

iiYama 08.04.2009 20:48

Bayern to jednak wciąż firma. Pomimo łomotu od Wilków, są na drugim miejscu w Bundeslidze i tracą do lidera tylko jeden punkt.

Pomysł Klinsmanna kompletnie się nie sprawdził. Teraz już zdaje się żadne zmiany nie odwrócą losów meczu.

Bazylea stawiła Katalończykom większy opór na Camp Nou, czy to znaczy że są lepszą drużyną od Bayernu? Nie sądzę.

banasik 08.04.2009 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 705653)
Bayern to jednak wciąż firma. Pomimo łomotu od Wilków, są na drugim miejscu w Bundeslidze i tracą do lidera tylko jeden punkt.

Pomysł Klinsmanna kompletnie się nie sprawdził. Teraz już zdaje się żadne zmiany nie odwrócą losów meczu.

Bazylea stawiła Katalończykom większy opór na Camp Nou, czy to znaczy że są lepszą drużyną od Bayernu? Nie sądzę.


raczej firma przewoźnicza "Wyjazd z Ligi Mistrzów"....

Proximus 08.04.2009 21:05

Liverpool-Chelsea 1:2. Mówiłem że nie ma szans że Liverpool nie wygra dwoma bramkami? Teraz nie wiadomo nawet czy Liverpool zremisuje...

AS82 08.04.2009 21:06

Luca Toni na tle Barcy wyglada nie lepiej niz Beto :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl