![]() |
jak wyglada praca w PKP
obowiazki, wymagania, kasa ? |
Cytat:
jakie stanowisko? napisz a postaram sie dac szczegóły |
konduktor na trasach polskich.
z góry dziękuje. |
odpornosc na stres, elastycznosc, czesto podroze, na poczatek masz 1500 brutto
kazego roku podnoszona pensja, od drugiego roku full wypas socjał z firmy |
wymagania? szkola? jezyki?
|
średnie z maturą
|
I 'mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym'.
|
Jest może ktoś kto pracował w drukarni Doneley na ul. Obrońców Modlina? Jak cos rposzę kontakr na priv, mam pare pytań ;)
|
Był ktoś z was na jakiś rozmowach kwalifikacyjnych do powstającego na Bonarce Auchana?
|
Cytat:
Cytat:
gumtree zalane od takich ogloszen, pracowal ktos w tym czyms? na czym to polega? |
Cytat:
a ja sie bawie w kilku pp miesiecznie mam druga wypłate zainteresowanych zapraszam na priv |
A na czym polega taka praca przez internet? Jestem ciekaw. Trzeba mieć jakiś wymagany wiek/zawód?
|
do usunięcia
|
ZOLA,Ty chyba mówisz o Van-Sellingu,tzn sprzedaży z samochodu. Jest to rodzaj pracy przedstawiciela handlowego,tyle że masz towar na samochodzie i sama go sprzedajesz.Sama wypisujesz faktury,itd... Nie wiem,czy to miałas na mysli,ale mnie się to pierwsze skojarzyło...
|
Cytat:
Dla niedowiarków co mi zarzucają że ludzi w konia robie - zarobki tylko z jednego pp za lipiec |
Cytat:
kolega był 1100 zł na rękę |
Cytat:
|
Cytat:
Jakaś strona www, podsyłanie znajomym czy...spam? Zastanawiałem się własnie and stroną www ale nie jestem pewien czyby się to kalkulowało. Bo widze że moderatorzy już zwalczyli konkurencję usuwając Twój podpis :) |
Asystent doradcy finansowego. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientem i zawieranie umów finansowo-ubezpieczeniowych.
Praca zadaniowa (nienormowana). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży finansowej oraz co uważam za ważniejsze - swoboda w kontaktach z klientem. czyli chodzę po domach i wciskam ubezpieczenia??? |
Szukam pracy na 3/4 lub cały etat w Krakowie. Nie interesują mnie zarobki prowizyjne, tylko stała pensja lub stawka godzinowa. Ma ktoś coś może? Szukam 4 miesiące... Proszę o pomoc, pozdro :)
|
Cytat:
|
Pracował ktoś w OVB i może powiedzieć pare słow o nich?
|
OVB ? - mozesz rozwinąć
|
OVB tak jak i Efect, to firmy "doradztwa finansowego", które takiego młodego zaciągniętego pracownika, który widzi przed sobą ogromne wypłaty, wysyła do klienta i każe mu wmówić, że trzeba na 3 filar oszczędzać, że będzie się miało tragiczną emeryturę, że ma się złe OFE i oni wiedzą lepiej jak pomóc. Ogólnie, ze szczerego serca odradzam, bo można się natyrać za nic, a w dodatku mocno spieprzyć sobie imię.
|
Maciejj: http://www.ovb.pl/
Dzięki Gargamel. |
Dałem się naciąć na taką analizę właśnie z efectu. Masakra. Szczyt szczytów, żenada, dno i 80 kg mułu. .......enie kotka za pomocą młotka. Nigdy więcej żadnemu gościowi się w takie bzdury wciągnąć nie dam.
|
Cytat:
dziekuje:) |
Cytat:
http://ziuber.pl/pic/pp/bet/200903stat.jpg tutaj źródło http://forumpi.pl/e-biznes/pp-bet-at...47.html#p18452 Tak mi sie skojarzyło kolego... :-p |
Witam.
Ma ktos jakiś pomysl jak zagosporadowac niewielki lokal w krakowie przy przystanku tramwajowym? Aha-kiosk odpada. |
Mała gastronomia? Zapiekanki, frytki itp...
To zawsze schodzi szczegolnie na pętlach tramwajowych i autobusowych |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl