Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

noonelikeus 14.07.2008 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gniady_lopez (Post 567047)
A ktoś wie czy jacyś krakowscy kibice wybierają sie do Szwajcarii na mecz z Liverpoolem?
Może jakieś małe reklamy w Szwajcarii ( Fryburg) , co by zwołać polską brać. Pewnie nikt nie wie, a Rodacy napewn by się wybrali. Może jakis plakacik przesyłany przez neta do tych z sąsiedztwa miesjca spotkania.

A wogóle, gdzie dokładnie jest mecz (adres) i o której się zaczyna?? Mam znajomych w Szwajcarii. Czy to jest stadion Bruehl-Stadium w Grenchen ??
Proszę o info

http://www.liverpoolfc.tv/tickets/ti...a_20080719.htm

http://i36.tinypic.com/2dwcjko.jpg

wisla.tarnow 14.07.2008 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez noonelikeus (Post 567056)
Czy to jest stadion Bruehl-Stadium w Grenchen ??

Saturday July 19. v. Wisla Krakow at Fribourg (Switzerland, St-Leonard-Stadium) 5pm

mapka Fryburga

a wstęp wolny? :)

gniady_lopez 14.07.2008 11:28

http://img103.imageshack.us/img103/8260/livwis1lj5.jpg

hej
przekazcie to zaproszenie znajomym w Szwajcarii :)

http://www.fcfribourg.ch/

Adres:
Fribourg
Stade de Saint-Léonard
Boulevard de Pérolles 95, Fribourg 1700

Liczba miejsc: 9 000

picasso 14.07.2008 19:47

a że ja taki jestem wczorajszy trochę,to powiedzcie mi o ktorej jutro z płockiem gramy?

szczaq21 14.07.2008 19:54

Jutro o 17

picasso 14.07.2008 19:56

dzięki,mialem nadzieje,ze jednak bedzie póxniej.całego nie zobaczę

piter116 14.07.2008 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 567328)
dzięki,mialem nadzieje,ze jednak bedzie póxniej.całego nie zobaczę

Ja zaś czytałem na stronie gazety krakowskiej, ze o 18.30. Więc już nie wiem jak jest...

Fuks 14.07.2008 20:11

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4176

vote-for-mikey 14.07.2008 21:12

tylko żeby ktoś nie szukał stadionu wawelu na bronowickiej, jak ktoś tu mało przytomnie napisał, gdyż jest on pomiędzy podchorążych i głowackiego, wsiadamy w tramwaj jadąćy do bronowic, wysiadamy na głowackiego i cofamy się kilkanaście metrów w stronę z której przyjechaliśmy ;)

piter116 14.07.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 567332)

No to wejdź teraz jeszcze raz na oficjalną i spójrz w lewy górny róg.

WHITE*STAR 15.07.2008 00:37

Nasz najważniejszy mecz jest przed nami i może to niektórych zdziwi ale jest to konfrontacja w meczu sparingowym z Liverpoolem! Te spotkanie może być tak na prawdę przełomem w naszej grze i występach w Europie. Jeżeli to spotkanie wygramy, albo zremisujemy chociaż w dobrym stylu to nie takie kluby jak Beitar pokonamy. To spotkanie może nas w niewiarygodnym stopniu uskrzydlić. W zeszłym sezonie takim uskrzydleniem było wygranie Chicago Trophy gdzie to zawodnicy uwierzyli w siebie. Po beznadziejnym sezonie wygrali turniej pokonując Sevillę. Dziś jak czytam wypowiedź Głowackiego lub Wilczka o tym, że wielkiej tragedii jak przegramy nie będzie jest dla mnie żenujące. Chłopakom brak tylko i wyłącznie wiary w siebie, niczego więcej. Co z tego, że oni mają większy budżet, Panathinaikos niby nie miał, Schalke nie miało, Parma i FC Basel też nie? Takiej dwójki środkowych obrońców to Wisłą nie miała za Kasperczaka, czy nawet Reymana. Brożek strzelił w zeszłym sezonie tyle goli, że z takiego wyniku to by był Żurawski, Frankowski i nawet Kaziu Kmiecik dumny. Sobolewski w niczym nie jest gorszy niż Kałużny za najlepszych lat, Cantoro to Cantoro, Baszczyński wciąż ten sam. Jirsak natomiast nie jest słabszy od Szymkowiaka, a jest nawet lepszy technicznie. Łobodziński potrafi świetnie przyśpieszyć każdą akcję dobrym dryblingiem, a w tym Kosowski nie dorównuję mu do pięt. Natomiast Zieńczuk gra cały czas z Wisłą w sercu i w ostatnim sezonie strzelił 16 goli w lidze. Skoro udawało się Kasperczakowi to czemu ma nie udać się Skorży!? Wiary nam brakuję i to nie wiary w cuda. Mecz z Liverpoolem może wszystko zmienić.

Lukas_Wieniawa 15.07.2008 07:55

j.w

Przypomnijmy sobie tylko mecz Polaków z Portugalią, jak wygramy to i Beitar przejdziemy. A do tego powinniśmy zagrać z Rezerwami Wisły Kraków, jakbyśmy wygrali wtedy jakieś 7-8 do 0 to morale też by im skoczyły.

wiselllka 15.07.2008 08:40

No to jak wkońcu z tym meczem, na stronie oficjalnej podaje są 2 godziny..... i szukaj która prawdziwa:/ Znowu na WP, czy na stronie Gazety Krakowskiej 18:30.... mogli by chociaż godzine dokładą podac, bo bez sensu pod stadionen połtrej godziny sterczec:-/:-/:-/:-/ Jak by ktoś coś wiedział... prosze PISZCIE!!!

wiselllka 15.07.2008 09:50

Ale czesniej pisało, że o 17:00..... :D

szczaq21 15.07.2008 10:00

Na oficjalne z Płocka pisze ze mecz jest o 17. Nie jest właśnie podane gdzie.

piter116 15.07.2008 10:08

To pozostało pytanie gdzie?

wiselllka 15.07.2008 10:16

Nie no na Wawelu napewno... ale ja się jeszcze o godzine boje :D:D:D:) Gorzej bo ja nie wiem czy trafie na stadion Wawelu :P A wy się wybieracie?

Ciumba 15.07.2008 10:24

Idziemy Moze Zrobimy Doping:PP

wiselllka 15.07.2008 10:27

No to sie zobaczymy :D:D:D:)

sayek89 15.07.2008 10:52

Jeśli nie będzie do godziny 16:00 podana ostateczna godzina meczu ja idę na godzinę 17:00, najwyżej pospaceruje albo coś. Ale będę na meczu !

wiselllka 15.07.2008 11:25

Ja też ide na 17.00...... raczej już napewno :D Na stadion Wawelu :) Bo widac informacji nie chcą nam podaĆ.... :D:D:D:) ALE JA IDE NA MECZ:D:) I BD WSPIERAĆ WISEŁKE :)

radekogi 15.07.2008 13:02

jeśli chodzi o lokalizacje to napewno stadion Wawelu, a godzina na 99% 17:00, a tą 18:00 w górnym rogu ja bym sie nie sugerował, bo jest podana taka godzina przy wszystkich meczach. Do zobaczenia

YAKUZO 15.07.2008 13:07

Nie jestem z Krakowa,ale na mecz sie wybieram na 17-tą

Thomé 15.07.2008 13:20

http://www.wislaportal.pl/live.php

Jednak o 18 na bocznym

sayek89 15.07.2008 14:04

Wszyscy na mecz ;) Wspierajmy Naszych !

e 15.07.2008 14:36

Sparing na boisku bocznym o 18:00!!

sayek89 15.07.2008 14:38

Potwierdzone ? Dajcie info ...

Thomé 15.07.2008 14:43

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13447

PvD 15.07.2008 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez e (Post 567780)
Sparing na boisku bocznym o 18:00!!

Również mam takie informacje

gniady_lopez 15.07.2008 16:01

hej czy beda kogos nowego testowali podczas sparingu?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl