![]() |
Beitar Jerozolima pokonał w meczu 31. kolejki ligi izraelskiej Maccabi Netanya 3:0 i na dwie serie spotkań przed końcem sezonu zapewnił sobie tytuł mistrzowski. To drugi triumf z rzędu graczy z Jerozolimy, którzy w tym roku wygrali także Puchar Izraela.
Beitar ma dziewięć punktów przewagi nad drugim Maccabi i jeden zaległy mecz do rozegrania. Dzięki triumfie w lidze piłkarze z Jerozolimy zagrają w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Właścicielem mistrzów Izraela jest rosyjski miliarder Arkady Gaydamak. |
Beitar slaba druzyna zdecydowanie nie jest.
Przed rokiem odpadli dopiero po dogrywce z FC Kopenhaga, a Kopenhaga slaba przeciez nie jest. Na szczescie niedlugo gramy sparing z Dunczykami i jesli wygramy, mozemy nabrac psychologicznej przewagi :) Gramy tez sparing z Hapoelem, to powinno sie oplacic. Pamietam, ze w wywiadzie udzielonym przez Surme dla Dziennika, wspominal on cos, ze kibice Beitaru to najwieksi rasisci w kraju i czesto z tego powodu ich mecze sa przerywane. |
a oni tam z kalachami na mecze wchodza : D?
|
Cytat:
ale cholera chciałem pojechać na mecz, a w takim układzie z mojej strony wyjazd raczej odpadł:-/ coż od zawsze uważam że w EUROPEJSKICH pucharach powinny grać EUROPEJSKIE drużyny |
Trzeba na wyjeździe szybko zdobyć gola...
Rewanż ? Witamy w piekle ! Widzieliście zdjęcie na onet.pl do Wiadomości " Losowanie LM: Wisła poznała rywala " ? :D |
Cytat:
|
i jak to nie nazwać pechem , wylosowalismy centralnie najmocniejsza druzyn z tych które moglismy
czy jak przegramy to nie zagramy nawet w PUEFA ? |
ludzie wyhamujcie z tym rasizmem. Wiecie czym to grozi.
|
mozemy sie spodziewac wizyty kibicow gosci na rewanzu i pewnie nie beda mieli daleko na stadion :]
|
zna ktoś Hebrajski :)
|
ichniejsza baza traningowa...
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...n_training.JPG ze znanych ludzikow, to graja tam Sebastian Abreau i Derek Boateng wiec 2 znanych :) my znanych mamy z 23 |
Jak Wisła bedzie w takiej formie jak rok temu na jesieni to myśle że nie bedzie większych problemów z przejściem Beitaru.
|
|
Cytat:
|
No to puchary mogą się bardzo szybko zakończyc w tym roku.. Nie oszukujmy się na pewno nie są drużyną słabszą.
Gramy swoje i wygrywamy :P |
Już nie mogę doczekać się tych derbów :D
Jak już teraz niektórzy płaczą to co będzie w 3 rundzie?? :D Będzie ciężko ale damy radę. |
Kibicow to oni maja niezlych
http://pl.youtube.com/watch?v=Xy8zUx...eature=related http://pl.youtube.com/watch?v=z7lHn8...eature=related |
http://www.beitar-jerusalem.net/vb
<<< szukamy kozaka który pierwszy sie tam zarejstruje :D |
Solidny zespół, ciężko będzie ich przejść,ale nie dlatego,że są silni,tylko dlatego,że mają zbliżony poziom do naszego,aby nie napisać że taki sam. Będą to wyrównane mecze. Im będzie tak samo ciężko jak nam.
Na mecz bym sie nie wybierał,bo nie mam zamiaru być potraktowany przez miejscową policję jak przestępca. Dziki kraj, a dla Polaków w szczególności. |
Czyli ten mecz też gramy w Chorzowie czy jeszcze nie ???
|
Cytat:
jakbysmy zapytali kibiców Beitaru, kogo z naszego składu znają, to? ps. baza treningowa najwyższej klasy. :) http://beitar-jerusalem.net/vb/showt...742#post936742 Cytat:
|
to może być zespół klasy Dinama Tibilisi sprzed 4 lat, na pewno trzeba sie bedzie maxymalnie skoncentrować.
|
Cytat:
|
|
Cytat:
bramki strzelają ładne - http://pl.youtube.com/watch?v=nszzFb...eature=related tym fajniej bedzie im wkopać:D I WSZYSTKO JASNE: http://img134.imageshack.us/img134/3574/42440734sf0.jpg |
Cytat:
heheheh |
Cytat:
|
Beitarze występował Andrzej Kubica hehe pamiętacie tego gościa.
|
Jak tam sie dostac ?
Z Londynu lataja tylko na Ben Gurion do Tel Avivu... Nie chce sie zgubic jak Oktet Policyjnej Orkiestry Aleksandryjskiej.... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl