![]() |
Cytat:
Proszę o info http://www.liverpoolfc.tv/tickets/ti...a_20080719.htm http://i36.tinypic.com/2dwcjko.jpg |
Cytat:
mapka Fryburga a wstęp wolny? :) |
http://img103.imageshack.us/img103/8260/livwis1lj5.jpg
hej przekazcie to zaproszenie znajomym w Szwajcarii :) http://www.fcfribourg.ch/ Adres: Fribourg Stade de Saint-Léonard Boulevard de Pérolles 95, Fribourg 1700 Liczba miejsc: 9 000 |
a że ja taki jestem wczorajszy trochę,to powiedzcie mi o ktorej jutro z płockiem gramy?
|
Jutro o 17
|
dzięki,mialem nadzieje,ze jednak bedzie póxniej.całego nie zobaczę
|
Cytat:
|
|
tylko żeby ktoś nie szukał stadionu wawelu na bronowickiej, jak ktoś tu mało przytomnie napisał, gdyż jest on pomiędzy podchorążych i głowackiego, wsiadamy w tramwaj jadąćy do bronowic, wysiadamy na głowackiego i cofamy się kilkanaście metrów w stronę z której przyjechaliśmy ;)
|
Cytat:
|
Nasz najważniejszy mecz jest przed nami i może to niektórych zdziwi ale jest to konfrontacja w meczu sparingowym z Liverpoolem! Te spotkanie może być tak na prawdę przełomem w naszej grze i występach w Europie. Jeżeli to spotkanie wygramy, albo zremisujemy chociaż w dobrym stylu to nie takie kluby jak Beitar pokonamy. To spotkanie może nas w niewiarygodnym stopniu uskrzydlić. W zeszłym sezonie takim uskrzydleniem było wygranie Chicago Trophy gdzie to zawodnicy uwierzyli w siebie. Po beznadziejnym sezonie wygrali turniej pokonując Sevillę. Dziś jak czytam wypowiedź Głowackiego lub Wilczka o tym, że wielkiej tragedii jak przegramy nie będzie jest dla mnie żenujące. Chłopakom brak tylko i wyłącznie wiary w siebie, niczego więcej. Co z tego, że oni mają większy budżet, Panathinaikos niby nie miał, Schalke nie miało, Parma i FC Basel też nie? Takiej dwójki środkowych obrońców to Wisłą nie miała za Kasperczaka, czy nawet Reymana. Brożek strzelił w zeszłym sezonie tyle goli, że z takiego wyniku to by był Żurawski, Frankowski i nawet Kaziu Kmiecik dumny. Sobolewski w niczym nie jest gorszy niż Kałużny za najlepszych lat, Cantoro to Cantoro, Baszczyński wciąż ten sam. Jirsak natomiast nie jest słabszy od Szymkowiaka, a jest nawet lepszy technicznie. Łobodziński potrafi świetnie przyśpieszyć każdą akcję dobrym dryblingiem, a w tym Kosowski nie dorównuję mu do pięt. Natomiast Zieńczuk gra cały czas z Wisłą w sercu i w ostatnim sezonie strzelił 16 goli w lidze. Skoro udawało się Kasperczakowi to czemu ma nie udać się Skorży!? Wiary nam brakuję i to nie wiary w cuda. Mecz z Liverpoolem może wszystko zmienić.
|
j.w
Przypomnijmy sobie tylko mecz Polaków z Portugalią, jak wygramy to i Beitar przejdziemy. A do tego powinniśmy zagrać z Rezerwami Wisły Kraków, jakbyśmy wygrali wtedy jakieś 7-8 do 0 to morale też by im skoczyły. |
No to jak wkońcu z tym meczem, na stronie oficjalnej podaje są 2 godziny..... i szukaj która prawdziwa:/ Znowu na WP, czy na stronie Gazety Krakowskiej 18:30.... mogli by chociaż godzine dokładą podac, bo bez sensu pod stadionen połtrej godziny sterczec:-/:-/:-/:-/ Jak by ktoś coś wiedział... prosze PISZCIE!!!
|
Ale czesniej pisało, że o 17:00..... :D
|
Na oficjalne z Płocka pisze ze mecz jest o 17. Nie jest właśnie podane gdzie.
|
To pozostało pytanie gdzie?
|
Nie no na Wawelu napewno... ale ja się jeszcze o godzine boje :D:D:D:) Gorzej bo ja nie wiem czy trafie na stadion Wawelu :P A wy się wybieracie?
|
Idziemy Moze Zrobimy Doping:PP
|
No to sie zobaczymy :D:D:D:)
|
Jeśli nie będzie do godziny 16:00 podana ostateczna godzina meczu ja idę na godzinę 17:00, najwyżej pospaceruje albo coś. Ale będę na meczu !
|
Ja też ide na 17.00...... raczej już napewno :D Na stadion Wawelu :) Bo widac informacji nie chcą nam podaĆ.... :D:D:D:) ALE JA IDE NA MECZ:D:) I BD WSPIERAĆ WISEŁKE :)
|
jeśli chodzi o lokalizacje to napewno stadion Wawelu, a godzina na 99% 17:00, a tą 18:00 w górnym rogu ja bym sie nie sugerował, bo jest podana taka godzina przy wszystkich meczach. Do zobaczenia
|
Nie jestem z Krakowa,ale na mecz sie wybieram na 17-tą
|
|
Wszyscy na mecz ;) Wspierajmy Naszych !
|
Sparing na boisku bocznym o 18:00!!
|
Potwierdzone ? Dajcie info ...
|
|
Cytat:
|
hej czy beda kogos nowego testowali podczas sparingu?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl