![]() |
|
Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej, 29-letni skrzydłowy Abdul Kader Keita przeszedł z Galatasaray Stambuł do katarskiego Al-Sadd za kwotę 8.15 m €.
|
Cytat:
Robinho, słaby Kaka, Luis Fabiano - zalety i wady dobrze znane i dwaj prawi obrońcy - Maicon i Alves. Ronaldinho i Pato to byłyby 2 dodatkowe cenne opcje w ataku, które mogłyby zadecydować. Po co Dunga wziął starego Gilberto i tego idiotę Melo? |
Elano jest bardzo ceniony przez Dungę i jest to piłkarz o ogromnym zdyscypliowaniu taktycznym, poza tym bardzo dobry wykonawca stałych fragmentów gry, ale jak ktoś jest glory-hunterem, który widzi tylko EPL i La Ligę, to nic dziwnego, że takie zdania możemy tutaj usłyszeć. Elano do momentu kontuzji zaliczył w 2 meczach 2 gole i jedną asystę. A co Kaka zrobił przez cały turniej?
Anyway. Galatasaray kupiło Lorika Canę z Sunderlandu za bliżej nieokreśloną kwotę, spekulowaną na okolice 4.5 m €, a piłkarz podpisze 4-letni kontrakt. |
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html
Koreański Rooney internowany do obozu w Niemczech. |
Cytat:
|
Testy medyczne dzielą Artura Boruca od podpisania kontraktu z AC Fiorentiną.
http://transfery.info/news-full-12643.html Zadziwiająco szybko załatwiono ten transfer. Zapowiada się niezła walka o miano bramkarza nr jeden w Violi - Frey do słabeuszy nie należy :) |
Niby nie należy, ale przykre wpadki mu się zdarzają. Jak było z nim w Krakowie, każdy pamięta ;)
Niech się Borucowi wiedzie, bo Polaków w dobrych klubach mamy, jak na lekarstwo... |
Marne 2 miliony funtów.
A Bayern ponoć dawał 10. :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
W sumie... za 2mln EUR.. aż dziw że ITI się nie skusiło...
|
Cytat:
|
Z całym szacunkiem ale facet jest za cienki na Serie A. W kartoflanej lidze szkockiej na początku dawał radę, później już różnie z tym bywało. I teraz kiedy słabiej gra, idzie do Fiorentiny. Też dość niespotykana długość kontraktu jak na bramkarza co może sugerować,że faceta wzięli na próbę. 2 mln euro,dwa lat umowa, w sumie co to za wydatek dla klubu?A miały być Bayerny, Milany. A za dwa lata będzie Legia coś czuje,o ile nie wcześniej.
|
Mam nadzieję, że pogonią grubasa do treningu. Chociaż jak się dosiądzie do włoskiego żarcia, to może być jeszcze gorzej :)
Uważam podobnie jak Marszałek. Gościa biorą na próbę i jako zabezpieczenie, w razie gdyby Frey złapał kontuzję, albo dopadła go grypa żołądkowa w dniu meczu. E: Nigdy nie wiadomo na ile powazne są polskie gazety, ale piszę się również o małym konflikcie na linii nowy trener Mihajlovic - Frey. To by trochę korzystniej wyglądało dla Boruca. Ale zobaczymy, bo mogą to być jedynie wymysły. |
Jeżeli Boruc dojdzie do tej formy co miał na EURO 2008 to się nie zdziwię jak to Frey usiądzie na ławce
|
To oczywiste, że idzie za marne grosze. Za rok kończył mu się kontrakt, do tego był najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu z Glasgow, a Celtic ostatnio pieniędzmi się nie podciera, do tego Załuska pokazał, że ma szansę być nie dużo słabszym bramkarzem jak Boruc w najlepszej formie - dostali konkretną ofertę, to z niej skorzystali. Sam Boruc natomiast wyglądał na znużonego ciągłymi meczami z Aberdeen, St. Miren, czy Kilmarnock, czyli klubami porównywalnymi z naszymi ligowymi średniakami, gubił koncentrację, widać, że nie miał po prostu bodźca do swojego własnego rozwoju piłkarskiego, do tego trochę innych problemów poza-piłkarskich. Zobaczymy co pokaże w Serie A, czy się obudzi i wróci do dawnej formy, osobiście nie wierzę, że w tym wypadku Frey zostanie w Violi.
|
Cytat:
Na koniec świata i jeszcze dalej...? |
Chiny to dobry kierunek,tam go jeszcze nie znają. W Chinach to jest takie granie dla grania. Kasy dużej nie ma, spotkania na średnio słabym poziomie. W sumie koniec przygody Smolarka z poważną piłką.
|
Cytat:
|
Boruc za cienki na Serie A ? Coz, widocznie nie kazdy widzial popisy bramkarzy z tamtej ligi :D Tam nie tylko gra Juve czy Inter...sa tez druzyny bardzo srednie, zeby nie nazwac ich inaczej.
Znudzony kiepska liga Boruc bedzie zmuszony ruszyc dupe i dac z siebie max mozliwosci, a te posiada, z tym nie mozna dyskutowac :) |
szkoda mi Ebiego ... chłop wprowadził Polskę do Euro w Austri .. a pozniej mu woda sodowa odbiła do głowy i mu sie hiszpani zachciało ... nie rozumiem gościa w Borussi był gwiazdą to nie wiem po kiego z niej odchodził .... ktoś sie orientuje jakie są jego wymagania finansowe ???
|
Cytat:
|
plus 500 EUR za podpisanie kontraktu
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czibamba i Rudnevs do Lecha
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...wiadomosc.html Bruno do Polonii Warszawa http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html |
http://www.violanews.com/news.asp?idnew=59896
tłum: "potwierdzam, że zapłacili 1,2 miliona euro" to to już szok :) |
Mimo silnych zapowiedzi o pozostaniu w Londynie Joe Cole oficjalnie został graczem Liverpoolu. Za okolo 48 godzin ma przejsc testy medyczne
"To co kilka godzin temu było plotką, stało się faktem - internetowa strona Liverpoolu poinformowała o zakontraktowaniu znajdującego się na celowniku Arsenalu Joe Cole'a. Będący wolnym zawodnikiem angielski pomocnik podpisał z drużyną z Merseyside 4-letnią umowę, a testy medyczne przejdzie w przeciągu następnych 48 godzin. Wychowanek West Hamu jest drugim po Milanie Jovanoviciu nabytkiem The Reds w tym okienku transferowym." |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl