![]() |
Cytat:
|
Zajebista jest tendencja do dorabiania do czyichs wypowiedzi jakiejs totalnej skrajnosci i stosowanie jej jako pewnik w dalszej dyskusji.
Choci o to ze wypada przyznac sie przed samym soba "no tak, troche ich oszukalismy" a oni sie wrecz z tego ciesza. Tylko tyle i az tyle. |
Cytat:
|
Cytat:
Ze zdaniami powyzej sie zgadzam. Do 1 dodalbym mninimalnie nie celny strzał Cwielonga z drugiej połowy. Do 2 i co z tego ,ze była lub nie była reka .Co by to dało 0:0?To jak nas satysfakcjonuje wynik 0:0 u siebie z Lechem,który gra 4 mecz o cos w ciagu dwóch tygodni z czego trzeci na wyjeździe,2 dni krótszy odpoczynek,bez Peszki i Arboledy,to z czym my do ludzi. |
Dziś już Lewandowski ma amnezję odnośnie swojej ręki.
Widać że szybko się tam uczą w tym słowikowie od Reksia. :> Cytat:
|
A na filmiku to inaczej wygląda sklejenie udem i ręką piłki ale Małek i tak był nie wzruszony razem z bocznym może mieli spotkanie z Piotrem R. to przecież slynny w naszym kraju załatwiacz tym razem skończy sie gadżetami AGD od Amici
|
Witam Was Wiślacy. Co do wczorajszego meczu i różnych dywagacji na temat spalonego, ręki itd. Zgadzam się z jednym z Waszych kolegów. Spójrzcie na to obiektywnie. Gdyby chodziło o gola Brożka w meczu na szczycie z Legią to byłaby inna rozmowa. Każdy kibic patrzy na to inaczej. Nie mnie dochodzić, czy zagranie było ręką, czy nie. Powiem szczerze, że mam wątpliwości - chociaż nie potrafię jednoznacznie powiedzieć, że ręka była bądź nie. Starając się być obiektywnym, w grze Wisły widziałem (zwłaszcza w II połowie) dużo chaosu i braku pomysłu na grę. Macie potencjał, ale chyba Waszym grajkom przestało się chcieć. W pierwszej połowie z grubsza mieliście widoczną przewagę, ale co z tego jeśli nie zakończyło się to golem. Wszyscy wiemy, że nie tym się wygrywa spotkania. Druga połowa to uspokojenie w naszych szykach, gra wysokim pressingiem i wymienność piłek.
Nie ma się co napinać, a tłumaczenia Skorży to po prostu chwytanie się brzytwy. Gdybyście sobie wypracowali przewagę wcześniej to by nie było płaczu. To przecież miał być Wasz rewanż, mieliście grać na pełnej ***wie, a tymczasem pokazaliście swoistą bezsilność. W Poznaniu na pewno łatwiej Wam nie będzie, więc to już Wasz problem (chyba głównie motywacji kopaczy) żeby podejść do drugiego meczu w inny sposób. PS - Faul Diaz'a był po prostu boiskowym chamstwem. Wjeżdżanie dwiema wyprostowanymi nogami... hmmm. Pozdrowienia z Poznania. |
ręka rękom normalnie na całym świecie każdy bramkarz broni strzał oddany po gwizdku ze spalonego czy w takich sytuacjach właśnie po to gdyby sędzia nie zareagował ... ale oczywiście u nas się stoi i patrzy
|
Cytat:
|
Mecz przypominał grę juniorów ze swymi starszymi kolegami z kadry seniorskiej.
Z jednej strony zawodnicy dobrze rozgrywajacy atak pozycyjny ,poprawnie grajacy presingiem ,dobrze przechodzący z obrony do ataku ,dużo grajacy z pierwszej piłki. Z drugiej strony zawodnicy wolno rozgrywajacy piłkę ,najczęściej w poprzek boiska ,atakujący małą ilością zawodników ,żle grający presingiem (kilku na raz atakuje tego samego zawodnika),mało grający z pierwszej piłki. Styl gry drużyny jest żenujący. |
Lech P. Złoży odwołanie:
http://sport.wp.pl/kat,32266,title,P...wiadomosc.html |
Cytat:
Inna rzecz, że się stara - a to już na tle obecnej Wisły wystarcza by część odbierała jego grę jako solidną... |
Cytat:
poziom zaangażowania niektórych kopaczy jest żałosny ale ... czego wymagać... panowie najemnicy postanowili w sposób szybki i bezbolesny odpaść z pucharu.. bo po co się męczyć... |
Cytat:
|
Cytat:
|
0:1 Lewandowski http://www.legialive.pl/graf/gol.gif Kod:
http://www.mediafire.com/?y1mmnny3kttKod:
http://www.mediafire.com/?0wy24m0d4wmKod:
http://www.mediafire.com/?ymmnwnn4dje |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz nie był jakimś wielkim widowiskiem, na przeciwko siebie grały dwie drużyny które nie chciały stracić bramki. Lech wykorzystał jedyny błąd naszej defensywy, my natomiast nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji. W pierwszej połowie nasi grali przyzwoicie(nie można powiedzieć że im się nie chciało), inna sprawa to jakich mamy zawodników zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc. Niestety po stracie bramki Wisłą nie miała jakiegokolwiek pomysłu na grę, z czego wzięła się przewaga Lecha. Co do Beto to mimo wszystko dalej wstrzymuje się z oceną chodź wczorajszy występ był przyzwoity. Wynik pozostaje sprawą otwartą i tak bardzo się nim nie przejmuję. Najważniejsze pytanie to takie jaką Wisłę będziemy oglądać w przyszłych spotkaniach.
|
Cytat:
Apropo to Tomek Kuszczak grając w WBA przy podobnej interwencji jak dziś Mariusza z 90 minuty został wypatrzony przez ManU:D , więc wszystko się może zdarzyć ...:lol: |
Lech... ups ; ] Amica
To prawda Lech gral 4 mecze w ciagu 10 dni, mecz z Wisła to było 3 spotkanie w odstepie 6 dni, co wiecej trzeci mecz wyjazdowy.
Braklo Arboledy, Stilicia Lech w ataku nie blyszczal, Wisla dominowala ale zamiast grac pilka podawalismy wszerz boiska, nie bylo pomyslu na atak, nawet glupich wrzutek ktorymi Udinese tak niszczylo obrone Lecha w dwumeczu, pilka zagrana w pole karne Lecha to od razu chaos i burdel, wiec nie gralismy wrzutek zeby im pracy nie utrudniac... Wisla to zawsze Wisla i wazniejsza nawet do Barcelona - Real a najelpiej to na meczu panowie a nie przed TV :D Pozdrawiam |
O której godzinie mecz w Poznaniu?
|
Cytat:
|
Mecz ligowy za nami emocje powoli opadają, a od jutra trzeba zacząć myśleć już o spotkaniu pucharowym. Oczywiście czeka nas rewanżowe spotkanie ćwierćfinału PP, będzie to czwarta potyczka z Lechem w tym sezonie i chyba najwyższa pora na pierwsze zwycięstwo. Wydaje się że temu spotkaniu będą towarzyszyć mniejsze emocje niż dzisiejszemu meczowi, choć stawka jest nie mała. Do odrobienia jest jedno brakowa strata z pierwszego spotkania.
|
Ciekawie zapowiada sie konkurencja o miejsce na prawej obronie , Singlar i Baszczu zagrali bardzo dobrze w meczu ligowym bo na środek wróci Marcelo.Mam nadzieje że Skorża nie popełni już takiego błędu i nie wpuści Beto, już wole żeby Pan Maciej dał nieco dłużej pograc Wtorkowi.
|
Cytat:
Baszczu zagrał wczoraj jak profesor. To był ten stary dobry Baszczynski jakiego pamietamy :) Ale mysle ze jednak Marcelo na srodek ,Baszczu na prawą. Co do skladu to Maciej wczoraj w Lidze + Ekstra wyraznie potwierdzil ze liczy na kazdego pilkarza. Mysle ze danie szanse Andrzejowi we srode to nie glupia mysl,i sposob na Arbolede. Obstawiam ze ten srodowy mecz bedzie rownie ciekawy jak wczorajszy.Zarówno my jak i Amika dawno nic w Polsce w Pucharach nie ugrala wic jest głod sukcesu. |
Ja bym proponował taką 11 na lecha : Pawełek-Baszczu,Głowa, Marcelo,Brożek-Boguski,Sobolewski,Jirsak,Zieńczuk-Beto,Niedzielan. Na zmiane Mały Ćwielong i Diaz albo Singlar
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl