Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

klusek106 16.08.2008 18:57

Przeciez nei jest tak zle na tym justin.tv. prawie tak jak na SP. i przynajmniej nie muli

TSW Fanatyk 16.08.2008 19:07

na justin nic nie widać....nie ma jakiegoś innego kanału?mecz ruchu jest w dobrej jakości a nasz nie...

TSW1983 16.08.2008 19:09

ten justintv to o dupe mozna rozbic, tnie jak skur....

rutek 16.08.2008 19:11

mi nie tnie ale ten obraz... jeden wielki piksel

gris 16.08.2008 19:12

Powyłączałem zbędne programy i mi dobrze chodzi. Co do jakości wystarczy okno zmniejszyć :)

Piesek z krainy Pejsów 16.08.2008 19:14

Jakość kiepska na justintv, ale jak się nie ma co się lubi...

DrewniaQ 16.08.2008 19:16

http://www.justin.tv/djcris1991 dobrze idzie!

TSW Fanatyk 16.08.2008 19:16

Da się zrobić takie małe okienko jak np są filmiki na YT?

janko04 16.08.2008 19:30

najlepiej zeby byl kanał WislaTV ogolno dostepny w TV :D nawet za 15 zl miesiecznie dobrze by bylo :D

mario315 16.08.2008 19:51

Chodzi bez zacięcia ale ten obraz to jest taki syfny, że aż żal

Elendil 16.08.2008 20:05

a no dokładnie, jakbym nie wiedział kto gra, ciężko by było odczytać.

Niemniej przynajmniej nie tnie...

piotrek1325 16.08.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 586447)
najlepiej zeby byl kanał WislaTV ogolno dostepny w TV :D nawet za 15 zl miesiecznie dobrze by bylo :D

To załóż taki ;)) Chętnie wykupię ;)) nawet za 20 zł miesięcznie :P


http://www.justin.tv/djcris1991 to nawet dobrze mi chodzi ;) Da się oglądać :D

mario315 16.08.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 586435)

dobrze szło ale teraz zamiast meczu puścili jakieś gówno i znowu trzeba się przeżucić na tą syfną jakość :/

marcinarsenal 16.08.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 586435)


POLECAM, jakość, nie najlepsza, ale idzie naprawdę dobrze. Czasami sopcast takiej jakości nie daje!:)

mario315 16.08.2008 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinarsenal (Post 586503)
POLECAM, jakość, nie najlepsza, ale idzie naprawdę dobrze. Czasami sopcast takiej jakości nie daje!:)

no tylko wkurzają bo raz przerwali na chyba 5 min i jakieś stare bramki puścili ale jakość nawet nawet no i idzie znów na szczęście

marcinarsenal 16.08.2008 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mario315 (Post 586505)
no tylko wkurzają bo raz przerwali na chyba 5 min i jakieś stare bramki puścili ale jakość nawet nawet no i idzie znów na szczęście

To widac nie oglądałem. U mnie przez całą pierwszą połowę burza niestety :-P ale na drugą już sie załapalem i chyba nie mam czego zalowac :-p

piotrek1325 16.08.2008 20:34

Dobrze działało całą pierwszą i teraz też dobrze. Przynajmniej u mnie :)

mario315 16.08.2008 20:58

U mnie też obie połowy szły

kaelowiec 16.08.2008 21:11

fajna stronka dzieki za info

gdsmk 16.08.2008 21:15

jak ktos ma cynk na lige plus to poprosze bardzo

leszekm 16.08.2008 21:19

Mecz: Barcelona- Boca Juniors można zobaczyc np. na Hot Birdzie 13E Np na TVE International

http://liveonsat.com/daily.php

W.Star 16.08.2008 21:40

co do tego Justina to w przypadku tych starych bramek wystarczylo link odswiezyc i bylo wszystko good.
To tak na przyszłość ;)

uranozerca 22.08.2008 11:59

Jest jakaś alternatywa do justintv? bo z tego co widze na sopcastcie nie bedzie transmisji a justintv jest w fatalnej jakości. Dziwnie sie ze np. canal plus nie daje transmisji z pojedynczych meczow przez neta chocby za 10zl od spotkania. Wolałnym zaplacić i miec w dobrej jakosci niz domyslac sie kto akurat prowadzi piłkę...

radekogi 22.08.2008 12:07

jakby C+ dawał za 10 zeta mecze, to by nikt nie kupował platformy cyfrowej, bo 80% ludzi ma Cyfre+ zeby ogladać lige. C+ by sie to nie opłacało

fanTS1906 22.08.2008 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uranozerca (Post 589814)
Jest jakaś alternatywa do justintv? bo z tego co widze na sopcastcie nie bedzie transmisji a justintv jest w fatalnej jakości. Dziwnie sie ze np. canal plus nie daje transmisji z pojedynczych meczow przez neta chocby za 10zl od spotkania. Wolałnym zaplacić i miec w dobrej jakosci niz domyslac sie kto akurat prowadzi piłkę...

Bedzie transmisja na sopcascie i nie tylko http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

szprotson 22.08.2008 12:11

wiecie moze czy jak podepne do satelity działajacen na N-ce , dekoder C+ to bedzie działało?
badz jak zrobic by działało

help

uranozerca 22.08.2008 12:38

Widać dodali sopcasta bo jak wczesniej patrzylem to nie bylo. Ciekawe w jakiej jakosci bedzie szlo. Co do transmisji to wystarczy dać dostęp tylko dla zagranicznych IP i problem z głowy. NIe wiem może im sie to poprostu nie oplaca...

puchallowen 22.08.2008 12:54

Polik Tv nadaje teraz w Jakosci 540kb/s , kazdy z laczem 1mb lub lepszym moze ogladac. a co do jakosci to wystarczy samemu sprawdzic jak dziala kanal podczas transmisji. tu znajdziecie rozklad jazdy sport-live.org

pozdrawiam

uranozerca 22.08.2008 13:03

Fajnie dzieki. Jesli rzeczywscie bedzie szlo w 540kb to zajebiscie bo przy 400kb juz sie da ogladac.

Jaca 22.08.2008 16:50

ale ten sopcast jak ja oglądałem mecz Wisłeki to są trochę spóźnienia, nie zacina się w ogóle ale są spóźnienia, w tv szybciej leci mecz tak mi sie zdaje , ja mam neta 1024kb/s ale są spóźnienia


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl