![]() |
Cytat:
|
Barcelona gra w tym sezonie swietnie tylko z ogórkami, z Bayernem bedzie im ciężko. Jak dla mnie faworytem tej LM jest zdecydowanie Liverpool przed ManU i Barcą
|
|
porownujac wszystkie zespoly ktore pozostaly w rozgrywkach LM najlepiej jakby Barcelona spotkala sie z Liverpoolem w finale..
|
Szpaka naprawdę nie da się słuchać. Euro 2012 to będzie prawdziwa męczarnia.
|
Cytat:
A co Ci przeszkadza w komentarzu Szpaka ? Oba mecze niezle |
Cytat:
|
Był faul na Messim? Moim zdaniem tak. Co prawda nie był ścięty ale też Lahm go zachaczył nogą.
|
jasne ze był faul .. tylko ze howard chyba tak woli z nieoczywistych (jak ten przeciw nam na euro) sytuacji dawać a z oczywistych nei dawać :P .. tak se jakoś neguje te faule w polu karnym
|
No nawet fajny dzisiaj mecz. Barcelona gra piękny futbol do tego ten "poziszing futbol" o którym wspominał Jacek Gmoch. "No look passy" niczym Roker Pererjo. Możemy być dumni że nasza kochaną Wisła wygrała z tak wielką drużyna :D
|
ktoś tam wyżej pisał, że Barca będzie mieć ciężko hehe
jak na razie to Bayern wygląda jak dzieci we mgle przecież spokojnie już mogło być z 5-0, a mamy 25 minutę meczu dopiero |
Cytat:
|
Cytat:
Najbardziej przeszkadza mi jego ignorancja. Jest powtórka, widać ewidentnie, ze zawodnik Bayernu zahacza Messiego, a ten jest święcie przekonany, że o karnym nie ma mowy. To tylko taki drobny przykład, ogólnie Szpaka uważam za laika. |
Cytat:
|
Nie tego spodziewałem sie po Bayernie. Nic nie grają....
|
Webb ostra kaszane odpierdala :shock: To u nas w Ekstraklasie jest juz lepszy poziom
|
Webb do PZPNu sedziować nasza lige !
|
To co gra Barca to jest ****a kosmos:)
Ogląda ktoś Liverpool? - wynik znam ale chodzi mi jak wygląda przebieg gry.. |
Cytat:
|
A pamiętacie jak prasa nie pozostawiła suchej nitki na naszych zawodnikach po meczu Wisły w Barcelonie? Podobno nie podjeliśmy walki? No weź podejmij walkę z tak grającą Barceloną!!! Teraz gołym okiem widać jakiego mieliśmy niefarta przy losowaniu w lecie :/
|
Szpakowski ma plusa ,za to ze przypomina wciaz ze Wisła pokonała Barce :D
|
Już wiadomo, dlaczego Webb ma prowadzić finał PP:lol:
przecież Barca gra przeciwko Bayernowi i Webbowi |
Można się zachwycac FC Barceloną, ale jest takie przysłowie: "gra się tak, jak przeciwnik pozwala", a co się spodziewac po drużynie, która przegrała w ostatniej kolejce z Wolfsburgiem 5:1. Bayern gra taką padake, że ciężko to opisac. Bez pomysłu, zaanagażowania i bez obrony.
|
w Bayernie strasznmie razi w oczy gra srodka obrony... szkoda ze nie ma Lucio.. no ale macz naprawde szybki..
|
Jacek kocham Cię! :D krycie "man tu man". Jacek chciał dalej rysować ale Szaronowicz mu nie kazał.
|
Stawiałem 4:1 dla Barcelony a jest lepiej niż się spodziewałem.Akurat oglądam mecz Liverpoolu i Liverpool przeważa.Chelsea gra z kontry raz mocniej siadli na Liverpoolu ale głownie to Live atakuje.Chelsea miała 2 setki Drogby i gdyby Didier miał coś z Frankowskiego wynik byłby inny.CFC strzeliła gola z rożnego wynik moim zdaniem jest sprawiedliwy ta bramka wisiała w powietrzu i prędzej czy później musiała wpaść.Do boju Liverpool wierze że wygrają z CFC bo ich nie cierpie a zwłaszcza tych kibiców sukcesu co pokazali się po przyjściu Ruska.
|
Bayern to jednak wciąż firma. Pomimo łomotu od Wilków, są na drugim miejscu w Bundeslidze i tracą do lidera tylko jeden punkt.
Pomysł Klinsmanna kompletnie się nie sprawdził. Teraz już zdaje się żadne zmiany nie odwrócą losów meczu. Bazylea stawiła Katalończykom większy opór na Camp Nou, czy to znaczy że są lepszą drużyną od Bayernu? Nie sądzę. |
Cytat:
raczej firma przewoźnicza "Wyjazd z Ligi Mistrzów".... |
Liverpool-Chelsea 1:2. Mówiłem że nie ma szans że Liverpool nie wygra dwoma bramkami? Teraz nie wiadomo nawet czy Liverpool zremisuje...
|
Luca Toni na tle Barcy wyglada nie lepiej niz Beto :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl