Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Karta Kibica (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4354)

Mario Nh 04.02.2011 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1046969)
"Od rundy jesiennej posiadacze Kart Kibica będą mogli również zakupić karnety przez internet."
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...juz_od_piatku/

Jakoś wątpię czy od tej rundy będzie prowadzona sprzedaż karnetów przez internet. Byłoby już w ogóle super!

...i tylko to zdjęcie z mordą Paździocha wszystko psuje :lol:

mlynek 04.02.2011 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1046946)
Jakieś tam kolejki się ustawiają ale wszystko sprawnie idzie, czysto , schludnie, miła obsługa, nowoczesny sprzęt. Wyrobienie karty zajmuje kilka minut. Polecam :))

Że poczekać trzeba 20 - 30 minut czy więcej to chyba normalne. Dziwne żeby ktos wyrobił kartę od razu po przyjściu skoro jest tysiąc innych osób chcących zrobić to samo w tym samym czasie :)


Byłem około 13:30 było przede mną może 10 osób i wszystko nie wiem czy mi zajeło 10 minut. Zdjęcia fakt fatalne a nawet dramatyczne ale Pan co wyrabiał mi kartę stwierdziła że on dużo gorzej wyszedł :). W środku jak to w środku normalnie bez żadnych rewelacji więc tu akurat nie rozumiem zachwytów nad wszystkim. Stoisko na dole to jakaś pomyłka wielkościowo wygląda jak budka z preclami wiec nie wiem po co tam umieścili to stoisko jak kontener Wiślacki Świat był otwarty. I właściwie to tyle :)

PAC 04.02.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1047051)
Jakoś wątpię czy od tej rundy będzie prowadzona sprzedaż karnetów przez internet. Byłoby już w ogóle super!

...i tylko to zdjęcie z mordą Paździocha wszystko psuje :lol:

pisze że od rundy jesiennej

coni 04.02.2011 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CH. (Post 1046946)
Jakieś tam kolejki się ustawiają ale wszystko sprawnie idzie, czysto , schludnie, miła obsługa, nowoczesny sprzęt. Wyrobienie karty zajmuje kilka minut. Polecam :)

bylem kolo 18 kolejek nie bylo. Faktycznie szybko i sprawnie to idzie.

Obsluga? Ani dzein dobry ani spier... raczj slaba, choc Pani obok wydawala sie mila, wiec tak com si com sa

Zdjecia? Dramat! Jesli beda patrzec na wejsciu na mecz na te zdjecia to nie jednego nie poznaja :)

wydaje sie ze te stoiska to wydawania kart sa tymczasowe, ze raczej beda to przerabiac na sklep, bo faktycznie duzo miejsca tam nie ma zeby byl sklep, muzeum i stoiska do kart kibica.
Duzo jescze do zrobienia jest ale jak zrobia to bedzie naprawde fajnie!

Bambo1906 04.02.2011 20:14

Wydaje mi się że to tylko tak na początek 12 stanowisk i przerobią to na sklep jak tu kolega wyżej powiedział. Bo wiadomo że nowe karty to z kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy kart kibica wyjdzie i dlatego tak dużo stanowisk. Ale z czasem będą to zmniejszać bo przecież aż tylu nie potrzeba, jak kilkadziesiąt osób w tygodniu będzie robiło.

Mila 04.02.2011 21:29

Nie przerazajcie sie kolejkami ze zdjec z godziny 11 ja bylem wyrobic okolo 14 i bylo bardzo luzno tj sprawa karty kibica byla zalatwiana odrazu bez zadnej kolejki :) a jak ktos ma daleko niech sie wstrzyma z wyrabianiem karty kibica do srody-czwartku wtedy rusza sprzedaz karnetow dla osob przedluzajacych wiec bedzie mozna zalatwic obie sprawy jednoczesnie :)

Ps smycz baaaaaaaardzo fajna ;)

aNouc 04.02.2011 21:54

Cytat:

Pierwszy dzień sprzedaży nowych Kart Kibica został już zakończony. Przez dziewięć godzin pracy Strefy Kibica wyrobiono ich 1100.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zy_zakonczony/

Donson 04.02.2011 22:42

Siemano.
Jestem lamusem
tłustym lamusem.


to tyle, pozdrawiam

podszywacz 04.02.2011 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 1047189)
Co za bzdura z nowymi funkcjonalnościami karty!!!
Żadnego paska magnetycznego, żadnego czipa - nic.

A przyglądnij się karcie kolego dokładniej. Na awersie karty znajdziesz chipa. Obejrz kartę pod światło, chip jest na herbie Wisły.

Donson 04.02.2011 23:07

nic nie widzę żeby tam coś było. Mając na myśli czip myślałem o czymś takim jak jest w kartach płatniczych.

Suchman 04.02.2011 23:09

A ja sobie poczekam i w nastepnym tygodniu sobie wyrobie, bez kolejek:p wiem leniwy jestem:D

podszywacz 04.02.2011 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donson (Post 1047203)
nic nie widzę żeby tam coś było. Mając na myśli czip myślałem o czymś takim jak jest w kartach płatniczych.

Co ciekawe taki sam chip był zatopiony w starej karcie. Chip w karcie kredytowej ma styki, bo przecież kasjer taką kartę wprowadza do czytnika kart. A nasza karta będzie zbliżeniowa więc styki są zbędne.

Proud 04.02.2011 23:12

Nie wiecie może, czy przy zakupie karnetów będzie obowiązywać stara zasada, że najpierw będą przedłużenia karnetów, a dopiero potem wolna sprzedaż?

mi to tam nie zależy na konkretnym miejscu, ale ojciec bardzo chce siedzieć na tym samym :)

Suchman 04.02.2011 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1047207)
Nie wiecie może, czy przy zakupie karnetów będzie obowiązywać stara zasada, że najpierw będą przedłużenia karnetów, a dopiero potem wolna sprzedaż?

mi to tam nie zależy na konkretnym miejscu, ale ojciec bardzo chce siedzieć na tym samym :)

Mówili, że pierwszeństwo mają ci którzy mieli zakupione karnety na runde jesienną, więc spokojnie ;)

podszywacz 04.02.2011 23:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suchman (Post 1047204)
A ja sobie poczekam i w nastepnym tygodniu sobie wyrobie, bez kolejek:p wiem leniwy jestem:D

O jakich kolejkach piszesz ? Chyba że do mięsnego.

piotrek1325 05.02.2011 11:34

Donson :
"Nowe Karty Kibica będą ważne przez najbliższe dwa lata, po których trzeba będzie je wymienić (to już jednak operacja bezpłatna)."

więc wiesz, wszystko co teraz zrobili to tak jak mówisz za pewne tylko pod wymóg a prawdziwą ich funkcjonalność odkryjemy za te 2 lata kiedy to już będą te nowe karty znów :)

Gordian 05.02.2011 18:20

Zastanawia mnie jedna rzecz. Będę chciał zabrać znajomą na mecz. Jest z poza Krakowa i nigdy na Wiśle nie była. Co w takim wypadku? Też będzie musiała wyrabiać kartą kibica?

xdarek 05.02.2011 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1047503)
Zastanawia mnie jedna rzecz. Będę chciał zabrać znajomą na mecz. Jest z poza Krakowa i nigdy na Wiśle nie była. Co w takim wypadku? Też będzie musiała wyrabiać kartą kibica?

przeciesz bez karty kibica nie można kupic tylko karnetu normalny bilet można

KoPer 05.02.2011 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gordian (Post 1047503)
Zastanawia mnie jedna rzecz. Będę chciał zabrać znajomą na mecz. Jest z poza Krakowa i nigdy na Wiśle nie była. Co w takim wypadku? Też będzie musiała wyrabiać kartą kibica?

pytałem o to Ochalika: więc tak. póki co może sobie spokojnie kupić bilet papierowy. ale docelowo ustawa będzie zobowiązywała do posiadania KK przez każdego kto chce wejść na stadion.

Jeszcze jedna ciekawosta co do kart. Jeśli mamy wykupiony karnet a nie możemy iść na jakiś mecz a znajomy który nie ma wykupionego karnetu chce na niego iść, to można zadzwonić do klubu i poprośić o przełożenie tego meczu z mojej karty na karte znajomego. Wtedy on może sobie spokojnie wejść a mi karnet nie idzie na marne. Do tej pory można było sobie "pożyczać" karty i wchodzily na nie inne osoby

regan 05.02.2011 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1047529)
pytałem o to Ochalika: więc tak. póki co może sobie spokojnie kupić bilet papierowy. ale docelowo ustawa będzie zobowiązywała do posiadania KK przez każdego kto chce wejść na stadion.

Jeszcze jedna ciekawosta co do kart. Jeśli mamy wykupiony karnet a nie możemy iść na jakiś mecz a znajomy który nie ma wykupionego karnetu chce na niego iść, to można zadzwonić do klubu i poprośić o przełożenie tego meczu z mojej karty na karte znajomego. Wtedy on może sobie spokojnie wejść a mi karnet nie idzie na marne. Do tej pory można było sobie "pożyczać" karty i wchodzily na nie inne osoby

Ale bzdura, to nowych ludzi za duzo na stadionie nie będzie... Moze to i dobrze, bo jednomeczowców bedzie mniej, ale z drugiej, strony, jak tu zajawiać nowych?

mic 05.02.2011 20:08

Najlepszym rozwiazaniem bylaby mozliwosc kupienia jednorazowej KK, ale np tylko na sektory piknikowskie. I kazdy nowy moglby przyjsc, ale nie chodzil na mlyn tylko dlatego ze tansze bilety.

duce! 05.02.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1047529)
.
Jeszcze jedna ciekawosta co do kart. Jeśli mamy wykupiony karnet a nie możemy iść na jakiś mecz a znajomy który nie ma wykupionego karnetu chce na niego iść, to można zadzwonić do klubu i poprośić o przełożenie tego meczu z mojej karty na karte znajomego. Wtedy on może sobie spokojnie wejść a mi karnet nie idzie na marne. Do tej pory można było sobie "pożyczać" karty i wchodzily na nie inne osoby

A nie wiesz czasem co wtedy, gdy masz karnet na np. trybunę D, ale wyjątkowo na dany mecz chciałbyś się wybrać na inną trybunę. Dawniej dawało się komuś karnet, ew. go sprzedawało, a sobie kupowało się osobny bilet. Reasumując: czy mając karnet na daną trybunę będzie się dało przebukować miejscówkę na wybrane spotkanie na inną.

KoPer 06.02.2011 00:29

tego nie wiem, ale biorąc pod uwagę fakt, że na różnych trybunach obwiązują różne ceny to pewnie nie. ale tak jak mówie nie wiem jak to będzie wyglądać do końca. najlepiej będzie wtedy zadzwonić do klubu i zapytać.

puzzy 06.02.2011 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1047530)
Ale bzdura, to nowych ludzi za duzo na stadionie nie będzie... Moze to i dobrze, bo jednomeczowców bedzie mniej, ale z drugiej, strony, jak tu zajawiać nowych?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1047533)
Najlepszym rozwiazaniem bylaby mozliwosc kupienia jednorazowej KK, ale np tylko na sektory piknikowskie. I kazdy nowy moglby przyjsc, ale nie chodzil na mlyn tylko dlatego ze tansze bilety.

Jeżeli wydanie nowej karty trwa chwilkę, można to chyba przed meczem zrobić i od razu kupić bilecik. :)

maksinho 06.02.2011 10:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez puzzy (Post 1047656)
Jeżeli wydanie nowej karty trwa chwilkę, można to chyba przed meczem zrobić i od razu kupić bilecik. :)

Nie ma co zwlekać. Poza tym przed meczem różnie może funkcjonować ta nasza jełropejska strefa kibica. :P

puzzy 06.02.2011 11:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maksinho (Post 1047679)
Nie ma co zwlekać. Poza tym przed meczem różnie może funkcjonować ta nasza jełropejska strefa kibica. :P

Nie pisze o wyrabianiu w ostatniej chwili tylko o kibicach, którzy chcą iść na mecz raz na jakiś czas.
Przed pierwszym meczem wyrobią karty i później już nie będą mieć problemu.
Nie ma potrzeby wprowadzania jednorazowej KK, która kosztowałaby np. 5 zł, skoro za dyszkę jest normalna KK.

jaszczur90 06.02.2011 14:47

Dziś byłem wyrobić sobie karcioszkę. Szybko to idzie. Nawet 5 min nie było . Obsługa spoko. Według mnie ta strefa kibica jest tymczasowo. Zrobili narazie 12 stanowisk, a potem już pewnie zmniejszą albo dadzą do kas biletowych . A u góry pewnie będzie ten sklep kibica i muzeum.

wiślak 86 06.02.2011 17:33

a powiedzcie co to za smyczki rozdawali? Da radę ktoś wrzucić zdjęcie? i czy to taka jednorazowa akcja czy do każdej karty dają taki prezent?

ponury 06.02.2011 17:43

Kiedyś to były czasy, obowiązkowa karta kibica, a jak nie to jednorazowa...
Albo "opłata manipulacyjna" za brak karty...

DarekK_11 06.02.2011 17:50

Ja dziś wyrobiłem i muszę powiedzieć, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Do stanowiska bez żadnej kolejki, 2 minutki czekania i jest karta. Zero komplikacji.
Swoją drogą bardzo ładnie się prezentuje i cieszy oczy :)


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 1047866)
a powiedzcie co to za smyczki rozdawali? Da radę ktoś wrzucić zdjęcie? i czy to taka jednorazowa akcja czy do każdej karty dają taki prezent?

Tylko do pierwszych 500 kart dodawali smyczkę (normalnie kosztującą bodajże 18 PLN).


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl