![]() |
przestańcie ryczeć bo to Austria powinna wygrać ten mecz..
jesteśmy jeszcze za mali na tego typu imprezy, oby w 2012 było lepiej. |
Jak chciał kutas wyrownać szanse mogł to zrobić w 40 minucie a nie w 93
|
Cytat:
Tutaj kolesie w BBC podejrzewali, ze sedzia dysktujac karnego, moglbyc "pod wplywem" wczesniejszego starcia Baka z tym Austryjakiem. Mysle ze cos w tym jest... Drugi mecz i nadal ostatnie miejsce w tabeli. Obawiam sie, ze tak juz zostanie na koniec. |
straszna ta nasza kadra jest. Haker powolal takich zawodnikow ze nawet nie mamy wartosciowych rezerwowych. No bieda jak nic. Głowacki, Brożek, Jeleń i przynajmniej jakas alternatywa jest a tak to kogo on ma wpiuscic na pomoc.... Pazdana :/ Chujową kadre dobrał i powinno się z tego wyciągnąć wnioski
|
Ja pierdo*le. To jest kpina, ze sedzia dyktuje pod sam koniec karnego z kapeluszu. Ale coz... Niemcy kapuche wylozyli wiec beda w cwiercwinale oni a nie my...
Jest jakas mozliwosc do odwolania sie od tego karnego czy juz dupa blada? A... Boniek madrze mowi na Polsacie... |
połowa bramek na tych mistrzostwach padła ze spalonego, ale nie ma sie co dziwic skoro byly one centymetrówe i ledwo je widac nawet na powtórkach z 100x zoomem. natomiast przy takiej sytuacji gdzie wszyscy w polu karnym sie przepychają i ciągną za koszulki co jest juz normalne w pilce i za to dyktuje sie karnego gdzie sędzia dokladnie widzi co i jak ?? no to sory. Jeszcze angol, ktory sędziuje premiership gdzie sie kopią po goleniach, walą łokciami po twarzach i bywa ze nie ma fauli
|
Cytat:
To BBC to taki sam smrod jak ten sedzia. |
Remis sprawiedliwy, z tym, że powinno być 0:0
|
http://euro2008.interia.pl/sedziowie...d-webb,1069074
Myśle, że jutro na którymś z portali pojawi się adres pana łysego angola :D potem adres może stać się nieaktualny... |
Zdenerwowałem się niezmiernie na sędziego, który w takiej stytuacji dyktował rzut karny. A niech twoją matkę cap (samiec kozy) wyrucha angielski popaprańcu !
|
Przypominam jeszcze o jednej łysej ****ie, co prawda nie dał się nam we znaki, ale zapewne wszyscy kojarzą. Graham Poll...
Cytat:
|
No w sumie naród bedzie miał wymówke tragicznego turnieju w postaci tego karnego, Wielka szkoda ze znów po meczu otwarcia i meczu o wszystko czeka nas mecz o honor:(
|
Pamiętacie pana Rileya...
|
Sędzia taki jak w Orange Ekstraklasa:evil:
|
Je je je super ****a Leo przejebał mecz gdzie nawet Janas wygrał 3:1 :/ Sędzia sędzią, pomylił się przy obu bramkach, ale że chuja graliśmy z najsłabsza druzyną turnieju, będącą milion miejsc niżej w rankingu to chyba niektórym umknęło. Nie ma Brożka nie ma kto bramek strzelać. Zieńczuk w domu, a ne lewej zero alternatywy.
|
Pedał jeden oddał gola Austriakom w 92 minucie
Ale fakt że jestesmy słabi jak ****, podobo wszyskie drużyny mają psychologa tylko nie my, co było widać w I połowie |
Cytat:
|
2 lata gry w eliminacjach,upragniony historyczny awans,miliony zlotych wydanych na przygotowania, dziesiatki tysiecy kibicow na stadionie i miiony przed tv i jeden lysy ch*j jednym gwizdnieciem psuje wszystko
Nie zdziwie sie jak nasi rozj*bia troche Wiednia |
Brożek i Zieńczuk też by nic nie zdziałali... Nie ma się co rzucać o to, że zagraliśmy słabo. Nasze poczynania były naprawdę niezłe. Za pierwsze pół godziny wielkie brawa dla Boruca. Później już było całkiem dobrze. Brawo Polacy!
|
ja .......e... przekrety przekrety i jeszcze raz przekrety. ****a jebana austria gospodarzem to musi miec chocaz 1 pkt, bo przeciez od Niemcow dostana porzadnie w cipe. ****a brak slow...
|
Tak, wyjebcie Leo to już wogóle nie będzie po co grać.
nikogo lepszego na dzień dzisiejszy nie znajdziecie. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zrobił co mógł, tylko piłkarze się nie dostosowali.. |
CAŁA ANGLIA KIBICUJE POLSCE .Pamiętacie tą akcję na wyspach. Jedyna reprezentacji z Wysp na Euro to Polacy. I co ?? Jak zwykle nóż w plecy ... Powinni tego łysego złodzieja spalić na stosie.
|
rozkminiacie, że on wystawil Sagana, napastnika, na skrzydle, a Smloarka, skrzydłowego, na szpicy ?
A Łobo grzał ławę 82 min... i 20 000 tępych mózgów "LEEEEEEEO". A tu Leo nie pomoże. Pierwsze 15 min kozi. i jeszcze Jop... |
Cytat:
|
Howard ty ****o! Mam sporo znajomych w Sheffield, gdzie ten buc mieszka, mam nadzieje, że go dojadą !!!
|
mam nadzieje ze ten s****ysyn bedzie nam sedziowal na euro w 2012
|
-Howard, why??!!
-For money! Ewentualnie mógł się ch... bać, że go w piwnicy zamkną po meczu. Jest też 3 opcja, jest synem/wnukiem Fritzla. Hmm... Tak czy siak - UJ! |
Dokladnie , przestanie z pie*doleniem ze dobrze ze jest 1-1 bo i tak bylismy najslabsi. Patrzac na wszystkie mecze to wcale nei wiem czy bylismy najslabsi.Szwajcaria gniotla Czechow caly mecz a przeje*ala 0-1 , Wlsoi dostali 0-3 ,kazdy mecz jest inny ,ale to nei pwood do drukowania
|
Ja wiem że w takich turniejach często gwiżdże się po gospodarsku ale to już ****a była przesada.
Co on tam do ****y nędzy widział? Ps. Przepraszam za wulgarzymy ale nie mogłem się powstrzymać. |
Cytat:
Pierd*le to wszystko... Ciekawe ile ma premii?? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl